X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia czy @ ? :(
Odpowiedz

Plamienia czy @ ? :(

Oceń ten wątek:
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 21 września 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    Mam problem :( Otóz mam cykle co 28 dni . Ostatnia @ mialam 29 sierpnia. 17 Wrzesnia nagle dostałam plamien. Taki sluz brazowy. przez caly dzien ale tylko przy podcieraniu. nastepnego dnia bylo troche na wkladce i ciutke takiej jasno czerwonej krwi jakby tez zmieszanej ze sluzem a nie czysta krew. wczoraj znowu juz przy podcieraniu i dzisiaj cisza. Dlaczego tak szybko wystapilo plamienie jak jeszcze do @ mam 5 dni! I mysle czy to plamienie implantacyjne bo zadnych boli nie mialam kompletnie. dopiero teraz juz pobolewa mnie podbrzusze pachwiny dzisiaj tak mocno mnie ciagnely.... a w czasie plamien jak lezałam wieczore takie no dziwne uczucie nieznane. Nie chce tu zmyslac nakrecac sie ale naprawde pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo. Pomozecie mi ? czy jest jakas nadzieja? Patrzac w ktorych dniach wszystko bylo? blagam pomozcie. i robilam testy 3 dni temu. ale negatywne sadze ze za wczesnie. mysle czy juz dzisiaj mogla bym zrobic wieczorem test?

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 21 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Twojego opisu wynika że masz teraz 24 dc więc chyba trochę za wcześnie jeszcze na test. Mogło być to plamienie implantacyjne ale równie dobrze mogły Ci się zdarzyć plamienia w okolicach owulacji. Zawsze możesz zrobić jeszcze jeden test, nie zaszkodzi :) I daj znać koniecznie jaki wynik :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 21 września 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja mam podobnie. Dziś 24 dzień cyklu, 9 dpo, a ja właściwie od wczoraj mam takie bladorózowe plamienia, boli mnie brzuch jakby miała przyjść małpa, a termin @ za ok. 5 dni. Od wczoraj mam nudności i gazy i boli mnie prawy jajnik.

    Martyma96 nie pozostaje nic innego jak czekać na rozwój wypadków. Ja już tyle razy się wkręcałam, więc staram się nie świrować, a bardzo to ciężkie.
    Też pierwszy raz mam akcje z plamieniem i już mi się wszystkie zmysły wytężyły i radary ciążowe ustawione....Daj znac jak zatestujesz. Powodzenia!!!

    Ylya lubi tę wiadomość

  • Katie87 Autorytet
    Postów: 391 220

    Wysłany: 21 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 25 dc i rano dostałam jasno czerwonych plamień. Odstawiałam dziś luteinę, więc test musiałam zrobić-negatywny. I przez cały dzień nic, podpaska czysta. A bóle na @ mam już od prawie tygodnia. Cykle zawsze 27 dni. Nie wiem o co chodzi. Coś z hormonami nie tak?!

    "Wychodź z domu każdego dnia. Cuda tylko czekają, aż je odkryjesz" <3

    2011 - początek starań
    HASHIMOTO, NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY, ENDOMETRIOZA, dwie laparoskopie
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 23 września 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dalej cisza oprócz tego że boli mnie jajnik chyba? Bo już zglupialam gdzie jest ten jajnik :( na zdjęciu macie gdzie mniej więcej i czuhe taka gulke malusienka nie wiem xo to i czemu to tak Czuję i ciągnie do pachwiny. Podbrzusze pobolewa mam zamiar zaraz się ogaenac i do apteki po test skoczyć żeby z porannego zrobić może coś wyjdzie? Wczoraj jak rano jechałam samochodem tak niedobrze mi się zrobiło jak nigdy. Nie myśląc o tym wszystkim jechałam na grzybki odpocząć ale tak mnie mdlilo że nie dało się o tym nie myśleć. I te dziwne bulgotki w brzuchu chyba gazy. Dam znać jak zrobię test jeszcze dzisiaj a tu macie zdjęcie gdzie mnie boli. http://www.fotosik.pl/zdjecie/7e4e6fd515ce727d

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 23 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test quixx przed chwilka i mam wrażenie że jest jakiś tam minimalny cień. Wcześniej wychodziły no ewidentnie negatywne a tutaj jak się przypatrze to widzę lekko... Na zdjęciu jak robiłam nie dopatrze się chyba więc czekam dalej do terminu jak nie będzie wtedy sproboje jeszcze raz:(

    Ylya lubi tę wiadomość

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 23 września 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Martyma96, oby to było to!!! Ja dalej plamie, ale raczej nastawiam sie na @, chociaz gdzies z tylu głowy caly czas kraza mysli, ze moze sie udalo. Daj znac jak znow zatestujesz, a moze wrzuz fote testu...

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 23 września 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyma96, a w którym dniu po owu dostałaś tych plamień? U mnie pierwszy raz też takie plamienia a raczej nitki krwi w śluzie raz dziennie, ale ja stawiam, że to polip się odezwał, bo na zagnieżdżanie za wcześnie (3/4 dpo) U Ciebie to bardzo obiecująco wygląda, trzymam kciuki!

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 23 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyma wrzuć fotę, może my coś zobaczymy :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 24 września 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia miałam 6dpo. No mam nadzieje może jutro zatestuje jeszcze raz.... Rano wam wrzucę zdjęcie :) bóle ciągle są jajników a na okres się nie zapowiada raczej. I te mdłości.... Czasami tak navhodza nagle...

    Ylya lubi tę wiadomość

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 24 września 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak, Martyma?

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 24 września 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zmeczona bylam ze wstalam o 8 jak chlopak do pracy szedl, i zasnelam od razu i dopiero wstałam! i jakos srednio sie wyspalam... zaraz bede sie ogarniac i leciec po test. moze nie bedzie z porannego moczu ale od 8 do teraz chyba jak przez tyle godzin sie nie robilo siku za przeproszeniem no to chyba bedzie dobrze. wiem ze nie mozna pic czy cos przez ten czas zeby mocz byl zageszczony. trzymajcie kciuki od razu dam znac napenwo:)

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 24 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przestane sie ludzic chyba.... negatyw no:(

  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 24 września 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, no przykro mi bardzo, Martyma. Ale uszka do góry, po pierwsze @ jeszcze nie ma, a po drugie nawet jak przyjdzie, to będziesz miała czas, żeby zdiagnozować te plamienia, o ile nie są one oznaką ciąży (a życzę Ci, aby były!)

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 24 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyma26 dopóki @ się nie zjawi jeszcze nic nie jest przesądzone...Dlatego ja nie testuje tylko czekam az jędza przyjdzie. Kupiłam pare miesiecy temu test i zawsze mnie kusi, ale sobie powtarzam, że szkoda marnotrawić i czekam no i niestety już tyle miesięcy leży...Ale Tobie życzę, żeby jednak coś wyszło....tzn nie coś, ale ktoś;)

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 24 września 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie racje. jutro niby termin mam @ nie wiem czym ja tak sie stresuje.czasami nie wyhchodzily testy dziewczynom tydzien po terminie a ja panikuje.. ale taka niecirpliwa jestem ciagle to w glowie siedzi ciagle te bole ale nie na @ .Zebym ja w paranoje nie wpadla!;D

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 24 września 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu chyba wszystkie to znamy, może chociaż się człowiek cierpliwości nauczy...;)

    Magnolka, Magnolka lubią tę wiadomość

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 24 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Piszę na forum po raz pierwszy. Dziś mam podobną sytuację. Cykle mam co 28 dni.Owulacji wg testow miałam w 12 dc. Od tamtego czasu bardzo boli mnie podbrzusze i jajnika prawy oraz mam bóle pleców. Dziś wypada 24dc.Dostałam delikatnego plamienia dosłownie dwie kropeczki koloru ani brązowego ani czerwonego. Taki jakiś pomiędzy. Dodatkowo mam ciągle uczucie ,,mokrosci,,. Zrobiłam dziś test ciazowy. Niestety negatywny. Kupiłam dwa testy wiec drugi czeka na 28.09 na termin @. To mój cykl starań takich poważnych. Mam cicha nadzieje ze się udało chociaż staram się nie nastawiać.

    hchygox1kst10j9v.png
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 24 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyma96 trzymam kciuki za jutro ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 19:05

    hchygox1kst10j9v.png
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 24 września 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina to będziemy testować razem, ja mam termin @ na 27.09;)Ja juz 5 dzien plamie i sie zastanawiam czy to nie zwiastuje jakichs problemow:/

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ