X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Plamienia po owulacji
Odpowiedz

Plamienia po owulacji

Oceń ten wątek:
  • a g n i e s z k a Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrulinka wrote:
    U mnie 3 dpo i takie właśnie plamienie. Brązowe skrzepy...Kurcze, ale mam przez to doła...
    U mnie zaczeły się 4dpo i trwają już 5 dni. Temperatura przez 2dni była pod kreską, dziś wróciła nad. Zwykle plamienia przychodziły ok 6dni przed @, nie wiem czy to przez duphaston takie zmiany? Pierwszy cykl go biorę w trakcie starań, kiedyś brałam by utrzymać ciążę.
    Mrulinka, czy wyjaśniło się coś z Twoimi plamieniami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się - u mnie owulacja najpewniej była w piątek, od soboty mam plemienia (widoczne tylko na papierze). W poprzednim cyklu było to samo - ginekolog nie stwierdziła nieprawidłowości i podciągnęła to pod plamienie owulacyjne... Nie wiem sama...

  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny będę wdzięczna za jakieś sugestie, podpowiedzi, uwagi co to mogło być ?
    a mianowicie dziś 13 dpo ( termin @) ok godz 14 miało miejsce u mnie jednorazowe plamienie ( chyba plamienie - nigdy wczesniej czegos takiego nie miałam a jestem juz po jednym porodzie) zabarwiony lekko na czerwono śluz i 2 krople swieżej krwi na wkładce. Póki co nie powtórzyło się to, @ także nie nadeszła. Pobolewa mnie delikatnie podbrzusze. Dodam ze od trzech dni na testach ciążowych wychodzą bardzo bardzo blade drugie kreseczki.
    Proszę zerknijcie na wykres - nie zaznaczylam tego plamienia ani wyników testów bo sama nie wiem pod co to zaliczyć ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 20:44

    hchyugpj7aywhof8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magg, ja na Twoim miejscu poszłabym na test z krwi i z jego wynikiem udała się do lekarza.
    Słyszy się o plamieniach w dniu spodziewanej miesiączki (w przypadku ciąży), jednakże każde powinno być skonsultowane z ginekologiem. Wynik badania krwi będzie bardziej warygodny niż z moczu, dlatego na Twoim miejscu chyba warto się na niego skusić.

    magg lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie brazowe plamienie zaczelo sie w 21dc i trwalo 5 dni. Na wizycie (5dnia plamien a 26dc) lekarz stwierdzil peknieta torbiel przez to czesc endometrium zaczela sie zluszczac i stad bylo to brudzenie. Teraz tez mam brudzenie ale to juz na okres,ktory przyjdzie lada chwila

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 12:11

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi program wyznaczyl owulke w 31 dc, a w 33 i w 34 dc mam plamienie (wczesniej nigdy tak nie mialam, jedynie blizej @ jakies tam plamienia czasem sie pojawialy). Widac cykl cyklowi nierowny, tylko takie plamienia zawsze wzbudzaja jakas niepewnosc i czlowiek zaczyna sie stresowac :/

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszę, bo się już trochę niepokoję. Najprawdopodobniej 14dc miałam owulację (tak przypuszczam) no i dwa dni po tym zaczęły mi się brunatno brązowe plamienia i trwają już cztery dni...Nigdy aż tak dlugich nie miałam. Nie są to plamienia okołoowulacyjne, bo szyjka już twarda, skok tempki był, a testy negatywne, a poza tym zwykle owu mam 14-15dc. Poza tym plamienia okołoow. pojawiają się u mnie rzadko i jest to zwykle śluz z krwią a nie takie brązowe gówno :/ Kiedyś mi się pojawiał takie plamienia po owulce, ale max 1-2 dni a nie 4...Jak powiedziałam mojej lekarce, że mam takie plamienia to zignorowała to. Powoli staram się wykluczać wszelkie przyczyny- nadżerkę miałam, wymroziłam ją w 2012r. i od tej pory nie powróciła, co 3-4 miesiące robię cytologię i jest ok. Zbyt niski progesteron raczej też odpada, bo ze dwa razy badałam w 7dpo i był w porządku. Ostatnie usg miałam w styczniu czy w lutym i wszystko było okej. Dopiero przy następnej owulce idę do gina znowu( teraz pójdę do innego) więc spytam czy któraś z was tak miała i co to u niej oznaczało? O dzidzię staram się 6 cykli. W sumie już 7, bo ten pewnie już szlag trafił. Vuko widzę że u Ciebie była to torbiel. Czyżby niepęknięty pęcherzyk czy coś innego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 19:40

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    czy ktoras z was miala plamienie ok 21 dnia cyklu? dodam ze temp mi spadla dzis z 37,1 do 36,8. sama nie wiem czy to moze zaburzenia hormanalne, czy @ moze przyjdzie wczesniej? Nie mysle ze to ciaza bo zupelnie przegapilam owulke w tym cyklu. Martwie sie troche bo juz prawie 2 lata sie staramy I mam za soba 3 poronienia.

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jak widzisz na moim poście wyżej- mnie się pojawiają około 16-20 dnia cyklu, czasem. i też nie wiem co to

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys73 a moze u ciebie to jest tym razem implantacyjne co? szyjke masz twarda I zamkineta.. ja mam dosc miekka I rozpulchniona..ehh moze u mnie to plamienie przed @.

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wlasnie odwrotnie .jak masz miekka to raczej okres ci sie nie zbliza. U mnie to nie implantacyjne bo za dlugo i brazowe

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem..dzieki za info, u mnie plamiemie ustalo..ale sama nie wiem co to bylo, zobacze w pzryszlym cyklu

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U mnie w tym cyklu w 14 dc wystąpiło plamienie (jasno czerwona krew ) trwało 1 dzień nawet nie dzień tylko pojawiło się ok 18 i następnego dnia juz ani śladu po nim - nie wiem co o tym myśleć ? nigdy tak nie miałam , co o tym sądzicie ?

  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 6 lipca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dola
    Nie potrafie jeszcze Czytac samej siebie I zwracam się o prosbę ...
    Wczoraj przypadal dzien mojej miesiaczki ... Przy zalatwianiu się spogladalam czy jest @ ! Kiedy podcieralam się zauwazylam blado rozowy sluz ...wlozylam wiec gleboko palca aby sprawdzic czy jest tego wiecej ... I bylo stosunkowo malo ... Po kilku godzinach wydobyla się brazowa wydzielina ... Przy zalatwianiu się nie wyplywala wraz z moczem musialam "zbadac " to wkladajac palucha
    Nie wyglada mi na okres gdyz u mnie okres poprostu zalewa mnie czy to mocno czy slabo ale rano pojawia się Zwykle z zywa krwia... A tu jest tak jak przy ostatnim dniu okresu brazowa brudna Krew ... Dzis obudzilam się rano I myslalsm ze moze łozko jest zalane ale nie ... Badajac się mam tylko brudna Krew
    I jest tego malo na tyle malo ze nie wydostaje się to ze mnie jak przy miesiaczce.... Boje się ze mo nie wyszlo znow ... Lub moze to wlasnie krwawienie implantacyjne ? Czy ktoras tak miala ?
    Boje się x

    Ferrari
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owulacji w sluzie widzialam nitki krwi , czy to moglo byc zagniezdzenie?

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jak najbardziej :)
    Ja miałam kropelkę krwi 5 dni po owulacji ;)
    A co to bylo jeszcze nie wiem :D

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy masz dostac kolejna wredna @ ? - Majówka90

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2015, 18:18

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 7 lipca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bym chciala aby wkoncu sie udalo, no i wczesniej nie mialam takich nitek krwi w sluzie tylko nie wiem co to moze oznaczac ;-( Mam nadzieje, Wielka nadzieje na fasolke ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 19 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy możliwe jest plamienie implantacyjne 2dni po owulacji?? Jak możecie to zerknijcie na mój wykres☺

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Ale35 Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 9 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny jestem tu nowa i chciałam was zapytać bo już nic nie rozumie mam pco i długie cykle od 30-40 dni a konkretnie okres miałam 05/09 w 22- gim dniu cyklu miałam kulkę śluzu płodnego z nitkami krwi od 23-25 dnia cyklu plamienia różowe 26 dnia współżyłam a 35 dc na nowo śluz z nitkami krwi wiem ze pokręcone nie wiem kiedy była owulacja pomóżcie proszę

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ