X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • mylenne Koleżanka

Wysłany: 24 czerwca, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przylazła małpa nieproszona... :(
    Teraz mnie czeka drożność jajowodów, może po przeczyszczeniu będziemy mieli więcej szczęścia.

👩🏼 31 🧑🏻 34
    Rozpoczęcie starań - 03.2020
    Przerwa w staraniach - 08.2020 - 05.2022 Reumatoidalne zapalenie stawów + Metotreksat...

cykle bezowulacyjne
    AMH 7.3609 ng/mL

06.2022 - start stymulacji Aromek + Pregnyl
    07.2022 - drożność jajowodów - oba drożne
    09.2022 - 1 IUI - nieudana X
    10.2022 - 2 IUI - test 9.11. <3
  • Hania123 Autorytet

Wysłany: 24 czerwca, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mylenne wrote:
    No i przylazła małpa nieproszona... :(
    Teraz mnie czeka drożność jajowodów, może po przeczyszczeniu będziemy mieli więcej szczęścia.

Przykro mi.. ale może po drożności będzie znany powód :)

2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    IVF🌤
    05.07.22- Transfer nieudany💔
    04.08.22-Transfer nieudany 💔
    11.10.22-Transfer nieudany💔💔
    05.11.22-Transfer nieudany💔
    Nie wiem co dalej…⛅️
  • Camarilla Autorytet

Wysłany: 2 lipca, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Wracam na forum po kilku miesiącach nieobecności.
    Mam bardzo dziwny kolejny cykl, mianowicie:
    - to jest drugi cykl 40 dniowy
    - zero objawów pms (zawsze tydzień przed bolą mnie cycki i jajniki tak, że zwijam się z bólu)
    - wczoraj - w dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki dostałam brązowego plamienia, plamienie dalej się utrzymuje ale wygląda jak stara krew brunatno brązowa, jest tego więcej przy podcieraniu ale na podpasce niewiele
    - stosunek 1 w 25 DC
    - test ciążowy popołudniu 3 dni temu negatyw
    - dzisiaj zrobiłam owulacyjny (tak, wiem że owulacyjny jest do owulacji a nie do wykrywania ciąży) wyszedł jebitnie pozytywny.
    Czuje jajniki ale to nie jest ból tylko lekkie uczucie rozpierania.
    Nie chce sobie robić nadzieji, jadę zaraz po test, ale myślicie że jest sens go robić dzisiaj po południu? Generalnie od ostatniego stosunku minęło już sporo czasu, nie jestem nawet pewna czy doszło do owulacji bo nie pilnowałam tego z względu na delegacje męża o brak wiary w ciążę naturalna.
    Z drugiej strony zastanawiam się czy przy takim dziwnym cyklu to może być np torbiel która rozwaliła cykl?
    Jak wyglądało Wasze plamienie implantacyjne?

♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

Starania od 08.2018
  • Mała87 Ekspertka

Wysłany: 2 lipca, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Cześć,
    Wracam na forum po kilku miesiącach nieobecności.
    Mam bardzo dziwny kolejny cykl, mianowicie:
    - to jest drugi cykl 40 dniowy
    - zero objawów pms (zawsze tydzień przed bolą mnie cycki i jajniki tak, że zwijam się z bólu)
    - wczoraj - w dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki dostałam brązowego plamienia, plamienie dalej się utrzymuje ale wygląda jak stara krew brunatno brązowa, jest tego więcej przy podcieraniu ale na podpasce niewiele
    - stosunek 1 w 25 DC
    - test ciążowy popołudniu 3 dni temu negatyw
    - dzisiaj zrobiłam owulacyjny (tak, wiem że owulacyjny jest do owulacji a nie do wykrywania ciąży) wyszedł jebitnie pozytywny.
    Czuje jajniki ale to nie jest ból tylko lekkie uczucie rozpierania.
    Nie chce sobie robić nadzieji, jadę zaraz po test, ale myślicie że jest sens go robić dzisiaj po południu? Generalnie od ostatniego stosunku minęło już sporo czasu, nie jestem nawet pewna czy doszło do owulacji bo nie pilnowałam tego z względu na delegacje męża o brak wiary w ciążę naturalna.
    Z drugiej strony zastanawiam się czy przy takim dziwnym cyklu to może być np torbiel która rozwaliła cykl?
    Jak wyglądało Wasze plamienie implantacyjne?
    Ja plamienia implantacyjnego nie miałam, test pozytywny wyszedł mi dzień przed dniem spodziewanej miesiaczki.
    Przed miesiączka zawsze miałam plamienia takie jak opisujesz, brązowo brunatne i okazało się że to problem z progesteronem. Tydzień po pozytywnym teście akurat miałam wizytę u gina i dostałam plamienia, ale okazały się grzybiczne, dostałam leki i przeszlo.
    Beta będzie najpewniejsza, lub ja bym zrobila z porannego siku :)

• Camarilla Autorytet

Wysłany: 2 lipca, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Ja plamienia implantacyjnego nie miałam, test pozytywny wyszedł mi dzień przed dniem spodziewanej miesiaczki.
    Przed miesiączka zawsze miałam plamienia takie jak opisujesz, brązowo brunatne i okazało się że to problem z progesteronem. Tydzień po pozytywnym teście akurat miałam wizytę u gina i dostałam plamienia, ale okazały się grzybiczne, dostałam leki i przeszlo.
    Beta będzie najpewniejsza, lub ja bym zrobila z porannego siku :)

Też myślałam o progesteronie i na pewno go oznaczę w kolejnym cyklu no chyba że po 4 latach starań zaskoczyło.
    Krew mogę oznaczyć dopiero w poniedziałek, kupię dwa testy dla pewności. Jeden zrobię dzisiaj, drugi rano. Zobaczymy. Nie nastawiam się - nawet gdyby to te plamienia nie zwiastują niczego dobrego.

♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

Starania od 08.2018
  • Mała87 Ekspertka

Wysłany: 2 lipca, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Też myślałam o progesteronie i na pewno go oznaczę w kolejnym cyklu no chyba że po 4 latach starań zaskoczyło.
    Krew mogę oznaczyć dopiero w poniedziałek, kupię dwa testy dla pewności. Jeden zrobię dzisiaj, drugi rano. Zobaczymy. Nie nastawiam się - nawet gdyby to te plamienia nie zwiastują niczego dobrego.
    Daj znać:)

• Yoanne Ekspertka

Wysłany: 16 lipca, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Czy plamienie implantacyjne może wyglądać bardziej jak gęsty śluz w kolorze kawy z mlekiem? Czasem mam takie coś na sam koniec okresu.
    Wczoraj i dziś mam bardzo delikatne skurcze jak na miesiączkę i właśnie wczoraj to plamienie. Dziś 6dpo, ale mierzone śluzem, więc może być +-1 w obie strony.

31 👫 29

15.08 ⏸️
    09.09 - jest ❤️
    20.10 - 7 cm zdrowego chłopaka 💙
    09.12 - połówkowe

fAOYp2.png
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ