X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 5 lutego 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć czy jest blada kreska czy to kreska fabryczna. Na pewno coś przebija, ale jeśli to krwawienie implantacyjne to test wyjdzie pozytywny po 48h i to ten o czułości 10. Moerz dalej temperaturę, obserwuj co się dzieje i zrób kolejny test za dwa dni 🙃

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam test ciazowy apteo care 10 ml a ile moze trwac takie krwawienie implantacyjne? I czy test po tych dwuch dniach bd juz bardziej widoczny czy tez bladzioch bo tak szczerze cizko sie czegos dopatrzec i niekiedy sama nw co muslec dlatego chcialabym juz taka mocniejsza kreskw ktora bd pewniejsza na bthcg nie chce isc bo boje sie igiel niezmiernie wedlug ovufriend mialam owulacje 20 stycznia

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 5 lutego 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to okres to spadnie temperatura na pewno, a jaka kreska wyjdzie powiem aci szczerze, że nie wiem, mi w ciąży wyszła blada kreska 8dpo ale była widoczna od razu gołym okiem. Obserwuj się przez najbliższe dni, a krwawienie implantacyjne nie powinno trwać dłużej niż 3 dni i nie powinno boleć, być żywej krwi i skrzepów, choć z tym bywa różnie

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie krew mam dosc żywa ale skrzepuw nie ma zobacze na dniach co z tego wyjdzie wolalam sie upewnic bo wiem ze duzo dziwczyn myli implantacje z miesiaczką dziekuje za rady :)

    Iwonay lubi tę wiadomość

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 7 lutego 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sadzicie pozytywny czy negatywny
    https://linksharing.samsungcloud.com/tdMVqskwngL6

  • KRkamiś Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 7 lutego 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Gosiaczku. Widać cień drugiej kreski ale też test wydaje się być chyba zalany? Widać plamkę. Może spróbuj zrobić jeszcze jeden test. Powodzenia kochana 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 19:15

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 7 lutego 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to moze spowodowac falszywy wynik dodam ze test eobiony z popoludniowego moczu

  • KRkamiś Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 8 lutego 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana myślę, że może ale nie musi. Myślę też, że wykonanie kolejnego testu, na potwierdzenie tego pierwszego, będzie pewnie tylko potwierdzeniem ciąży. Czego z całego serca tobie życzę :)

    Gosiaczeek lubi tę wiadomość

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej to znowu ja wiem ze was nekam dzis robilam kolejny test tym razem o czulosci 20 mlu bo innego nie mialam i wyszedl taki

    https://linksharing.samsungcloud.com/eHOjPK93LGg3


    ale oprucz tego dzis kolo 7 wybieram sie na bete

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2022, 22:17

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos mi powie czy jest mozliwe ze za wczesnie zrobilam bete dzis beta <1.2 a testy wychodza tak jak wyzej co to moze oznaczac ? I czy woole jest mozliwe zeby implantacja byla dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki ? I ile powinna wynosic beta po 48 h po zagniezdzeniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Czy ktos mi powie czy jest mozliwe ze za wczesnie zrobilam bete dzis beta <1.2 a testy wychodza tak jak wyzej co to moze oznaczac ? I czy woole jest mozliwe zeby implantacja byla dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki ? I ile powinna wynosic beta po 48 h po zagniezdzeniu

    Gosiaczek może miałaś później owulację, albo opuźnione zagnieżdżenie. Powtórz betę dla pewności za 2 dni. Coś czytałam, że przy torbieli a także problemach z hormonami mogą wychodzić testy pozytywne. Jako masz zakres referencyjny na wynikach, od ilu ciąża?

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 5 ale nie jestem pewna czy w dobrym czasie zeobilam bete bo hcg wzrasta od zakonczenia zagniezdzenia tak

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ja mam zwidy co do tych testow ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Moze ja mam zwidy co do tych testow ?

    Widać coś na tych testach. Hcg wzrasta po zakończeniu zagnieżdżenia. Odczekaj dla pewności te dwa dni i leć jeszcze raz na betę. Jak będzie negatywna znów to może przejdź się do ginekologa, żeby to skontrolować

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie chyba za wczesnie beta zrobiona bo 8 byl.osttni dzien plamien

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test z moczu jeszce powtarzac ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    A test z moczu jeszce powtarzac ?

    Gosiaczek nie. Za te dwa dni pójdź na betę to będziesz miała jasność bo test też może nie wyjść jak za wcześnie zrobiony

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeszce jakies prawdopodobienstwo isnije ze to moze byc ciaza bo tak szczerze dzis sie leko rozczarowalam sadzac po testach sadzilam ze beta bedzie pozytywna i tez nie rozumiem jak to jest ze testy wychodza z takimi bladymi kreskami a bhcg nie wykazuje pozytywnej bety dodam ze czały czas pobolewa mnie podbrzusze mam bialay śluz czasme lekko ciągnący czasem wodnisy dosc czesto wstaje do toalety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2022, 22:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Czyli jeszce jakies prawdopodobienstwo isnije ze to moze byc ciaza bo tak szczerze dzis sie leko rozczarowalam sadzac po testach sadzilam ze beta bedzie pozytywna i tez nie rozumiem jak to jest ze testy wychodza z takimi bladymi kreskami a bhcg nie wykasuje pozytywnej bety

    Nie wiem też tego. Jak masz test to siknij rano i wrzuć zdjęcie. Jak będzie ciemnieć to na bank ciąża ❤️

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 11 lutego 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej ze tamte dwa testy byly robione popoludniu nie rano bo nie mialam takiej mozliwosci

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ