X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój pierwszy stymulowany cykl. owulacja była 9 maja. w 27dc z samego rana troszkę różowej wydzieliny a póżniej do konca dnia juz nic nie bylo a od 3 dni mam straszne nudności. czy to możliwe ze to implantacja?

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 25 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja niestety tez nie

    preg.png
  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.05 miałam normalną @. Teraz 19.06 planowo miałam dpstać. Zawsze mam 5-6 dni i obfite. Teraz 19-20.06 lekko leciało krwi. Bez skrzrpów i skurczy i jakichkolwiek bóli. Wczoraj i dziś już bez plamienia i krwawienia.

    Z narzeczonym kochaliśmy się w dni płodne i nie tylko więc nie wykluczam ciąży mimo 2-dniowej "chyba" @.
    Kiedy zrobić test z moczu?
    Kiedy z krwi? Czy sobie darować?
    Mój gin przyjmie dopiero koniec lipca bo urlop ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli juz jestes po terminie @ to srob test od razu. Jak ciaza to juz wyjdzie napewno, czy to na tescie czy z krwi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Zwykle miałam cykle minimum 30 max 33 dniowe.
    Dzisiaj 28 dzień cyklu, zaczęło się inaczej niż zawsze . Bardzo delikatne różowe plamienie, później brązowe. Teraz jak krew ale mało skrzepów.
    Czy któraś z was tak miała w ciąży?
    U mnie jescze wcześnie i test ciążowy jedna kreska

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Hej,
    Zwykle miałam cykle minimum 30 max 33 dniowe.
    Dzisiaj 28 dzień cyklu, zaczęło się inaczej niż zawsze . Bardzo delikatne różowe plamienie, później brązowe. Teraz jak krew ale mało skrzepów.
    Czy któraś z was tak miała w ciąży?
    U mnie jescze wcześnie i test ciążowy jedna kreska
    U mnie teraz było to samo... nie dosc, że szybciej się zaczęło (dziś powinnam dostać @)...najpierw różowa krew ze sluzem, później brązowa.. trochę skrzepow.. dziś jest 3 dzień okresu (miałam wkładkę która raz zmieniłam) i to tyle z @, gdzie zawsze trwa 5/6dni..kilka dni przed @ miałam straszny spadek formy, kręcił mi się w głowie, jedna nockę nie spałam- tak bolał mnie brzuch, miałam straszne bóle podbrzusza... a teraz jest super 👌 nic mi nie dolega.... zastanawiam się czy ze mną wszystko ok.... tempa spadła, wiec ciaze wykluczam, zresztą czuje się już świetnie.

    brzuch Cie boli lub bolał?

    sandiklove lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylove wrote:
    U mnie teraz było to samo... nie dosc, że szybciej się zaczęło (dziś powinnam dostać @)...najpierw różowa krew ze sluzem, później brązowa.. trochę skrzepow.. dziś jest 3 dzień okresu (miałam wkładkę która raz zmieniłam) i to tyle z @, gdzie zawsze trwa 5/6dni..kilka dni przed @ miałam straszny spadek formy, kręcił mi się w głowie, jedna nockę nie spałam- tak bolał mnie brzuch, miałam straszne bóle podbrzusza... a teraz jest super 👌 nic mi nie dolega.... zastanawiam się czy ze mną wszystko ok.... tempa spadła, wiec ciaze wykluczam, zresztą czuje się już świetnie.

    brzuch Cie boli lub bolał?

    Kochana ja już niestety normalnie miesiączkuje :( w tym cyklu podchodzę do Inseminacji, ale jestem bardzo ostrożna ze względu na słabe parametry nasienia męża. Ja wyniki książkowe...

  • Marylove Przyjaciółka
    Postów: 120 126

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Kochana ja już niestety normalnie miesiączkuje :( w tym cyklu podchodzę do Inseminacji, ale jestem bardzo ostrożna ze względu na słabe parametry nasienia męża. Ja wyniki książkowe...
    Daj znać w takim razie jak poszło :) Oby w końcu nam się poszczęścilo :)

    TylkoLepiej, Havana3 lubią tę wiadomość

  • Jutkaa Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa więc może moje pytanie się powtórzy. Zaznaczam ze nie szukam diagnozy ani potwierdzenia, chce znać tylko wasza opinie. Więc moja sytuacja wygląda tak
    Od stycznia staramy się z mężem o dzidziusia, robiłam testy owu wychodziły pozytywne o okolicach 14 dc ( moj trwa około 29 dni z lekkimi wychyleniami). W tym cyklu miesiączka 26.07 wiec zaczęliśmy się starać 10,11,13,14 dc objawy owulacyjne itp. 14.08 to był 20 dc rano okropny ból brzucha nie mogłam sie wyprostować i jednorazowo bezbarwny śluz z krwią ale tylko raz w ciągu dnia. Oczywiście pomyślałam że 2 dni po tym zrobię test wiem ze to za wcześnie ale nie wytrzymałam oczywiście negatywny tj 22 dc. Objawy powoli okresowe ale zastanawia mnie ten śluz z domieszką krwi czy mogła to być przesunieta owulacja(ale czy aż o 6 dni?) czy moze inplantacja zarodka. Zaczynam wariowac bo nigdy przy owulacji nie mam plamienia ale tez nie chce się nakręcać😥. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Piszę dziś pierwszy raz, ale moje ciało powoduje, że mam mały mętlik w głowie 🤯. Dziś mam 11 dpo. Od kilku dni mam ciągle ćmienie w podbrzuszu, jajnikach. Powoduje to nawet okresowe biegunki. Generalnie nie mam tego rodzaju objawów nawet przed @. Do tego dziś zauważyłam małe plamienie przy podcieraniu w toalecie. Czy któraś z Was doświadczyła podobnej sytuacju? Na szczęście jutro mam gina na kontroli (starania stymulowane), więc może dowiem się coś więcej.

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chcialam zapytac jak wygladalo u was plamnienie implantacyjne czy towarzyszyl mu bol brzucha jaki kolor miało i jaka mialyscie temperature . Bo sama nw co mam myslec cykle mam 27 dni 3lutego powinnam dostac miesiaczki ale tej nie bylo temperatura tego dnia 37.3 dzien wczesniej tez 37.3 dwa dni wczesniej tez 4 lutego zrobilam test z porannego moczu i jakby przebija bardzo bardzo blada kreska po czym po poluniu na majtakach na pocztaku zobaczylam kilka plamek przez caly dzien bylo to tylko kilka plamek jedynie gdzy sie podcieralam bylo wiecej dzis wstaje a tu juz wiecej krwi gdzue potrzebuje wkladke lub podpaske tempertura 37.3 ale mam krwawienie i lekko pobolewa mnie brzuch . Moje pytanie brzmi czy to miesiaczka czy raczej implantacja poprzednia miesiaczke mialam 7 stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2022, 14:15

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Hej dziewczyny chcialam zapytac jak wygladalo u was plamnienie implantacyjne czy towarzyszyl mu bol brzucha jaki kolor miało i jaka mialyscie temperature . Bo sama nw co mam myslec cykle mam 27 dni 3lutego powinnam dostac miesiaczki ale tej nie bylo temperatura tego dnia 37.3 dzien wczesniej tez 37.3 dwa dni wczesniej tez 4 lutego zrobilam test z porannego moczu i jakby przebija bardzo bardzo blada kreska po czym po poluniu na majtakach na pocztaku zobaczylam kilka plamek przez caly dzien bylo to tylko kilka plamek jedynie gdzy sie podcieralam bylo wiecej dzis wstaje a tu juz wiecej krwi gdzue potrzebuje wkladke lub podpaske tempertura 37.3 ale mam krwawienie i lekko pobolewa mnie brzuch . Moje pytanie brzmi czy to miesiaczka czy raczej implantacja poprzednia miesiaczke mialam 7 grudnia
    Robiłaś jeszcze raz test ? Jak długie masz cykle ?

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie drugiego testu nie robilam bo mam te krwawienie czy pomimo to moge zeobic test czykle 27 dni

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Nie drugiego testu nie robilam bo mam te krwawienie czy pomimo to moge zeobic test czykle 27 dni
    Jeśli dobrze zrozumiałam to ostatni okres był 7 grudnia tak? No to niemożliwe żeby to było plamienie implantacyjne, temperaturę mimo wszystko masz ciążowa, leć jak najszybciej po test i mimo, że lrwawisz to go zrób

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moj blad 7 stycznia zmienila mi klawiatura przepraszam a jaka yempka powinna byc normalnie w oktesie miesiaczki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2022, 14:25

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Oj moj blad 7 stycznia zmienila mi klawiatura przepraszam a jaka yempka powinna byc normalnie w oktesie miesiaczki ?
    Nie wiem jak mierzysz,.ale temperaturę powinno się mierzyć rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka w pochwie lub odbycie. Więc jedna temperatura nic nam nie powie, ale temperatury powyżej 37 stopni są charakterystyczne dla drugiej fazy cyklu i dla ciąży. W czasie krwawienia temperatura powinna obniżyć się do linii podstawowej, u mnie jest to na przykład 36,6 i niżej, tak czy siak zrób test

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze w pochwie 3 dni pod rzad razem z 3 lutego bylo to 37.3 bo wtedy poinnam doatac miesiaczke 4 lutego tez bylo 37.3 dzis to samo

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy test koniecznie musi byc z rana czy teraz moge ho qykonac o dowolnej porze ?jesli termin miesiaczki minol

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 5 lutego 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Mierze w pochwie 3 dni pod rzad razem z 3 lutego bylo to 37.3 bo wtedy poinnam doatac miesiaczke 4 lutego tez bylo 37.3 dzis to samo
    W takim razie test jak najszybciej, bo albo po prostu okres się zaczyna, albo implantacja, albo wczesne poronienie

  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 5 lutego 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://linksharing.samsungcloud.com/gFIIvyEOaUSf
    Drugie po wyostrzeniu
    https://linksharing.samsungcloud.com/ttBzbRCkoAwF


    Wyszlo cos takiego test robiony nie z moczu porannego albo mam zwidy albo na wysokosi t cos przepija jak daszek u litery T najwyzej poczekma kilka dni i zrobie kolejny po zakonczeniu tego krwawienia slyszalam ze jesli implanatacja to ze wynik moze byc malo widoczny bo kresla albo bd slabiutka albo jest za wczesnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2022, 15:56

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ