X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie plamienie implantacyjne :)
Odpowiedz

plamienie implantacyjne :)

Oceń ten wątek:
  • Kamieniara Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 8 września, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to krwawienie było w terminie miesiączki i było tak silne + były skrzepy to raczej był po prostu okres. Tym bardziej jeśli wyglądało jak twój typowy okres. Dzisiejsze "plamki" to może być po prostu oczyszczanie się dróg rodnych. Dla spokojnej głowy możesz zrobić jeszcze test np za 2 dni, ale myślę, że to nie ciąża

  • Majeczkaaa! Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 16 września, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, powiedzcie mi dziewczyny co sądzicie 🙈

    Wczoraj był 28dc, wg aplikacji 12dpo, zrobiłam rano test ciążowy i wyszedł negatywny, a tylko popołudniu pojawiało się lekkie plamienie takie bardziej brązowe, dodatkowo od kilku dni utrzymuje mi się ból podbrzusza, lekkie kłucie jajników gazy i lekkie mdłości Dzisiaj rano (29dc) również zrobiłam test i tylko jedna biała kreska, jest to mój drugi cykl po poronieniu, poprzedni cykl trwał 33 dni. Zastanawiam się kiedy zrobić kolejne testowanie i ew iść na beta HCG z krwi

    Nasza historia
    12.2023 ⏸️
    01.2024 puste jajo płodowe💔😭
    05.2024 ⏸️
    06.2024 poronienie kilka dni po usłyszeniu serduszka💔

    Mutacja MTHFR C677T C/T i mutacja MTHFR A1298C A/C w układzie heterozygotalnym oraz mutacja 675 (4G/5G) w genie PAI-1
  • Tosia89 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 października, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nie wiem jak interpretować to że dzis powinnam mieć 2 dzień okresu a zamiast tego mam bardzo delikatne brązowe plamienie ( a nawet nazwałbym to śluz albo skrzepy) jest on widoczny tylko w momencie kiedy mam tampona albo sprawdzam palcem🙄 na wkładce nie ma nic. staramy się z mężem już bardzo długo o dziecko i miałam taki okres że sobie wmawiałam objawy ciąży i robiłam ciągle test😔 zawsze negatywny. Robiłam go też tydzień temu i dalej nic. Ale teraz nie wiem czy to plamienie interpretować jako okres czy co🤔 brzuch pobolewa mnie jakbym miała dostać okres ale słabiej. Czy powinnam jeszcze poczekać czy zrobić test?

‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ