X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:36

    moni05, szona, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio rozmawialam z kolezanka, ktorej tez wyszedl hpv i miala ten zabieg ns k co to jego nazwy nie pamietam.
    Mowi, ze po tym jak jej robili cytologie to sie dwa miesiace do niej przygotowywala i ze generalnie to te cytologie to sa tak na odwal robione, bo to trzeba ta wysciolke przygotowac i dosyc mocno zedrzec zeby ten wynik byl miarodajny.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam ostatnio cytologię robiona w ciąży i pierwszy raz tak mi zarył ze 3 dni plamiłam, trochę aż się zirytowałam ale chyba właśnie porządna cytologia to więcej niż takie bezbolesne skrobniecie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, mówili, że wyniki powinny być koło 10, ale ja chyba wolę je odczytać po pracy. Boję się, że się rozkleję jak będzie zerowa i nici z dalszej pracy.

    Szczęśliwa mamusia, nie mam co odświeżać, bo dostanę na maila 😜😜

    Marlenka, też mnie te testy zastanawiają. Ja robiłam facelle albo zwykle allegraki i nigdy nawet cienia cienia. Jak już jest kreska i to różowa, to coś musi być na rzeczy

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Szona no nie do końca oszukują, ja dostałam dziś przed samą burza, a były już dziś ze trzy :) w tym teraz ;)

    Sasanko wracaj do gry :)
    Monika ale każą czekać... Weź tu nie zeswiruj

    Zwracam honor! Właśnie pedałowałam jak w wyścigu pokoju 😂 tak zaczęło za mną błyskać!

    Malinaa90, Ochmanka, Arashe lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Moni a co do badań to masz na myśli cytologię? Czy jakoś inaczej wyszło, ze coś zaczęło się dziać? Tez mam nadzieje, moja ciocia zmarła na raka szyjki macicy, to już się w ogóle podobno w rozwiniętym medycznie kraju nie powinno zdarzać :/

    Tak, cytologia wystarczy.
    To nie jest do końca tak jak mówisz. Czasem sprawa postępuje latami, a czasem, jeśli ktoś ma „predyspozycje”, to z powodu nowotworu sprzątnie go bardzo szybko... podobnie działa rak żołądka. Postępuje strasznie szybko. No iw zasadzie stwierdzając raka szyjki macicy masz 50% szans.
    Nie wszystko da się przewidzieć i poprzedzić badaniami. Służba zdrowia w naszym kraju nie refunduje nic tak naprawdę, a nie wszyscy widza sens w takim badaniu się na wyrost. Tak jak mówię, ja się nawet ledwo bym łapała na podstawowa profilaktykę... to jest chore.

    Przepraszam, temat jest taki do dupy w tym momencie. Nie chciałam tu takiej atmosfery wprowadzać. Zawsze tylko każdej kobiecie mówię, ze warto się badać.
    Sama mam siostrę, 23 lata. NIGDY nie była u ginekologa. Umawiam ja razem ze mną na wizyty zaraz po sobie. Zawsze odwołuje... nie mogę do niej dotrzeć. Nawet moja sytuacja jej nie przekonała.
    Dla większości ginekolog = jestem w ciąży, ewentualnie: potrzebuje tabletek.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, nie mamy pewnosci jaki test wyjdzie jutro, ale niech Cię nie załamuje ten wieczorny. Ja najpierw zrobiłam bobka - kreska była mocna. Następnego dnia rano zrobiłam dwa - Norda i super czuły jakiś inny. I ten inny był CAŁKOWICIE BIAŁY. Tylko na Nordzie lekko majaczyła kreska. Także wiesz - wypiłaś hektolitry wody, to ma znaczenie. Nie nastawiaj się zle, spróbuj odetchnąć. A jutro zrob test w dzień, ja będę pod kibelkiem z pomponami niczym czirliderka 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 22:24

    okularnica91, moni05, Sasanka55, Madziandzia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, jutro rano lece na bete, chce ostatecznie rozwiac watpliwosci, choc wiem jaki bedzie wynik :)
    Moze gdyby kreska na tym porannym tescie wyszla od razu to bym inaczej do tego podeszla, ale najpierw byl jakis cien, a wyrazna pokazala sie dopiero po tym jak test sie zalał... pewnie to jakas reakcja. Wole byc na to przygotowana psychicznie, chociaz pewnie i tak nie obejdzie sie bez ryku.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oprócz zwykłej cytologii są jeszcze jakieś bardziej szczegółowe np hpv screening. Raz to miałam ale bolało dość mocno a potem krwawilam 3 dni. Gin powiedział że przy stałych partnerach sie to robi co 5 lat a przy zmianach co 3.

    Nikodemka a badalas tą MUChe? Bo może jakaś bakteria jest i dlatego nie wychodzi. Jakaś musi być przyczyna żeby taka młoda zdrowa dziewczyna nie zachodzila przez rok. Może jest jakiś stan zapalny endo, albo ogólnie w organizmie? Tak dumam. Mam nadzieję że już nie będzie potrzebne bo jutro będzie piękna pozytywna beta ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2019, 22:41

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenka - muchy jeszcze nie badalam, to jeszcze przede mna... Ide po kolei wedlug planu lekarzy, czyli najpierw hormony, monitoring, badanie nasienia, hsg, teraz czeka mnie histeroskopia i stymulacja clo. W miedzyczasie zrobie na wlasna rękę muchę i mutacje genetyczne. Jedyna rzecza, ktora do tej pory znalezlismy i moze przyczyniac sie do niepowodzen jest brak samoistnego uplynnienia nasienia meza, wiec tu tez bedziemy drazyc temat... Jestem juz tym zmeczona, bo do wizyt zwiazanych z nieplodnoscia dochodzilo poszukiwanie ostatecznej opinii na temat mojego miesniaka, tułałam się po lekarzach. Decyzja jest taka, że go nie usuwam, wiec teraz dzialam tylko (albo aż) w temacie ciazy.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1668 3083

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko trzymam kciuki za jutrzejsza bete.👊👊👊

    Monika89 nie kusi Cie, zeby rano siknac?😊

    Dziewczyny nie wiecie co slychac u Cukrzyka i Makowej?

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    Nikodemko trzymam kciuki za jutrzejsza bete.👊👊👊

    Monika89 nie kusi Cie, zeby rano siknac?😊

    Dziewczyny nie wiecie co slychac u Cukrzyka i Makowej?
    Właśnie też myślałam o dziewczynach . Dawno się nie pisały .

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cyto badam co pół roku. Kiedyś zrobiłam po roku i z cytologii 1 wyszedł mi nagle Ascus. Robiłam już wiele badań - w tym genetyczne na obecność rodzaju wirusa i ciekawostka - przed LEEPem miałam np typ 16, a ostatnie badanie wykazało jego brak (choć potwierdzona została obecność innego wysoko onkogennego typu). Dokładnie tak jak Nuch - prowadzę krucjatę informowania koleżanek. Przy tak dostępnej możliwości uniknięcia najgorszego nie mieści mi się w głowie jak można pójść na cytologię raz na 5 lat 🙈

    moni05 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęły mi się plamienia. Czyli tydzień po terminie @ coś rusza.

    Nikodemka, moni05, Arashe, agge lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 02:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja cyto badam co pół roku. Kiedyś zrobiłam po roku i z cytologii 1 wyszedł mi nagle Ascus. Robiłam już wiele badań - w tym genetyczne na obecność rodzaju wirusa i ciekawostka - przed LEEPem miałam np typ 16, a ostatnie badanie wykazało jego brak (choć potwierdzona została obecność innego wysoko onkogennego typu). Dokładnie tak jak Nuch - prowadzę krucjatę informowania koleżanek. Przy tak dostępnej możliwości uniknięcia najgorszego nie mieści mi się w głowie jak można pójść na cytologię raz na 5 lat 🙈
    Mało osób zdaje sobie sprawę z niektórych rzeczy . Uważają jak nic nie dolega to nic mi nie jest . A jak idą to czasem jest za późno .

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadła bezsenność . Trzeba się przyzwyczaić że o dobrym śnie mogę zapomnieć .
    Wypiłam melisę i to taka fest (zaparzylam dwie saszetki ) słucham muzyki takiej wolnej sennej . A tu nic nawet spać się nie chce .

    Cóż dobrze że nie dużo zostało do końca ( w pierwszej ciąży od 25 TC bodajże nie mogłam już spać )

    A tak po za tym dzisiaj mamy kolejny tydzień więc tradycyjnie zostawiam wam wiruski ,($+_+$(#((_:)#)@:_+82:_+82:_;#:*()#:*69;#(8$(29$;(#9@(#(@))@;$)@9#;*;{`{¶£™≥×¢{≥™¢{{¢≥™{¢{¢

    Ps . Udało mi się zapisać do tej drugiej doktorki na USG i to już na 24 czerwca na godzinę 15 😊

    MonikA_89!, Madziandzia, Pati96, Malgonia, Salome lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, juz za chwile zatestujesz, a ja prosze wszystkie moce tego swiata, by byly II :* Tez wlacza mi sie chec sikania od 8dpo i... sikam, choc zawsze mialam pozna implantacje :D

    Misiaa, zaraz i testy beda wiedzialy, ze jestes w ciazy! :*

    Nikodemko, wierze, ze to popoludniak Cie oszukal, a nie odwrotnie :* Tak jak sugeruje Buba, Iwona i Malina, moze mocz byl niewiele wart przy ogromnej ilosci wody, jaka teraz pochlaniamy. Odnosnie nadzerki- 2 moich ginow mowilo mi, ze moja jest malutka, ze niewarto sie przejmowac, ze ciaza ja zaleczy. 3 gin powiedziala, ze wcale nie jest mala (moze powiekszyla sie tak bardzo przez 2 tygodnie, nie wiem...) i ze moze byc przyczyna moich CB... Dostalam antybiotyk i zaleczylam dziada. Moze tez warto isc w tym kierunku?

    MonikA, juz sobie spogladam na krzeselko i jest tak milo, ale na razie to czekam na Twoja piekna bete! Ty pierwsza :* 😘

    Moni, przylaczam sie do Twojego apelu :* Pozwiemy producentow, by pomscic lzy dziewczyn. Niech sami sobie na nie sikaja

    Malgoniu, dziekuje <3 Mam nadzieje, ze komary Cie nie zjadly

    Maria, 10 testow? :o Czuje sie przy Tobie jak najgorszy glupek, bo ja wiecej przez 1 cykl zuzywam :D

    Nowa, tez mi sie czasem wydaje, ze jest tak, jak piszesz odnosnie testow...

    Szczesliwa Mamusia, super, ze sie tak pieknie u Ciebie ochlodzilo :* Co do mojego testowania- jezeli gin nie zabroni mi sie starac, to pewnie, bede sikac jakos pod koniec czerwca- chocby 5dpo :D Ja to ja :D

    Arashe, tak, wraaacam do gry :* :) No chyba, ze gin krzyknie "stop"... O Twoje migreny oczywiscie nie pytam, bo pamietam, ze moje pytania je przywoluja, ale mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie dobrze

    Szoneczko, mam nadzieje, ze zdazylas do domu przed burza :* Dobrze, ze juz sa plamienia :* Niech to beda te ostatnie na wiele miesiecy!

    Mama Stasia, niezmiennie podziwiam Twoj piekny suwaczek :) Ciesze sie, ze juz niedlugo USG i zdjecie dla cioc :) Oby bezsennosc jednak poszla precz!

    Malinowa, wolalam dziewczyny kilka razy, ale bez skutku :(

    U mnie burza trwala 4h :o Nie spalam, bo pioruny walily co sekunde, a blyskalo sie jak na wiejskiej potancowce. Przed chwila sie skonczyla, wiec otworzylam okno, a tam co? Jakies ptaszki cwierkaja tak glosno, ze mam ochote trzasnac je poduszka :D Dobra, nie bede juz spala, dobrze, ze mam dzis wolne :)

    Milego dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2019, 03:59

    MonikA_89!, Madziandzia, moni05, Arashe, agge lubią tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 03:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2020, 14:32

    Sasanka55, Salome lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 04:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Ja za niedługo kończę prace i już na wykończeniu oglądam jakiś program z wróżbami.Tak słucham tego wróżbity,ludzie wysylają smsy za 30zł żeby poznać przyszłość..może zadzwonie i zapytam kiedy Wszystkie zajdziemy w ciąże? :p Zaraz by nam było lżej jakby nam wywróżył wszystkim dwie kreseczki w czerwcu i w lipcu :D

    Kotek, ja jestem tansza :) Zaraz wszystkie bedziemy w zdrowych ciazach :*

    MonikA_89!, szona, Nikodemka, Salome, agge, Judit lubią tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Izape, juz za chwile zatestujesz, a ja prosze wszystkie moce tego swiata, by byly II :* Tez wlacza mi sie chec sikania od 8dpo i... sikam, choc zawsze mialam pozna implantacje :D

    Misiaa, zaraz i testy beda wiedzialy, ze jestes w ciazy! :*

    Nikodemko, wierze, ze to popoludniak Cie oszukal, a nie odwrotnie :* Tak jak sugeruje Buba, Iwona i Malina, moze mocz byl niewiele wart przy ogromnej ilosci wody, jaka teraz pochlaniamy. Odnosnie nadzerki- 2 moich ginow mowilo mi, ze moja jest malutka, ze niewarto sie przejmowac, ze ciaza ja zaleczy. 3 gin powiedziala, ze wcale nie jest mala (moze powiekszyla sie tak bardzo przez 2 tygodnie, nie wiem...) i ze moze byc przyczyna moich CB... Dostalam antybiotyk i zaleczylam dziada. Moze tez warto isc w tym kierunku?

    MonikA, juz sobie spogladam na krzeselko i jest tak milo, ale na razie to czekam na Twoja piekna bete! Ty pierwsza :* 😘

    Moni, przylaczam sie do Twojego apelu :* Pozwiemy producentow, by pomscic lzy dziewczyn. Niech sami sobie na nie sikaja

    Malgoniu, dziekuje <3 Mam nadzieje, ze komary Cie nie zjadly

    Maria, 10 testow? :o Czuje sie przy Tobie jak najgorszy glupek, bo ja wiecej przez 1 cykl zuzywam :D

    Nowa, tez mi sie czasem wydaje, ze jest tak, jak piszesz odnosnie testow...

    Szczesliwa Mamusia, super, ze sie tak pieknie u Ciebie ochlodzilo :* Co do mojego testowania- jezeli gin nie zabroni mi sie starac, to pewnie, bede sikac jakos pod koniec czerwca- chocby 5dpo :D Ja to ja :D

    Arashe, tak, wraaacam do gry :* :) No chyba, ze gin krzyknie "stop"... O Twoje migreny oczywiscie nie pytam, bo pamietam, ze moje pytania je przywoluja, ale mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie dobrze

    Szoneczko, mam nadzieje, ze zdazylas do domu przed burza :* Dobrze, ze juz sa plamienia :* Niech to beda te ostatnie na wiele miesiecy!

    Mama Stasia, niezmiennie podziwiam Twoj piekny suwaczek :) Ciesze sie, ze juz niedlugo USG i zdjecie dla cioc :) Oby bezsennosc jednak poszla precz!

    Malinowa, wolalam dziewczyny kilka razy, ale bez skutku :(

    U mnie burza trwala 4h :o Nie spalam, bo pioruny walily co sekunde, a blyskalo sie jak na wiejskiej potancowce. Przed chwila sie skonczyla, wiec otworzylam okno, a tam co? Jakies ptaszki cwierkaja tak glosno, ze mam ochote trzasnac je poduszka :D Dobra, nie bede juz spala, dobrze, ze mam dzis wolne :)

    Milego dnia <3
    Przejdzie jak urodzę . Pożytek zrobię z tego nie spania zacne układać ciuszki Zosi do komody . Właśnie u mnie za oknem też jest koncert ptasi .
    Z tą poduszka to dobre jest .

    A ja trzymam kciuki za zielone światło w staraniach .
    Ps. Jak matka chce iść spać to dziecko akurat budzi się i to z gorączką 😔rano trzeba odwiedzić lekarza..pewnie znowu zapalenie gardła

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ