X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019
Odpowiedz

Początek lata na początek ciąży :):) Czerwcowe testowanie 2019

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy po 1. super wynik :) po 2. progesteron wydzielany jest skokowo, mogłaś akurat trafić na dół, albo ostatnio na wzrost. Tak czy siak wynik jest piękny. Po 3. ja tam czytałam, że norma kwasu jest do 20,3. Może sprawdź za kilka dni, czy trzyma się na stałym poziomie, czy rośnie.
    Ten Inofolic to 100% metyl? Ponoć jest zalecenie, żeby przyjmować mieszankę kwasów, może w tym rzecz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2019, 08:42

    Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Czesc dziewczyny! Nie chcialam juz wczoraj nic pisac, bo po pierwsze bylo mi smutno z powodu szony a po drugie diagnostyka najpierw podala mi wyniki proga, ktory spadl a ok 2h pozniej bete... przez te ok 2h przezylam hmm wszystkie skrajnie zle emocje i bylam na koniec wykonczona, tak glowa mnie bolala. Spanikowalam totalnie.

    Moje wynik z wczoraj to (w nawiasach podam wyniki z 06.06):

    Prog: 27.1 (30.4)
    Beta 595.6 (105)
    Kwas foliowy 17.5 przy normach 2.34-17.56

    I teraz tak, przyrost bety jest ok. Progesteron spadl ale jeszcze jest w normie (biore 3xluteine 100) ale i tak mnie to zmartwilo.
    No i do tego ten kwas. Co mam z nim zrobic? Przestac brac? Pije inofolic 1 saszetke na dzien. zrobilam go z ciekawosci.
    m

    Szona to Cię zaraz puknie w palnik ;) Jesteś kochana, ale proszę następnym razem od razu ładować dobre wiesci! To dodaje mocy jak nic innego. No przynajmniej mi ;) Przeżyłaś swoje straty, teraz czas na pełnie szczęścia! A ja tez do tego szczęścia dolazę, w swoim czasie ;)

    Piękny przyrost bety ❤️
    Czy inofolic ma tylko metyle? Czy obie wersje kwasu?

    Malinaa90, Magduullina, MonikA_89!, aeiouy, moni05 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy ale zes nam stracha napedzila.

    Progiem sie nie przejmuj. Jest ok. On tak sobie rosnie i spada, taka jego natura. 2 godziny pozniej moglby byc sporo wyzszy.
    Inofolik bym odstawila bo tam jest jeszcze inozytol. Inozytolu z tego co kojarze w ciazy sie nie bierze.
    Kup sobie moze jakies witaminy dla ciezarnych (ja bralam w poprzedniej ciazy omegamed optima forte, ale wybierzesz sobie jakie bedziesz chciala), zebys miala najlepiej kwas foliowy w dwoch formach plus omege, zelazo i inne rzeczy potrzebne ciezarnym.
    Badz dobrej mysli, bo poki co wszystko pirknie wyglada.

    Magduullina, szona, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, trzymam kciuki

    Mama Zuzia, za Ciebie też :)

    Aeiouy piękna beta!!

    Malgonia, aeiouy lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_89 - jestem pewna, ze czwartek bedzie dniem pięknej bety, nie ma innej opcji! :)

    Mama_Zuzia - kciuki za egzamin!

    Aeiouy - piękny wynik bety :) Prog tez ladny tak, jak dziewczyny piszą, a infolic bym odstawila. Z tego co wiem, w ciazy dziewczyny stopniowo z niego rezygnuja. Metyle + inotyzol ma w sobie jedynie Miovarian.

    U mnie niestety nakrecanie sie trwa dalej, nie moge o tym nie myslec. Dziwi mnie, ze oprocz bolu cycków czuje sie, jakby w ogole okres mial nie przyjsc, a jestem 10/11 dpo. Jutro pewnie czar prysnie, zlapie mnie bol, dostane plamien... ale dzis mnie to cieszy, bo pierwszy raz na tym etapie cyklu moge normalnie funkcjonowac.

    Magduullina, MonikA_89!, szona, aeiouy, Irvine90, Madziandzia lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:41

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy - super wynik ❤️❤️❤️❤️

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    Czesc dziewczyny! Nie chcialam juz wczoraj nic pisac, bo po pierwsze bylo mi smutno z powodu szony a po drugie diagnostyka najpierw podala mi wyniki proga, ktory spadl a ok 2h pozniej bete... przez te ok 2h przezylam hmm wszystkie skrajnie zle emocje i bylam na koniec wykonczona, tak glowa mnie bolala. Spanikowalam totalnie.

    Moje wynik z wczoraj to (w nawiasach podam wyniki z 06.06):

    Prog: 27.1 (30.4)
    Beta 595.6 (105)
    Kwas foliowy 17.5 przy normach 2.34-17.56

    I teraz tak, przyrost bety jest ok. Progesteron spadl ale jeszcze jest w normie (biore 3xluteine 100) ale i tak mnie to zmartwilo.
    No i do tego ten kwas. Co mam z nim zrobic? Przestac brac? Pije inofolic 1 saszetke na dzien. zrobilam go z ciekawosci.

    Też brałam inofolic i od pozytywnego testu lekarz kazał mi go odstawić, bo zawiera jakiś związek, który nie jest zalecany w takim stanie.

    aeiouy lubi tę wiadomość

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy kochana no tak cudowny przyrost nam trzymalas w niepewnosci! Kochana moja beta pieknie rosnie :* lutke zarzywaj i bedzie dobrze :* a bylas ponownie na becie czy czekasz na wizyte?

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko a nie kusi Cie siknac jutro?

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko kciuki mocno kochana ! :* odganiam @ wredna wredote !!!!!!!! :*

    Nikodemka lubi tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy bardzo sie cieszę piękny przyrost 💞💞💞💞💞💞💞💞

    aeiouy lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - troche kusi, ale ja sceptycznie podchodze do testow... Juz trzy razy mnie oszukaly. Chcialabym go zrobic jak najpozniej, zeby wynik byl pewny.

    Malgonia, Magduullina lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:15

    aeiouy lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolik ma zwykły kwas foliowy.

    Inozytol można w ciąży, jest obecny nawet w składzie wielu witamin dla ciężarnych a także w wielu oroduktach żywnościowych w formie naturalnej, także nie zaszkodzi napewno. Może tylko taka duża dawka nie jest potrzebna w ciąży.

    Jest tez obecny w mleku dla niemowląt :)

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko podziwiam Twoją silną wolę. Też sobie obiecałam, że siknę dopiero w dniu terminu @, bo testy lubią mnie oszukiwać i chcę mieć albo mega krechę, albo nic. I co? I siknęłam 9dpo 😂

    Malgonia, DzulkaJ, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytywalam,ale nie mialam czasu pisac.

    Agge- cudny synus. Gratuluje :-)

    Irvine- super,ze synek zdrowy. To najważniejsze.

    Szona- przykro mi,ze musisz przez to przejsc. Ale pocieszeniem jest to,ze zachodzisz w ciaze. Teraz trzeba zrobic wszystko,zeby ja utrzymac. Powiem Ci,ze ja po cb zaszlam w ciaze w nastepnym cyklu. Co prawda kiepski ze mnie przyklad,bo akurat tamta ciaze poronilam,ale u mnie byl problem zbyt szybko spadajacym progiem. Wiec trzymam kciuki za Ciebie,zeby sie szybko udało .

    Malgonia, Mama_Zuzia- ✊za wizyte. Na pewno wszystko dobrze. Malgonia, z Twoim dzidziusiem na pewno wszystko dobrze, daje Ci odpoczac kochany maluszek. Sa upaly,po co ma Cię dodatkowo meczyc.

    Aeiouy- piekna beta. Prog jest bardzo dobry. Gratulacje mamuska. Niech teraz sie dobrze rozgoszcza. Nudnej ciazy zycze :-)

    Nikodemka, Dziulka- kiedy testujecie 🤔

    Monika- wierze Twojego mrozaczka,że sie tam dobrze u Ciebie zadonowil. Za chwilke pochwalisz sie nam piekna beta.

    Ewelina- kawał czlowieka :-) moj w piatek miał 16cm od glow do stop.

    Sasanko - skoro wróciło juz wszytsko do normy,to teraz juz tylko powrót krzeselka do akcji i zaraz nam bedziesz pokazywac zdjecia swojego maluszka :-)

    Mi wczoraj moj syn odpowiedział. Nacisnelam 2razy szybko palcami w macice i po tym dostalam kopniaczka. Syn dal mi do zrozumienia- daj mi spokoj mamo ;-)

    Przepraszam,jak kogos pominelam,ale mimo pootwieranych stron,moj ciazowy mózg nie ogarnia.

    U nas dzis upał. Juz 28st w cieniu. Zaraz idziemu pomoczyc tylki w basenie,bo potem sie nie da.
    Milego dnia Dziewczynki.
    Bede zagladac pozniej i czekac na zdjecia Waszych maluszkow, brzuszkow i dobrych wiadomosci

    DzulkaJ, MonikA_89!, agge, szona, aeiouy, Irvine90, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy cudownie czytać taka wiadomość 😘 tak bardzo się cieszę i chciałabym już zdjęcie z USG Twojego!

    Nikodemko witaj w klubie, jutro dzień miesiączki, a ja nie czuje nic prócz cycków, kusi mnie jechać zbadać proga czy wysoki czy niski jest...tez już się nakręcam, a przecież to cykl bezowulacyjny teoretycznie. Jeszcze tak mi w pamięci zostało, że jak lekarz mnie badał i oglądał szyjkę to tak głowa pokręcił, później to Endometrium 18 mm i na koniec pytał, czy biorę coś dla kobiet starających się...i już w ogóle wszystko wmawiam sobie i się doszukuje nie wiem czego...wczoraj sobie sprawdziłam szyjkę to całego palca wsadziłam by dosięgnąć i byla mega twarda jak czubek nosa czyli zamknięta

    Kochana trzymam kciuki by Ci się udało i byś w końcu odetchnęła 😘

    Szczęśliwa mamusiu chyba w czwartek😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2019, 09:16

    szona, aeiouy lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, mega mi się podoba Twoje podejście! Siła, moc! 💪

    Aeiouy, wynik wspaniały! Będziesz cudowną mamą! Na progu się nie znam, ale dziewczyny na pewno dobrze Ci radzą :)

    Elfia, Ty jesteś nauczycielką angielskiego? Udzielasz korepetycji? Mam w domu nieuka, któremu by się to przydało ;)

    szona, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy gratulacje, super przyrost! Gratulacje!

    Mnie eM od rana mega rozśmieszył bo powiedziałam, ze może by się przeszedł do jakiegoś androloga żeby jeszcze skonsultować co u niego można zdziałać, a on na to, ze wierzy w swoj zespół i ze ta mała grupa specjalistów na pewno ogarnie ten projekt :D, żeby im dać jeszcze trochę czasu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2019, 11:59

    DzulkaJ, Nuch, szona, Magduullina, aeiouy, MonikA_89!, Karolina, Ania_85_, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ