X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Pozytywny test w którym dniu po owu?
Odpowiedz

Pozytywny test w którym dniu po owu?

Oceń ten wątek:
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie w którym dniu po owulacji wyszedł wam pozytywny test? I jakiej był firmy?

    kluska lubi tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej każdemu wyjdzie 10dpo.

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W galerii testów ciążowych ovufriend da się znależć testy, który wyszły dodatnie w 9 albo nawet 8 dniu po owulacji. Wszystko zależy od dnia implantacji.

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4bffc4b8cbcbf6a4da9807c066cc0f5c.png
    Myślicie, że jest już szansa na prawidłowy wynik testu jeśli implantacja była późno?

    Kadża, Paulapc1 lubią tę wiadomość

    dqprj44jymj31xvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można zrobić test już 48h po implantacji. Już wtedy powinno coś wyjść. Ale jest to kwestia wysoce indywidualna niestety. Najbardziej miarodajny jest wynik Beta HCG z krwi 14 dpo.

    dorota1987, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak też mi się wydaje, ale takie czekanie jest najgorsze. Po długim czasie starań mam nadzieję, że w końcu się udało.

    dqprj44jymj31xvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak prawie każda z nas:) Ja jestem pierwszy cykl na Duphastonie i poczekam cierpliwie do poniedziałku by iść na bete z krwi. W poprzednich cyklach robiłam testy "sikane" już w 7-8 dpo,bo wyłaziłam ze skóry z niecierpliwości :) Trzymam kciuki <3

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to czekanie 8 dni po owu negatywny ale wiem ze to za wcześnie

    mauaa, momo1009 lubią tę wiadomość

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith wrote:
    W galerii testów ciążowych ovufriend da się znależć testy, który wyszły dodatnie w 9 albo nawet 8 dniu po owulacji. Wszystko zależy od dnia implantacji.

    W teorii, bowiem nikt nie ma pewności, że dziewczyny wyznaczyły owu dobrze. Żadna z nas bez usg czy in vitro, nie jest w stanie określić dokładnego dnia, kiedy do owulacji doszło więc równie dobrze, mogło do niej dojść o 2/3/4 dni wcześniej niż dziewczyny sądzą.

    asiam lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 8 marca 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię Myszka, ja jestem dopiero 5-6 dpo i nie wiem jak wytrzymam jeszcze tydzień bez testowania. To chyba najgorszy czas cyklu :(

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    W teorii, bowiem nikt nie ma pewności, że dziewczyny wyznaczyły owu dobrze. Żadna z nas bez usg czy in vitro, nie jest w stanie określić dokładnego dnia, kiedy do owulacji doszło więc równie dobrze, mogło do niej dojść o 2/3/4 dni wcześniej niż dziewczyny sądzą.
    Ale całe ovufriend właśnie opiera się na "przypuszczalnym"czasie owulacji związanym ze skokiem temperatury, "przypuszczalnym" zagnieżdżeniem związanym ze spadkiem temperatury po owulacji etc. Dlatego dziewczyny pytają o "przypuszczalny" czas kiedy można już testować,bo tak jak ja wyłażą ze skóry,żeby sprawdzić czy się tym razem udało,bo nie mogą się doczekać 2 kreseczek.
    Pewność ciąży 100% da Ci zobrazowanie czynności serca płodu,ale żadna z nas chyba nie chciałaby tak długo czekać :)

    MisiaMarysia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem który dzień po ovu a testy nadal negatywne a @ nadal nie przyszła.. zaczynam świrować że coś nie halo.. beta jutro wszystko wyjaśni (nigdy tak długiego cyklu nie miałam, a i tabletek żadnych w życiu nie łykałam)
    pomiarów w tym miesiącu nie robiłam więc i ovu kiedy mogła być też nie wiem (zaznaczyłam w tym miejscu kiedy była ostatnio i na ogół tak bywała, oraz sugerowałam sie obiawami wskazującymi na ovu)

    co sądzicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 23:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajka: zawsze możesz się przejść na bete, przeciwwskazań brak :) Jak nic nie mierzyłaś, nie byłas na monitoringu, to faktycznie nie wiadomo kiedy była owulka i czy w ogóle była, a skoro @ nie ma to albo się wredna spóźni, albo tez mogła Ci się owulka przesunąć i dopiero teraz fasola się zagnieżdża, dlatego testy negatywne. Miałas jakieś plamienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojawiał się jedynie delikatny śluz w dniach zwiastujących @ śluz lekko kremowo-żółty

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 11 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillith wrote:
    Ale całe ovufriend właśnie opiera się na "przypuszczalnym"czasie owulacji związanym ze skokiem temperatury, "przypuszczalnym" zagnieżdżeniem związanym ze spadkiem temperatury po owulacji etc. Dlatego dziewczyny pytają o "przypuszczalny" czas kiedy można już testować,bo tak jak ja wyłażą ze skóry,żeby sprawdzić czy się tym razem udało,bo nie mogą się doczekać 2 kreseczek.
    Pewność ciąży 100% da Ci zobrazowanie czynności serca płodu,ale żadna z nas chyba nie chciałaby tak długo czekać :)

    Jasne, ale nie nakręcajmy się testami w 8dpo bo są absolutnie niewiarygodne. Wyobraźmy sobie teraz, że robi taką betę wychodzi negatywna więc ona w nerwach, stres, płacz, w momencie zagnieżdżania, takie nerwy też mogą źle wpłynąć na cały proces. Można sobie samej zaszkodzić dokładając sobie negatywnych emocji w ten sposób.

    Another, Chica Mala, Przyszła Mama 03, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 11 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 10 dpo test pozytywny:) Bobo test

    Marzena27, betii, czarownica_tea, Ewelcia, ampoule, kasia8707, Dorka1979, Emiliada, Reni, czekolada:), Foto_Anna, Kaja3, Wierząca, Bergo2 lubią tę wiadomość

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje

  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik wrote:
    Dziś 10 dpo test pozytywny:) Bobo test

    gratulacje!!!! dużo zdrówka dla przyszłej Mamy i Maleństwa :)

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quixx,12 dpo :)

    czarownica_tea, kasia8707 lubią tę wiadomość

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue- cudownie <3
    U mnie dopiero 5dpo ale cały cykl czuję się koszmarnie. Owu była wcześnie- zupełnie niespodziewanie i od owu ciągle chce mi się spać, jestem ciągle zmęczona. Niech się już to skończy :(

    dxomcwa16q3sloop.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ