Forum W oczekiwaniu na testowanie Progesteron po zapłodnieniu.
Odpowiedz

Progesteron po zapłodnieniu.

Oceń ten wątek:
  • Hope&Baby Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2019, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wynik 15,59 ng/ml jakieś 6-7dpo jest ok czy za niski? Z góry dziękuję za odpowiedź

02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest ok :) w sam raz, potwierdza owulację

d6b1p2.png

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Hope&Baby Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2019, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź ;)
    Dr.mnie postraszyl że mogło być tez tak ze pęcherzyk się zlutenizowal czy jakoś tak... naczytalam sie i teraz myślę. Nie wiem po co mi tym głowę zaprzatlal
    Progesteron w miare, estradoiol miałam 133 wiec nie wiem czy ok. Płyn i ciałko widoczne. Takze już sama nie wiem.

02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • Wik89 Autorytet

Wysłany: 14 maja 2019, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Badałam wczoraj 7dpo progesteron. Mój wynik 26,40 ng/ml. Dosyć sporo :P
    Ale pewnie niekoniecznie oznacza ciążę?
    Pierwszy raz badalam więc nie mam porównania.

Agge mialam wlasnie podobny 7dpo, 25,9 ng/ml, czy to byl Twoj szczealiwy cykl ? :)

hormony OK, obustronna drożność, X 2019 histeroskopia, X 2019 morfologia 1%, HBA 36%, I 2020 operacja żpn

yTQop1.png
  • e&k Debiutantka

Wysłany: 21 maja 2019, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! mam pytanie progesteron badany w 16 d.c - 16,1 a w 21 d.c 9,2 czy to w porządku ?
    Dodam,że cykl miałam monitowany w tym msc i owulacja została potwierdzona...
    troszkę się przestraszyłam jak zobaczyłam ten wynik...

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 maja 2019, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co myślicie o moim progesteronie
    W 20 dc 101.1 ng/ml
    To dobrze że taki wysoki?

• Natalia0007 Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia, 07:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 6 dniu od potwierdzonej owulacji robiłam progesteron 18.100ng/ml w 13/14 dniu od owulacji progesteron 5.400 a beta HCG <1.10 od owulacji bolą mnie bardzo piersi oraz podbrzusze do tego mam temperaturę 37.38 nie maleje czy możliwe że dopiero implantacja zarodka była ? Czy raczej spodziewać się miesiączki ? Jest 15 dzień miesiączki brak a objawy zniknęły ☹️

Metformina
    Miositogyn
    Olej z wiesiołka
    Conceive 856965fd80f9238fceeabbb41d43cf70.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)