X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Niby na zagniezdzenie pomaga ale najlepiej jesc swiezy razem z tym twardym srodkiem je sie go od 1dpo do 7dpo tak niby slyszalam. Rzekomo przy in vitro lekarze kaza go jesc bo jak wspomnialam pomaga w zagniezdzeniu. Ale nie wolno jesc jak juz zobaczy sie 2 krechy bo mozna poronic

    Dokładnie tak pisały dziewczyny na forum :)

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam:) ale ja już mam 3 dpo, więc nie wiem czy coś mi to da

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak Kejsi bo ja wlasnie tam sie o tym dowiedzialam :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3dpo to nie jest za pozno zawsze mozesz podjesc nic nie zaszkodzi a moze cos pomoze :) ja np dopiero wczoraj zaczelam jesc migdaly bo moje endo to tylko 6mm :( raczej nic nie pomoze ale tez nie zaszkodzi :) chyba tylko ze puszcze pawia bo jakos te migdaly mi nie smakuja co kidys nie bylo problemu ale gusta sie znieniaja :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 28 lipca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli teraz mi się nie uda, to od następnego cyklu wypróbuje na pewno:) Ale może być ciężko, bo wyjeżdża w delegację już jutro albo w sobote i nie wiem kiedy się pojawi w domu:(

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kupię:) morele mam w zapasie:D

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze duzo macie dni do nast owu wiec spokojnie napewno kochana zdozy wrocic :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chorobcia wiedzialam ze cos mialam jeszcze kupic morele! Bo dziewczyny mowily ze jest dobre na endo razem z migdalami i zapomnialam kipic

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dołączam do was :) beta dziś negatywna więc z lipca nic nie będzie:) nowy cykl nowe nadzieje :) nie mierzę temperatury w następnym cyklu tylko testy owu+monitoring+śluz obserwacja + rady lekarzy :) czyli CLO znów + duphaston po owulacji:)

    Olcc. lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Chorobcia wiedzialam ze cos mialam jeszcze kupic morele! Bo dziewczyny mowily ze jest dobre na endo razem z migdalami i zapomnialam kipic

    A ile i w jakim czasie jecie morele i migdały ;>
    po owulacji ?

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze by było, jeszcze się okazało że będzie zjeżdżał w tygodniu, a nie w weekendy i nie miałam jak dostosować grafiku, a pracuję w miesiącu tak, że np mam 2-3 dni pracy od otwarcia do zamknięcia sklepu i później 2-3 dni wolnego. No zobaczymy jak to wyjdzie:)

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, panan! :) Nic się nie stało, płynie się dalej, co nie?:) Najwyżej będziemy razem na wrześniówkach:D

    panan12 lubi tę wiadomość

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    A ile i w jakim czasie jecie morele i migdały ;>
    po owulacji ?
    Powiem Ci kochana ze ja zawsze nialam endo po owu 10mm wiec bylo ok ale w tym cyklu jakos kiepskie bo najpierw 8 a potem 6mm i dopiero pierwszy raz jadlam migdaly i kupuje morele. One sa dobre na endometrium tak samo jak czrwone wytrawne wino :) ale ja alkoholu nie pije bo bardzo moje temp reaguja na alkohol nawet niewielka ilosc. I szczeze nie wiem kiedy powinno sie to wszystko wcinac ale raczej od owu zeby stopniowo roslo :) moze ktoras z dziewczyn wie cos wiecej bo ja nie chce wprowadzic w blad a tylko tyle wiem na ten temat ;)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Cześć, panan! :) Nic się nie stało, płynie się dalej, co nie?:) Najwyżej będziemy razem na wrześniówkach:D

    No tyle dziewczyn zaszło w ciąże w lipcu że aż oczy wywaliłam jak te wakacje sprzyjają zapłodnieniom :) najwyżej limit się wyczerpie i będziemy obie wyczekiwać:) ja tak myślałam że nic z tego nie będzie bo na monitoringu nie było ciałka żółtego a wykres był wzorowy dupa z tą temperaturą mój mąż też to mówi

    Czym się będziemy przejmowały? widocznie dzidzia się rozmyśliła i nie chciała w tym cyklu przyjść :) słyszałam że też organizm musi być przygotowany na ciąże :) że jak są stresy złe odżywianie itd to ciężko o ciąże

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś znalazłam informację, że migdały się wcina do owulcacji, a morele po niej

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Czym się będziemy przejmowały? widocznie dzidzia się rozmyśliła i nie chciała w tym cyklu przyjść :) słyszałam że też organizm musi być przygotowany na ciąże :) że jak są stresy złe odżywianie itd to ciężko o ciąże[/QUOTE]


    No mi znajomi mówią, że nie powinno się myśleć i stresować tym czy wyjdzie, czy nie... ale jak tu sie nie stresować, jak się już chce bardzo a nic nie wychodzi ? cieżka sprawa

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    Czym się będziemy przejmowały? widocznie dzidzia się rozmyśliła i nie chciała w tym cyklu przyjść :) słyszałam że też organizm musi być przygotowany na ciąże :) że jak są stresy złe odżywianie itd to ciężko o ciąże


    No mi znajomi mówią, że nie powinno się myśleć i stresować tym czy wyjdzie, czy nie... ale jak tu sie nie stresować, jak się już chce bardzo a nic nie wychodzi ? cieżka sprawa[/QUOTE]

    powiem tak : nie mówię że my wszystkie bo sa Panie które naprawdę mają problemy i naprawdę jestem z Wami i wam współczuję :*:*

    ale większość z nas ma problem ale w głowie taka prawda i to trzeba zapisać się nie do ginekologa tylko do psychologa wiem co mówię :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    Gdzieś znalazłam informację, że migdały się wcina do owulcacji, a morele po niej
    Hehe wlasnie ja sie tak znam co do endo :) zawsze mialam ladne i troche to tez olewalam wiec widac jak sie na tym znam i sama sie mecze tymi migdalami. Ale co dziewczyny pisaly ze to pomaga czy raczej nie?

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak naprawdę na każdego działa coś innego, myslę że spróbować można, w zasadzie niewiele nas to kosztuje, tylko żeby w boczki nie poszło bo i migdały i morele do dietetycznych nie należą :D

    zonaboba lubi tę wiadomość

  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się odżywiam raczej średnio bym powiedziała, nie to że jem źle. Chodzi raczej o to, że ze względu na tryb pracy mam problem z regularnością. Aczkolwiek zaczęłam regularnie uczęszczam na basen - postawiłam sobie cel nauczyc się nurkować, a raczej pływać pod wodą:D

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ