X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba wrote:
    Czesc kochane mnie nie bylo bo codziennie w pracy a wczoraj ostro robilam weki na zime i dzis padam na pysk. Do mnie @ zawitala niestety :(. A mam pytanie bo od 3 dni mialam brazowa plamienia ale tulko w srodku (przepraszam ze tak doslownie) ale czy wam sie tak zdarza i czy mam zaznzczyc jako plamienie? bo niby na bieliznie nic a nic nie bylo


    Dziękuję:) u mnie takie plamienia były ściśle powiązane z żałośnie niskim poziomem progesteronu

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.a ja po wczorajszej becie piłam winko w nadziei na @.a tu nico. 35dc . Czekam i czekam .brzuch czuję "pełny" cera kwitnąca... mleczny śluz i bóle piersi dziś się pojawiły. Także fiu fiu kiedy ta @ przyjdzie ....

    BasiaAnia
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia, a jaką dokladnie mialas ta bete - bo napisalas tylko ze negatywna? 0, czy moze 3... bo moze jednak jest cien nadziei ze dopiero zaczyna rosnąć?...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania progesteronu mialam robic ale zmiany mi nie pasowaly i sobie odpuscilam powiem szczerze

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pisało -poniżej 1.2 jedn nie pamiętam.ale wiecie co ja trochę się lidze ze plemniki jakoś mogły przeżyć i późne zagniezdzenie baaardzo teoretycznie i bardzo magicznie byłoby 7 dni co ze niby plemniki max żyją i 12 dni na zagnieżdżanie wiec 19 dni!

    BasiaAnia
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie pytanie kiedy bylo owu, bo jajo zyje 12h po owu.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak nic nie bylo to mialam wynik bety ponizej 0,1

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi bocianami coś jest na rzeczy :) my z mężem pojechaliśmy na Mazury na urlop, po drodze widzieliśmy chyba z 70bocianow, naprawdę ogrom- każdego kogo widziałam prosiłam o kropka ;) wróciliśmy w urlopu dzień pózniej test dodatni ;) chyba jednak bajka o przynoszeniu dzieci sie spełniła :)

    panan12, 91Ewela09, Taśka22, Helmi lubią tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis, dobrze ze nie przyniosł kazdy z boćków po kropku, bo byłby problem :):):)
    Gratulacje! :)

    lis87 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Z tymi bocianami coś jest na rzeczy :) my z mężem pojechaliśmy na Mazury na urlop, po drodze widzieliśmy chyba z 70bocianow, naprawdę ogrom- każdego kogo widziałam prosiłam o kropka ;) wróciliśmy w urlopu dzień pózniej test dodatni ;) chyba jednak bajka o przynoszeniu dzieci sie spełniła :)
    Gratulacje :)

    lis87 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To taki sobie scenariusz cudu wymyśliłam, ale nie pasuje to ze miałam bladzioszka w 30 dc

    BasiaAnia
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocki żyją w dobrych energetycznie miejscach stąd te ciaze. Układ hormonów to mega wrażliwy jest

    BasiaAnia
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Z tymi bocianami coś jest na rzeczy :) my z mężem pojechaliśmy na Mazury na urlop, po drodze widzieliśmy chyba z 70bocianow, naprawdę ogrom- każdego kogo widziałam prosiłam o kropka ;) wróciliśmy w urlopu dzień pózniej test dodatni ;) chyba jednak bajka o przynoszeniu dzieci sie spełniła :)
    Hej lisku :) jaki zbieg okoliczności dawno tu nie zagladalam a dzis mam chwile a tu taka niespodzianka. Gratuluje kochana i nudnych 9 miesięcy. Powodzenia :*

    lis87 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch jak balon, bolesnosc jak na okres a sutki to bym wyciela żeby tak nie bolały. Temperatura skoczyła lecz jest nieniarodajna bo mierzona po 3h snu... Ciekawa jestem czy jeśli nawet była owulacja to plemniki by przeżyły aż do owulacji...niby 2-3dni ale jak na tak wrażliwe miejsce to AZ....

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Hej lisku :) jaki zbieg okoliczności dawno tu nie zagladalam a dzis mam chwile a tu taka niespodzianka. Gratuluje kochana i nudnych 9 miesięcy. Powodzenia :*
    Ewela kochana co tam u Ciebie słuchać? Ja sie tez nie udzielałam, odpuściłam totalnie-zaglądałam czytałam :) w czerwcu miałam cykl bezowulacyjny, lipiec nic nie czułam- byłam pewna, ze owulacji znowu nie było (testów nie robiłam) poszłam w 19dc do gin z pretensja co z moja owulacja, a ta mówi ze była ładna. No i teraz jest kropuś ;) rośnie, dziś beta 730,5 :)
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie i cały czas pamietam nasze zmagania i rozmowy :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaAnia wrote:
    To taki sobie scenariusz cudu wymyśliłam, ale nie pasuje to ze miałam bladzioszka w 30 dc
    Jak był bladzioch to coś jest ;) ja w 29dc zrobiłam test a betę dopiero dzień po spodziewanej @ i dzisiaj kolejna ;)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co,tak sobie siedze i w akcie desperacji zrobilam znowu test..znowu zostalam sama w domu,z mieszkaniem nie wyszlo. Im dluzej sie wgapiam tym bardziej mi sie wydaje ze jakis szary cien tam widze,tylko widac pod swiatlo..jutro jestem caly dzien w pracy,ale pojutrze powtorze,nie chce wydawac kasy na bete,wole poki co domowy test,jednak zawsze przestrzegaja przed falszywie dodatnim testem po 5minutach..pewnie znowu moje urojenia..zrobilam test,bo mialam nadzieje ze moze cos bedzie i zdaze mezowi przekazac dobre wiesci przed wyjazdem,ale dupa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 18:04

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na fotce cos widać? :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie:) ja ledwo ta kreske widze,jakby cos sie probowalo przebic tam..ale na razie nie bede panikowac,zobacze za 2 dni jak wytrzymam:)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To za dwa dni bedzie gruba i wyrazna ;*

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ