Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    no to trzymam kciuki :)


    Witam sie z rana. czuje jakby mnie cos rozkladało.katar i pekające naczynka,bol glowy.m nic mi sie kompletnie nie vchce. wlasnie sączę sobie kawusię.
    Co tam slychac ?
    Mam tak samo. Ledwo żyję. :( Jutro testujesz?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro albo za 2 dni. staram sie jak najdluzej teraz wytrzymac. robilam wczoraj i krecha troszke widoczna ale bez rewelacji. Boje się ,że bedzie negatyw i chyba wolalabym nie testowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 09:12

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis rano jeszcze jakos sama się opanowalam i nie zatestowalam ;) zobaczyłam ze z 36,6 na 36,4 temperatura spadła wiec ocenilam ze może ewentualnie jutro zatestuje, chyba że temperatura mi spadnie na leb na szyje :)

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka22 wrote:
    Ja dzis rano jeszcze jakos sama się opanowalam i nie zatestowalam ;) zobaczyłam ze z 36,6 na 36,4 temperatura spadła wiec ocenilam ze może ewentualnie jutro zatestuje, chyba że temperatura mi spadnie na leb na szyje :)
    Ja może w sobotę zatestuje Facelle, ale to jeśli jutro tempka pójdzie do góry ;) po cichu liczę, że to plamienie dzisiaj i spadek temperatury w 6dpo to była implantacja. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez liczę ze u mnie pomiędzy 6 a 8 dpo bylo zagniezdzenie. Jesli tak to jutro juz by moglo cos byc :)

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka22 wrote:
    Ja tez liczę ze u mnie pomiędzy 6 a 8 dpo bylo zagniezdzenie. Jesli tak to jutro juz by moglo cos byc :)
    Dokładnie, teoretycznie już 2 dni po implantacji czuły sikaniec coś już pokaże :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Te delegacje to jakieś dziadostwo...u mnie było podobnie i teraz zachodze w głowę czy zdążyliśmy, czy jednak nie:/
    Dokładnie,mam tak co miesiąc a tu dziś już śluz płodny,szyjka się otwiera ech szkoda gadac;(kolejny cykl stracony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 13:39

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah no to pocisnelas!!!!!! Gratulacje! Bedzie mega krecha! Mowie Ci!! Jaki test robilas, ze wyszedl Ci w 6dpo?

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Channah no to pocisnelas!!!!!! Gratulacje! Bedzie mega krecha! Mowie Ci!! Jaki test robilas, ze wyszedl Ci w 6dpo?
    jeszcze sie nie ciesze.moze to tylko fałszywy alarm. czekam na rozwoj wydarzeń .
    robiłam nordtest

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako czarownica mowie Ci, ze to nie falszywy alarm.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Jako czarownica mowie Ci, ze to nie falszywy alarm.
    mam nadzieję ,że masz racje.bo poza bolącą glową i zawrotami nic nie czuje :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    jeszcze sie nie ciesze.moze to tylko fałszywy alarm. czekam na rozwoj wydarzeń .
    robiłam nordtest
    6 dpo Ci wyszedł? To fasol musiał się 2 dni wcześniej przykleić :D o matko, fajnie szybko - oby tam został :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah a w poprzednich ciazach mialas jakies specyficzne objawy? Ja zadnych.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno biust mi dokuczał. jednak ciezko powiedziec..nie pamietam juz :)
    ale mam czarne mysli

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cycki to fakt, ja tez je pamietam.

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym cylklu mislam mdłości zaraz po owulce, glupia ja xD

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka22 wrote:
    Inna oby to bylo to :D
    Ja to jakos mam mieszane uczucia co do tego cyklu. Cycki mi troche podokuczaly i tyle. Ten cień cienia cienia co widziałam to raczej zwid byl, za bardzo bym chciała cos zobaczyć i temu takie cuda :)
    U mnie tez ten cien cienia wczoraj to chyba zwidy.. dzisiaj test negatyw.
    12dpo. Brzuch cały czas ćmi jak na @ - choc nigdy przed @ mnie nie boli tylko w pierwszy dzien @. Temp. stała.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ja w tamtym cylklu mislam mdłości zaraz po owulce, glupia ja xD
    Się śmiej mi dzisiaj grillowany camembert cuchnął amoniakiem :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ja w tamtym cylklu mislam mdłości zaraz po owulce, glupia ja xD
    ja tez mialam mdłości.myslalam ze zwariuje tak mi vcos stalo w przełyku...ale minelo i od kilku dni jest ok

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co juz my wszystkie tyle "ciążowych" objawów miałyśmy ze jak zafasolkujemy to nie będzie żadnych :D

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ