X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bettylou93 wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi. Czy faktycznie dopiero po 3 miesiącu L4 jest płatne 100%? mi się nie opłaca chodzić do pracy już jak dostanę zaświadczenie, bo i tak nic nie mogę robić w swoim zawodzie..:/
    Jestem kadrową to coś tam na ten temat wiem :) l4 lekarz wystawia Ci z kodem B jako ciążowe i od razu jest płatne 100% :)

    innamorata88, Taśka22 lubią tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne że jajnik kłuje tak promieniująco po owulacji? jestem w 5 dpo i 3dnia też miałam podobne odczucie,czy powinnam się niepokoić?
    Do tego okropny ból pleców jak przed dniem @.Dodam że nigdy wcześniej na tej fazie cyklu mi się to nie zdarzało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 12:55

    ckai9n73kv974yz0.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że jajnik kłuje tak promieniująco po owulacji? jestem w 5 dpo i 3dnia też miałam podobne odczucie,czy powinnam się niepokoić?
    Do tego okropny ból pleców jak przed dniem @.Dodam że nigdy wcześniej na tej fazie cyklu mi się to nie zdarzało.
    No właśnie ja wczoraj tak miałam. Jajnik tak kłuł, że aż mi noga zdrętwiała, do tego ból w krzyżu, ale niezbyt mocny. Dziś rano zobaczyłam wodnisty śluz, jakby plamienie z jednym, dosłownie jednym małym skrzepikiem...(sorry za dosłowność). Teraz plamienia nie widać, pojawiło się dużo mleczno-żółtozielonego śluzu. Ból małpowy ustał, ale jajniki dalej czuję co jakiś czas.
    Może u Ciebie idzie intensywna produkcja progesteronu dla kropka:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gdzie to forum z wrzesniowkami? :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne że jajnik kłuje tak promieniująco po owulacji? jestem w 5 dpo i 3dnia też miałam podobne odczucie,czy powinnam się niepokoić?
    Do tego okropny ból pleców jak przed dniem @.Dodam że nigdy wcześniej na tej fazie cyklu mi się to nie zdarzało.
    Dobrze wróży:) jajnik daje o sobie znać, bo produkuje hormony, a coś go do tej pracy pobudza ;) trzymam kciuki!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagienka jakie wrześniówki, co Ty gadasz:)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja do gina idę jutro. 43 dc pani @ nic a nic. A teraz już nie czuje nic. Ani piersi ani jajniki,ani podbrzusze, tylko biała wydzielina szyjka wysoko i zamknięta. Nie mam PCOS. Wiec wtf ?

    BasiaAnia
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już się mogę pisać na wrzesień. Obym nie musiała z Wami :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 2 dni tez zawitam na wrzesień chociaz o dziwo nic mnie nie boli JESZCZE

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • BasiaAnia Koleżanka
    Postów: 69 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zawita do wrześniowych.

    BasiaAnia
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    No właśnie ja wczoraj tak miałam. Jajnik tak kłuł, że aż mi noga zdrętwiała, do tego ból w krzyżu, ale niezbyt mocny. Dziś rano zobaczyłam wodnisty śluz, jakby plamienie z jednym, dosłownie jednym małym skrzepikiem...(sorry za dosłowność). Teraz plamienia nie widać, pojawiło się dużo mleczno-żółtozielonego śluzu. Ból małpowy ustał, ale jajniki dalej czuję co jakiś czas.
    Może u Ciebie idzie intensywna produkcja progesteronu dla kropka:)
    Oby...dziękuję za pozytywne słowa;)skoro ból małpowy ustał to wredna zouza nie powinna nadejść. co do śluzu to u mnie mało białego gęstolepkiego śluzu.trzymam kciuki!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 14:38

    ckai9n73kv974yz0.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Jestem kadrową to coś tam na ten temat wiem :) l4 lekarz wystawia Ci z kodem B jako ciążowe i od razu jest płatne 100% :)
    Kiedy zaczynasz kolejny monitoring?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dobrze wróży:) jajnik daje o sobie znać, bo produkuje hormony, a coś go do tej pracy pobudza ;) trzymam kciuki!
    Oby oby.Czas pokaże.Juz się rozmarzylam...ach..

    innamorata88, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Jestem kadrową to coś tam na ten temat wiem :) l4 lekarz wystawia Ci z kodem B jako ciążowe i od razu jest płatne 100% :)
    A jak to jest ze zwolnieniem, L4 i macierzyńskim jesli jest sie na umowie na okres próbny 3 miesieczny? Np. jak dowiem sie w drugim miesiacu ze jestem w ciazy, i gin wysle mnie od razu na L4, to moga mnie zwolnic czy nie, czy są jakies warunki (skonczony 1 trymestr)? i czy normalnie nalezy mi sie L4 i macierzyński w takiej sytuacji?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Kiedy zaczynasz kolejny monitoring?
    Uuu dopiero we wrześniu :) ten cykl bez niczego i potem kolejny monitorowany ale bez stymulacji

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A jak to jest ze zwolnieniem, L4 i macierzyńskim jesli jest sie na umowie na okres próbny 3 miesieczny? Np. jak dowiem sie w drugim miesiacu ze jestem w ciazy, i gin wysle mnie od razu na L4, to moga mnie zwolnic czy nie, czy są jakies warunki (skonczony 1 trymestr)? i czy normalnie nalezy mi sie L4 i macierzyński w takiej sytuacji?
    Wtedy umowa przedluza Ci sie do dnia porodu i pozniej normalnie zasilek macierzynski Ci przysluguje :)
    http://mamopracuj.pl/ciaza-w-trakcie-umowy-na-okres-probny-i-co-dalej/#
    A tutaj masz wszystkie szczegóły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 15:19

    bertha lubi tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Uuu dopiero we wrześniu :) ten cykl bez niczego i potem kolejny monitorowany ale bez stymulacji
    Kochana działaj na naturalsie, u nas wtedy zatrybiło - tzw. cykl olewka!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna jak tak sie czujesz? Masz jakieś objawy ciążowe? Widzę, ze testy pozytywne to bardzo dobrze :) trzymam mocno kciuki, szybko Ci wyszedł test i beta to teraz trzeba swoje odczekać :/ mam nadzieje, ze będzie dobrze, gin tez jest dobrej myśli :) masz jakieś dodatkowe wskazania? Więcej luteiny albo coś?

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Inna jak tak sie czujesz? Masz jakieś objawy ciążowe? Widzę, ze testy pozytywne to bardzo dobrze :) trzymam mocno kciuki, szybko Ci wyszedł test i beta to teraz trzeba swoje odczekać :/ mam nadzieje, ze będzie dobrze, gin tez jest dobrej myśli :) masz jakieś dodatkowe wskazania? Więcej luteiny albo coś?
    Kochana tłumaczę sobie, że skoro sikańce nadal wychodzą to jeszcze jest nadzieja :)

    3X100 luteiny i czekać. Byle dotrzymać w dwupaku do przyszłego piątku:)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze jest, ja tam cały czas na Ciebie czekam na fioletowej stornie :) jak maluch to przetrwa to juz nic dla niego straszne nie będzie :) ja tez teraz chora byłam, antybiotyk brałam, dzisiaj mi wyszło ze mam jakiegoś polipa ciążowego. My wszystkie zawsze musimy mieć pod górkę, bardzo chcemy i jak zwykle kłody pod nogi :/ i gdzie tu sprawiedliwość

    atdc2n0anx2cx72s.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ