X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka79r Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Dać wam przepis?Nie jest zbyt konserwatywny ale jeżeli chcecie to wam napisze co mi pomogło a wiem że dużo się przyczyniło.
    To ja się skuszę na przepis :)

    ad0fa7bd616148bfb34db64f2ab99979.png

    Mama 3 córek :)
  • Baranek_Aga Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene czekamy! ;)

    Prawie rok...
    0d1ygzu3oe39es4j.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka79r wrote:
    To ja się skuszę na przepis :)
    Możesz podać, ale dla mnie nie ma w tym nic innego oprócz szczęścia. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poproszę :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szczęście to najważniejsze ale Mój kochany mąż stwierdził że jestem tak zaangażowana w starania że nie czerpie już z tego przyjemności tylko byle by się udało.Wiec...kupil mi wibrator...żebym się wyluzowala i zapomniała,,bo jak będę myśleć nigdy się nieuda,,.Pobawilismy się kilka razy potem przyjechał dzień przed ovu wyluzowalam totalnie zaczęłam myśleć że sex to sex a facet to nie maszyna do repreprodukcji.wrzucilam na luz tu i teraz moja przyjemność i bach udało się.Poprostu moja psychika była zbyt spieta.Dziewczyny wyluzujcie myślcie o przyjemności a napewno się uda.Mozecie się śmiać że to banalne ale serio zapominamy że mózg też musi dopuścić do ciąży.Wiec dbać o swoją przyjemność!Nie myśleć tylko o dzidzi bo u mnie to poskutkowalo a każdy miesiąc był taki sam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 07:59

    ckai9n73kv974yz0.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Tak szczęście to najważniejsze ale Mój kochany mąż stwierdził że jestem tak zaangażowana w starania że nie czerpie już z tego przyjemności tylko byle by się udało.Wiec...kupil mi wibrator...żebym się wyluzowala i zapomniała,,bo jak będę myśleć nigdy się nieuda,,.Pobawilismy się kilka razy potem przyjechał dzień przed ovu wyluzowalam totalnie zaczęłam myśleć że sex to sex a facet to nie maszyna do repreprodukcji.wrzucilam na luz tu i teraz moja przyjemność i bach udało się.Poprostu moja psychika była zbyt spieta.Dziewczyny wyluzujcie myślcie o przyjemności a napewno się uda.Mozecie się śmiać że to banalne ale serio zapominamy że mózg też musi dopuścić do ciąży.Wiec dbać o swoją przyjemność!Nie myśleć tylko o dzidzi bo u mnie to poskutkowalo a każdy miesiąc był taki sam.

    Dzięki za radę, faktycznie wszystko siedzi w głowie :) tylko czasami wyluzowanie nie jest takie proste... chociaż to może być dobre wyzwanie na wrzesień :D

    Ile cykli starałaś się zanim zaskoczyło?

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) i to jest to co mi powiedział lekarz. Najtrudniej wyłączyć głowę bo ona ma bardzo duży wpływ. Wyłączyłam i się udało. Takze dziewczyny nie myślimy o zachodzeniu to od razu się uda :)

  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaq wrote:
    Dzięki za radę, faktycznie wszystko siedzi w głowie :) tylko czasami wyluzowanie nie jest takie proste... chociaż to może być dobre wyzwanie na wrzesień :D

    Ile cykli starałaś się zanim zaskoczyło?
    Kochana dla mnie też nie było proste a się udało.Chociaz spróbuj to się uda.To nas 5 cykl starań z ovu chociaż przestalismy się zabezpieczać od stycznia ale dopiero później zaczęłam się mega obserwować.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszek wrote:
    Hehe :) i to jest to co mi powiedział lekarz. Najtrudniej wyłączyć głowę bo ona ma bardzo duży wpływ. Wyłączyłam i się udało. Takze dziewczyny nie myślimy o zachodzeniu to od razu się uda :)
    Przeżyłam to na własnym przykładzie.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Możesz podać, ale dla mnie nie ma w tym nic innego oprócz szczęścia. :)
    Niemartw się, a jak twój cykl? Za ile ovu?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Kochana dla mnie też nie było proste a się udało.Chociaz spróbuj to się uda.To nas 5 cykl starań z ovu chociaż przestalismy się zabezpieczać od stycznia ale dopiero później zaczęłam się mega obserwować.
    Ja zaczęłam się obserwować od kwietnia, chociaż na razie tylko temperatura, o stałej porze codziennie. Obserwacja śluzu jest dla mnie zagadką - jakoś nie potrafię rozróżnić kiedy jest jaki :/
    Ale to jest właśnie moje postanowienie na ten cykl, żeby chociaż spróbować tej obserwacji śluzu :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaq wrote:
    Ja zaczęłam się obserwować od kwietnia, chociaż na razie tylko temperatura, o stałej porze codziennie. Obserwacja śluzu jest dla mnie zagadką - jakoś nie potrafię rozróżnić kiedy jest jaki :/
    Ale to jest właśnie moje postanowienie na ten cykl, żeby chociaż spróbować tej obserwacji śluzu :)
    A próbowałas testów owulacyjnych?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Agnieszka79r Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobra rada tylko wierzę,że kobietom starającym się rok, dwa nie jest tak łatwo się wyluzować .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:34

    ad0fa7bd616148bfb34db64f2ab99979.png

    Mama 3 córek :)
  • Agnieszka79r Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaq wrote:
    Ja zaczęłam się obserwować od kwietnia, chociaż na razie tylko temperatura, o stałej porze codziennie. Obserwacja śluzu jest dla mnie zagadką - jakoś nie potrafię rozróżnić kiedy jest jaki :/
    Ale to jest właśnie moje postanowienie na ten cykl, żeby chociaż spróbować tej obserwacji śluzu :)

    A patrzyłaś w necie są dokładne zdjęcia jak wygląda śluz i kiedy a nawet jak wygląda szyjka.Wcale nie jest to takie trudne jak się na początku wydaje, może masz mało śluzu i to jest powodem .Pij dużo, osobiście nie potrzebowałam ale chyba gdzieś czytałam żeby poprawić śluz warto pić wiesiołka.

    misiaq lubi tę wiadomość

    ad0fa7bd616148bfb34db64f2ab99979.png

    Mama 3 córek :)
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene - nie, testów owu jeszcze nie próbowałam. Czytałam że nie są do końca wiarygodne, ale nie wiem jaka jest prawda :) Owulację do tej pory wyznaczałam na podstawie temperatury oraz czegoś co w metodzie NPR Rotzera nazywa się "wnikliwa obserwacja". Co ciekawe wpisałam wszystkie swoje dotychczasowe obserwacje do programu OvuFriend i się zgadza - wyznaczył owu dokładnie w tych samych dniach co ja sama na kartce :)

    Agnieszka - śluzu mam właśnie dość sporo, zawsze mam "mokro" i zawsze mi się wydaje że ten śluz jest taki sam :/ Co jedynie umiem zaobserwować tą "wnikliwą obserwację" wg Rotzera.
    Ale dzięki za radę, postaram się znaleźć zdjęcia w necie, nawet nie wiedziałam że coś takiego można znaleźć :O

    innamorata88, madlene88 lubią tę wiadomość

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka79r wrote:
    To dobra rada tylko wierzę,że kobietom starającym się rok, dwa nie jest tak łatwo się wyluzować .
    Oczywiście że się zgodzę bardzo z twoim zdaniem czym dłużej tym flustracja większa stres i nerwy.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dpo test - ale czego ja się spodziewałam tak wcześnie, powinni wprowadzić zakaz sprzedawania testów kobietą przed 12dpo już widzę te tabliczki "Zdesperowana kobieto jeszcze poczekaj!"

    bertha, madlene88, misiaq, Eolinka lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka79r wrote:
    A patrzyłaś w necie są dokładne zdjęcia jak wygląda śluz i kiedy a nawet jak wygląda szyjka.Wcale nie jest to takie trudne jak się na początku wydaje, może masz mało śluzu i to jest powodem .Pij dużo, osobiście nie potrzebowałam ale chyba gdzieś czytałam żeby poprawić śluz warto pić wiesiołka.

    O co chodzi z tym wiesiołkiem? Olej z wiesiołka trzeba pić? wiesz może kiedy i ile?

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaq wrote:
    O co chodzi z tym wiesiołkiem? Olej z wiesiołka trzeba pić? wiesz może kiedy i ile?


    olej z wiesiołka np. oeparol polecam, 5 kapsułek dziennie łykasz do owulacji potem przestajesz i piękny śluz obserwujesz dzięki niemu. Na początku byłam sceptyczna ale już po pierwszym cyklu u siebie zaobserwowałam efekty, które mnie zaskoczyły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 12:15

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest inna forma niż tabletki? Np jako po prostu olej? Ile wtedy łyżek brać?

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ