X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe staraczki :D
Odpowiedz

Sierpniowe staraczki :D

Oceń ten wątek:
  • Eolinka Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Który cykl starań?
    A dopiero pierwszy tak naprawde. Ja mam problem w glowie,bo mam juz 3letnia corke,ktora ledwo z zyciem uszła, potem dwa lata nic aż w zeszlym roku zaszłam w ciążę i poronilam...teraz sie jakos podświadomie wszystkiego obawiam o czuje ze dluuuga droga przed nami...

    Eolinka
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eolinka wrote:
    A dopiero pierwszy tak naprawde. Ja mam problem w glowie,bo mam juz 3letnia corke,ktora ledwo z zyciem uszła, potem dwa lata nic aż w zeszlym roku zaszłam w ciążę i poronilam...teraz sie jakos podświadomie wszystkiego obawiam o czuje ze dluuuga droga przed nami...
    Popatrz na inne osoby z tego wątku ;) mi już 8cs leci (też o drugie), są też osoby starające się latami. Troszkę przesadzasz :) zdystansuj się do tego, bo inaczej zwariujesz jak nie daj Boże będzie Ci dane czekać co najmniej tak długo jak nam.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Agnieszka79r Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwo powiedzieć zdystansuj się każdy przeżywa po swojemu i choćby chciał czasem nie da rady..
    .
    Myślałam o becie żeby nie czekać na sikańca ,bo już się doczekać nie mogę ot taka fanaberia :)))))))

    ad0fa7bd616148bfb34db64f2ab99979.png

    Mama 3 córek :)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka79r wrote:
    Łatwo powiedzieć zdystansuj się każdy przeżywa po swojemu i choćby chciał czasem nie da rady..
    .
    Myślałam o becie żeby nie czekać na sikańca ,bo już się doczekać nie mogę ot taka fanaberia :)))))))
    Załamka po pierwszym cyklu? No bez przesady :) co powie po 6 nieudanym cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 10:12

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka79r wrote:
    Łatwo powiedzieć zdystansuj się każdy przeżywa po swojemu i choćby chciał czasem nie da rady..
    .
    Myślałam o becie żeby nie czekać na sikańca ,bo już się doczekać nie mogę ot taka fanaberia :)))))))

    Też tak myślę czy 1cs czy 10 cs ciężko o dystans, chociaż wydaje mi sie ze te z was które mają juz jedno dziecko przynajmniej wiedzą że mogą, bo ja np zastanawiam sie czy ze mna wszystko ok

    Myślę ze w nawet jak na bete to za wcześnie

    Agnieszka79r lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    Też tak myślę czy 1cs czy 10 cs ciężko o dystans, chociaż wydaje mi sie ze te z was które mają juz jedno dziecko przynajmniej wiedzą że mogą, bo ja np zastanawiam sie czy ze mna wszystko ok

    Myślę ze w nawet jak na bete to za wcześnie

    Ja na początku też byłam skrajnie napalona na to, że wersja beta będzie od jednego strzału :) niestety, z czasem się nauczyłam pokory :) to, że ktoś ma 1 dziecko nie znaczy, że z drugim też pójdzie gładko - tym bardziej, że paroletnia przerwa sprawy też nie ułatwia. Co do biegania na betę lepiej czekać tak czy siak do terminu @.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest 8 albo 9 cs i z każdym następnym jakoś łatwiej mi się pogodzić że nie wyszło. Nawet przed terminem @ testów nie robię, bo jakoś w podświadomości mam że raczej się nie udało. W tym cyklu będę zmuszona zrobić wcześnie test, ale to tylko ze względu na leki.
    Więc dziewczyny nie życzę żadnej długich starań, ale innamorata ma rację trochę luzu. Bez tego ani rusz :) W końcu musi się udać.

    innamorata88, Agnieszka79r lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajcie jak to jest z tym ovitrelle. Lekarz pow zebysmy kochali sie najlepiej po34-38h po podaniu i tak zrobilismy mija wlasnie 40h a ja mam tak silny bol owulacyiny ze juz teraz nie wiem czy znowu powinniśmy sie kochac czy wystarczy ze przed pęknięciem pecherzyka dzialalismy? Orientujecie sie? Bo sex przy takik bolu to tez nic przyjemnego...

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak same piszecie ten luz to z czasem przychodzi wiec się nie dziwcie ze najtrudniejszy pierwszy raz :)

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Sluchajcie jak to jest z tym ovitrelle. Lekarz pow zebysmy kochali sie najlepiej po34-38h po podaniu i tak zrobilismy mija wlasnie 40h a ja mam tak silny bol owulacyiny ze juz teraz nie wiem czy znowu powinniśmy sie kochac czy wystarczy ze przed pęknięciem pecherzyka dzialalismy? Orientujecie sie? Bo sex przy takik bolu to tez nic przyjemnego...
    Z tego co mój gin mówi, chwilę przed owulacją (jeśli się wie kiedy ona jest oczywiście) i następnego dnia.
    W tym cyklu owu miałam 16 sierpnia ok. 14.00, seks rano i następnego dnia. A czy się udało to się okaże :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no to w takim razie przed nam sie dalo wiec powtorzymy wieczorkiem czyli po :)

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    tak jak same piszecie ten luz to z czasem przychodzi wiec się nie dziwcie ze najtrudniejszy pierwszy raz :)
    Ja sama na początku wariowałam, ale z czasem to się zmienia jak zobaczysz 10-15 negatywnych testów, to przed każdym następnym terminem @ nawet nie będziesz chciała myśleć o testowaniu (ze strachu że znów będzie I kreska). Przykre ale prawdziwe bynajmniej w moim przepadku :(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) moge dolaczyc? To moj 9 cykl staran, 1 wrzesnia planuje testowac o ile @ nie przyjdzie ;/
    Chcialam Was zapytac jak sobie radzicie jezeli Wam sie za ktoryms razem juz nie udaje... Wiem ze 9 cykli to nie jest duzo bo niektore kobiety staraja sie latami, ale ja juz jestem na skraju wyczerpania. W tym cyklu co prawda sobie odpuscilam. Nie mierzylam tempki, nie badalam sluzu, przestalam brac wiesiolka, ale kochalam sie codziennie z moim M. Czytalam gdzies wlasnie ze pare dziewczyn tak sobie odpuscilo i zaszly ale ja zaczynam miec wyrzuty sumienia ze nie sprawdzalam sobie chociazby tempki ;/
    Milego dnia :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Aaaa no to w takim razie przed nam sie dalo wiec powtorzymy wieczorkiem czyli po :)
    My w udanym cyklu kochaliśmy się w dzień przed podaniem ovitrelle - owu wypadła po nastu godzinach ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) czyli nam udalo sie idealnie przed bo po 2 godzinach byla owulacja. W szoku jestem nigdy takiego bolu nie mialan... a niby zawsze po ovitrelle mam owulacje

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najbardziej nie mogę się z tym pogodzić, że dzień przed i w owulację współżyjemy a ciąży nie ma. Ja ciągle nie mogę tego pojąć jakim cudem tak się dzieje.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    tak jak same piszecie ten luz to z czasem przychodzi wiec się nie dziwcie ze najtrudniejszy pierwszy raz :)

    Dokładnie zgadzam się, z każdym kolejnym cyklem luz jest większy...
    Ale każdy wewnętrznie przeżywa indywidualnie w różnym stopniu, ktoś kto ma dajmy na to 10 cs o drugie dziecko myśli sobie 'pff tamta ma 1cs o drugie dziecko i się stresuje' a z kolei ktoś kto ma 5 cs o swoje pierwsze szczęście myśli 'pff co tamta chce w ogóle ma już jedno dziecko a się stresuje że 10 cs o drugie' i tak w nieskończoność można...
    Każdy przeżywa indywidualnie i nawet jak mu się napisze 'zdystansuj się' to to nic nie da, a forum jest po to żeby się wspierać, niezależnie czy to 1cs, czy 36... ;)

    innamorata88, 91Ewela09, Eolinka, bertha lubią tę wiadomość

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja najbardziej nie mogę się z tym pogodzić, że dzień przed i w owulację współżyjemy a ciąży nie ma. Ja ciągle nie mogę tego pojąć jakim cudem tak się dzieje.
    A Ty przyjmujesz ovitrelle? Moj lekarz twierdzi ze sa kobiety ktorych komorki jajowe przyjmuja plemniki przez np.15 minut i dlatego tak bardzo kladzie nacisk na to aby w konkretnych godzinach byl stosunek... az sama bylam w szoku gdyz jest to moj drugi lekarz i jego podejscie jest naprawde takie prawdziwe. Widac ze zalezy mu na tym aby doprowadzic do ciazy. Poprzednia dr mowila tylko aby kochac sie dzien i dwa dni po ovitrelle nie tlumaczyla nic konkretnie. A ten z kolei sam wylicza nam godziny i mowi co i jak. Jest to wrecz żałosne i smieszne no ale chcemy dziecka i stosujemy sie do jego zaleceń. Teraz sie nie pomylil dosłownie 2 h po stosunku mialam owulacje bardzo silna

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Dokładnie zgadzam się, z każdym kolejnym cyklem luz jest większy...
    Ale każdy wewnętrznie przeżywa indywidualnie w różnym stopniu, ktoś kto ma dajmy na to 10 cs o drugie dziecko myśli sobie 'pff tamta ma 1cs o drugie dziecko i się stresuje' a z kolei ktoś kto ma 5 cs o swoje pierwsze szczęście myśli 'pff co tamta chce w ogóle ma już jedno dziecko a się stresuje że 10 cs o drugie' i tak w nieskończoność można...
    Każdy przeżywa indywidualnie i nawet jak mu się napisze 'zdystansuj się' to to nic nie da, a forum jest po to żeby się wspierać, niezależnie czy to 1cs, czy 36... ;)
    Też uwazam ze nie ma.znaczenia ilosc cykli. Pamietam swoje poczatki i lzy za każdym razem... potem upragniona ciąża 16tc poronienie i znowu to samo... zaczelam znowu 2 cykl z clo... a za mna juz 2 lata staran z pomoca lekarzy. Teraz wiem że moje objawy wszelkie to wmawianie sobie wszystkiego po kolei. No ale coz czlowiek tak pragnie że samo sie w glowie wkreca...

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    A Ty przyjmujesz ovitrelle? Moj lekarz twierdzi ze sa kobiety ktorych komorki jajowe przyjmuja plemniki przez np.15 minut i dlatego tak bardzo kladzie nacisk na to aby w konkretnych godzinach byl stosunek... az sama bylam w szoku gdyz jest to moj drugi lekarz i jego podejscie jest naprawde takie prawdziwe. Widac ze zalezy mu na tym aby doprowadzic do ciazy. Poprzednia dr mowila tylko aby kochac sie dzien i dwa dni po ovitrelle nie tlumaczyla nic konkretnie. A ten z kolei sam wylicza nam godziny i mowi co i jak. Jest to wrecz żałosne i smieszne no ale chcemy dziecka i stosujemy sie do jego zaleceń. Teraz sie nie pomylil dosłownie 2 h po stosunku mialam owulacje bardzo silna
    Jeszcze nie stosowałam, mówił mi o tym lekarz, ale jak na razie zaczęłam normalnie "owulować" więc stwierdził że nie ma sensu podawać dodatkowych "leków".
    Ostatnie 2 cykle mam dokładnie monitorowane,że była pewność kiedy owulacja, jaki był pęcherzyk, jakie endo i później gin sprawdza czy na pewno pękł pęcherzyk. W tym cyklu pojechałam na kontrole w 13dc i okazało się że lada moment będzie owu i po dwóch godzinach od powrotu okropny ból trwający ok. 2 godz, a 14 dc lekarz potwierdził że owu była. Więc teraz znów czekamy na efekty.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ