X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, czekam zatem na informację z wizyty <3

    A co do badania AMH, miałam je powtarzać po laparo, ale stwierdziłam, że póki co nic mi to nie da, bo IVF nie przyspieszymy (chcemy po nowym roku ruszać), a jak wyjdzie źle to niepotrzebnie podetnie skrzydła przy naturalnych staraniach. Zagtem zrobię je pod koniec roku. U mnie pewnie też spadło.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    AMH miałam badane pierwszy raz, teraz żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej. Nie wiedziałam, że laparo może wpłynąć na AMH i w tej błogiej nieświadomości nie zrobiłam badania :/
    Nie miałam usuwanej torbieli, bo okazało się, że się wchłonęła. Pewnie coś tam "pogmerali" przy jajnikach, ale nic nie wycinali.. Chyba, że coś uszkodzili podczas sprawdzania drożności, nie wiem..

    Samym AMH aż tak się nie przejęłam, załamanie przyszło dopiero gdy zauważyłam, że niskie AMH idzie w parze z wysokim FSH.

    Jestem ciekawa co powie nam lekarz, czy da w ogóle nadzieję.
    Jeśli nie tu, to na pewno pojedziemy do innej kliniki - choćbym miała pół Polski przejechać - byle skonsultować wyniki z jakimś innym specjalistą..
    Klinika do której idziemy jest mała, nie jest znana w całej Polsce więc nie wiem jak podejdą do tego tematu.
    Narazie to konsultacja, zobaczymy co powiedzą..
    Którą placówkę wybraliście?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia trzymam kciuki, aby konsultacja przebiegła pomyślnie, tule Cię mocno :*

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Którą placówkę wybraliście?


    Klinika Zdrówko w Niemczu k.Bydgoszczy.
    Zobaczę co nam powiedzą za tydzień i jeśli od razu nas skreślą, albo nie poczuję "tego czegoś" to będziemy rozważać inną, większą klinikę.

    Biorąc pod uwagę naszą lokalizację najlepsze byłoby Trójmiasto, Poznań lub ew. Warszawa.
    Znacie jakąś klinikę godną polecenia w tych miastach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/4ac5b21605a1a.jpg.html

    Dziewczyny moj dzisiejszy test.
    Nie wiem na jakiej podstawie to stwierdził po lewej stronie widzial jajnik o prawej nic nie mówił, ja już nic nie wiem, podejżewa ciąze pozamaciczną, w poniedzialek beta i takie takm w szpitalu. Kochane :-(

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie, naprawde, w tak cięzkich chwilach jestescie niezastąpione

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Klinika Zdrówko w Niemczu k.Bydgoszczy.
    Zobaczę co nam powiedzą za tydzień i jeśli od razu nas skreślą, albo nie poczuję "tego czegoś" to będziemy rozważać inną, większą klinikę.

    Biorąc pod uwagę naszą lokalizację najlepsze byłoby Trójmiasto, Poznań lub ew. Warszawa.
    Znacie jakąś klinikę godną polecenia w tych miastach?
    Z Wawy polecam Invictę/nOvum, Trójmiasto tylko Gameta. Kochana, na Twoim miejscu od razu bym pomyślała nad bardziej ,,obcykaną" jednostką. Trzymam kciuki :*

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jak on mógł stwierdzić u Ciebie taką opcje jak u Ciebie jeszcze nic nie widać. ja wierzę w Twego dzieciaczka będzie wszystko dobrze!! Krecha robi się ciemniejsza. Musisz mieć wyniki tej bety dopiero, ale wierzę że bedzie wszytstko ok !! U mojej kolezanki była taka sytuacja że w dziecinstwie chorowała na raka i gdy zaczął ją boleć jajnik poszła na usg i lekarz jej powiedział ze widzi jakies płyny i podejrzewa ze nowotwor!! dziewczyna sie zalamala a co sie potem okazalo ze to byl poczatek ciazy !! nie ktorzy lekarze to mają z głową ostro !!

    zubii, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia kochana w klinice napewno Ci pomogą! trzymam mocno kciuki za Ciebie :*
    zobaczysz jeszcze naznosisz tych jajeczek jak polska kurka :)

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    https://zapodaj.net/4ac5b21605a1a.jpg.html

    Dziewczyny moj dzisiejszy test.
    Nie wiem na jakiej podstawie to stwierdził po lewej stronie widzial jajnik o prawej nic nie mówił, ja już nic nie wiem, podejżewa ciąze pozamaciczną, w poniedzialek beta i takie takm w szpitalu. Kochane :-(

    Monia, kreska naprawdę pięknie ciemnieje i tak jak staraczka również WIERZĘ W TWOJE DZIECIĄTKO I W CIEBIE, staraj się nie denerwować :* trzymam kciuki za piękną betę i przyrost :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Sylwia moze Flo cos poradzi ?

    No wlasnie Flowerku gdzie sie podziewasz ? Odsypiasz impreze ? :)
    Wracam do świata żywych jak i wszyscy sąsiedzi ;) do białego rana grillowanie.
    Niechciejcie czuć mojego żołądka dzisiaj :P

    Sylwia powtórz AMH za mies jaki masz pozim d3 ? A nie masz przypadkiem torbiela ? Że takie wysokie fsh ?
    Q10,d3, DHEA eljot poprawiają jajaeczka a jednorazowy winik amh jeszcze wyrokiem nie jest, ile jest dziewczyn co u niektórych były różne wyniki. Więc bym powtórzyła w przyszłym cyklu bo może złapiesz się na refundację stymulacji.

    Monika że co cp ??? To chyba on wróżka z Polsatu !!

    Melevis CUDOWNE ZDJĘCIE!! A JAK JUŻ KCIUK SSIE <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 21:50

    Meśka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie Monia nie znam ale przy takiej mlodej ciazy to chyba nie jest mozliwe stwierdzić cokolwiek...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dzisiaj już mi trochę przeszło.... jest troszkę lepiej, Dziekuje za wsparcie jesteście cudowne... wiem ze z jednej strony rok to krótko i zarazem długo, ale chyba dotarło do mnie ze mamy problem i trzeba go szukać...załamało mnie to. W poczekalni jak czekałam na wizytę to dziewczyna oglądała w telefonie maybe baby, akurat w niedziele oglądaliśmy i rozpoznałam po dialogach : )

    Trzeba gorycz przełknąć i naprawdę nie jest źle, przestawić trochę sposób myślenia i będzie dobrze. Nie każdy z nas ma kolorowe życie.
    Jaki kolejny krok u Ciebie ? AMH badałaś?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się cała trzęsę, już mam strach w oczach jak cos mnie lekko zakuje. Mąż poszedł z kolegami chyba się zapić, nie wiem czy on tak w ten sposób to przeżywa cz o co chodzi. Zostałam sama. (Przpraszam mam was, póki co tylko wy mnie podtrzymujecie)

    w zasadzie poszłam tylko coś na podtrzymanie ciązya usłyszalam takie coś.

    Dziewczyny na ostatnim zdjeci z usg widze maciece w jakims tam przekroju, i tam jest napisane że d 0,85 cm?? to nie jest to endometrium?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspomniałam mu ze brałam acard to oczy na mnie!!!!! A jakby sie pani wykrwawiła? ??????????

    serio tylko cos mi lekko strzyknie w dole brzucha ja już mam przerazenie w oczach. ;-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wracam do świata żywych jak i wszyscy sąsiedzi ;) do białego rana grillowanie.
    Niechciejcie czuć mojego żołądka dzisiaj :P

    Sylwia powtórz AMH za mies jaki masz pozim d3 ? A nie masz przypadkiem torbiela ? Że takie wysokie fsh ?
    Q10,d3, DHEA eljot poprawiają jajaeczka a jednorazowy winik amh jeszcze wyrokiem nie jest, ile jest dziewczyn co u niektórych były różne wyniki. Więc bym powtórzyła w przyszłym cyklu bo może złapiesz się na refundację stymulacji.

    Monika że co cp ??? To chyba on wróżka z Polsatu !!

    Melevis CUDOWNE ZDJĘCIE!! A JAK JUŻ KCIUK SSIE <3

    Nie badałam d3.. Co do torbieli to miałam w kwietniu, potem się wchłonęła. Teraz chyba nie mam, no chyba że wyjątkowo bezobjawowo jest, ostatnio to ledwo funkcjonowałam tak mnie bolał brzuch. A teraz wszystko w normie.
    Tak zrobię, powtórzę badania za miesiąc..

    Staraczka, dziękuję za wiarę :)

    Bardzo proszę żebyście wszystkie trzymały kciuki za nas!

    zubii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno gdy robil mi usg po wyciągnięciu tego czegoś powąchał to ? ???? Co chcial sprawdzic cz mój sluz nie smierdzi czy o co chodzxi?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, wymiar odpowiadałby endo.

    Naprawdę, z tego co do tej pory dowiedziałam się o CP, a czytałam w czerwcu o tym sporo, nie da się na tak wczesnym etapie potwierdzić pozamacicznej. Nie wiem dlaczego lekarz Cię tak nastraszył. Musisz zrobić betę i sprawdzić jej przyrost po 48 h. Jak beta osiągnie 1000 leć na USG, wtedy powinno być widać pęcherzyk.

    A póki co musisz się uspokoić i wierzyć, że wszystko jest ok, bo wszystkie tutaj w to wierzymy.

    Mężczyźni ciężko znoszą takie rzeczy, ale z drugiej strony mąż powinien Cię teraz wspierać a nie odreagowywać w ten sposób.

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    wspomniałam mu ze brałam acard to oczy na mnie!!!!! A jakby sie pani wykrwawiła? ??????????

    serio tylko cos mi lekko strzyknie w dole brzucha ja już mam przerazenie w oczach. ;-(
    po 1 to zmien lekarza!
    po 2 ciąża jest bardzo wczesna, wyluzuj, nie myśl o tym , że może być coś źle, bo sama się nakręcasz. Idź sobie spokojnie w poniedziałek na bete, potem powtórz ją w środęi zobaczysz czy przyrasta czy nie.
    po 3 w piątek do innego lekarza idź na usg i niech się ktoś inny wypowie. ciąża to nie błachstka i nie ma co się zdaniem jednego lekarza sugerować! a nerwy Ci w tym stanie nie są ptrzebne. nic nie zmienisz, co ma być to będzie, odpoczywaj czytaj spotkaj się ze znjomymi, zajmij się czymś do poniedziału.

    zubii lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    i jeszcze jedno gdy robil mi usg po wyciągnięciu tego czegoś powąchał to ? ???? Co chcial sprawdzic cz mój sluz nie smierdzi czy o co chodzxi?

    Monika, może nie wąchał a przyglądał się z bliska czy nie ma na głowicy śladów krwi?
    Wąchanie byłoby co najmniej dziwne moim zdaniem. Co to w ogóle za lekarz? Byłaś już kiedyś u niego?

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ