X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    i jeszcze jedno gdy robil mi usg po wyciągnięciu tego czegoś powąchał to ? ???? Co chcial sprawdzic cz mój sluz nie smierdzi czy o co chodzxi?
    pierdolnięty! nic tkiego nie powinno mieć miejsca!

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia Justyna dobrze mowi !

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem co mam myśleć, raz mówił że endo jest w granicy 8/9, później że 7. Wiem nie będę się trzymała tylko jednego lekarza, mój znajomy zna dobrego i wogóle chciałam isc do niego ale dzisiaj prywatnie nie przyjmował, a zależało mi na duphastonie aby podtrzymać ciąze, bo chba od tego on jest. Próbuję się nie denerwować.
    Ale nie wychodzi, powiedziałam tesciowej że zrobiłam test ciązowy i wyszły dwie kreski zobaczyłam usmiech w jej oczach ale gdy powiedziałm ze lekarz twierdzi ze to pozamaciczna oniemiała, zaczeła mnie pocieszac że ona nie wierzy w to i jeszcze zobacze że wszystko będzie dobrze.

    Macie razje co to za lakarz zeby od razy takie diagnozy stawiać, przepraszam on przypuszcza ze to pozamaciczna i w razie krwawienia od razu na szpital, i teraz tak chodze jak glupia i sprawdzam. cały weekend przeleże a potem jakieś zwolnienie sobie załatwie :-( bo do pracy nie pojde, póki co, za dużo mnie to wszystko kosztuje. poki co chyba nie plamie, jest sucho na majtkach.

    Summer a ty wiesz moze dlaczego mi tak jajnik przyciskał i pytał się czy boli?
    Czy te krwawienie juz może nastąpić? Jak mam się przgotować. co boli jak to było u ciebie.? przepraszam zaz te głupie pytania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer a co jakby byla krew? Ja jak się podcierałam to był sluz taki ciemny i gdzie niegdzie lekka nitka krwi.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, proszę nie nastawiaj się na CP.
    Lekarz z tym szpitalem to dmucha na zimne, bo CP jest zagrożeniem życia, ale nie na tak wczesnym etapie jak u Ciebie.
    U mnie było plamienie jakiego nigdy nie miałam, brązowe i bardzo ciemne a później bardzo mocne krwawienie ze skrzepami - wtedy myślałam, że ciąża się sama poroni ale jedynie oczyszczała się macica, a ciąża dalej tkwiła w jajowodzie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jajnik naciskał, żeby sprawdzić czy jest ból.. lub jeśli robił to w trakcie USG to może chciał lepiej uwidocznić dane miejsce. Mój lekarz też tak robił

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia pierwsze słyszę żeby w terminie @ lekarz potrafił stwierdzić cp...przecież nawet w macicy nic nie widać...
    Jak mi się okres spóźniał i poszłam do gina to powiedział że nie wyklucza ciąży bo jeszcze nic nie widać a to był cykl z pozna owulka ciąży nie było. Także kochana uszy do góry myśl pozytywnie dla swojego maleństwa !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Wy mnie jeszcze podtrzymujecie!!!

    Czyli jak już będę krwawiła to jechać do szpitala? nCzy jakbeda już jakieś skurcze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a duphaston dobrze ze zapisał? jego się łyka, o mi zawsze się kojarzy ze takie lekarstwa podtrzymujace wkłada się do pochwy.

    ale ja jestem glupia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 22:39

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston się łyka.

    U mnie od plamienia do szpitala minęło 5-6 dni. Na Twoim miejscu zrobilabym betę i sprawdziła przyrost po 48 h. To jest za wczesnie, żeby stwierdzic CP. Po prostu moze nie byc jeszcze widać pęcherzyka w macicy.

    zubii, Karma88 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    a duphaston dobrze ze zapisał? jego się łyka, o mi zawsze się kojarzy ze takie lekarstwa podtrzymujace wkłada się do pochwy.

    ale ja jestem glupia.

    Dobrze, że zapisał. Bo na tym etapie jeszce NIC nie wiadomo! Progesteron może by c w formie tabletek dopochwowych, zwykłych takich do łykania albo pod język.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazal przyjsc na szpital w poniedziałek z samego ranai po 12 dzwonić, alecoto da jaknie bede wiedziała jaki przyrost.

    summer a gdzies ciebie boałało oprócz tego krwawienia?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, odczuwałam ból z prawej strony, ale taki ból może wystąpic też na początku zdrowej ciąży.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za radę bede dawałaznac, poki co mam dośctegodnia i mam nadzieje ze zasne.

  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
    Dziewczyny odebrałam wyniki subpopulacji ale nic z tego nie rozumiem. Załącze zdjecie
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1045aa8e779.jpg


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Czytam właśnie w necie i jestem załamana...
    Straciłam wiarę, nie dość, że niedrożne jajowody to teraz kolejny kop w dupę..
    Odechciewa się wszystkiego..

    Zastanawiam się skąd ten wielki skok FSH.
    W październiku było 6.61..
    To przez laparoskopie? I grzebanie przy jajnikach?
    Taki skok w przeciągu niecałego roku to normalne?!

    Mi w maju wyszło FSH w 5dc 34,94 mlU/ml i tak samo naczytałam się w necie to nogi mi się ugięły i całe życie przed oczami przeleciało. Ale i Flowwer i moja ginka powiedziały mi, że FSH nie jest już od wielu lat wyznacznikiem rezerwy jajników. Mi prawdopodobnie taki wynik zaburzyła torbiel, którą wtedy miałam. Także moim zdaniem w nowym cyklu powinnaś powtórzyć jeszcze raz to badanie. Główka do góry, może to tylko jakieś zaburzenia. Trzymam kciuki, żeby tak było.

    Rucola, never_lose_hope lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja już nie wiem co mam myśleć, raz mówił że endo jest w granicy 8/9, później że 7. Wiem nie będę się trzymała tylko jednego lekarza, mój znajomy zna dobrego i wogóle chciałam isc do niego ale dzisiaj prywatnie nie przyjmował, a zależało mi na duphastonie aby podtrzymać ciąze, bo chba od tego on jest. Próbuję się nie denerwować.
    Ale nie wychodzi, powiedziałam tesciowej że zrobiłam test ciązowy i wyszły dwie kreski zobaczyłam usmiech w jej oczach ale gdy powiedziałm ze lekarz twierdzi ze to pozamaciczna oniemiała, zaczeła mnie pocieszac że ona nie wierzy w to i jeszcze zobacze że wszystko będzie dobrze.

    Macie razje co to za lakarz zeby od razy takie diagnozy stawiać, przepraszam on przypuszcza ze to pozamaciczna i w razie krwawienia od razu na szpital, i teraz tak chodze jak glupia i sprawdzam. cały weekend przeleże a potem jakieś zwolnienie sobie załatwie :-( bo do pracy nie pojde, póki co, za dużo mnie to wszystko kosztuje. poki co chyba nie plamie, jest sucho na majtkach.

    Summer a ty wiesz moze dlaczego mi tak jajnik przyciskał i pytał się czy boli?
    Czy te krwawienie juz może nastąpić? Jak mam się przgotować. co boli jak to było u ciebie.? przepraszam zaz te głupie pytania.

    Monia moim zdaniem na tym etapie ciąży ten twój "świetny" gin nie widział po prostu pęcherzyka, bo jest za wcześnie i na tej podstawie stwierdził sobie CP. A jeśli naprawdę wąchał twój śluz to już w ogóle jakiś psychol. Generalnie z tego co opisujesz to jakiś totalny konował. Sam powinien ci zalecić najpierw zrobienie bety i powtórzenie po 48h zanim walnie cokolwiek o jakieś ciąży pozamacicznej na której stwierdzenie jest o dużo za wcześnie.
    Także naprawdę Ty się przestań tak przejmować i zamęczać główkę bo nic dobrego z tego nie wyniknie a Twoja fasolcia może być na swoim miejscu i wszystko z nią w porządku a mamusia jej złe warunki serwuje tym stresem <3
    Idź kochana na betę, powtórz po 48h i znajdź normalnego lekarza <3 Całuję i ściskam mocno. Będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!

    Karma88, zubii lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - ten lekarz to hmm jak jakiś "wróżbita Maciej" dla mnie. Jak dziewczyny piszą, na tym etapie jak jesteś niemożliwe jest diagnozowanie o CP, nie ma podstaw, testy ładnie ciemnieją, gdybyś betę robiła pare razy i w przyrostach coś nie halo by było, zmiany w usg niepokojące, a tak na daną chwilę w sumie jest ok. A endo no cóż, sprzęt jaki ma ten lekarz? Bo u nas w szpitalu taki przedpotopowy w poradni dlatego na te ważniejsze usg chodzę prywatnie do mojego, ale pewnie też niezłe jaja by mi wyszły tak wcześnie, jak na 6t0d był pęcherzyk ledwo 9mm niby co nie. Ten wymiar co piszesz to wydawałoby się, że to grubość endo, powinno być widać na zdjęciu maleńkie jasne krzyżyki znaczące pomiar i kropeczki między nimi. Ja raz miałam tak wcześnie pomiar endo, wiedziałam już o ciąży bo beta pozytywna, ale poszłam z inną sprawą wtedy do gin, na ogólny przegląd, 31dc było 14mm, to było 17dpo, a 10 po zagnieżdżeniu.

    W obecnej ciąży nie wiem czy miałam może taki test jakoś w terminie @ jak piszesz, hcg tego dnia było ledwo 72,7 a mi bardzo łatwo do moczu przenika.

    Nie poszłabym więcej do tego palanta...

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie trafic na dobrego gina to duze wyzwanie.
    Monika sprobuj sie nie nastawiac na najgorsze. Przyrost bety wazny i ja,bym czekala do bety takiej gdzie juz pecherzyk bedzie na usg widac.
    Jakis psychiczny ten lekarz. CP ot tak?

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze weszłam do niego powiedziałam, dzień dobry a on z tekstem ze juz nie pamietka kiedy był na urlopie, a czy to mój problem???

    Dziewczyny cały czas plamie, sluz rudo-brązowy :-( ale nic nie boli, CAŁY CZAS LERZE. MAZ JUZ CHCE MNIE WYSŁAC DO SZPITALA NA BADANIA, ALE CO TO DA? poczekam do poniedziałku.

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ