X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/78ed9a8d02d1.jpg

    <3
    Cudo, to piękne, ze konus sie udaje <3

    Karma88, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGNIECHAAA nastepne bedzie twoje !!!! :) <3

    Lunaris, innamorata88, Anna Stesia, Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    AGNIECHAAA nastepne bedzie twoje !!!! :) <3
    Jakos nie mam przekonania :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, wiedziałam, że będzie dobrze!!!
    Dawaj tu wiruski, dawaj!!! :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas??
    Hmm...
    Wyniki nieciekawe, lekarz potwierdził, że nawet refundacji nie będzie jeśli się nie poprawią..
    Dał mi pigułki anty na 2miesiące, żeby wyciszyć jajniki.. Po tym czasie mam zrobić ponownie badanie AMH i FSH, jeśli się polepszą to szybciutko mam wracać do kliniki po receptę z refundacją na leki, a jeśli nie będzie poprawy to bez refundacji i jazda..
    Także najwcześniej w listopadzie stymulacja, bo w sumie to trochę taki długi protokół się zaczął przez te antyki..

    Na usg dziś pęcherzyk 16mm, jak na 9 d.c. to podobno spoko.. Więc troszkę działają te moje jajniory..

    Także nic nowego się nie dowiedziałam, w tym roku na bank nie zobaczę 2. kreseczek :(
    Ale cień nadziei jest więc dobre i to..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 12:39

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nic się nie martw zaczynasz już swoją drogę w kierunku IN VITRO zobaczysz jak to szybko przeleci. 2 msc antyki to masz długi protokół. Ja w sumie też miałam 2 msc antyków bo pierwsze przed punkcja potem przed transferem :) będzie dobrze. Nie masz 45 lat tylko 30 więc to amh u ciebie nie może być takie niskie napewno był jakiś błąd!! Z chęcią bym Ci oddała moje amh jak by się dało bo mi ono już chyba potrzebne nie będzie :) razem z Flowwer w 2018 zobaczycie wymarzone 2 piękne kreseczki i będę tu was pilnować :) i rozsiewac wiruski jak tylko zobacze <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 13:06

    zubii, Anna Stesia, Madżka89 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Gosiaczek91 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Blue nie rób innym testem tylko Bobo test! Ja zrobiłam innymi nie miałam nawet śladu. A siklam chwilę później na Bobo to zaraz krecha jak byk wyskoczyła


    Mam do Was dziewczyny pytanie.
    Dziś 29 dc.

    Mój cykl to 28-31dni (co miesiąc inaczej 28,30,28,28,30,31 itd)

    Ponieważ we wrześniu stuknie mi rok jak się staram i jak Was czytam :) nie wmawiam sobie już niczego, wręcz bym powiedziała, że ja sie już na początku cyklu negatywnie nastawiam. I teraz w związku z tym, że sie nie nastawiam, nie wmawiam sobie objawów a miałam bobo test w szufladzie - zrobiłam dziś z porannego sikańca.

    Pojawiła sie blada kreska - ale jest to jakby cień który widzę tylko przy konkretnym świetle (kącie padania światła ?!) to zastanawiam się, czy w końcu jak juz straciłam nadzieje się udało?

    Czy to możliwe, że w 29 dc jest taki bladzioch - tz. cień cienia ?
    Naczytałam się o bobo tescie (10) że jest oszukańczy dlatego tak jak mówiłam -ten rok bardzo nauczył mnie pokory i nie cieszę się jeszcze,bo wiem jak może być...

    Miała któraś z was jakieś doświadczenia pozytywne z bobo testem strumieniowym czułość 10 ?

    10 cs
    2 cs były z inofem
    problemy z tarczycą i gospodarką hormonalną organizmu
    diagnostyka w kierunku PCOS
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Dziewczyny mam wynik proga co to znaczy ze 7dpo wynosi 46.56 ng/ml? Nigdy takiego nie mialam...

    Jednym z zadań jakie ma ovitrelle/pregnyl to poprawa funkcionowania ciałaka żłótego w skrajnych przypadnkach podawany jest trzy krotnie w odstępach trzy dniowych.

    U ciebie ostatcznie dojrzał i pięknie " działa" :D teraz tylko czekać na efekt pracy chłopaków ;)

    Meśka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczyny w którym dniu cyklu badać prolaktynę i prolaktyne z obciążeniem ? Przed owu czy po owu ? Bardzo prosze o sugestie !!!!! Mialam zrobic jutro jednoczesnie z obciazniem glukoza i insuliną, ale jutro bedzie 8/9 dpo a czytam, ze w drugiej fazie moze byc podwyzszona, wie nie wiem czy jest sens. Moze lepiej poczekac na 3dc ??
    najlepiej w pierwszej fazie cyklu do 5 dc

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek91 wrote:
    Mam do Was dziewczyny pytanie.
    Dziś 29 dc.

    Mój cykl to 28-31dni (co miesiąc inaczej 28,30,28,28,30,31 itd)

    Ponieważ we wrześniu stuknie mi rok jak się staram i jak Was czytam :) nie wmawiam sobie już niczego, wręcz bym powiedziała, że ja sie już na początku cyklu negatywnie nastawiam. I teraz w związku z tym, że sie nie nastawiam, nie wmawiam sobie objawów a miałam bobo test w szufladzie - zrobiłam dziś z porannego sikańca.

    Pojawiła sie blada kreska - ale jest to jakby cień który widzę tylko przy konkretnym świetle (kącie padania światła ?!) to zastanawiam się, czy w końcu jak juz straciłam nadzieje się udało?

    Czy to możliwe, że w 29 dc jest taki bladzioch - tz. cień cienia ?
    Naczytałam się o bobo tescie (10) że jest oszukańczy dlatego tak jak mówiłam -ten rok bardzo nauczył mnie pokory i nie cieszę się jeszcze,bo wiem jak może być...

    Miała któraś z was jakieś doświadczenia pozytywne z bobo testem strumieniowym czułość 10 ?

    Ja bym jutro z rana powtórzyła żółtym bobotestem (nie strumieniowym)i ja nie będzie @ to w poniedziałek na betę. Chyba że masz gdzie zrobić w sobotę ;)
    Powodzenia i trzymamy kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 13:56

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/81d5a903c86e.jpg Proszę :) takie tęczowe

    Ale połączenie kolorów super !!! z Indigo ?

    I wyluzuj na weselu, wybaw się za żywot.
    Jeszcze chwila i będziesz mnie pocieszać z brzuszkiem przy moim IVF ;) Za rok o tej porze będziesz cisnąć wózek i narzekać na brak snu ;)

    zubii lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Ale dużo serduszek na pierwszej stronie :) Super, gratuluję wszystkim zafasolkowanym! U mnie dziś 11 dpo, ale temperatury u mnie nie są zbyt wysokie, więc na nic już w tym cyklu nie liczę. Powodzenia wszystkim pozostałym testującym, oby tych serduszek było jak najwięcej :)


    Więcej wiary !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki dzisiejszego progesteronu - 15 ng/ml. Chyba nieźle, prawda?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Dzień dobry

    melduję się i ja. Wczoraj znalazłam fajny sklepik w Łomiankach z ziołami, witaminami Swansona itp. kupiłam za radą endo samą witaminę B6 i od wczoraj biorę. Żeby poprawić te moje wyniki.

    Generalnie rano biorę już garść pigułek. :D :D :D


    Ja już biorę od 20 w powiewach 30 tab jak staruszka o ba nawet staruszka nie bierze tyle ehhhh czasem cpatrząć do kasetki czuje się jak lekoman.

    Anna Stesia, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/78ed9a8d02d1.jpg

    <3

    Ile piękna na jednym zdjęciu! <3

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja już biorę od 20 w powiewach 30 tab jak staruszka o ba nawet staruszka nie bierze tyle ehhhh czasem cpatrząć do kasetki czuje się jak lekoman.

    Wow! Mnie co miesiąc przybywa po jednej - dwie, ale do Twojego wyniku mam jeszcze daleko. Jak to wytrzymują Twoje "podroby"?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Witam się po urlopie, podczytywalam z doskoku aby być w miarę na bieżąco, gratuluję wszystkim swiezo zafasolkowanym, sierpień jest magiczny!!

    Inna, cudowna wiadomość, że Twoje przeczucia okazały się trafione, ogromne gratulacje, a wozeczek prześliczny!
    Staraczka, Sylwia kciuki od rana zaciśnięte,  Staraczka nie mogę sie doczekać zdjęcia Maluchów. 
    Meśka ja proga ~50 miałam tylko raz, w obecnej ciąży,  także ten.. choć wiadomo,  po samym progu nie można zakładać ze to to, wiec na spokojnie po weekendzie siknij na bobo :)
    Monika trzymam kciuki, będę do Ciebie zaglądać.

    A ja nie wytrzymałam i wczoraj podejrzalam mojego Gumisia

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/897f44fb3540.jpg

    Wszystko w najlepszym porządku,  wygląda na to, że będę mieć drugiego chłopca :)


    Kiedy to przeleciało ?????????? Aż cieplej na sercu mam jak się patrzę na wasze pociechy bo wiem że warto walczyć o własną pociechę, tylko u mnie to już tasiemca "dynastię" bym nasisała ;)

    Jakie imię chodzi Ci po głowie czy jeszcze ne myślałaś ?

    Anna Stesia, Sarna84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek91 wrote:
    Mam do Was dziewczyny pytanie.
    Dziś 29 dc.

    Mój cykl to 28-31dni (co miesiąc inaczej 28,30,28,28,30,31 itd)

    Ponieważ we wrześniu stuknie mi rok jak się staram i jak Was czytam :) nie wmawiam sobie już niczego, wręcz bym powiedziała, że ja sie już na początku cyklu negatywnie nastawiam. I teraz w związku z tym, że sie nie nastawiam, nie wmawiam sobie objawów a miałam bobo test w szufladzie - zrobiłam dziś z porannego sikańca.

    Pojawiła sie blada kreska - ale jest to jakby cień który widzę tylko przy konkretnym świetle (kącie padania światła ?!) to zastanawiam się, czy w końcu jak juz straciłam nadzieje się udało?

    Czy to możliwe, że w 29 dc jest taki bladzioch - tz. cień cienia ?
    Naczytałam się o bobo tescie (10) że jest oszukańczy dlatego tak jak mówiłam -ten rok bardzo nauczył mnie pokory i nie cieszę się jeszcze,bo wiem jak może być...

    Miała któraś z was jakieś doświadczenia pozytywne z bobo testem strumieniowym czułość 10 ?

    A możesz zrobić zdjęcie i wrzucić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ale połączenie kolorów super !!! z Indigo ?

    I wyluzuj na weselu, wybaw się za żywot.
    Jeszcze chwila i będziesz mnie pocieszać z brzuszkiem przy moim IVF ;) Za rok o tej porze będziesz cisnąć wózek i narzekać na brak snu ;)
    neonail :)

    Mam sie zamiar jutro wyszaleć za wszystko złego co nas spotkało <3 a co do Twojego ivf to juz sercem jestem z Tobą!!

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/81d5a903c86e.jpg Proszę :) takie tęczowe

    Wyglądają jak Sex on the Beach! Bardzo wakacyjne! :-D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ