Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko,współczuję ci Agnieszka,jakby ktoś dał mi w twarz to też z automatu bym oddała i to z podwójną siłą

• Amy333 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa czytam i nie wierze, jak tam mozna!! Ja bym chyba rzeczywiscie mu sałątke na łen wywaliła!

Malka, trzymam mocno kciuki!!:)

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tsk z innej beczki ponowie pytanie,jak odzyskać usunięty cykl i zlikwidować nowy?

• malka Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam sobie robić w pracy inne badania to przy okazji zrobię hcg. Żeby jakby co się przestać nakręcać bezsensownie. Powinnam wyrzucać te testy, ale to jest silniejsze ode mnie. I tak bym go z kosza wygrzebała ;)

aswariatka lubi tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    A tsk z innej beczki ponowie pytanie,jak odzyskać usunięty cykl i zlikwidować nowy?

A zaznaczyłaś tam krwawienie że się nowy zrobił? Czy jak?

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dodać do galerii wykresów ale nie znalazłam tej opcji,weszłam w cykle i niechcący wcisnelam usuń,jak wpisalam dane mojego cyklu to okazało się,że on istnieje,pytanie tylko gdzie

• Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka a gdzie to było że ochrona tam była? Nie kojarzę miejsca na wesele gdzie jest ochrona...
    Ale to już przegięcie... Ja bym pewnie przeżywała to jeszcze z miesiąc bo to jest jakieś przegięcie totalne...

zubii lubi tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, to straszne, że wciąż są tacy co kobietę uderza i to jeszcze przy ludziach. Ważne, że Wy wiecie jak było naprawdę, ktoś jak wierzy inaczej to już świadczy o nich. No poprostu brak słów.

Dziewczyny z (-) jestem z Wami :*

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam już do ovu w nocy,może i oni pomogą

• malka Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Chciałam dodać do galerii wykresów ale nie znalazłam tej opcji,weszłam w cykle i niechcący wcisnelam usuń,jak wpisalam dane mojego cyklu to okazało się,że on istnieje,pytanie tylko gdzie

Nie mam pojęcia. Niestety nie pomogę :(

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała byc niedziela pozytywow: / za miesiac do 16 dpo na nic nie sikam. No i pierwsza wizyta u specjalisty mam nadzieje ze w tym cyklu jutro będę dzwonila

Aga przykro mi, ludzie powinni sie coniektorzy leczyć...

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A słyszałyscie o nowej apce od mamaginekolog. Postanowiłam ją wypróbować i zdjęcie mojego cienia wam przyozdobić :)

https://zapodaj.net/e9f709e9535c9.png.html

Ale chyba nic z tego, bo wydarzyło się jakieś czary mary i cień z testu wyparował. Został po nim tylko biały ślad. Dobrze, że zdąrzyłam zrobić zdjecie wcześniej bo już bym uznała że całkiem zwariowałam.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 10:59

Izape_91, zubii lubią tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie,mnie też na pierwszym teście jak wyschnął kreska wyparowała,dopiero na kolejnych pozostała

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 10:57

zubii lubi tę wiadomość

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jakim debilem trzeba byc zeby kobiete uderzyc... Szkoda nerwow na gbura. Kurde ze tacy ludzie nie maja wstydu...

Maz wczoraj tak popil, ze nie bym w stanie, a na dodatek dzis skacowany siedzi. :-)

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha jestem w szoku. Po pierwsze żaden facet, który uderzy kobietę, nie ważne z jakiego powodu, nie jest facetem. Po drugie bardzo słabe zachowanie ze strony pary młodej, bo tak samo byliście ich gośćmi.

Dziwi mnie tylko reakcja innych ludzi, koleś uderza kobietę w twarz i zero reakcji. Przykre, ale w dzisiejszych czasach nic chyba mnie już nie zdziwi.

zubii lubi tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny! Znowu na bobo mam cień po czasie. Dokładnie tak samo jak ostatnio. Jeszcze do tego ta tempka. Teraz będę się nakręcać!
    pamiętaj o moim bobo i nie wyciągaj testów z kosza:p ! Idź jutro na betę :)

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A słyszałyscie o nowej apce od mamaginekolog. Postanowiłam ją wypróbować i zdjęcie mojego cienia wam przyozdobić :)

https://zapodaj.net/e9f709e9535c9.png.html

Ale chyba nic z tego, bo wydarzyło się jakieś czary mary i cień z testu wyparował. Został po nim tylko biały ślad. Dobrze, że zdąrzyłam zrobić zdjecie wcześniej bo już bym uznała że całkiem zwariowałam.
    no jest jakiś bladzioszek : )

Mi dzisiaj po tej @ jakoś juz wszystko wisi, znowu bede smetna i do dupy, a przez jeden dzień było tak fajnie....

S3YWp2.png

• malka Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    pamiętaj o moim bobo i nie wyciągaj testów z kosza:p ! Idź jutro na betę :)

Pamiętam o Twoim i pamiętam o moim. Dlatego wiem, że żadnych wniosków nie da się z tego wyciągnąć. Trzeba czekać. Tylko ta temperatura... I sikam co chwilę. I leci ze mnie mleczny śluz w zwiększonych ilościach. I jak tu się nie nakręcać. Jeszcze do tego sama w domu siedzę bo emek w pracy. Dobrze, że kot mnie nie opuszcza na krok i od rana cały czas na mnie leży.

zubii, Izape_91 lubią tę wiadomość

5b09trd8ji0unw2g.png

34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Pamiętam o Twoim i pamiętam o moim. Dlatego wiem, że żadnych wniosków nie da się z tego wyciągnąć. Trzeba czekać. Tylko ta temperatura... I sikam co chwilę. I leci ze mnie mleczny śluz w zwiększonych ilościach. I jak tu się nie nakręcać. Jeszcze do tego sama w domu siedzę bo emek w pracy. Dobrze, że kot mnie nie opuszcza na krok i od rana cały czas na mnie leży.
    mam nadzieje ze u Ciebie to bedzie prawdziwa fasolka : )

malka lubi tę wiadomość

S3YWp2.png

• Rucola Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja tam widzę cienioszka i mocno Trzymam kciuki za jutrzejszą betę :)

malka lubi tę wiadomość

Synek 31.08.2018r.
    Czekamy na Skrzaty♥💙
    DvLKp2.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego