X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko,współczuję ci Agnieszka,jakby ktoś dał mi w twarz to też z automatu bym oddała i to z podwójną siłą

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa czytam i nie wierze, jak tam mozna!! Ja bym chyba rzeczywiscie mu sałątke na łen wywaliła!

    Malka, trzymam mocno kciuki!!:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tsk z innej beczki ponowie pytanie,jak odzyskać usunięty cykl i zlikwidować nowy?

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam sobie robić w pracy inne badania to przy okazji zrobię hcg. Żeby jakby co się przestać nakręcać bezsensownie. Powinnam wyrzucać te testy, ale to jest silniejsze ode mnie. I tak bym go z kosza wygrzebała ;)

    aswariatka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    A tsk z innej beczki ponowie pytanie,jak odzyskać usunięty cykl i zlikwidować nowy?

    A zaznaczyłaś tam krwawienie że się nowy zrobił? Czy jak?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dodać do galerii wykresów ale nie znalazłam tej opcji,weszłam w cykle i niechcący wcisnelam usuń,jak wpisalam dane mojego cyklu to okazało się,że on istnieje,pytanie tylko gdzie

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka a gdzie to było że ochrona tam była? Nie kojarzę miejsca na wesele gdzie jest ochrona...
    Ale to już przegięcie... Ja bym pewnie przeżywała to jeszcze z miesiąc bo to jest jakieś przegięcie totalne...

    zubii lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, to straszne, że wciąż są tacy co kobietę uderza i to jeszcze przy ludziach. Ważne, że Wy wiecie jak było naprawdę, ktoś jak wierzy inaczej to już świadczy o nich. No poprostu brak słów.

    Dziewczyny z (-) jestem z Wami :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam już do ovu w nocy,może i oni pomogą

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Chciałam dodać do galerii wykresów ale nie znalazłam tej opcji,weszłam w cykle i niechcący wcisnelam usuń,jak wpisalam dane mojego cyklu to okazało się,że on istnieje,pytanie tylko gdzie

    Nie mam pojęcia. Niestety nie pomogę :(

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała byc niedziela pozytywow: / za miesiac do 16 dpo na nic nie sikam. No i pierwsza wizyta u specjalisty mam nadzieje ze w tym cyklu jutro będę dzwonila

    Aga przykro mi, ludzie powinni sie coniektorzy leczyć...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A słyszałyscie o nowej apce od mamaginekolog. Postanowiłam ją wypróbować i zdjęcie mojego cienia wam przyozdobić :)

    https://zapodaj.net/e9f709e9535c9.png.html

    Ale chyba nic z tego, bo wydarzyło się jakieś czary mary i cień z testu wyparował. Został po nim tylko biały ślad. Dobrze, że zdąrzyłam zrobić zdjecie wcześniej bo już bym uznała że całkiem zwariowałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 10:59

    Izape_91, zubii lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie,mnie też na pierwszym teście jak wyschnął kreska wyparowała,dopiero na kolejnych pozostała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 10:57

    zubii lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jakim debilem trzeba byc zeby kobiete uderzyc... Szkoda nerwow na gbura. Kurde ze tacy ludzie nie maja wstydu...

    Maz wczoraj tak popil, ze nie bym w stanie, a na dodatek dzis skacowany siedzi. :-)

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha jestem w szoku. Po pierwsze żaden facet, który uderzy kobietę, nie ważne z jakiego powodu, nie jest facetem. Po drugie bardzo słabe zachowanie ze strony pary młodej, bo tak samo byliście ich gośćmi.

    Dziwi mnie tylko reakcja innych ludzi, koleś uderza kobietę w twarz i zero reakcji. Przykre, ale w dzisiejszych czasach nic chyba mnie już nie zdziwi.

    zubii lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny! Znowu na bobo mam cień po czasie. Dokładnie tak samo jak ostatnio. Jeszcze do tego ta tempka. Teraz będę się nakręcać!
    pamiętaj o moim bobo i nie wyciągaj testów z kosza:p ! Idź jutro na betę :)

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A słyszałyscie o nowej apce od mamaginekolog. Postanowiłam ją wypróbować i zdjęcie mojego cienia wam przyozdobić :)

    https://zapodaj.net/e9f709e9535c9.png.html

    Ale chyba nic z tego, bo wydarzyło się jakieś czary mary i cień z testu wyparował. Został po nim tylko biały ślad. Dobrze, że zdąrzyłam zrobić zdjecie wcześniej bo już bym uznała że całkiem zwariowałam.
    no jest jakiś bladzioszek : )

    Mi dzisiaj po tej @ jakoś juz wszystko wisi, znowu bede smetna i do dupy, a przez jeden dzień było tak fajnie....

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    pamiętaj o moim bobo i nie wyciągaj testów z kosza:p ! Idź jutro na betę :)

    Pamiętam o Twoim i pamiętam o moim. Dlatego wiem, że żadnych wniosków nie da się z tego wyciągnąć. Trzeba czekać. Tylko ta temperatura... I sikam co chwilę. I leci ze mnie mleczny śluz w zwiększonych ilościach. I jak tu się nie nakręcać. Jeszcze do tego sama w domu siedzę bo emek w pracy. Dobrze, że kot mnie nie opuszcza na krok i od rana cały czas na mnie leży.

    zubii, Izape_91 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Pamiętam o Twoim i pamiętam o moim. Dlatego wiem, że żadnych wniosków nie da się z tego wyciągnąć. Trzeba czekać. Tylko ta temperatura... I sikam co chwilę. I leci ze mnie mleczny śluz w zwiększonych ilościach. I jak tu się nie nakręcać. Jeszcze do tego sama w domu siedzę bo emek w pracy. Dobrze, że kot mnie nie opuszcza na krok i od rana cały czas na mnie leży.
    mam nadzieje ze u Ciebie to bedzie prawdziwa fasolka : )

    malka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Pamiętam o Twoim i pamiętam o moim. Dlatego wiem, że żadnych wniosków nie da się z tego wyciągnąć. Trzeba czekać. Tylko ta temperatura... I sikam co chwilę. I leci ze mnie mleczny śluz w zwiększonych ilościach. I jak tu się nie nakręcać. Jeszcze do tego sama w domu siedzę bo emek w pracy. Dobrze, że kot mnie nie opuszcza na krok i od rana cały czas na mnie leży.
    Ja tam widzę cienioszka i mocno Trzymam kciuki za jutrzejszą betę :)

    malka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ