X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ludzie są jednak nienormalni :|
    Świat zwarjowal :| a mi jest strasznie przykro :( bo nikt z Nas nie chciał takiej sytuacji :| a teraz wiadomo wina wielce nasza No jak to usłyszeliśmy jestesmy pijani (?) chciała bym wiedzieć kto na weselu był wogole trzeźwy (oprócz kierowców) a pozatym my sobie tylko opowiadaliśmy dowcipy i od dzis jest to zbrodnia przeciwko ludzkości :D

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa co za ludzie :/ aż nie wiem co napisać. :(
    Izape, przykro mi :( ale niestety testy po 5 minutach faktycznie powinny lądować w koszu. :(

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu po ludzku jest mi przykro :( nie tak miał sie slonczyc ta impreza :(

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojp :/ jaka akcja! Też by mi było przykro ale może to lepiej że już wiesz z kim masz do czynienia.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa masakra jakaś współczuję nerwów a o której to się stało? zdazyliscie się chociaż pobawić?

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze żartuję, że wesele bez bójki to nie wesele, ale nigdy nie mówię tego serio ;)
    Aguś - współczuję przygody. Facet to jakiś typowy burak musiał być..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope tylko szkoda, ze teraz to sie wszystko odwróci na Nas i to my będziemy Ci źli :(

    As nawet Ci nie powiem, która to była godz bo z nerwow nie patrzyłam na zegarek :(

    Kaczorka burak burakiem ale do niego nikt pretensji nie miał a to dlatego, ze mój M z kolegą próbowali go przytrzymać jak sie szarpał i nic mu sie nie stało a moi obrońcy byli topless bo tamten pozdzieral im ubrania :| nawet nie wspomnę, ze koszula była firmowa i dość droga :|

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka aż muszę to napisać (bo czytam was codziennie:))
    Wstyd mi że w moim mieście tak cię potraktowali!!
    Ja jakby mnie facet uderzył to był mu oddała i to dwa razy:) jeszcze po alkoholu to ręką mi leci tak że dwa razy mi mówić nie muszą,
    Sama kiedyś uderzyłam za głupie żarty na temat kobiet faceta, bo uważam że swinskie żarty przy kobietach (szczególnie przy mnie jak jestem pijana:)) to przegięcie :)

    No ale współczuję Ci i naprawdę mi wstyd że tak zapamietasz to miasto :(

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa no prze hu. Jakiś trzeba było mu sałatkę na łep wywalić idiota jeden. Ja bym wpadła chyba w taki.szal jeszxze po alko.ze bym go.chyba wydrapała. Jakiś typ bez kultury!!!!! Ty się nic nie przejmuj takich ludzi trzeba żałować poprostu.

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka na pocieszenie i uratowanie miasta to gość był z jakiejś wsi obok Olkusza :D a wiecie co zaczyna mnie to walić, niech se gadają co chcą :p kto chce to wie jak bylo, a kto chce wierzyć w wersje buraka ze to my zaczęliśmy aferę to niech se wierzy jego problem.
    Szkoda mi jedynie mojego lekko podbitego oka, żal mi kolegi ze bedzie musiał sie tłumaczyć (biedny jest z Olkusza i na pewno mu nie odpiszą) i bardzo szkoda mi mojego M z którego zrobili alkoholika bo stanął w obronie żony

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jeszcze prezent zabrała wychodząc. Ludzie pijani, różnie bywa ale jak można wyrzucić kogoś bez dojścia do sedna sprawy. Nie gadałabym z nimi nigdy więcej.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ja bym jeszcze prezent zabrała wychodząc. Ludzie pijani, różnie bywa ale jak można wyrzucić kogoś bez dojścia do sedna sprawy. Nie gadałabym z nimi nigdy więcej.
    Teraz jak ktoś sie zapyta to powiem, ze wyszliśmy bo niechcielismy ciągnąć awantury! A burak został i niech rozwala imprezę dalej! Najlepiej jak by sie teraz okazało, ze jeszcze zaczynał do kogoś po naszym wyjściu i sprawa rozwiązała by sie sama...

    zubii lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ale mimo wszystko szkoda że będzie Ci cię Olkusz kojarzyć z tym zdarzeniem...
    Ale to tylko świadczy o tych ludziach jacy oni są naprawdę, jeśli wola stanąć za facetem który bije kobiety i wyrzucają ofiary tego zdarzenia z wesela to nie ma co żałować znajomości z nimi...

    Za to dziś zadbaj o swojego rycerza który tak cię bronił :)

    P.s ja jestem dalej w szoku

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja zajmę głos w tej bulwersującej sprawie. Agniechaaaa wezwanie policji nie było by złym pomysłem. Przesłuchaliby świadków i by wyszło że to ten cep zaczął... Jakim trzeba być człowiekiem żeby uderzyć kobietę... brak słów. Jeśli koleś ma żonę to ja jej bardzo współczuję! Bo jeśli potrafił uderzyć obcą kobietę to ta jego ma z nim gehennę...
    A do państwa młodych nie powiedziałabym na twoim miejscu więcej "cześć", bo na to nie zasługują. Ten buraczyna to albo ich zajebisty znajomy, albo bogaty wujaszek z którego doją, że nawet nie dali Wam dość do słowa. Ci którzy siedzieli obok wiedzą jaka jest prawda, więc pewnie i do młodych to dojdzie.
    Agniechaaaa weź gorącą kąpiel, zrelaksuj się, może jakiś fajny wypad z mężem... postaraj się nie myśleć o tym co Cię spotkało, bo rozumiem że okupiłaś to zajebistym stresem.Jakbyś go kurwa do tej pory mało miała...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Agnieszka ale mimo wszystko szkoda że będzie Ci cię Olkusz kojarzyć z tym zdarzeniem...
    Ale to tylko świadczy o tych ludziach jacy oni są naprawdę, jeśli wola stanąć za facetem który bije kobiety i wyrzucają ofiary tego zdarzenia z wesela to nie ma co żałować znajomości z nimi...

    Za to dziś zadbaj o swojego rycerza który tak cię bronił :)

    P.s ja jestem dalej w szoku
    Rycerz spi jak zabity :D
    I cos czuje, ze bedzie mial sporego kaca :/ mnie tez glowka troszke boli ale to chyba akurat od uderzenia ale suszy to na pewno od wodki :D
    P.s wyborowa zepsola sie dos kakretnie a kiedys to byla jedna z najlepszych wodeczek

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czlowiek sie wyszykowal, wydal na to pieniądze, dal koperte lub prezent i jeszcze tak go potraktowali. Panstwo Mlodzi chyba juz tez byli podpici skoro do swoich gosci powiedzieli wypierdalaj. Gosc to gosc i wesele robi sie dla nich wiec do konca trzeba pilnowac zeby dobrze sie bawili i dobrze zapamietali ten wieczor.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    To i ja zajmę głos w tej bulwersującej sprawie. Agniechaaaa wezwanie policji nie było by złym pomysłem. Przesłuchaliby świadków i by wyszło że to ten cep zaczął... Jakim trzeba być człowiekiem żeby uderzyć kobietę... brak słów. Jeśli koleś ma żonę to ja jej bardzo współczuję! Bo jeśli potrafił uderzyć obcą kobietę to ta jego ma z nim gehennę...
    A do państwa młodych nie powiedziałabym na twoim miejscu więcej "cześć", bo na to nie zasługują. Ten buraczyna to albo ich zajebisty znajomy, albo bogaty wujaszek z którego doją, że nawet nie dali Wam dość do słowa. Ci którzy siedzieli obok wiedzą jaka jest prawda, więc pewnie i do młodych to dojdzie.
    Agniechaaaa weź gorącą kąpiel, zrelaksuj się, może jakiś fajny wypad z mężem... postaraj się nie myśleć o tym co Cię spotkało, bo rozumiem że okupiłaś to zajebistym stresem.Jakbyś go kurwa do tej pory mało miała...
    Masz racje jesli ma zone to biedna z niej kobieta :|
    Dzis mają byc poprawiny oczywiscie my sie nigdzie nie wybiersmy ale ciekawi mnie co tam sie bedzie dzialo i jakie to bedzie Nas obgadanie :D juz czuje, ze jezor bede miala caly w chrostach :D

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Znowu na bobo mam cień po czasie. Dokładnie tak samo jak ostatnio. Jeszcze do tego ta tempka. Teraz będę się nakręcać!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Czlowiek sie wyszykowal, wydal na to pieniądze, dal koperte lub prezent i jeszcze tak go potraktowali. Panstwo Mlodzi chyba juz tez byli podpici skoro do swoich gosci powiedzieli wypierdalaj. Gosc to gosc i wesele robi sie dla nich wiec do konca trzeba pilnowac zeby dobrze sie bawili i dobrze zapamietali ten wieczor.
    No coz jak widac nie wszyscy sie stosują do tej zasady, wykrzyczeli nam w twarz, ze to my rozwalilismy im wesele z czego oni nie uzyli tak kulturalnych slow. A i jeszcze najlepsze, ze moją torebke i plaszczyk z sali przynosila mi ochrona (chyba wygladam na grozną) gdyz dostalismy zakaz wstepu na sale :D ubaw po pach jak teraz na to patrze jyz z innej perspektywy :D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny! Znowu na bobo mam cień po czasie. Dokładnie tak samo jak ostatnio. Jeszcze do tego ta tempka. Teraz będę się nakręcać!
    Trzymam kciuki, zeby to byl zwiastun dobrej nowiny :)

    malka lubi tę wiadomość

‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ