X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój zawsze pyta czy dziś robimy "zastrzyk" hehe;-)
    No ale rano mi wyjechał na tydzien czasu, buuu. Ale...zdążył jeszcze o 6ej rano z tym zastrzykiem, hehe;-)

    Flowwer, KateHawke, Bocianiątko, Czrna 81, zubii, ewelina1991 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny,chciałam udostępnić wykres w galerii a zamiast tego usunęłam go,jak teraz odzyskać i usunąć nowy?:/

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Los sobie ze mnie kpi... z rana @ temperatura 36,6 i dwa negatywy: ) nawet mi się smucic nie chce. Trzymam za Was kciuki: )nigdy wuiecej testowania. Pobilam chyba rekord i byłam 2 razy w ciąży w tym tygodniu : d idę do psychiatry

    Karma88 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie piszcie ze Wam przykro! Sama sobie jestem winna. Testy po 5 min do kosza: ) najlepiej z dala od domu hehehe : D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasuwa mi się tylko taka scena z któregoś polskiego filmu:

    "NO NIE! NO POPROSTU KU*WA NO NIE! BOŻE CZY TY TO WIDZISZ?"


    oszalec można co nie Izape?
    przez to ja się zastanawiam czym mam iść sikać na test??

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sikałam na dwa testy, biało ani cienia kreski...
    przecież ja zbankrutuje na testach albo zwariuję!

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też negatyw :( czekam na @ i wskakuje na wrzesień

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej,nie ma serduszek :(

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też negatyw. Mimo, że temperatura znowu mega skoczyła, ale może dlatego, że spać nie mogłam nad ranem i się strasznie wierciałam ;) w sumie też dobrze, przynajmniej pójdę do nowej pracy bez stresu.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wrzesień też będzie bogaty w serduszka i będą u Was dwie kreseczki. Walczcie dalej.

    Izape.. coś musiało być na rzeczy, może c. biochemiczna? Kolejnym razem leć od razu na betę i progesteron. Trzymaj się.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, bazylkove, malka nie dobrze ;(
    Ja sie bardzo boje tego testu bo glupia mam naprawde nadzieje i jesli wyjdzie (-) to bedzie upadek z wysokiego konia...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po najgorszym weselu na jakim kiedykolwiek byłam!!!! Dostałam w twarz!!! Od jakiegoś gościa z rodziny panny młodej a teraz hit za co, za opowiadanie dowcipów i tu kolejny hit kiedy w mojej obronie staną M z kolegą usłyszeliśmy, ze cała awanturę My zaczęliśmy i zostałyśmy delikatnie mówiąc wyproszeni z wesela a przemiły Pan został bawić sie dalej... No ręce mi opadły, koleś podarł mojemu M całą koszule podobnie jak koledze a on w najlepsze wypar sie całej sytuacji i nikt nie miał do niego żadnych pretensji :| najfajniejsze jest, ze wiele osób stanęło po najszej stronie i potwierdziło Nasze słowa ale jakos nikt nie miał ochoty ich słuchać :|
    Powiedzcie mi kim trzeba być zeby uderzyć kobietę której sie nie zna (!) w obecności jej meza, od tak za nic z zaskoczenia :( jest mi strasznie smutno bo teraz to my będziemy ci źli i z nas zrobią najgorszych :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 08:29

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Aga! Ale historia. Jak w ogóle można kogokolwiek obcego uderzyć? A tym bardziej kobietę! Nie przejmuj sie. Pewnie jakiś nawalony burak to był! Masakra

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się dzisiaj śniło nad ranem, że jednak wyszedł mi pozytyw na teście i zaraz robiłam zdjęcie testu żeby wam posłać :) i jak się obudziłam to przez chwilkę nie wiedziałam czy to była prawda czy sen ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    O kurcze Aga! Ale historia. Jak w ogóle można kogokolwiek obcego uderzyć? A tym bardziej kobietę! Nie przejmuj sie. Pewnie jakiś nawalony burak to był! Masakra
    Nawalony to on był :( my tez No od tego końcu wesele a teraz zrobili z Nas alkoholików itp :( najlepiej jak mi zaczęła panna młoda wykrzykiwać, ze ciekawe czy by mi było miło jak by na moim weselu ktoś robił takie bitki a ja jej spokojnie mowie, ze na moim weselu to raczej żaden mężczyzna kobiet nie bił :| to usłyszałam, ze dzwoni na policję a ja na to, ze to świetny pomysł złoże z chęcią zeznania, ze facet na mnie napadł i to był gwóźdź to trumny bo wtedy cytuje usłyszeliśmy ze mamy wypierdalac :|
    Maaaasaaaakraaaa :| nigdy więcej wesel w Olkuszu :|

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha nie wierzę w to co czytam. A młodzi to dla Was ktoś bliski?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wyproszeni ? Podeszla Para Mloda i kazala Wam wyjsc ?????

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris dalsze kuzynostwo a po wczoraj to juz nikt dla Nas nie jest...

    Męska cytując usłyszeliśmy, ze mamy wypierdalac :|

    No paranoja, ręce mi opadły do samej ziemi... a zaczęło sie od jakiś głupkowatych dowcipów opowiadanych miedzy znajomymi :| i ktoś z boku miał z tym problem

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie są jednak nienormalni :|

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..gratuluje wszystkim przyszłym mamą ktorym się udało.Ja mialam testowac 22.08 ale dziś dostalam okres i koniec złudzeń...odpuszczam na jakiś czas...powodzenia życzę wszystkim staraczką aby ich marzenia o byciu mamą się spełniły.

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ