X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj się alkoholizuje winem. Powiedzcie mi bo chcemy w końcu iść do dobrego lekarza no i pytanie do Was: jakie badania zrobic? Żeby już cokolwiek lekarz wiedział... Bo dzisiaj 1 dc wiec chce zacząć od zaraz. Estradiol i prolaktyne badalam w zeszłym cyklu w 2 lub 3 dc. Tylko nie mam wyniku bo dopiero w czw mam wizytę u gin. Proszę napiszcie mi co robić dalej?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, współczuję sytuacji :(
    Ja chyba bym tego tak nie zostawiła, tj. nie pozwoliłabym, żeby ludzie mnie obwiniali za sytuację i domagałabym się przeprosin. Dobrze, że M. stanął w Twojej obronie. A ten facet to jakiś burak totalny..

    Malka, widzę bladzioszka.Dobrze, że lecisz jutro na betę to będzie wiadomo co i jak :)

    Ja czekam na @.. myślałam, że przemęczę najgorsze dni przez weekend, ale wygląda na to, że będzie dopiero jutro a cały tydzień mam pracę od rana do późnego wieczora :(

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ochrona przyjechała bo wezwał ją drektor sali i juz podobno została do rana :D a to wszystko przez 1glupi dowcip :D

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to był za dowcip o który tyle hałasu???

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie znoszę wesel, droga impreza na której robisz wszystko pod dyktando. Najlepsze ciotunie obrabiające ci dupę na każdym kroku i naje*** wujkowie z którymi musisz tańczyć. Dlatego nie chodzę na wesela. I sama też nie miałam...

    malka, Anna Stesia, Sarna84, Karma88, Amy333, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pytań porażka państwa młody h na całej linii...

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    ja nie znoszę wesel, droga impreza na której robisz wszystko pod dyktando. Najlepsze ciotunie obrabiające ci dupę na każdym kroku i naje*** wujkowie z którymi musisz tańczyć. Dlatego nie chodzę na wesela. I sama też nie miałam...

    To tak jak ja. Rzadko chodzę na wesela a sama też miałam małe przyjęcie dla 30os do godziny 21 dla rodziny a dłużej zostali tylko najlepsi znajomi i impreza się do domu przeniosła :) i moim zdaniem było idealnie. Bo zrobiłam to tak żeby mi sie podobało a nie dla ciotek.

    Anna Stesia, Rucola lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, współczuję, przykro mi, że stałas się ofiarą tej sytuacji. Cokolwiek byś powiedziała i jakkolwiek byś sobie zażartowala, nie ma zgody na przemoc. Dziwię się, że państwo młodzi nie zareagowali właściwie, przecież Cię uderzono. Szkoda, że nie wezwano policji, facet zostałby spisany za pobicie i mogłabyś mu założyć sprawę.

    Izape, a to pech... przykro mi!

    Rucola, przybij piątkę, też nie miałam wesela i też nie lubię chodzić na takie imprezy. Ostatni raz na slubie byłam z 5 lat temu, tylko w kościele. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że nawet jak mnie zapraszają to ze nie przyjdę i sie nie obrażają za to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 12:16

    malka, Rucola, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    ja nie znoszę wesel, droga impreza na której robisz wszystko pod dyktando. Najlepsze ciotunie obrabiające ci dupę na każdym kroku i naje*** wujkowie z którymi musisz tańczyć. Dlatego nie chodzę na wesela. I sama też nie miałam...

    Dlatego my zrobiliśmy przyjęcie na 30 osób :) bez zbędnych wujków, ciotek, itp. Impreza skończyła się o 2 i wszyscy wychodzili najedzeni, napici i zadowoleni.

    Rucola, malka, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uwazam ze panstwo młodzi dali ciała. Po pierwsze ciezko dociec po alkoholu kto ma racje a kto nie, wiec bardzo nie fair zachowali sie obarczajac Was całą winą za zamieszanie. Ale niestety kultura na polskich weselach pozostawia wiele do zyczenia. Pozostaje miec nadzieje ze zadzwonią i przeproszą, zawsze coś......

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga uwaga oto ten jak ze straszny dowcip :D
    Siedzi baca z bacową a przed nimi bawi sie w błocie 7dzieci na co baca do żony kochanie myjemy te czy robimy nowe :D
    Aaaa coz za straszny dowcip :D

    Co do wesel my mieliśmy 2dniowe na 180 os totalnie z różnych swiiatow a bawili sie jak by sie znali ze 100 lat :D bez żadnych afer awanturnitp

    Phnappy, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie porażka heh

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, gdybym za każdy opowiedziany przeze mnie podobny dowcip dostawała z pięści, tobym zamiast twarzy miała marmoladę. Ten gościu był ewidentnie zaburzony - i w dodatku podsluchiwal, bo to nie był dowcip opowiadany właśnie mu, nie musiał go słuchać.

    Rucola - szczerze wątpię, że młodzi albo ten weselny cham przeproszą. Żeby powiedzieć przepraszam trzeba mieć trochę klasy, tu widzimy zaś, że na kulturze tym ludziom nie zbywa. Jeszcze pewnie sami oczekują przeprosin.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna - wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, mam do Ciebie małe pytanko o klinikę :*


    Agniecha, ale przypał na tym weselu! Nie masz żadnego śladu po tym uderzeniu?? Co za masakra, ja chyba wołałabym policję i zgłosiła całą sprawę, jak można uderzyć kobietę?!
    Świadków na pewno byś znalazła kilku!!

    My mieliśmy wesele na 120os, z poprawinami i nie zamieniłabym tego dnia za żadne skarby! Wybawiliśmy się za wszystkie czasy, zaprosiliśmy mnóstwo znajomych i to była jedna z lepszych imprez mojego życia :) Wiadomo, że zostaliśmy obgadani, że rosół za zimny, albo że świadkowa miała za jasną sukienkę, ale szczerze miałam to wszystko gdzieś :) Obgadały osoby, na zdaniu których kompletnie mi nie zależy..
    A osoby ważne, albo te dla których my jesteśmy ważni, bawiły się doskonale i nie powiedziały złego słowa, bo widziały nasze szczęście i to było najważniejsze :) :)

    Ja często wracam wspomnieniami do tego dnia :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 13:21

    Agniechaaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że nie tylko ja miałam przyjęcie na 30 osób zamiast wesela. Było wielkie oburzenie że nie będzie muzyki i zabawy do północy. Ale jak już się zaczęło to wszyscy dobrze się bawili. A ja najlepiej bo o 21 mogłam już jechać do domu i wykorzystać świeżo upieczonego. Męża:P

    A w ogóle to wpadłam na chwilę bo muszę Wam się pochwalić. Mam rozciągliwy śluz! Juhuuu! Kurde taka mała rzecz a cieszy. Zawsze miałam w okresie okołoowulacyjnym wodnisty a teraz pierwszy raz ciągnie się przepięknie :) To zasługa Wielkiej Trójki: Inofem+Femibion+ziołaSroki. Ale jestem dumna z siebie :P

    malka, Meśka, Flowwer, Czrna 81, wannsees, Rucola, Lunaris, Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate - my mieliśmy muzykę i tańce ;) takie mini wesele na 32 osoby :p Ale totalnie bez spiny :)
    I tak nam się podobało, że postanowiliśmy z mężem po 10 latach zrobić powtórkę :p

    Ale ja tam wesela bardzo lubię :) i te małe i duże :)

    Aguś - może burak coś źle usłyszał z tym kawałem i pomyślał, że o nim mówisz, że jest niedomyty :p

    Amy333, KateHawke lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:), Agniecha normalnie myslalam że w dzisiejszych czasach takie rzeczy się nie dzieja, a tu taki typ bezmuzgi Co kobiety bije, szkoda słów...

    U mnie dzisiaj 15dpo, zastanawialam się czy robic test, ale poniewaz nie chce się denerwowac postsnoeilam jeszcze poczekac I zyc nadzieja. Na dzien dzisiejszy bole @ ustaly, piersi nadal bardzo bola szczegolnie rano jak wstaje i takie klucie W pachwinach przy gwaltownych ruchach, tak bardzo bym chciala zeby to byla fasolke, W tym miesiacu mija rowne 2 lata odkad się steamy o maluszka...

    Meśka lubi tę wiadomość

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dlatego my zrobiliśmy przyjęcie na 30 osób :) bez zbędnych wujków, ciotek, itp. Impreza skończyła się o 2 i wszyscy wychodzili najedzeni, napici i zadowoleni.

    Myślałam, że tylko my tacy dziwni :) wesele było na 36 albo 38 osób, tylko najbliższa rodzina i znajomi.

    Rucola lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Myślałam, że tylko my tacy dziwni :) wesele było na 36 albo 38 osób, tylko najbliższa rodzina i znajomi.

    Trochę więcej nas "dziwaków" ;)
    Chociaż niektórzy z niezaproszonej części rodziny do dzisiaj mają jakieś żale, że jak tak mogliśmy zrobić :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga możliwe że go zabolało coś w tym dowcipie a jak pijany to reaguje nad adekwatnie do sytuacji. A tak poziom kultury zerowy.


    Iza szkoda że nie zrobiłaś bety i kochana tule mocno.
    Na wrześniowym wątku na 1 stronie są wypisane badania jakie można wykonać w poszczególnych dniach cyklu.
    Wszystko zeleży ile możesz poświącić kasy ale ja robię powoli systematyczne i odchaczam co miesiąc kolejne.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ