X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kolega który pomagał mojemu M dzwonił para młoda chce monitoring z wesela ze bedą sprawdzać kto zaczął ;D Hahaha co za paranoja :D jaka jak berety!
    nie no wesoło, przecież oni juz przesadzili kto zaczął wiec co tu sprawdzać? Haha pewnie to był temat przewodni wesela ...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ja miałam zabieg w środę a w piątek już wyszłam do domu. Jeśli będziesz potrzebowała L4, to bez problemu wypiszą CI 2 tygodnie. Twój gin może przeciągnąć chyba nawet do miesiąca. Ja nie brałam i od poniedziałku chodziłam do pracy (praca biurowa), piszę to tylko dlatego, żebyś wiedziała, że fizycznie po tym można szybko dojść do siebie i żebyś się nie bała zabiegu.
    Co do starań, mi w szpitalu zalecili 6 miesiecy przerwy, ale mój lekarz jest zdania, że po 2-3 cyklach można już spokojnie wracać do starań o ciążę.
    Na forum jest wątek o ciąży pozamacicznej.. sporo dziewczyn zachodzi dość szybko w prawidłowe ciąże.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga serio dalej drażą?

    Yosel tego nie przewidzisz ja własnych ovu nie mam, więc nawet nie chce próbować na naturalnym cyklu.
    Dziś mnie okropnie bolą jajniki ledwo chodzę a dopiero 6dc.

    Meśka jeszcze zaświeci słońce!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga serio dalej drażą?

    Yosel tego nie przewidzisz ja własnych ovu nie mam, więc nawet nie chce próbować na naturalnym cyklu.
    Dziś mnie okropnie bolą jajniki ledwo chodzę a dopiero 6dc.

    Meśka jeszcze zaświeci słońce!!!

    no nieprzewidzialam ze bede miala wiecej stresu niz to warte. Dawno powinnam miec @, nie dlugo bedzie 2 tyg po odstawieniu leku. Czuje momentami brzuch ale poki co nic sie nie dzieje. Ja rozumiem swoja @ ale po to sie bierze leki zeby bwywolac i zeby przyszla a nie zebym musiala czekac tyle, to moglam nie brac lekow i tez bym tyle czekala na @.. a bym byla przynajmniej spokojna ze ja dostane wtedy i wtedy.

    p.s a moze na mnie lepiej by zadziala luteina niz dupek... ech masakra..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 19:12

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie podniosę statystyk zafasolkowanych -> @@@
    Nie miałam internetu podczas urlopu, więc dopiero teraz daję znać :) Gratulacje dla przyszłych mam <3

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower nie poddaje sie! Jutro rano bobo test i dopiero zaczne myslec o nowym cyklu. Na razie dzis jeszzcze milo pomarzyc :)

    Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga serio dalej drażą?

    Yosel tego nie przewidzisz ja własnych ovu nie mam, więc nawet nie chce próbować na naturalnym cyklu.
    Dziś mnie okropnie bolą jajniki ledwo chodzę a dopiero 6dc.

    Meśka jeszcze zaświeci słońce!!!
    Teraz to leze i nie wstaje :D wiecie, ze ten kolega poszedł na poprawiny Hahahah tak sie zarzekał, ze ma ich w dupie i im pokaże a teraz tam sie bawi No masakra jak można robić z siebie takiego idiotę!! Para młoda go wczoraj zwyzywała i zmieszała z błotem a on tam pewnie ich dzis przeprasza xD

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga powiem Ci ze nawet mi ich szkoda- taki ważny dzień w życiu i tak go sobie zepsuli. Dla Was to kolejne wesele. Zostanie niesmak a za jakiś czas zapomnicie. Oni mają taka pamiątkę na całe życie. Ludzka głupota nie zna granic ;-)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Madzia przykro mi bardzo :-( nawet niebo dziś płacze :-(


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Aga powiem Ci ze nawet mi ich szkoda- taki ważny dzień w życiu i tak go sobie zepsuli. Dla Was to kolejne wesele. Zostanie niesmak a za jakiś czas zapomnicie. Oni mają taka pamiątkę na całe życie. Ludzka głupota nie zna granic ;-)
    Dokładnie, No coz :| szkoda i tyle bo nie tak to wszystko miało wyglądać. A z przecieków informacji wychodzi, ze wszystko na Nas zganili... czyli tak jak sie spodziewaliśmy No coz jakos sobie z tym poradzimy

    A najfajniejszy jest fakt ze za pół roku jest wesele siostry Pana młodego :D cos czuje, ze nas nie zaprosza
    P.s i tak byśmy nie poszli :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 20:02

    Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 202 240

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam Was od wczoraj bardzo mi przykro ze niektóre z Was mają takie problemy i tak długo próbują zajść w ciążę a już tym bardziej współczuję Wam waszych strat nie wiem co czujecie bo nigdy mnie to nie spotkało ale ogromnie Wam współczuję i życzę dużo sił niesamowite jak się tu wspieranie na grupie... Aż mi się głupio zrobiło ze ja się tak niecierpliwie a dopiero od niedawna się staramy... 3mam za Was kciuki i chylę czoła przed Wami silne jesteście wszystkie razem!

    Bocianiątko, Czrna 81, Lunaris, Anulka0310, malka, Lucia88, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Karma88 lubią tę wiadomość

    2fwas65gx6qqidvv.png
    Hanka 6,5 l
    Emilka 3 l
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga i Yosel są w kolejce jeśli chodzi o IVF bo póżniej ja, Sylwia i Kate. Nie zapomniałam o któreś ?

    A 15 prog to bardzo ładny wynik !!!
    Jeszcze o mnie zapomniałaś :) ja czekam na wyniki biopsji czy już stan zapalny zażegnany w macicy i ruszam wtedy z kopyta druga stymulację! Mam nadzieje ze od najbliższej @ (początek września) zacznę antyki!

    PS. Poza tym wygrałam fasolkę w konkursie staraczki1111!! :D

    Czrna 81, Bocianiątko, Jedna_z_Wielu, Karma88 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie skończyłam tworzyć obiad na dwa dni, przynajmniej będę miała chwile spokoju : )

    Nie dowiemy sie już czy to mogła byc ciąża biochemiczna, ale jeśli test wczoraj wyszedł dodatni, to przy sikancach dziś rano nie powinno byc jeszcze kreski? Czy poziom bhcg by tak szybko spadł?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dokładnie, No coz :| szkoda i tyle bo nie tak to wszystko miało wyglądać. A z przecieków informacji wychodzi, ze wszystko na Nas zganili... czyli tak jak sie spodziewaliśmy No coz jakos sobie z tym poradzimy

    A najfajniejszy jest fakt ze za pół roku jest wesele siostry Pana młodego :D cos czuje, ze nas nie zaprosza
    P.s i tak byśmy nie poszli :D
    To oby sprwdzili jednak ten monitoring! Mina im zrzednie jak zobaczą że zrobili z siebie debili!

    zubii, Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    To oby sprwdzili jednak ten monitoring! Mina im zrzednie jak zobaczą że zrobili z siebie debili!
    To ten typ ludzi (tak mi sie teraz wydaje) który nawet po nagraniu znalazł by winę w nas

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:

    PS. Poza tym wygrałam fasolkę w konkursie staraczki1111!! :D

    Dlatego Cię nie wliczałam ;P
    Prowadziłaś listopadowy wątek, więc już innej opcji nie ma fasolka będzie

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Właśnie skończyłam tworzyć obiad na dwa dni, przynajmniej będę miała chwile spokoju : )

    Nie dowiemy sie już czy to mogła byc ciąża biochemiczna, ale jeśli test wczoraj wyszedł dodatni, to przy sikancach dziś rano nie powinno byc jeszcze kreski? Czy poziom bhcg by tak szybko spadł?

    Nie mam pojęcia Izape jak to jest. Już całkiem zgłupiałam. Zrobiłam jeszcze jeden test koło 13. I kreska wyszła zdecydowanie ciemniejsza niż na poprzednim teście i nie zniknęła tym razem. Tylko chyba po 6 godzinach się pokazała! Przecież to nie możliwe, żeby to był wynik wiarygodny. Specjalnie co jakiś czas zaglądałam, żeby określić ile czasu potrzebowała ;) Jutro rano sikam i specjalnie zostawiam test żeby sprawdzić czy wyjdzie znowu taka kreska i w pracy robię betę. Jak będzie ujemna to raz na zawsze rozwieją się moje wątpliwości co do testów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2017, 21:57

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę,że będzie fasolinka,czuję to :P

    zubii, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue widzę, że nie udało się odzyskać wykresu. Szkoda :(

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu mi podpisało,że się nie da,ale udało mi się w miarę skopiować dane i jest jako zakończony poprzedni cykl

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ