X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jak wam weekend mija?

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Po wizycie. Torbiel dalej jest, ale mniejsza zamiast 4,5 jest 3,3. Gin chcial dac tabletki anty zeby wyciszyc jajniki, ale ze mam przez te mutacje przeciwwskazania do hormonalnej antykoncepcji to wolalam odpuscic i czekamy jeden cykl bez niczego. Moze sie wchlonie. Takze stymulacja zawieszona, a i moze psychicznie odpoczniemy. Gin powiedzial zebysmy normalnie dzialali, bo moze z drugiej strony owu zatrybi. Takze szansa zawsze jest. No i kontrola w nowym cyklu i kombinujemy dalej zaleznie co bedzie.

    Powiem Wam, ze jakos mnie to nie przerazilo, chyba nawet ulga, ze chwile psychicznie moge odpoczac.

    To co w tym cyklu zaoszczedze na kasie to wsadze sobie w kontrolne badania krwi.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ja tam trzymam kciuki za 12.08 <3 miałaś już wizytę u Paśnika? Przepraszam, ale nie pamiętam.

    Sarna, zdjęcie maluszka cudowne. Zdrówka dla Was!

    Jutro wyruszamy na kilka dni w góry.. bardzo się cieszę, bo dawno razem nigdzie nie byliśmy. Przyda mi się kilka dni luzu. Pogoda ma być dobra, więc mam nadzieję na udane wędrówki po szlakach :)

    Dalej rozmyślam o wczorajszej wizycie.. mam wrażenie, że mam jedynie dwa wyjścia - naturalne, niewspomagane starania i ryzyko kolejnej CP lub in vitro.
    Ale czuję się zbyt mało zdiagnozowana jak na in vitro, wydam kilkanaście tysięcy a okaże się, że coś szwankowało co można było łatwo wykryć. Chyba na jesień będzie trzeba jednak ogarnąć jakąś klinikę we Wrocławiu.

    zubii, Sarna84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma, dobrze, że się zmniejsza a nie rośnie, mam nadzieję, że przez tą przerwę w stymulacji całkiem się wchłonie. A tymczasem wypoczywaj i korzystaj z przerwy, naprawdę taki odpoczynek od naszego staraniowego szaleństwa czasem dobrze robi :)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer odppczywajcie w gorach!!! Dobrze to robi na relacje z naszymi chlopami. Nam fajnie to podzialalo.
    Tez wierze, ze ta przerwa w tej gonitwie od wizyty do wizyty jest potrzebna.

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Hej. Po wizycie. Torbiel dalej jest, ale mniejsza zamiast 4,5 jest 3,3. Gin chcial dac tabletki anty zeby wyciszyc jajniki, ale ze mam przez te mutacje przeciwwskazania do hormonalnej antykoncepcji to wolalam odpuscic i czekamy jeden cykl bez niczego. Moze sie wchlonie. Takze stymulacja zawieszona, a i moze psychicznie odpoczniemy. Gin powiedzial zebysmy normalnie dzialali, bo moze z drugiej strony owu zatrybi. Takze szansa zawsze jest. No i kontrola w nowym cyklu i kombinujemy dalej zaleznie co bedzie.

    Powiem Wam, ze jakos mnie to nie przerazilo, chyba nawet ulga, ze chwile psychicznie moge odpoczac.

    To co w tym cyklu zaoszczedze na kasie to wsadze sobie w kontrolne badania krwi.


    Karma - w kwietniu tego roku lekarz wykrył mi 5cm torbiel na jajniku (najprawdopodobniej przez stymulację CLO), to był koniec kwietnia.
    Lekarz dał mi skierowanie na laparo i badanie drożności jajowodów (ta torbiel była podstawą do skierowania, chociaż lekarz mówił, że ona pewnie i tak się wchłonie i nie będzie nic wycinane, ale zależało mi na laparo, bo chciałam mieć wszystko sprawdzone przed ewentualną inseminacją).

    Dostałam duphaston na 10 dni..
    W kolejnym cyklu torbieli już nie było, zero objawów.
    A na koniec czerwca (czyli 2 miesiące po wykryciu torbieli) miałam operację i nie został ani ślad po torbieli, nie musieli nic wycinać, bo nic nie było ;)

    Także pewnie i Twoja się wchłonie, podobno zazwyczaj tak się dzieje :)
    Więc spokojna głowa :)

    Trochę odpoczynku też się przyda, my z moim mężem postanowiliśmy, że do laparoskopii nie staramy się jakoś specjalnie, zaczekamy na badanie i od razu spokojniejsza głowa, w końcu zaczęliśmy znowu "kochać się", a nie "robić dziecko pod kalendarzyk"..
    Psychiczny spokój jest najważniejszy :)


    Karma88 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgataPe wrote:
    A idz, nie znoszę żyć w niepewności ;) Masz jakieś przeczucia? Objawy, które mogłyby wskazywać na ciążę? pierwszej i drugiej ciąży testy cążowe wychodziły mi kilka dni przed terminem miesiączki, dlatego chodzę nakręcona...

    Kompletnie nic, troche tylko placzek ze mnie, ale mam tak zawsze pare dni przed okresem. ehh...na razie postanowilam czekac do czwartku;-)

    AgataPe lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer każda z nas takie ryzyko podejmuje czy to pierwsza czy to kolejna ciąża raczej to musimy wpisach w rachubę ryzyka starań. Wiem że to brzmi okrutne ale taki nasz los.
    mnie bardziej bezczynność zabijała niz teraz jak wszystko pełną parą choć mam teraz urlop i nie umawiałam się do Paśnika poczekam spokojnie na @ i będę ruszać dalej. Szczerze wole na urlopie odpocząć troche psychicznie od biegania po lekarzach na te cykl mam dość.
    Karma odpocznij dla naszego zdrowia to bardzo potrzebnie człowiek jest nakręcony i w głowie tylko jedna myśl.
    Na femarowym wątku była dziewczyna ktra miała włąśnie taką dużą torbiel i w kolejnym cyklu urósł jej pęcherzyk na tym samym jajniku. Gin spisał cykl na straty i bach dwie krech.
    Jutro też jadę na cały dzień i się zastanawim czy do Ustronia czy Wisły ?!

    key_b a ja biegam między kuchnią i ogródkiem bo dalej majstruje przy kwiatach. A jak tobie mija weekend ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer staraj się. Rozumiem Twój strach. Tez go mam. Po 3 poronieniach ryzyko kolejnego bardzo brzydko rośnie ale nie chce tracić szans i kolejnych ovulacji. Chce się otrzepac z tego strachu i próbować.

    summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też macie takie wzdęcia po dupku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Dziewczyny też macie takie wzdęcia po dupku?


    Ja brałam go przed 10 dni i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.. Ale to na pewno indywidualna sprawa każdego :)
    A jak się czujesz ogólnie?? :) Siedzisz na szpilkach na pewno, nic dziwnego zresztą :)

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Wstalam dzis juz nastawiona pozytywnie i zrobilam ten keczup z cukinii. Chyba konsystencja wyszla nie za gesta wiec sprawdzi sie tez jako sos :) polecam pycha :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, ja używam go także jako sos do pizzy :)
    Smakuje wybornie :)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, nie chciałam Cię w żaden sposób pospieszać z wizytą, tylko wiem, że wspominałaś coś a nie pamiętałam czy pisałaś co lekarz powiedział i myślałam, że przegapiłam. Staram się Was na bieżąco śledzić, ale ostatnio mam szalony czas w pracy i jak nadrabiam forum wieczorem, to czasem ledwo żywa już jestem :)
    Spokojnego urlopu i dużo wypoczynku. Co do wyboru miejsca to nie pomogę, bo w żadnym nie byłam, ale jechałabym tak gdzie mniej ludzi :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ja brałam go przed 10 dni i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.. Ale to na pewno indywidualna sprawa każdego :)
    A jak się czujesz ogólnie?? :) Siedzisz na szpilkach na pewno, nic dziwnego zresztą :)
    Brakuje mi skóry na brzuchu. Jakbym była w 5 miesiącu ciąży. I staram się nie myśleć o testowaniu, stres dojdzie po weekendzie pewnie. Żre takie ilości progesteronu że to się w głowie nie mieści.

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, ja tam trzymam kciuki za 12.08 <3 miałaś już wizytę u Paśnika? Przepraszam, ale nie pamiętam.

    Sarna, zdjęcie maluszka cudowne. Zdrówka dla Was!

    Jutro wyruszamy na kilka dni w góry.. bardzo się cieszę, bo dawno razem nigdzie nie byliśmy. Przyda mi się kilka dni luzu. Pogoda ma być dobra, więc mam nadzieję na udane wędrówki po szlakach :)

    Dalej rozmyślam o wczorajszej wizycie.. mam wrażenie, że mam jedynie dwa wyjścia - naturalne, niewspomagane starania i ryzyko kolejnej CP lub in vitro.
    Ale czuję się zbyt mało zdiagnozowana jak na in vitro, wydam kilkanaście tysięcy a okaże się, że coś szwankowało co można było łatwo wykryć. Chyba na jesień będzie trzeba jednak ogarnąć jakąś klinikę we Wrocławiu.
    Summer mój kolega chodził z swoją żona we Wrocławiu do dr Markuszewskiego, jest kontrowersyjny, ale znam przynajmniej 3 pary, którym inni mówili że nie będą mieć dzieci a te dzieciaki mają. Sama się zastanawiam czy do niego nie pojadę jak do końca roku nic z tego nie wyjdzie...

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, jesteś z Dolnego Śląska?

    Ja obecnie chodzę do 1 z 2 najlepszych lekarzy od niepłodności w promieniu 50 km, więc jeśli chcę coś zmienić pozostaje mi jedynie Wrocław lub Poznań.

    Słyszałam, że we Wrocławiu jeszcze dr Polak i dr Gizler mają świetne opinie.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lasencje :) Ja mam dzisiaj po monitoringu bardzo dobry humor - ovu była najpewniej wczoraj wieczorem, pęcherzyk pękł i jest ciałko żółte :) Co ciekawe faktycznie wczoraj wieczorem czułam ciągnięcie po lewej stronie, ale tempka mi w ogóle nie drgnęła ani śluzu jakoś więcej nie było.

    Gin skomentował tylko, że wynik progesteronu (0,88) z wczoraj rano (14 dc) jest niski i mam dzisiaj powtórzyć. To powtórzyłam - wyniki w pon. Mam już zapisaną receptę na luteinę i od pon mam brać jeżeli wynik progesteronu nie będzie na poziomie 16.

    Mam taką cichą nadzieję, że moje poprzednie niepowodzenia wynikają z niedoboru progesteronu i tym razem zatrybi :)

    Ps. Obejrzałam dzisiaj z Emkiem Mayby baby :D Zupełnie jak o nas...

    Miłego weekendu Wam wszystkim życzę :)

    staraczka1111, zubii, Flowwer, summer86, KateHawke, Lunaris lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stosowała Gonapeptyl Daily?
    Doktor zapisał mi 2 takie zastrzyki do zrobienia w 12 dc i od 14 staranka.
    Ulotka mówi, że to jest lek, który ma wstrzymać owulację, a nie ją wywołać :/

    Już nic nierozumiem. Wcześniej miałam pregnyl w 14 dniu, a teraz mi go nie zapisał - czy to znaczy, że ten mój jedyny biedny pęcherzyk ma pyknąć sam? A co jeśli sobie nie poradzi?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka, świetnie wieści. To teraz trzymamy kciuki za piękne zagnieżdżenie :)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ