X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Lena, jesteś z Dolnego Śląska?

    Ja obecnie chodzę do 1 z 2 najlepszych lekarzy od niepłodności w promieniu 50 km, więc jeśli chcę coś zmienić pozostaje mi jedynie Wrocław lub Poznań.

    Słyszałam, że we Wrocławiu jeszcze dr Polak i dr Gizler mają świetne opinie.

    Jestem ze śląska, a Ci znajomi są z Lubina, stad znam lekarza :) bardzo go polecali wiec jeśli pisałaś o Wrocławiu to pomyślałam ze może się przyda ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla świętego spokoju mój przykleił do brzucha dwa plastry :)

    innamorata88, staraczka1111, KateHawke, Flowwer, Lunaris, Sarna84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Dla świętego spokoju mój przykleił do brzucha dwa plastry :)
    Ja nie miałam i zostały z mamusią :) mam nadzieję że oby dwa tam sobie mieszkają :)

    Aksamitna, KateHawke, Karma88, Sarna84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, mam udostepniony wykres można zerknąc ;-)

    Oj Maryś, mam jeszcze jakiegoś starego babyboom, jak będzie jakiś cień cienia z cienia to kupie sobie żółciaka :D

    Póki co zero objawów, kompletne zero, jednynie piersi mnie pobolewają ale to jak zwykle na okres. ;-)

    Więc ciąza się niezapowiada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2017, 19:02

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, nie chciałam Cię w żaden sposób pospieszać z wizytą, tylko wiem, że wspominałaś coś a nie pamiętałam czy pisałaś co lekarz powiedział i myślałam, że przegapiłam. Staram się Was na bieżąco śledzić, ale ostatnio mam szalony czas w pracy i jak nadrabiam forum wieczorem, to czasem ledwo żywa już jestem :)
    Spokojnego urlopu i dużo wypoczynku. Co do wyboru miejsca to nie pomogę, bo w żadnym nie byłam, ale jechałabym tak gdzie mniej ludzi :)

    Miałam iść do Paśnika ale mam ochotę na chwilę pauzy tak dwa tyg na luzie. Czuję trochę przeładowanie a wiem że jak ruszę z IVF to odwrotu nie ma.
    Jakieś chcesz badania jeszcze zrobić?

    summer86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Dziewczyny też macie takie wzdęcia po dupku?
    Nie ale mam wzdęcia w okolicach ovu i przed okresem. Masakryczne i zupełnie bez związku z tym co jem ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Miałam iść do Paśnika ale mam ochotę na chwilę pauzy tak dwa tyg na luzie. Czuję trochę przeładowanie a wiem że jak ruszę z IVF to odwrotu nie ma.
    Jakieś chcesz badania jeszcze zrobić?

    Flowwer, zatem duuuużo luzu <3 Jaki kierunek na jutro wybraliście?

    Co do badań, chcę zrobić w końcu panel limfocytarny, zespół antyfosfolipidowy + mutacje z testdna.
    W najbliższym czasie powtarzam też krzywą cukrową i insulinową oraz hormony tarczycy, ale to raczej już poza tematem starań.
    No i myślałam o histeroskopii, ale może to już na etapie kliniki zrobię po prostu.

    Korci mnie, żeby pod koniec roku spróbować jeszcze z 2 razy podejść do IUI na cyklach stymulowanych i owu z lewego jajnika.. skoro raz zaskoczyło to może się powtórzy i tym razem dobrze zagnieździ.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless, mam tak samo - w okolicach owu boli mnie podbrzusze i najczęściej mam wzdęcia.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Inna mam do Ciebie pytanie bo ty chyba jeździłas do Czech po ten ultrageston. I on jest dostępny tam we wszystkich aptekach czy trzeba jechać do jakiejś konkretnej? I czy lepiej płacić koronami czy kartą?

    lepiej placic koronami bo za karte jest pobierana prowizja...

    Ja mam wybrana apteke gdzie pisze e-maila i zamawiam i odpisuja mi ze jest do odbioru :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower u nas spokojnie raczej leniwie na godzike bylismu z psem nad moze pobiegać. A tak to lezymy na kanapie. Mnie cos od wczoraj rozklada wiec taka nijaka jestem ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) Nic sie nie udzielam bo nie testuję w sierpniu ale caly czas Was podczytuje. Chcialam Was zapytac jakie macie doswiadczenia z encortonem. Jakieś skutki uboczne ?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ja stosowałam, przy cyklach 21-24 dniowych wydłużył mi do 26-28. Też nie mam PCOS a ginka poleciła mi miositogyn bo reguluje gospodarkę hormonalną. Myślę, że możesz spróbować, nie zaszkodzi ;)
    Dzięki Maja :-)
    Jeśli będzie poprawa to włączę to na stałe bo jest bez recepty ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Hej hej :) Nic sie nie udzielam bo nie testuję w sierpniu ale caly czas Was podczytuje. Chcialam Was zapytac jakie macie doswiadczenia z encortonem. Jakieś skutki uboczne ?

    Ja nie brałam encortonu, ale o ile dobrze pamiętam u emi po encortonie od razu zaskoczyło.

    Rucola lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Staraczki!!
    Po moich dzisiejszych obchodach urodzinowych (ostatnie "dzieścia" ) gwarantuję Wam mega wysokie endometrium i baaaardzo dużo pozytywnej energii i nastawienia :)
    Będzie dobrze, już niedługo WSZYSTKIE widzimy się na fioletowej stronie!!
    Ja - z Flowwer i Agniechą - zamykamy listę na jesień, a wy - wszystkie pozostałe - trzymajcie na miejsce na fioletowej stronie ;) Choć jest tam źle - z tego co mówią zaciążone dziewczyny - to stworzymy tam swój (różowy) temat ;) ;)

    MIŁEGO WIECZORKU !!!! :)
    dziękuję, że jesteście :* :*
    bez Was to nie wiem co...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 01:09

    innamorata88, malka, Lena21, staraczka1111, Flowwer, Czrna 81, KateHawke, Amy333, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja nie brałam encortonu, ale o ile dobrze pamiętam u emi po encortonie od razu zaskoczyło.
    Tak tak, pamietam Emi ale ona ma cukrzyce wiec encoryon byl zasadny w tym przypadku. Ja sie zastanawiam czy encorton zniszczy moje przeciwciala w sluzie. Nie wiem tez jak dlugo bede musiala go brac. Na razie mam malo skutkiw ubocznych ale wiadomo ze może sie to zmienic

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, ja właśnie wróciłam do domu z wesela - wybawilismy się baaaaardzo, potanczylam, nogi mam takie obolałe no cóż...starość:p ale wesele piękne:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 06:01

    Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Kochane Staraczki!!
    Po moich dzisiejszych obchodach urodzinowych (ostatnie "dzieścia" ) gwarantuję Wam mega wysokie endometrium i baaaardzo dużo pozytywnej energii i nastawienia :)
    Będzie dobrze, już niedługo WSZYSTKIE widzimy się na fioletowej stronie!!
    Ja - z Flowwer i Agniechą - zamykamy listę na jesień, a wy - wszystkie pozostałe - trzymajcie na miejsce na fioletowej stronie ;) Choć jest tam źle - z tego co mówią zaciążone dziewczyny - to stworzymy tam swój (różowy) temat ;) ;)

    MIŁEGO WIECZORKU !!!! :)
    dziękuję, że jesteście :* :*
    bez Was to nie wiem co...

    Wszystkiego najlepszego :) spełnienia marzeń !

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owu wyznaczył mi owulke na środę, co mnie bardzo cieszy bo teoretycznie pozwoli mi to zatestowac w nasza 1 rocznice ślubu ;))) kurcze te ziółka ładnie regulują cykl bo owu w ostatnim miałam zdecydowanie ok 25 dc nawet nie wiem dokładnie kiedy.... ciałko żółte ostro pracuje od wczoraj, jestem dobrej myśli:) w 7 dpo mam badanie progesteronu czy po wyniku można czegoś się dopatrywać jeśli doszło do zagnieżdżenia? Juz mnie nosi

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, spóźnione życzenia spełnienia marzeń z okazji urodzin :* trzymam kciuki za testujące na dniach :D niech moc będzie z Wami :D my dzisiaj wjechaliśmy w 11tc, a pojutrze wędrujemy na prenatalne. :O Jak ten czas leci!! :D

    never_lose_hope, KateHawke lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodze do Was w 21 dc (jakies 5-6dpo), piereszy raz mam taki mega spadek w drugiej fazie i do tego nad ranem mnie bolal brzuch na dole z lewej strony jakbym kolke miala (silny bol, spac nie moglam). Ehh i teraz sie zacznie nakrecanie. Przydalby sie porzadny lisc w twarz :D
    Staraczka! Czekam na 2 bijace serduszka!! Kamiszka i oli gratuluje! :)
    Trzymam kciuki za pozostale testujace =)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ