X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    :( przykro mi jedna z wielu :( co dalej?

    Przepisał mi Clostilbegyt i duphaston.
    Na obecną chwilę mam dość.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Przepisał mi Clostilbegyt i duphaston.
    Na obecną chwilę mam dość.
    O nie! Właśnie teraz masz duże szanse! Najczęściej 3 pierwsze cykle na clo są udane :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Przepisał mi Clostilbegyt i duphaston.
    Na obecną chwilę mam dość.
    O jej. A wcześniej też miałaś na stymulacji?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny fajnie Was tu mieć :) moja przyjaciółka mówi o nas pieszczotliwie przyjaciółki owulacji, a dziś będziemy przyjaciółki imprezy :)
    Ja dziś mam od rana badania, wyniki z krwi będą w czwartek wszystkie dopiero. Usg piersi ok. Usg narządów rodnych ok, pokazał mi dużo pęcherzyków w rożnej fazie wzrostu, zmierzył endometrium dziś teoretycznie 21 dc, 6 dpo endo 4,6 mm to ok? On mówił ze tak. Plamienie niestety dalej jest i mam wrażenie ze się rozkręca. Generalnie dr bardzo miły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu Tule mocno ale na clo są duże szanse!!! Mi sie udało za 2cyklem zaskoczyć to jaksie skończyło to inna para kaloszy, nadal zaciskam kciuki

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 endo za cienkie :( mi mówiła że do zagnieżdżenia minimum 7mm, u mnie ostatnio przy 4,5 biochemiczna - gin mówi że nie ma jak się zarodek zagnieździć... z naturalnych sposób na endo mi poleciła brac acard od owulacji do @ a od @ do owulacji wiesiołka (3x2 tabletki) do tego dobrze podobno działa jedzenie orzechów i czerwone wino. Trzymam kciuki!
    Ja w piątek miałam kolposkopie na której wyszło hpv i rzęsistek :( antybiotyki dostał i muszę dorobić badania, ale znowu dołek bo kolejny miesiąc nie można działać :(

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Przepisał mi Clostilbegyt i duphaston.
    Na obecną chwilę mam dość.

    Dobre leki, dobrze Cię prowadzi ginex. Wiadomo, że człowiek się zniechęca i ma dość... ale spróbuj ze stymulacją :) dużo zielonych wykresów u dziewczyn na tablicach -tak jak Hopless pisze, w pierwszych 3 cyklach.
    Ponarzekaj sobie z nami, wyłącz kompa, prześpij się, napij się czy co tam potrzebujesz żeby się zresetować i działamy dalej ;) KIEDYŚ MUSI SIĘ UDAĆ !!!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia
    Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w tym brzuszku fasolka zagości!!! ;-)
    Nie mam za bardzo czasu na zakupy to wezmę na imprezę co mam pod ręką, czyli winko Carlo Rossi i camemberta ;-) A, i śledziki mam to też wezmę :-)

    Sylwia czy twój mąż nie jest przypadkiem krewniakiem mojego? Mam to samo. Kiedyś zaczęłam mu tłumaczyć że potrzebuję więcej ciepła to mi powiedział: "to se usiądź pod grzejnikiem " Niby na żarty ale i tak mi ręce opadły. Faceci ;-)

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kate to jesteś dzielna !!!!
    choć beta Ci prawdę już powie ;)

    Chyba strachliwa a nie dzielna ;)
    Ovu była w urodziny mojego eM, więc fajnie by było. Najdziwniejsze jest to, że ja z jednej strony bardzo chcę, ale z drugiej się cholernie boje i tak w kółko.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Sylwia
    Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w tym brzuszku fasolka zagości!!! ;-)
    Nie mam za bardzo czasu na zakupy to wezmę na imprezę co mam pod ręką, czyli winko Carlo Rossi i camemberta ;-) A, i śledziki mam to też wezmę :-)

    Sylwia czy twój mąż nie jest przypadkiem krewniakiem mojego? Mam to samo. Kiedyś zaczęłam mu tłumaczyć że potrzebuję więcej ciepła to mi powiedział: "to se usiądź pod grzejnikiem " Niby na żarty ale i tak mi ręce opadły. Faceci ;-)
    Reklam śmiechem jak to przeczytałam ;D mężczyźni potrafią walnąc takim tekstem, ze nawet nie wiem jak na to odpowiedzieć

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Lena21 endo za cienkie :( mi mówiła że do zagnieżdżenia minimum 7mm, u mnie ostatnio przy 4,5 biochemiczna - gin mówi że nie ma jak się zarodek zagnieździć... z naturalnych sposób na endo mi poleciła brac acard od owulacji do @ a od @ do owulacji wiesiołka (3x2 tabletki) do tego dobrze podobno działa jedzenie orzechów i czerwone wino. Trzymam kciuki!
    Ja w piątek miałam kolposkopie na której wyszło hpv i rzęsistek :( antybiotyki dostał i muszę dorobić badania, ale znowu dołek bo kolejny miesiąc nie można działać :(

    Kurczę :/ cały tydzień jadłam orzechy i z trzy razy czerwone wino :( no zobaczymy... najgorzej bo wizytę mam dopiero 14.09 :((( byłam zapisana na 31.08 ale znowu mam szkolenie w pracy, masakra

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Przepisał mi Clostilbegyt i duphaston.
    Na obecną chwilę mam dość.
    Jedna będzie dobrze, zobaczysz! :-) Jaką dawkę masz clo? Zadbaj o endo bo clo je osłabia. Pij czerwone wino, jedz orzechy i migdały. Ja dostałam teraz Miositogyn (bez recepty). Ostatnia stymulacja tak mi wyniszczyła endo że nie było szans na ciąże pomimo pękniętych dwóch pęcherzyków. Zresztą dwudniowy okres mówi sam za siebie. Ale może Ty nie masz tak silnej dawki, bo ja brałam 2×2 czyli końską dawkę...

    Czarna81
    22 cs.
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Ja mam takie sam postanowienie;-) Dziś 11dpo, termin @ mam na czwartek i postanowiłam do tego czasu testu nie ruszac. Tym bardziej, ze fatalnie się czuje, mam jakąs nawracającą anginę- gardlo, katar, ból głowy, cały zestaw dolegliwości;-)
    Powodzenia Ci życzę:-) Na kiedy masz termin @??

    Według moich wyliczeń pojutrze. I widzę, że jedziemy na jednym wózku, też mnie klima załatwiła i kicham, prycham itd :)
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Reklam śmiechem jak to przeczytałam ;D mężczyźni potrafią walnąc takim tekstem, ze nawet nie wiem jak na to odpowiedzieć
    No, mi też czasem brakuje słów. Wtedy się tylko zapowietrzam hehe

    Czarna81
    22 cs.
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata - jak tam po prenatalnych ? :) Zaglądam w oczekiwaniu na wieści :)

    Jedna_z_Wielu - ja dzięki stymulacji jestem w ciąży, więc nei załamuj się tylko działaj ! :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. Mam dzisiejsze wyniki mojego TSH. Wynik - 7,3. Od grudnia się leczę, zaczynałam od prawie 8, dostałam euthyrox 50, wynik spadł do 0,3, potem okazało się, że mam mniej niz 0,0005 i teraz po 6 tygodniach od odstawienia euthyroksu (zgodnie z zaleceniem lekarza) znów mam pod górkę. Wracam w przyszłym tygodniu z urlopu i nie mam pojęcia, co do tego czasu robić. Czy wziąć na własną rękę euthyroks w jakiejś malutkiej dawce, czy czekać na wizytę (moja endokrylogo wraca dopiero we wrześniu z urlopu). Co byście zrobiły na moim miejscu? Trochę mi witki opadły, że znów mam takie wysokie TSH...

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wszystkiego najwspanialszego w dniu urodzin i oczywiście spełnienia najważniejszego marzenia!

    Staraczka, podejrzalam wczoraj przed zaśnięciem Twoja betę i oszalałam z radosci! Piekna, dorodna, bliźniacza betka <3 Czekam niecierpliwie na 18.08 :)

    Inna jak prenatalne?

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Mam dzisiejsze wyniki mojego TSH. Wynik - 7,3. Od grudnia się leczę, zaczynałam od prawie 8, dostałam euthyrox 50, wynik spadł do 0,3, potem okazało się, że mam mniej niz 0,0005 i teraz po 6 tygodniach od odstawienia euthyroksu (zgodnie z zaleceniem lekarza) znów mam pod górkę. Wracam w przyszłym tygodniu z urlopu i nie mam pojęcia, co do tego czasu robić. Czy wziąć na własną rękę euthyroks w jakiejś malutkiej dawce, czy czekać na wizytę (moja endokrylogo wraca dopiero we wrześniu z urlopu). Co byście zrobiły na moim miejscu? Trochę mi witki opadły, że znów mam takie wysokie TSH...

    a czemu odstawialas lek? z tego co wiem to sie nie odstawia tego leku i bierze sie juz go zawsze? wysoki masz wynik. Ja bym wziela na twoim miejscu i nie czekala do wrzesnia. Przed wizyta zrobilabym kontrolne badanie i lekarka widziala by wynik ten co masz i nowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 16:29

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Dziewczyny fajnie Was tu mieć :) moja przyjaciółka mówi o nas pieszczotliwie przyjaciółki owulacji, a dziś będziemy przyjaciółki imprezy :)
    Ja dziś mam od rana badania, wyniki z krwi będą w czwartek wszystkie dopiero. Usg piersi ok. Usg narządów rodnych ok, pokazał mi dużo pęcherzyków w rożnej fazie wzrostu, zmierzył endometrium dziś teoretycznie 21 dc, 6 dpo endo 4,6 mm to ok? On mówił ze tak. Plamienie niestety dalej jest i mam wrażenie ze się rozkręca. Generalnie dr bardzo miły.
    Mi tez wydaje się że endo troszke za cienkie, wczoraj na monitoringu u mnie bylo 11,3 w 17 dc 2 dni po owu I kurcze gin powiedxzial że W sumie jest ok ale mogloby byc lepiej, juz sama nie wiem Co myslec...

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Mam dzisiejsze wyniki mojego TSH. Wynik - 7,3. Od grudnia się leczę, zaczynałam od prawie 8, dostałam euthyrox 50, wynik spadł do 0,3, potem okazało się, że mam mniej niz 0,0005 i teraz po 6 tygodniach od odstawienia euthyroksu (zgodnie z zaleceniem lekarza) znów mam pod górkę. Wracam w przyszłym tygodniu z urlopu i nie mam pojęcia, co do tego czasu robić. Czy wziąć na własną rękę euthyroks w jakiejś malutkiej dawce, czy czekać na wizytę (moja endokrylogo wraca dopiero we wrześniu z urlopu). Co byście zrobiły na moim miejscu? Trochę mi witki opadły, że znów mam takie wysokie TSH...

    Ja też biorę euthyrox, po jakim czasie brania 50 mg tak spadło Ci TSH ?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ