X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Wiem, do tej pory tak było. Tylko nie wiem czy znajdę siły na to. Straszne mam dziś załamanie. Tak bardzo mam wymieszane emocje, okropne uczucie.
    Dziękuję.


    Nic dziwnego, że masz załamanie, dostałaś mały cios w dupala.. Ale wstaniesz, i to już za chwilę :)
    Ładnie Cię podstymulują CLO i już niedługo Ty będziesz nam tu wstawiała zdjęcie testów i będziesz zostawiała nam wiruski :D
    I tak jak mówią dziewczyny - dbaj o endo, moje też dostało "po gaciach" przy dwóch cyklach z CLO.. Wineczko, migdały i będzie dobrze :) Ja stosowałam też olej z wiesiołka (ale tylko do owulacji)..
    I endo było poprawione, choć nie wiem czy to dzięki tym zabiegom akurat :)

    Załamanie minie, już niedługo :)
    A w razie czego masz tu nas, pisz, a my będziemy Cię dźwigać na nogi :*

    PS> i przepraszam, "lubię to" kliknęło mi się przez przypadek.. Nie, nie lubię tego załamania :* :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 18:29

    Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika bardzo mocno Gratuluję, widziałam ostatnio na teście II już :) wierzyłam, że sciemnieje <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, cudowne wieści i śliczne zdjęcia <3 tak się cieszę!

    Monika! Ale piękne dwie kreseczki, po cichutki gratuluje i czekam na piękną betę :)

    Sierpien idzie chyba na rekord!
    Do jesieni to sama to chyba zostane (oby!)

    To będziemy we dwie :/

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, cudowne wieści i śliczne zdjęcia <3 tak się cieszę!

    Monika! Ale piękne dwie kreseczki, po cichutki gratuluje i czekam na piękną betę :)

    Sierpien idzie chyba na rekord!
    Do jesieni to sama to chyba zostane (oby!)

    Ja zostaję z Tobą :)
    Będzie nam raźniej :)

    Agniecha i Flo też się zapowiadają na jesień, ale ja tam nie chcę żadnej widzieć na wrześniówkach :) I Ciebie też ma tam nie być summer! :)
    Sama ze sobą będę pisać, a wy co najwyżej wiruski będziecie zostawiały :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia198808 Dziękuję Kochana :*
    Mam nadzieje, że szybko to nastąpi ; (

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Ja zostaję z Tobą :)
    Będzie nam raźniej :)

    Agniecha i Flo też się zapowiadają na jesień, ale ja tam nie chcę żadnej widzieć na wrześniówkach :) I Ciebie też ma tam nie być summer! :)
    Sama ze sobą będę pisać, a wy co najwyżej wiruski będziecie zostawiały :)
    Ja się nigdzie z tąd nie wybieram zostaje tu do końca i wszystkie przeprowadzimy na drugą stronę :)

    innamorata88, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    A czy to jest bez recepty ? Może sama sobie to dołączę, bo nie wiem czy na nast wizycie nie usłyszę, że pęcherzyki są, ale endo za małe.
    W ogóle to się zdziwił, na zestaw badań jaki mu dałam moich, powiedział, że gdyby nie recepty i usg to nie musiałabym do niego przychodzić. Pewnie chciał zażartowac bo wychodziłam ze łzami już w oczach :(
    Powiedziałam, że to jest życie w dobie internetu i że mam dość bujania się po lekarzach, którzy powtarzają, że mam czas itp.
    Dziękuję za wsparcie i odpisanie <3 <3 <3 <3
    Mi to pani gin wypisała na recepcie ale pani w aptece powiedziała że można sobie kupić bez recepty. Gin powiedziała że to na ogólną poprawę narządów rodnych. Będzie dobrze :-D Po clo urosną Ci piękne pęcherzyki :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Ja się nigdzie z tąd nie wybieram zostaje tu do końca i wszystkie przeprowadzimy na drugą stronę :)

    Ja tam też nie planuję przenosić się na fioletową stronę, tu mi dobrze - z brzuszkiem zostanę tutaj aż do samego rozwiązania :D

    staraczka1111, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 ja też zostaję :D

    Czrna 81, staraczka1111, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha, a co z Twoją pracą, wyjaśniło się już coś?
    Dalej straszą czy ucichło??

    Jakie dalsze plany, już w następnym cyklu będzie transfer pingwinków? :)
    Wyliczyłaś sobie kiedy to nastąpi? :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Mi to pani gin wypisała na recepcie ale pani w aptece powiedziała że można sobie kupić bez recepty. Gin powiedziała że to na ogólną poprawę narządów rodnych. Będzie dobrze :-D Po clo urosną Ci piękne pęcherzyki :-D

    To może pomyślę nad zakupem, ale co z tym ovarinem który biorę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 18:42

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena - na spokojnie, będzie dobrze! Ale rozumiem aż za dobrze, dwa tygodnie temu wracałam zapłakana do domu czując że się udało, a jednocześnie już wiedząc że będzie biochemiczna i nic tylko czekać... orzechy, wino i nadzieja. Jak masz 1dc to zaczynaj z wiesiołkiem :) 3x2 tabletki do owulacji :)!

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika gratulacje!!!!! Ale super :)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    To może pomyślę nad zakupem, ale co z tym ovarinem który biorę ?
    Aaa, bierzesz ovarin. To kto wie czy nie podobne działanie.
    Wiem że po dzisiejszym upadku boli zadencjusz (tak brzmi dostojniej ;-)) ale jak mówi forumowe przysłowie: "Kto nie walczy, ten nie niańczy " A takie weteranki jak Inna czy Staraczka udowadniają że warto zawalczyć!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • esther Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane gratulacje!! Tyle pozytywnych testow ze az automatycznie czulam ze i u mnie beda dwie kreseczki, ale jednak zanize w tym miesiacu statystyki. Dostalam plamienia ;(

    8 dni od owulacji ale 33 dzien cyklu..wychodzi na to ze mam za krotka faze lutealna?
    Progesteron 3 dnia po owulce 14.3nmol/l ..

    Do tego heterozygota faktora V Leiden, PAI-1 4 G oraz MTHFR A1298C.
    Moj lekarz twierdzi ze to nic nie przeszkadza, ale doczytalam na forum ze niektore z Was lykaja acard, moze tez powinnam?

    Progesteronu tez nie chce mi dac na podwyzszenie.. ech

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, do mnie to jakoś nie dociera, że to ciąża, (chyba przyzwyczajona jestem do tych dwóch kresek z owulacyjnego) i widoku waszych dwóch kreseczek (nie wierze że to mój test- ten który zawsze wychodził z jedną kreską i jak głupia doszukiwałam się zawsze drugiej kreseczki)

    Brałam acard 75 przez cały cykl, i chyba nadal trzeba brać, nie wiem.

    Bety nie będę robiła, co ma byc to będzie ;-) Zreszta z butów by mnie wyrwała w naszej miejscowości (takie zadupie).

    W ogóle jestem w szoku, obojętności, może dlatego że się poddałam, albo po prostu boje sie cieszyć.


    Ja też Was nie zostawiam, będę co dzień zaglądała, ale nadal podtrzymują to co napisałam kilka dni wcześniej, muszę więcej czasu spędzić z dzieckiem ;-)

    Jedna z wielu - znam to uczucie :-( ale jutro już będzie lepiej. Zobaczysz :-)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam gratuluję wszystkich pozytywnych wyników testów a za te dziewczyny do których przyszła @ trzymam kciuki za następny cykl:-)
    Nie udzielałam się na tym wątku,ale jestem na waszej sierpniowej liście więc postanowiłam pokazać mój test ciążowy
    https://naforum.zapodaj.net/df445ecf75b0.jpg.html

    Jedna_z_Wielu, staraczka1111, OjMaryś, KateHawke, Czrna 81, Lunaris, Emiilka, Amy333, madzia8lenka, beatka_c, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    witam gratuluję wszystkich pozytywnych wyników testów a za te dziewczyny do których przyszła @ trzymam kciuki za następny cykl:-)
    Nie udzielałam się na tym wątku,ale jestem na waszej sierpniowej liście więc postanowiłam pokazać mój test ciążowy
    https://naforum.zapodaj.net/df445ecf75b0.jpg.html

    Gratuluję Rene :*

    Rene lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    witam gratuluję wszystkich pozytywnych wyników testów a za te dziewczyny do których przyszła @ trzymam kciuki za następny cykl:-)
    Nie udzielałam się na tym wątku,ale jestem na waszej sierpniowej liście więc postanowiłam pokazać mój test ciążowy
    https://naforum.zapodaj.net/df445ecf75b0.jpg.html
    Gratulacje Rene ;-) Zrób bobotesta bo te z allegro to jakieś gówno.

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rene ja juz cie wyczailam z twoim suwaczkiem :) serduszko juz na liscie . wielkie gratulacje :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ