X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ewaewa Znajoma
    Postów: 19 18

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Nie jestem za bardzo aktywna na forum ale od ponad roku śledzę co się u Was dzieje. Chciałam bardzo pogratulować wszystkim którym się udało w tym miesiącu i trzymam kciuki za resztę w kolejnym. Mnie od dzisiaj też możecie dopisać do grona szczęśliwców ;) Wczoraj wieczorem zrobiłam test i zobaczyłam cień cienia, dzisiaj po pracy skoczyłam na betę i jest 109! Jestem w 31 dniu cyklu, mam nadzieję, że to dobry wynik. Powodzenia kobitki!!! :*

    Lunaris, innamorata88, staraczka1111, KaMiszka, Flowwer, malka, KateHawke, -Monika-, zubii, Madżka89, Anna Stesia, Bajkaaa, madzia8lenka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    16uddqk3b2imk1zu.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...Flo myślisz, że nic nie ruszy do stycznia? to jeszcze 4 miesiące... niby nie wiele (i wiele! kiedy się czeka). Aż tyle badań musisz zrobić?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer czemu musisz brac 2x acard? jesli bedziesz podchodzic do transferu to bedziesz brala wczesniej fragmin niz dopiero po pozytywnym tescie.. no chyba ze sama sobie tak zrobisz ze dopiero po...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie naszło na gotowanie dzisiaj. Jakieś azjatyckie klimaty się mnie trzymają. Na kolację zrobiłam boczniaki po tajsku <3 <3 kocham je poprostu. I już zrobiłam zupę na jutro. Krem z marchewki z mlekiem kokosowym i świeżą kolendrą. Ale jestem z siebie zadowolona :)

    Flowwer, Lunaris, Emiilka, summer86 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove ku....a że co ???? może bete zrob !! czesto jest tak że polip odrasta bo ma korzenie i jak tych korzeni dobrze nie usuną to odrasta. Dlatego ja mam mieć teraz przy histero biobsję czy nie mam stanu zapalnego lub polipowatego endo.
    Zawsze coś kuźwa ....

    Jedna kochana czasem może być cykl bez ovu nawet dwa w roku i to wcale nie anomalia. Ale mamy twarde pupy poprawimy koronę i walczymy.
    Uwież mi ja sie cały czas zastanawiam co tutaj robię bo takiej jak ja tutaj nie widziałam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 21:56

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer czemu musisz brac 2x acard? jesli bedziesz podchodzic do transferu to bedziesz brala wczesniej fragmin niz dopiero po pozytywnym tescie.. no chyba ze sama sobie tak zrobisz ze dopiero po...
    Mi ze względu na nadpłytkowość dr wlepiła podwójną dawkę Acardu :/

    Flowwer, Kochana co jeszcze masz do zrobienia przed procedurą?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Chwilę mnie nie było, a tu takie nowości! :)

    Wszystkim zafasolkowanym gratuluje! Monika piękna kreseczka :)

    Inna - cudowne zdjęcia maluszka, niech rośnie zdrowo :)

    Ja właśnie wracam od mojego ginexa i na USG jest widoczna mała czarna plamka w jamie macicy. Pierwsza myśl: "robiła Pani test ciążowy?" - tak, był negatywny. Druga opcja to, że prawdopodobnie wytwarza się polip. Do sprawdzenia w 5 dc czy się złuszczył czy dalej sobie rośnie... Kur*a znowu :( i znowu histeroskopia mnie czeka???

    A do kolekcji leków mam dodatkowo Pabi-Dexametazon 1x1

    Także ten, chyba się napije :(
    Bazylkove :( współczuje... wiecznie coś. U mnie też był problem z polipowatym endometrium. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    bazylkove ku....a że co ???? może bete zrob !! czesto jest tak że polip odrasta bo ma korzenie i jak tych kożeni dobrze nie usuną to odrasta. dlatego ja mam mieć teraz przy histero biobsję czy nie mam stanu zapalnego lub polipowatego endo.
    Zawsze coś kuźwa .....

    Flo robiłam dziś bobotest i nic nie wyszło. Najwyraźniej taka moja natura ze to odrasta. Tylko ile można?!:(

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Bazylkove :( współczuje... wiecznie coś. U mnie też był problem z polipowatym endometrium. :(

    Inna co Tobie zalecili? Można to jakos leczyć?

    Lunaris lubi tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Inna co Tobie zalecili? Można to jakos leczyć?
    Podbijam -mam ten sam (nowy) problem. JEst szansa że usuną raz i będzie z głowy?

    Bazylkove po jakim czasie Ci odrósł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 21:30

    bazylkove lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Podbijam -mam ten sam (nowy) problem. JEst szansa że usuną raz i będzie z głowy?

    Bazylkove po jakim czasie Ci odrósł?


    Zabieg miałam w czerwcu, w lipcu było czysto a teraz znowu jest :(

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie. Mam dzisiejsze wyniki mojego TSH. Wynik - 7,3. Od grudnia się leczę, zaczynałam od prawie 8, dostałam euthyrox 50, wynik spadł do 0,3, potem okazało się, że mam mniej niz 0,0005 i teraz po 6 tygodniach od odstawienia euthyroksu (zgodnie z zaleceniem lekarza) znów mam pod górkę. Wracam w przyszłym tygodniu z urlopu i nie mam pojęcia, co do tego czasu robić. Czy wziąć na własną rękę euthyroks w jakiejś malutkiej dawce, czy czekać na wizytę (moja endokrylogo wraca dopiero we wrześniu z urlopu). Co byście zrobiły na moim miejscu? Trochę mi witki opadły, że znów mam takie wysokie TSH...

    Ja bym brała najmniejszą dawkę 25 do kolejnej wizyty u endok. strasznie Ci skacze może po prostu częściej badaj poziom

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Inna co Tobie zalecili? Można to jakos leczyć?
    U mnie wszystko wyszło w histeroskopii, usunęli wtedy w sumie 4 polipy endometrium i jeden przy ujściu szyjki. Dr powiedziała, że polip usunięty razem z ,,korzeniami" nie ma prawa się pojawić na nowo. Inną kwestią jest ponoć skłonność do polipowatości endometrium tu trochę wyglada to jak walka z wiatrakami. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zesram się a nie dam się! urodzę to dziecko choćbym miała sobie je tam palcem wciskać! żaden polip nie będzie rządził moją macicą ;)

    staraczka1111, innamorata88, Karma88, never_lose_hope, bazylkove, Sarna84, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ...Flo myślisz, że nic nie ruszy do stycznia? to jeszcze 4 miesiące... niby nie wiele (i wiele! kiedy się czeka). Aż tyle badań musisz zrobić?

    Nic ..... wiem że tylko podejdę do jednej procedury na więcej już siły psychicznej nie mam serio to nie 3 czy nawet 5 lat tylko już koniec 15 roku dlatego chcę się dobrze przygotować w sumie 4 mies w tą czy drugą stonę nie robi różnicy.
    bazylkove wrote:
    Flo robiłam dziś bobotest i nic nie wyszło. Najwyraźniej taka moja natura ze to odrasta. Tylko ile można?!:(

    hmmmm może włącz acard ale wcześniej zrób z tym porządek

    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer czemu musisz brac 2x acard? jesli bedziesz podchodzic do transferu to bedziesz brala wczesniej fragmin niz dopiero po pozytywnym tescie.. no chyba ze sama sobie tak zrobisz ze dopiero po...
    Biorę na zlecienie immunologa a jak z heparyną to jeszcze nie wiem. Wiem tyle że na pewno będę musieć teraz od pozytywnej bety ( hahaha marzenia...) a jak przy IVF to nie wiem.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • esther Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    ester może to jeszcze nie @. mialas potwierdzoną owulacje ?


    Tak,byl monitoring i do tego pozytywny test LH.

    Czy faza lutealna trwajaca 8 dni to powod do niepokoju?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Mi ze względu na nadpłytkowość dr wlepiła podwójną dawkę Acardu :/

    Flowwer, Kochana co jeszcze masz do zrobienia przed procedurą?
    wszystko jeszcze nie ruszyłam z miejsca bo czekam na @ i dopiero mogę robić badnia + Paśnik+ usg piersi ( bo mam/miałam torbiele)
    Ja też mam nadpłydkowość ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esther wrote:
    Tak,byl monitoring i do tego pozytywny test LH.

    Czy faza lutealna trwajaca 8 dni to powod do niepokoju?
    No tak 10-14 jest super ale myślę że 8 dni to też nie źle, ale nie ma jeszcze @ tylko plamienia tak?

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • esther Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestets juz lekkie krwawienie.. testowac jutro rano czy dac sobie spokoj?

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    bazylkove ku....a że co ???? może bete zrob !! czesto jest tak że polip odrasta bo ma korzenie i jak tych kożeni dobrze nie usuną to odrasta. dlatego ja mam mieć teraz przy histero biobsję czy nie mam stanu zapalnego lub polipowatego endo.
    Zawsze coś kuźwa ....

    Jedna kochana czasem może być cykl bez ovu nawet dwa w roku i to wcale nie anomalia. Ale mamy twarde pupy poprawimy koronę i walczymy.
    Uwież mi ja sie cały czas zastanawiam co tutaj robię bo takiej jak ja tutaj nie widziałam...

    Flowwer Kochana, ja wiem, że jest wiele takich co ma gorzej niż ja,ale naprawdę to jest dla mnie cios.
    Cały czas Cię podziwiam i to się nie zmieni.
    Nie wiem, jak będzie jutro, ale dziś mam straszną nie moc, tak bardzo "zabolało" przecież pani nie ma ani jednego pęcherzyka.
    "Uderzylo" mnie też to ginek na mnie popatrzył na mnie i pyta czy wiem, że tylko w połowie cyklu można zajść, powiedziałam, że wiem, a on do mnie, że jak chcę dziecko bez pęcherzyków. Chyba myślał, że się tyle staram, a nie chodziłam do lekarzy. Bo patrząc na to, że bez leków byłam tyle, to tak wywnioskowal.
    Powiedziałam mu, że właśnie po coś do niego przyszłam, powiedziałam że byłam u innych, ale nic w tym kierunku nie robili bo twierdzili, że mam czas. Zdziwił się, że wcześniej mi pomocy nie dali ( leków ) i nawet badań nie zlecali ( powiedziałam, że te co mam to w necie patrzyłam co robić, żeby nie iść z niczym do niego ).

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ