X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

SIERPNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Raczej tutaj z nami być i szybko ten czas przeleci. Popatrz na mnie ja w ciągu roku tylko raz miałam szanse na ciążę a tak testuje dla hobbi.

    Dlatego na pewno każda Dziękuje, że tu jesteś, bo jesteś nadzieją i pokazujesz jak bardzo można wiele przetrwać by osiągnąć najkwspanialszy cel jakim jest tulenie własnego dziecka. Z całego serca Ci kibicuję i wierzę, że to w końcu nastąpi ( tylko nie stety musisz trochę dłużej poczekać ), ale już bliżej niż dalej :* :* :* :* :* :* :*
    Ja cały czas Cię wspieram myślami ( oczywiście każdą z tutaj, ale zrozumiecie dziewczynki, że flowwer to priorytet :* )
    Nie znam odpowiedzi na wiele Twoich pytań, ale wsparcie we mnie masz = kciuki, myśli i wiarę <3

    Maja84, Karma88 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Flowwer, ja się właśnie zastanawiam, czy do takiej kliniki się nie wybrać, ale się boję. Chodzi mi o to, czy od razu nie powiedzą mi, że najpierw inseminacja, a potem in vitro. A ja uważam, że jeszcze można mnie podiagnozować.
    My od razu chcieliśmy ivf :) zresztą przy moim niepękaniu pęcherzyków i słabej armii mojego to byłaby strata czasu. A tak to nie było naciągania na kasę, tylko od razu działanie :)

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Mnie też co miesiąc boli lewy jajnik, a sądzę, że miałam już w tym roku dwa bezowulacyjne cykle.

    Chyba Wam, dziewczyny, popsuję statystyki w tym miesiącu, bo w związku z tym głupim TSH raczej na ciążę nie mam co liczyć. Nie wiem zresztą, czy się starać nawet.

    Starać się starać, tsh im wcześniej leczone tym lepiej. :*

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Ta pierwsza strona sprawia, że wciąż do niej powracam <3

    Gratuluję pozytywów :*

    Przykro mi z powodu strat *

    KateHawke nie stety nie pomogę ( nic nowego )

    Mogę zrobić jakieś badania w 21 dc ? Wiem, że nie mam pęcherzyków, ale może jest coś co mogę zrobić dla porównania ?

    Trzymam moooocno kciuki za przyszłe testujące i betujące :*

    Ps. Staraczka,kochana możesz mnie wykreślić z listy co bym statystyk nie zniszczyła :*

    Ps. 2 Dzisiaj w moim śnie spieszyłam się na porodówkę i mówiłam, że kobieta rodzi moje dziecko i muszę przy tym być. (Dziwny sen)


    Podbije swoje pytanie moje drogie.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna a w gync nie proponowali Ci ivf?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    My od razu chcieliśmy ivf :) zresztą przy moim niepękaniu pęcherzyków i słabej armii mojego to byłaby strata czasu. A tak to nie było naciągania na kasę, tylko od razu działanie :)

    No właśnie u mnie na razie diagnostyka - poza prolaktyną i tarczycą - jest w porządku, u mojego męża też. Owulacje mam prawie co cykl (potwierdzone monitoringiem), mąż ma nasienie ok. Cały czas mam nadzieję, że gdy to sie unormuje, zajdę w ciążę "naturalnie", ale taką nadzieję to mierzę już nie w miesiące, ale w lata. A z tarczycą mam problem od pół roku, więc szukam jeszcze jakiejś diagnozy, bo dlaczego nie zachodziłam w ciążę nawet gdy miałam tarczycę ok? Listę badań tworzę sobie dzięki forum, ale dobry lekarz też jest mi potrzebny, chociażby do tego, żeby zaordynować dobre leczenie.

    Ale gdy tak patrzę na Twój test i te śliczne dwie kreseczki to aż buzia się sama cieszy:-) Podziwiam, że dałaś radę przejść taką - w końcu bardzo trudną dla kobiety i obciążającą fizycznie - procedurę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Aksamitna a w gync nie proponowali Ci ivf?
    Oj propobowali po podliczeniu kosztów zamknelibyśmy się w 17tys, plus tam zapładniają tylko 6 komórek, a w Invimedzie miałam wszystkie w IMSI.

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    U nas w miescie to jest problem ze wszystkim, aptek milion tylko zaopatrzenie slabe. Dostalam mam ! Tylko jak ja to teraz sobie wbije.
    Flo myslisz ze przy wielkosci 30 mm jest szansa ze ten zastrzyk ma sens? Czyy tylko juz po to zeby sie jakas torbiel nie zrobila?

    Szansa na zastrzyk jest.
    Mi po pregnylu zrobiły się 2 torbiele bo pęcherzyki zamiast pęknąć to jeszcze bardziej urosły, więc moim zdaniem to nie chroni przed torbielą. Ale u mnie to w ogóle ciągle jakieś akcje są z tymi pęcherzykami. W każdym razie aplikuj bo jest duża szansa że pękną, no i bierz eMka w obroty :)

    Meśka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Starać się starać, tsh im wcześniej leczone tym lepiej. :*

    Dzięki, kochana :-* Staramy się do tej pory w tym cyklu, ale gdy zobaczyłam, że w ciągu 6 tygodni TSH z prawie 0 podskoczyło mi do ponad 7, to aż mi witki opadły, a libido wypięło zadek i grzeje się na parapecie. Sama nie wiem, jak zareaguję na nowe leczenie, może znów ryzykiem nadczynności?

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzięki, kochana :-* Staramy się do tej pory w tym cyklu, ale gdy zobaczyłam, że w ciągu 6 tygodni TSH z prawie 0 podskoczyło mi do ponad 7, to aż mi witki opadły, a libido wypięło zadek i grzeje się na parapecie. Sama nie wiem, jak zareaguję na nowe leczenie, może znów ryzykiem nadczynności?

    Dziwne jest to, że całkowicie kazano Ci odstawić leki. Ja słyszałam, że jeżeli tsh jest już unormowane to powinno się być na tej dawce, dzięki której zostało ładnie "zbite".
    Dlatego ja co miesiąc badam, szkoda mi czekać do 6 tyg. Bo nawet teraz wiem, że leki na które mi endo zmienił muszę mieć większą dawkę bo też nie stety wzrosło do ponad 5. :/
    Wierzę, że będziesz mieć taką dawkę, aby nie popadać ze skrajności w skrajność :*
    Trzymam za Ciebie kciuki :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna, hmmm, ja się pocieszałam ze jakby trzeba podchodzić do ivf to tan maja ten pakiet 2+1 który ma nawet tutaj na forum staraczka i ze zawsze to jakoś taniej wyjdzie. Bo jak za dwoma razami się nie uda, to trzeci jest za darmo a jak by się udało za pierwszym podejściem tak jak właśnie naszej Staraczce to zwracają koszt drugiego.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziwne jest to, że całkowicie kazano Ci odstawić leki. Ja słyszałam, że jeżeli tsh jest już unormowane to powinno się być na tej dawce, dzięki której zostało ładnie "zbite".
    Dlatego ja co miesiąc badam, szkoda mi czekać do 6 tyg. Bo nawet teraz wiem, że leki na które mi endo zmienił muszę mieć większą dawkę bo też nie stety wzrosło do ponad 5. :/
    Wierzę, że będziesz mieć taką dawkę, aby nie popadać ze skrajności w skrajność :*
    Trzymam za Ciebie kciuki :)

    Dzięki! :-* Kazano zmniejszyć, bo miałam podejrzenie nadczynności - euthyrox zbił mi TSH za bardzo. Gdybym została nawet przy minimalnej dawce, mogłoby miec to dla mnie opłakane skutki. A jaką teraz bierzesz dawkę? Rzeczywiście, TSH ponad 5 to już nie są żarty. Też chciałam badać co miesiąc, ale doktor mi mówiła, że to nie ma sensu, więc w sumie jej posłuchałam. Ale widzę, że mam za duże zaufanie do lekarzy.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg do Jacka Szpringera. Powiem Wam ze dzięki forum i Wam mam wrażenie ze wiem wiecej na temat niepłodności niz pan dr.
    Chce pojechac do jakiejs kliniki tylko nie chce od razu propozycji ze strony lekarza na ivf bo wiem ze moj Maz sie napewno nie zgodzi a z drugiej strony wyników nie mam tragicznych moze ze stymulacja by wkoncu zaskoczylo.
    Czy ta Pani dr Cygal zna sie na meskich wynikach ? I Hsg zrobi jak bedzie trzeba?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Wam raczej obniżę statystyki w tym miesiącu. U mnie marne szanse na fasolkę, w czasie okołoowulacyjnym było tylko jedno <3
    Po tych psychotropach nie mam w ogóle ochoty, a wesele kuzyna też nam pokrzyzowalo staranka.
    Trzymam za Was kciuki!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzięki! :-* Kazano zmniejszyć, bo miałam podejrzenie nadczynności - euthyrox zbił mi TSH za bardzo. Gdybym została nawet przy minimalnej dawce, mogłoby miec to dla mnie opłakane skutki. A jaką teraz bierzesz dawkę? Rzeczywiście, TSH ponad 5 to już nie są żarty. Też chciałam badać co miesiąc, ale doktor mi mówiła, że to nie ma sensu, więc w sumie jej posłuchałam. Ale widzę, że mam za duże zaufanie do lekarzy.

    Teraz mam novothyral 75 3/4 tabl. codziennie rano.
    Wcześniej miałam pół tabl.
    Jeszcze wcześniej brałam euthyrox 50 zapisane przez gin, ale endo stwierdził, że ładnie działa na tsh, ale objawy ponoć nie zniknęły i powiedział, że po tym przejdą, zobaczymy.
    Mi też lekarze mówili, że nie muszę co mies kontrolować, a ostatnio to powiedział, że w ogole nie musze bo na pewno bedzie dobrze, ale że ja lubię mieć na papierze czy działa lek to zrobiłam badania. I dobrze bo mi znów skoczyła. Nawet bym nje wiedziała. Z resztą tutaj dziewczyny pisały kiedyś, że lepiej kontr. co miesiąc zwłaszcza na początku leczenia.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Ja też Wam raczej obniżę statystyki w tym miesiącu. U mnie marne szanse na fasolkę, w czasie okołoowulacyjnym było tylko jedno <3
    Po tych psychotropach nie mam w ogóle ochoty, a wesele kuzyna też nam pokrzyzowalo staranka.
    Trzymam za Was kciuki!

    Trzymajmy się tego, że to jedno <3 jest wystarczające :) :*

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle jestem w gorącej wodzie kąpana, miałam mieć wizytę u endo za mies z tymi wynikami, ale nie wytrzymała bym tyle i wczoraj dzwoniłam jakie mam wyniki. :p

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nadrobic was to lada wyczyn :)


    Inna gratuluje usg i jaki maluszek juz duzy i sliczny ;)

    Bazylkova bardzo mi przykro, a moze nie bedzie tak zle?

    Flowwer ja bralam Amotaks i jakis antybiotyk na Fromilid na helicobacter jak dobrze pamietam

    KateHawke super ze lek pomogl, oby teraz wszystko szlo w dobrym kierunku :)

    Aksamitna po cichu gratuluje :) bierz progesteron dodatkowo i bedzie dobrze a co to za dr Cygan? gdzie ona przyjmuje?

    Rene i Ewaewa gratuluje :)

    Meśka dr Gretka malomowny i butowaty, ja go nie wspominam dobrze, chociaz transfer mi wykonal bezbolesnie i byla ciaza. polecam dr Piekarz oraz dr Gajewska z Gyncentrum albo dr Palige z Provity :)





    bazylkove, KateHawke lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Flowwer, ja się właśnie zastanawiam, czy do takiej kliniki się nie wybrać, ale się boję. Chodzi mi o to, czy od razu nie powiedzą mi, że najpierw inseminacja, a potem in vitro. A ja uważam, że jeszcze można mnie podiagnozować.

    To zależy od gina bo niektóre to fakt mało się starają z diagnostyką ale wiadomo do jednego worka nie można włożyć. Tak myślę czy Ty nie masz innej immunologicznej choroby wsółistniejącej. Badane miałaś nadnercza, kortyzol, Ana -panel ? Jaki masz poziom selenu ?
    A to że Ci Dr np. zaproponuje IUI to nie musisz się zgodzić mi zaproponował ale przychylił się do mojej odmowy na podstawie braków jakichkolwiek przesłanek.

    A staraj się o fasolkę nawet teraz bo moja koleżanka zaszła przy hasi a w ciąży jak jej zbadano TSH to miała coś ok 100 a anty tpo w tysiącach a ciąża zdrowa.

    Jakie statystyki !!! kochana ja to mogę psuć ale nie ty czy inne wszystkie tutaj twożymy małą staraniową społecznoąc i nie ma co się chować.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Gg do Jacka Szpringera. Powiem Wam ze dzięki forum i Wam mam wrażenie ze wiem wiecej na temat niepłodności niz pan dr.
    Chce pojechac do jakiejs kliniki tylko nie chce od razu propozycji ze strony lekarza na ivf bo wiem ze moj Maz sie napewno nie zgodzi a z drugiej strony wyników nie mam tragicznych moze ze stymulacja by wkoncu zaskoczylo.
    Czy ta Pani dr Cygal zna sie na meskich wynikach ? I Hsg zrobi jak bedzie trzeba?
    Tak spokojnie jeżeli chodzi o dr Cygal to polecam z całym zapleczem, mi robiła scrathing, punkcję i transfer. U Innamoraty jeszcze chyba histeroskopię ale to trzeba do źródla uderzyć. :*

    Meśka lubi tę wiadomość

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ