X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Sierpniowe testowanie, czyli dzieci ze ścierniska :)
Odpowiedz

Sierpniowe testowanie, czyli dzieci ze ścierniska :)

Oceń ten wątek:
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Hej Iga, witamy w sierpniowym wyczekiwaniu :)
    Powiedz mi, na HSG skierował Cie lekarz czy sama poprosiłas o to badanie?

    Badanie zlecił mi lekarz gin specjalista od niepłodności - miałam 7 lat mirene, cesarkę.
    Hormony i nasienie M są ok, owulacje są potwierdzone monitoringiem i badaniem proga.
    Robie je prywatnie i i mnie ze znieczuleniem ogólnym kosztuje ok 600zl

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 12 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia proszę wpisz mnie na testowanie 31.08 - lipiec co prawda stracony ale owu w sierpniu w okolicach 22.08 wiec szansa na teścik z Wami jest :)

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 13 lipca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja będe testowała ok 4.08 mam nadzieje wieeeelką, że tym razem się uda :)

    Iga66 ja w cyklu w którym miałam robione HSG wręcz miałam wskazanie by działać :) także cykl nie przepadnie :)

    Iga66 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 lipca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisalam Was na liste, a teraz idzcie i rozmnazajcie sie :)

    Iga66, patuniek86 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 13 lipca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Wpisalam Was na liste, a teraz idzcie i rozmnazajcie sie :)
    Robi się Szefowo :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 13 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    hej :) ja będe testowała ok 4.08 mam nadzieje wieeeelką, że tym razem się uda :)

    Iga66 ja w cyklu w którym miałam robione HSG wręcz miałam wskazanie by działać :) także cykl nie przepadnie :)
    A to było HSG z kontrastem i RTG ? I w którym dc robiłaś ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 11:53

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 13 lipca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tk HSG z kontrastem i RTG. dokładnie nie pamiętam ale było to zaraz po miesiaczce. Poniewaz to badanie robi się w pierwszej fazie cyklu. Pózniej śmiało mozna się starać :) my już nawet działaliśmy 3 dni po HSG :)

    Iga66 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny wstęp Malgoniu! Dziewczyny, życzę Wam owocnych starań i ujrzenia wymarzonych dwóch kreseczek w sierpniu :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Emilko :) a dla Ciebie wszystkiego dobrego z okazji 3 trymestru :)

    Emiilka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 15 lipca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, zapisz mnie prosze na testowanie na 18.08.
    Mało nas tu jakoś... Wszystkie dziewczyny pouciekaly na inne wątki, gdzie nie każdy jest mile widziany. A szkoda, bo dużo się można było od nich nauczyć.

    Pokładam duże nadzieję w tym cyklu,choć dziś mam humor do d... I wszystko wydaje mi sie bezsensu. Od polowy tego cyklu bedzie zamieszanie w naszym ,otoczeniu,, wiec ciekawa jestem jak nam te starania wyjdą... Dodatkowo nie wiem, jakie badania robić, czym ułatwić, zeby sie udalo. Strasznie doluje mnie to, że nie mam zadnego ginekologa, ktory by sie zajął nami na powaznie.
    Jeśli teraz sie nie uda, to kolejny cykl odpuszczamy. Bedzie u nas rodzina na wakacjach i wiem, że i tak bylaby klapa. Nie bedzie czasu na nic.

    Troche sobie ponarzekalam, wybaczcie, ale musiałam...

    Ten cykl zaczynam od nowego, zawirusowanego awatarka od Vivanillki - dziękuję raz jeszcze :*

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Adelka28 Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 15 lipca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-* ja już po lipcowym testowaniu i nie wyszło :-( jestem po poronieniu w kwietniu i jeszcze chyba mi się okres nie wyregulował :-( cykle mam 35 dniowe teraz jest 42 dzień a tego pierona nie ma :-( 3 czerwca miałam niby okres i w tym czasie nawet owulacja była ;-) mam nadzieję że uda mi się do Was dołączyć w sierpniu :-* A może któraś z Was też miała problem po poronieniu z @ ?

    2 lata starań
    Diagnoza niedrożne jajowody przy czym lewy niedrożny całkowicie a prawy upośledzony.
    Luty przygotowania do IV i niespodzianka 24 marca zorientowałam się, że jestem w ciąży.
    Moje szczęście trwało do 24 kwietnia przestało bić serduszko. Poronienie samoistne.
    Starań ciąg dalszy ;-)
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 15 lipca 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki dzisiaj dopiero 15.07 wiec duzo jeszcze testuje na lipcowym.
    wy macie szanse w sierpniu u mnie mniejsze ni bedzie HSG :(
    Zastanawiam sie czy przy sono HSG też nie można sie starać? Przeciez tam nie ma promieniowania rtg

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Adelka28 Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 15 lipca 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po HSG nawet trzeba się starać:-D ja drożność jajowodów miałam sprawdzaną laparoskopowo i 2 cykle później przy jajowodach niedrożnych udało mi się samodzielnie (tzn przy pomocy męża) zajść w ciążę ;-)

    2 lata starań
    Diagnoza niedrożne jajowody przy czym lewy niedrożny całkowicie a prawy upośledzony.
    Luty przygotowania do IV i niespodzianka 24 marca zorientowałam się, że jestem w ciąży.
    Moje szczęście trwało do 24 kwietnia przestało bić serduszko. Poronienie samoistne.
    Starań ciąg dalszy ;-)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko, tak to jest z miesięcznymi wątkami, że dziewczyny się tu zapewne zlecą w sierpniu dopiero :) teraz wszystkie okupują lipiec :)
    A powiedz mi co poza prolaktyną już badałaś?
    Wiesz badań to jest milion, ale nie wszystkie każdy musi robić. Widzę, ze starasz się dość długo, byłaś już w poradni leczenia niepłodności? po 12 miesiącach starań należy Ci się na NFZ, myślę, ze warto iść chociażby po to by choć część badań zrobili Ci z funduszu.

    Adelka u mnie już pół roku minęło od poronienia i mam wrażenie ze może ostatnie dwa cykle były jakieś takie normalniejsze. Ale skróciła mi się i to znacząco FL i chyba bez progesteronu nie uda mi się jej wydłużyć.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam dzisiaj potwierdzone HSG - wszystkie wymazy, posiewy, krew u mnie super i u M też :)
    Mam nadzieje ze po HSG zaskoczy coś :)

    Aga9090, patuniek86 lubią tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 16 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Malinko, tak to jest z miesięcznymi wątkami, że dziewczyny się tu zapewne zlecą w sierpniu dopiero :) teraz wszystkie okupują lipiec :)
    A powiedz mi co poza prolaktyną już badałaś?
    Wiesz badań to jest milion, ale nie wszystkie każdy musi robić. Widzę, ze starasz się dość długo, byłaś już w poradni leczenia niepłodności? po 12 miesiącach starań należy Ci się na NFZ, myślę, ze warto iść chociażby po to by choć część badań zrobili Ci z funduszu.

    Adelka u mnie już pół roku minęło od poronienia i mam wrażenie ze może ostatnie dwa cykle były jakieś takie normalniejsze. Ale skróciła mi się i to znacząco FL i chyba bez progesteronu nie uda mi się jej wydłużyć.
    Wiem, wiem. Na kilku miesiecznych cyklach juz bylam (kiedys moze z rok temu i teraz w lipcu wrocilam).
    Robilam podstawowe badania lh, estradiol, testosteron, shbg, tsh, fsh, ft3, ft4. Sama na własną rękę... W moim mieście chyba nie ma ginekologa, który wziął by się na powaznie za mnie. A uwierz, że u polowy juz bylam. Jedynie w czerwcu w koncu jedna wpadla na pomysl z HSG (gdzie wlasnie sama na tej wizycie chcialam prosic skierowanie na to). Nie bylismy w zadnej poradni. W moim mieście takowej nie ma. Musielibyśmy jeździć gdzieś dalej... Ale jeśli do końca września nie będę w ciąży, to na pewno nas gdzieś zapisze. Bo juz mam serdecznie dość.
    Coś mi się też wydaję, że mój progesteron kuleje... Ale jeszcze w tym cyklu ide na monitoringi i w 7dpo pójdę na proga.
    Dwa ostatnie cykle z rzedu robilam lh, fsh, estradiol i zastanawialam się czy znow nie zrobic w tym cyklu - ale to chyba bezsensu.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 16 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Kochane mam dzisiaj potwierdzone HSG - wszystkie wymazy, posiewy, krew u mnie super i u M też :)
    Mam nadzieje ze po HSG zaskoczy coś :)
    Będę trzymała kciuki. Ja powiem szczerze, że po HSG dwoch ginekologow mowilo mi co innego. Jeden, że mamy ten cykl odpuścić, a drugi, że nie ma co marnować takiek szansy. Więc my się nie zabezpieczalismy. No ale i tak nic z tego nie wyszło.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My postanowiliśmy odpocząć w lipcu, a z uwagi na nasz "podeszły" wiek :) prawdopodobnie podejdziemy do IUI / lekarz zasugerował po badaniu morfologi M, u mnie ze śluzem tez kiepsko :(

    Nie wiem czy jest sens żebyś kolejny raz robiła tr same badania. Powiem Ci szczerze ze lepiej pojechać na wizytę do dobrego lekarza który pokieruje - teraz wiem to z własnego doświadczenia :)

    Trzymam kciuki za Ciebie rownież :)

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga, ciągle szukam dobrego lekarza. Najpierw jak najbliżej (i tak do najblizszego mam ponad 20 km - uroki mieszkania na wsi), ale robię juz rozeznanie gdzie jeat jakiś dobry ginekolog, ktory pomaga w problemach z zajsciem w ciążę.

    Iga66 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 z tego co pamietam jestes z moich okolic :) lubelskie :)
    W Lublinie jest kilku dobrych lekarzy - w sumie ja też czekałam chwilkę a teraz widzę ze to od razu trzeba do dobrego gin a nie u lokalnych zaklinaczy...



    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ