X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ślady po drugiej kresce
Odpowiedz

ślady po drugiej kresce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myslałam ale znałam termin samoistne poronienie i ja tak miałam zanim zaszłamw ciaze z córcią i chyba teraz tez tak było :( a właśnie wyczytałam że w takich przypatkach brakuje progesteronu tak ? a czy sa jakieś preparaty bez recepty na nie ? czy tylko na receptę

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 11 listopada 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie zawsze wina progesteronu, po prostu czasami zarodek jest za słaby, ma wady i dlatego tak się dzieje, nie ma jednoznacznej przyczyny. A co do leków to nie mam pojęcia, najbardziej popularna jest luteina, ale tylko na receptę.

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam testy bobotest - zostały mi jeszcze 3.
    Wczoraj wykonałam - z tym, że po południu (10dpo) - test tej firmy i pojawił się taki cień, ślad biało-szary, gdzie wg mnie po prostu powinna się pojawić w tym miejscu kreska, w przypadku ciąży. Widać było to gołym okiem, ale po 3 minutach zniknęło i test był całkowicie czysty. Oczywiście kreska kontrolna była, czyli test dobry i prawidłowo wykonany. Miałam też tak w tamtym miesiącu ale @ dostałam o czasie tyle, że przez te ślady niepotrzebnie się nakręciłam. Teraz po prostu wiem, że to nic nie oznacza.

    Tyle, że w zeszłym cyklu "miałam" objawy takie jak ciągnięcie w dole brzucha, co mi się nigdy nie zdarzyło, więc to też mnie nakręcało na maksa. A w tym miesiącu objawów nie mam w ogólę - może po prostu wyluzowałam. Wręcz bym nawet powiedziała, że zawsze mnie bolą sutki od owulacji do samej @, a tym razem nawet to mi zabrano :(:(

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 15 listopada 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi takie ślady wychodziły na Pink testach dlatego juz ich nie kupuje

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • alexmk Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja wykonałam - mimo że wiem ze to za wczesnie - test tydzien po owulacji. i tez mialam tę kreseczkę białą która pokazała się od razu, później zniknęła. wykonałam drugi test - wiedzac dalej ze to za wczesnie - innej firmy i to samo. Naleze do osob bardzo niecierpliwych :)

    alexmk
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ