X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie śluz na początku ciąży
Odpowiedz

śluz na początku ciąży

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda wrote:
    a co do śluzu to ja mam go mało, biały-rozwodniony. Jakbym się miała sugerować szyjka i śluzem to w życiu bym ciąży nie podejrzewała :P
    U mnie różnie.jednego dnia jest dużo mlecznego i rozwodnionego,dzisiaj jest mało.a chwilami jest płodny.rozny...sama nie wiem

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie wmawiam ciążę każdego miesiąca, ale w ciąży z córką miałam biały kremowy z grudkami.. Ale podobno każdy ma inaczej

    Mart768 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    U mnie różnie.jednego dnia jest dużo mlecznego i rozwodnionego,dzisiaj jest mało.a chwilami jest płodny.rozny...sama nie wiem
    No ja od poczatku cyklu mleczny wodnisty czasem rozciągliwy, ale na szczęście nic sobie nie wmawiam

  • Wiórka90 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tutaj nowa i tez czekam na testowanie owulacje miałam 18 dnia cyklu, a od 20 odczuwam ból sutków, który staje sie już irytujący bo nawet nie mogę się dotknąć :/ od wczoraj tj 27 dzień cyklu zauważyłam u siebie dziwny śluz przypomina trochę płodny ale jest go znacznie mniej jest biały i szklisty gdzie zazwyczaj o tej porze był biały jak mąka z grudkami od momentu owulacji rownież co jakiś czas boli mnie podbrzusze jak na okres i do tego dochodzi ból pleców :/ staramy sie juz 13 cykl i ciagle nic robiliśmy badania i niby wszystko ok tylko mój partner ma zwiekszona lepkość nasienia na która w dni płodne pije mucosolvan :) dodam ze brałam przez 6 lat tabletki anty i po odłożeniu cały czas mam nieregularne cykle od 28 do 38 dni:/ od października piłam inofolik 2x1 a od marca zaczęłam zamiast nofoliku pić inofem bo jest tańszy :) pozdrawiam wszystkie Panie i życzę powiedzenia i cierpliwości, której mi samej powoli zaczyna brakować :(

    Minionkowa lubi tę wiadomość

    Wiórka90
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiórka90 wrote:
    Witam jestem tutaj nowa i tez czekam na testowanie owulacje miałam 18 dnia cyklu, a od 20 odczuwam ból sutków, który staje sie już irytujący bo nawet nie mogę się dotknąć :/ od wczoraj tj 27 dzień cyklu zauważyłam u siebie dziwny śluz przypomina trochę płodny ale jest go znacznie mniej jest biały i szklisty gdzie zazwyczaj o tej porze był biały jak mąka z grudkami od momentu owulacji rownież co jakiś czas boli mnie podbrzusze jak na okres i do tego dochodzi ból pleców :/ staramy sie juz 13 cykl i ciagle nic robiliśmy badania i niby wszystko ok tylko mój partner ma zwiekszona lepkość nasienia na która w dni płodne pije mucosolvan :) dodam ze brałam przez 6 lat tabletki anty i po odłożeniu cały czas mam nieregularne cykle od 28 do 38 dni:/ od października piłam inofolik 2x1 a od marca zaczęłam zamiast nofoliku pić inofem bo jest tańszy :) pozdrawiam wszystkie Panie i życzę powiedzenia i cierpliwości, której mi samej powoli zaczyna brakować :(
    Hm znam to.. Nieregularne cykle po odstawieniu tabletek.. Więc owu pewnie też ruchoma. Zajdziesz w ciążę to kwestia czasu a skoro śluz inny niż zwykle to kto wie, chociaż może to i kwestia hormonów, powodzenia :)

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,hej:) ktos tu jeszcze zagląda? ciekawy wątek z tym śluzem,czytałam z zapartym tchem,bo też w tym cyklu miałam jakiś taki inny niż zwykle:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mam mleczny wodnisty śluz. Bóle jak na @, ale co najdziwniejsze nie bolą mnie piersi, a zawsze bolały.Zobaczymy...w niedzielę się okaże :)

  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm.. a u mnie taki biało-przezroczysty, lepki i rozciągliwy.. jakby płodny, a jestem już po owulacji..

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawy wątek. Ja właśnie mam śluz taki biały grudkowaty jak serek... Troch dziwnie to wygląda, jakby jakąś infekcja, ale jak nie jestem sama to już mi ułożyło.

  • AdaZ91 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 3 października 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bardzo dobry wątek dla wszystkich, które tak jak ja, we wszystkim dopatruje się oznak ciąży. Ja w tym cyklu, już po owulacji zauważyłam dużo lepkiego, rozciągliwego śluzu, czasem białego i wodnistego, trochę tak jakbym tydzień po owulacji wciąż miała śluz płodny, cały czas towarzyszy mi uczucie wilgoci a że nigdy wcześniej tak nie miałam to oczywiście robię sobie ogromne nadzieje, oby tym razem nie zepsuła mi ich @. Za wszystkie z nas mocno trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2018, 16:34

  • Magda30 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 października 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam ogromną ilość śluzu wodnistego z rozciagliwymi pasmami. Czuje jak że mnie spływa. Jestem już po owu. 4 dzień fazy lutealnej i śluzu mega dużo i to taki szklisty. Do tego pieka mnie piersi w środku. Od tego cyklu pije też inofem więc sama nie wiem, co z tym sluzem. W poprzednich cyklach zdarzał się lekko rozciagliwy po owu ale zaraz zanikal lub było go bardzo mało. Czytałam oczywiście na różnych forach itd że może to być niedomaganie ciałka żółtego i zbyt niski progesteron. Chociaż mam nadzieję, że zwiastuje zielona krople.

    Musisieudac...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam strasznie dużo białego i gęstego śluzu. 18dc co to może wskazywać?

  • Marianka@87 Autorytet
    Postów: 1122 666

    Wysłany: 24 października 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czytam forum od dawna ale teraz postanowiłam dołączyc. Staramy się o dziecko od ponad 2 lat.. najpierw zupełnie na luzie bez wyliczania dni płodnych, na zasadzie jak się uda to będzie super. Od roku skupiłam się na obserwowaniu organizmu, zdrowym trybie życia, zrobiliśmy badania i dalej nic. Od jakichś 6 m-cy używam pasków owulacyjnych. I dalej nic... W połowie grudnia mamy wizytę w klinice leczenia niepłodności, więc mam nadzieję że pomogą:) ostatnia miesiączka trwała jakieś 30 godzin (normalnie trwa jakieś 4-5 dni) nie zaobserwowałam obniżenia szyjki i nie doskwierały mi żadne bóle, ale jednak krwawilam i pojawiły się niewielkie skrzepy. A potem cisza.. dziś jest 7 dni od pojawienia się krwawienia i doskwiera mi ból żołądka i zawroty głowy. Nie czuję specjalnie zmęczenia, ani jakichś wrażliwych piersi. Myślicie że mogło się tym razem udać? Pewnie niepotrzebnie podtrzymuje nadzieję, test zrobię w piątek ale zanim to zrobię, chciałam zapytać co myślicie? Pozdrawiam wszystkie starające się!


    lprkqps6ca147zr2.png

    Starania od 2016 r.
    Decyzja o IVF grudzień 2018.
    I podejście: kwiecień 2019
    30/4 transfer, 8/5 dwie kreski! 10/6 pierwsze USG i jest ❤
    Wrzesień 2020- zaczynamy starania o drugie dziecko!
    15/1 dwie kreski!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że zawsze mogło się udać, przecież poczęcie jest cudem :)

  • Marianka@87 Autorytet
    Postów: 1122 666

    Wysłany: 25 października 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudu nie było, test negatywny.. nie wytrzymałam do piątku.


    lprkqps6ca147zr2.png

    Starania od 2016 r.
    Decyzja o IVF grudzień 2018.
    I podejście: kwiecień 2019
    30/4 transfer, 8/5 dwie kreski! 10/6 pierwsze USG i jest ❤
    Wrzesień 2020- zaczynamy starania o drugie dziecko!
    15/1 dwie kreski!!!
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 25 października 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to dzień po owulacji?

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki proszę powiedzcie mi co mam myśleć ostatnia miesiączkę miałam 14.11.18 owulacje miałam wyliczając na 27.11 a razem z partnerem kochalismy się 17-18.11 i później 30-1-2 czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia? Niby 8.12 dostałam plamienia ale było bardzo skąpe trwało zaledwie 3 dni, pojawiły się w nim niewielkie skrzepy. Temperatura w ten dzień spadła o 0.2°. Dnia 06.12 zrobiłam bhcg i wynik wyszedł <1.20 oczywiście nie wytrzymała i w dniu spodziewanej miesiączki czyli 11.12 zrobiłam kolejna bhcg i wynik nadal był <1.20 ale martwi mnie ze moja szyjka macicy jest wysoko miękka i otwarta a do tego pojawia się ból jajników i przezroczysty ciągnący się śluz.
    W tym laboratorium Norma dla kobiet nie będących w ciąży wynosi <5. Dodam że jakiś tydzień przed tym dziwnym okresem bolały mnie brodawki a nie całe piersi ale dzień po zakończonej @ przestały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 20:45

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia mało prawdopodobne, że owulujac 27 a wspolzyjac dopiero 30 jesteś w ciąży, komórka żyje 24h. Z kolei 18 to za wcześnie, bo żaden plemnikczka nie przeżyje 9 dni. Jedyna możliwość byś była w ciąży to inny termin owulacji.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Niusia mało prawdopodobne, że owulujac 27 a wspolzyjac dopiero 30 jesteś w ciąży, komórka żyje 24h. Z kolei 18 to za wcześnie, bo żaden plemnikczka nie przeżyje 9 dni. Jedyna możliwość byś była w ciąży to inny termin owulacji.
    Właśnie chodzi o to że w inne dni nie współżyłam z partnerem ponieważ on pracuje za granicą i przyjeżdża co 1.5 tygodnia i właśnie trafiło tak jak napisałam powyżej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cykle mam co 28 dni zdarzy się że dzień bądź dwa @ przyjdzie wcześniej

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ