X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie śluz na początku ciąży
Odpowiedz

śluz na początku ciąży

Oceń ten wątek:
  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) mnie bolą od tygodnia cycki jak szalone i ciągle bym spala. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zrobiłam łącznie 4 testy i wszystkie pozytywne. Martwi mnie tylko, że nie mam ani trochę śluzu :( miał a któraś z Was tak? Wspomnę, że to moj 29dc a 11dpo

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia89 wrote:
    Hej Dziewczyny :) mnie bolą od tygodnia cycki jak szalone i ciągle bym spala. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano zrobiłam łącznie 4 testy i wszystkie pozytywne. Martwi mnie tylko, że nie mam ani trochę śluzu :( miał a któraś z Was tak? Wspomnę, że to moj 29dc a 11dpo


    jeśli wszystkie testy ciążowe są pozytywne to tylko gratulować ;)

    Karolcia89, An. lubią tę wiadomość

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    jeśli wszystkie testy ciążowe są pozytywne to tylko gratulować ;)

    Dziękuję :) tylko, że ja schizuje, bo zastanawiam się dlaczego mam sucho. Już raz byłam w ciąży, która straciłam i wtedy miałam mnóstwo kremowego śluzu...

    Kasienka22 lubi tę wiadomość

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 25dc pojawił się śluz przybrudzony to znaczy taki brązowo różowy, jest go mało.
    objaw nadchodzącej 2> czy może jeszcze czegoś innego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jestem tu nowa .. staramy się z mężem od dwóch lat o dzidziusia. Mam cykle 28 dniowe, kochaliśmy się z mężem w dni płodne 12 listopada, następnie dostałam @ 2 grudnia więc nadzieje upadły.. ale za to dziś mamy 4 styczeń,a okresu brak.. pobolewa mnie lewy jajnik i pojawia mi się biały ciągnący śluz... co myślicie? Macie podobne doświadczenia?

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

  • Paula_Paulina Znajoma
    Postów: 29 43

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agnes92, ja również mam podobne objawy. Od paru dni mam mega dużo białego ciągnącego śluzu, ból jajnika i podbrzusza a do tego straszny ból głowy, niestety do @ jeszcze pare dni więc musze czekać, ale nadzieja jest jak co miesiąc

    29 lat
    17.11.2019 Mikołajek ❤️ - 7 CS (wg lekarki cykl bezowulacyjny :D)

    Starania o drugiego maluszka
  • Jesica Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w ~20 dniu po owulacji, ciąża potwierdzona 6 testami i dwukrotnie betą. Do wczoraj miałam biały gęsty śluz, wczoraj zaniepokoiło mnie bo przy podcieraniu i wczoraj i dzisiaj mam śluz przeźroczysty podbarwiony na hmmm taki delikatnie pomarańczowy/żółtawy kolor?
    Zaczynam się bardzo stresować i obawiać czy coś się nie dzieje złego.
    Wczoraj robiłam progesteron i wyszedł 31,50 ng/ml.
    Dopiero w poniedziałek mogę dzwonić do gina i pewnie na wizytę nie uda się umówić zbyt wcześnie :( Czy jest się czym stresować, bardzo obawiam się poronienia :(

  • Anytram Ekspertka
    Postów: 123 106

    Wysłany: 20 lutego 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyłączam się:) jestem dziś 7 dzień po owu. Owulacja piękna, wywołana clo - bez leków jej nigdy nie miałam. od owu mam baardzo dużo śluzu, delikatnie mlecznego, rzadkiego, troche jak balsam jeśli chodzi o konsystencję. Ciągłe uczucie wilgoci w środku. Najwięcej jest go rano. Staram się już długo i jeszcze nigdy takich ilości śluzu nie miałam natomiast niewiem czy to po clo jest go tyle (w owulację po clo miałam bardzo dużo książkowego płodnego) czy może to coś na co czekam:) do testowania jeszcze troche niestety

    147d3f1af2.png[/url]
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa! Jestem 11dni po owulacji i dzisiaj test negatywny! Tylko zawsze przed @ miałam śluz kremowy a tu w tym cyklu sucho i ból pleców a także jajnik lewy dokucza! Czy ktoś ma podobne objawy? Pozdrawiam

  • Domi2808 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Od 4 miesięcy staramy się z mężem o 2 dziecko. Dziś 26 dc, kochaliśmy się dzień po spodziewanej owu, dziś śluzu sporo takiego kremowego ale na pewno znacznie mniej niż we wcześniejszych dniach. Piersi pobolewają mnie od zewnętrznej strony. Planowana @ za dwa dni. Testu jeszcze nie robiłam ponieważ chcę uniknąć ponownego rozczarowania. Dodam, że wcześniejsza ciąża nie była planowana i zwyczajnie nie wiem, nie pamiętam co działo się z moim organizmem na samym początku ciąży. Czy któraś z Was miała może taki śluz na początku ciąży? Pomocy! Co zrobić żeby zajść w ciążę? Już sił nie mam do kolejnych negatywnych testów. Podziwiam kobiety, które starają się tak długo :)

    Miasa lubi tę wiadomość

  • Nadzieja 95 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam do was pytanie zupełnie z innej beczki. Ostatnia @ miałam 7 lutego trwała 5 dni.. Z moim mężem przytulalismy się 13 i 17 lutego.. Zaznaczę, że @ mam bardzo regularne co 28 dni. Niby 20-21 miałam mieć owul. Moje pytanie brzmi.. Czy jest może jakaś szansa, że mogę być w ciąży? Niestety nie możemy próbować częściej l, bo mojego męża przez cały tydz nie ma w domu i przyjeżdża czasami na weekendy... Mam taką małą nadzieję,że może jednak się uda.. Będzie to już 6cykl

  • Magda8823 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 27 lutego 2020, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie. Jestem w 34dc @ miałam dostać 28dc robiłam test na drugi dzień od spodziewanej @ ale wyszedł negatywny i od tamtej pory bardziej przyglądam się co się dzieje na dole jeśli się podcieram mam wodnisty śluz ale jeśli na dole sprawdzam to mam mnóstwo białego sluzu ale bardziej w środku jak myślicie będzie @ czy po 36 miesiącach starań może jest iskierka nadzieji. Powiem tylko że mam PCOS i już zdarzały mi się zatrzymania @ więc próbuje się nie nakręcać.

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 maja 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...mam pytanie odnośnie sluzu. Praktycznie 2-3 dni po owu pojawiło się dużo kremowego śluzu ale jest on żółtawy. W ciągu dnia kilka razy wylewa się ze mnie. Jestem 7dpo (i mam 6dni do okresu). Czy są powody do niepokoju? Czytam, że ogólnie śluz powinien być mleczny albo biały...dodam, że infekcji żadnej raczej nie mam (byłam na wizycie miesiąc temu).

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • W_drodze_po_Ciebie Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 26 maja 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Mam pytanie, może ktoś miał podobne doświadczenie. Zamiast miesiączki pojawił mi się przezroczysto- mętny rozciągliwy śluz. Podobny do tego w czasie owulacji. Do tego od owulacji z kilkudniową przerwą pieką mnie sutki, wczoraj nawet sama koszulka mnie bolała. Martwię się ze to sprawa hormonów i ze coś się we mnie „zepsuło” po owulacji nie miałam tak dużo jak zawsze tego białego śluzu. Dosłownie może dwa razy śladowe ilości zauwazylam.... czasami zaboli mnie brzuch jak na okres. I to tyle... martwię się.. czy ktoś miał podobnie?

  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 28 maja 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W_drodze_po_Ciebie wrote:
    Cześć! Mam pytanie, może ktoś miał podobne doświadczenie. Zamiast miesiączki pojawił mi się przezroczysto- mętny rozciągliwy śluz. Podobny do tego w czasie owulacji. Do tego od owulacji z kilkudniową przerwą pieką mnie sutki, wczoraj nawet sama koszulka mnie bolała. Martwię się ze to sprawa hormonów i ze coś się we mnie „zepsuło” po owulacji nie miałam tak dużo jak zawsze tego białego śluzu. Dosłownie może dwa razy śladowe ilości zauwazylam.... czasami zaboli mnie brzuch jak na okres. I to tyle... martwię się.. czy ktoś miał podobnie?
    A robiłaś test?

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 28 maja 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam podobnie . Spóźnial mi sie okres i gdyby nie to ze sutki mnie piekły okropnie to nie kupilabym testu. Odpuściłam sobie cykl i starania na jakis czas. A jezeli o sluz to dzisiaj nawet w 12tc sluzu prawie w ogóle. Za to zawsze przed okresem mialam go sporo i caly czas sprawdzałam czy to okres

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 28 maja 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze przed @ była Sahara, a w zaciazonym cyklu dużo jakby płodnego śluzu 😂 aż do dzisiaj mnie zalewa ale już biały a nie jak płodny 😂😂

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 28 maja 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz nie jest wyznacznikiem. To kwestia indywidualna tak samo jak bol piersi czy inne objawym 😉

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ