X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starające się z rocznika 90'
Odpowiedz

Starające się z rocznika 90'

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Ka Miszka Anula pocieszacie mnie, że to nie tylko ja miałam taki kołowrotek w głowie, najchetniej to testowałabym od 4 dpo :P I przyznam szczerze, że po 1 niepowodzeniu byłam wręcz obrażona, że jak to tak :)

    w_nika jeszcze jest nadzieja! Do póki @ sie nie rozkręci trzeba w to wierzyć :)
    Zuza_22 Kiedy teraz testowanie? bo u mnie 16 ale czuję że i tym razem się nie udało :( ostatnio to chociaz ból piersi był, a teraz nic..

    ibishka lubi tę wiadomość

  • aniula90 Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisałam, bo jakoś czasu nie było...

    Otóż jestem w ciąży! W środę idę do lekarza!

    Trzymam za Was kciuki :)

    Zuza_22, w_nika lubią tę wiadomość

    89cbe1082c45167bf2d0466f0bc62e7f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniula90 wrote:
    Nie pisałam, bo jakoś czasu nie było...

    Otóż jestem w ciąży! W środę idę do lekarza!

    Trzymam za Was kciuki :)
    Aniula90 cudownie, gratuluje! :) 3majcie się cieplutko :)

  • Milkenss Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 21 lutego 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Staramy się o dziecko od 9 miesięcy. Ogólnie już w sumie chciałam lecieć na badania płodności, robiłam tsh jest dobre. W tym miesiącu spotkała mnie dziwna sytuacja. Dni płodne miałam według kalendarzyka między 10-14 lutym cykle są 25 dniowe, były przytulanki i w ogóle i koło 19 lutego obudziłam się w nocy by zrobić siku, potem dopadł mnie ból. Koło 5 minut bólu macicy. Dziwnego nie okresowego, silnego, wystraszyłam się chcieliśmy jechać wręcz do szpitala bo pomyślałam, że może mam zapalenie przydatków czy coś w tym stylu. Od tamtej pory piersi bolesne, dziś złapałam się na drzemce choć tego nie robię, wczoraj zasypiałam u koleżanki w aucie. Nie pytajcie o temperaturę itp nie mierzę sobię jesteśmy zdania, że jak się uda to będzie... Ale ten ból... Myślicie, że mogło się udać? A i dodatkowo mam ciągle mokro w gaciach...

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiszka i jak tam u Ciebie?
    U mnie planowo mialo byc 15 marca bo teraz wypadal by bardzo dlugi cykl, ale ktos tam na górze chyba nad mna czuwa bo cykl mi sie skręcił do podrecznikowego :D i testowac będę ok. 3 marca :)

    Aniula Gratulacje i życzę pięknie bijacego serduszka :)

    Mikens jeśli sie udało to faktycznie moglo btc to zagniezdzenie :) choc ja raz mialam tak bolesna owulacje ze bol przypominal porodowe skurcze :D trzymam kciuki :) ja w 1 ciazy tez jako pierwszy i jedyny objaw mialam wlasnie okropne zmeczenie i sennosc

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Milkenss Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 dzięki. Właśnie z pierwszej ciąży pamiętam głównie senność. Nigdy nie miałam bolesnych owulacji. Wczoraj wręcz zasnęłam na kanapie o 18... 27 powinnam miec @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 10:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 ja póki co jestem w trakcie @. Z mężem tylko czekamy aż się skończy, by móc na nowo zacząć działać, póki co wypada że testowanie będzie 14.03. Teraz 3mam mocno kciuki za Twoje testowanie :D

    Milkenss bardzo możliwe że to zagnieżdzenie, dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molkens zapowiada sie obiecująco :) Trzymam mocno kciuki bedziesz testowac wczeaniej czy wytrwasz do 27? :)

    Kamiszka dziękuję:* mam ogromną nadzieję, już w wyobraźni widzę dwa bąble bawiące sie razem :) w tym miesiącu "sprzedalam" syn siostrze na weekend i jak na zawolanie dni plodne przyszły- więc troche ciszy i odpoczynku.mieliśmy:) a fasolki podobno spokój lubia :) mam nadzieję, że szybko ci zleci ten czas:)

    KaMiszka lubi tę wiadomość

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w szpitalu...

    czekam i czekam i czekam sama nie wiem na co.
    Z jednej strony jestem gotowa na najgorsze a z drugiej strony mam ciągle nadzieję...

    Odezwę się jak już coś będę wiedziała :(

    aniula90 Gratulacje ściskam ! :*

    0f5280f6c7.png
  • Milkenss Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza_22 wrote:
    Molkens zapowiada sie obiecująco :) Trzymam mocno kciuki bedziesz testowac wczeaniej czy wytrwasz do 27? :)

    Wytrzymam... Tyle testów co zmarnowalam a łez wylanych. Dzis bylam u znajomej zrobila mi drinka. Sprobowalam go i mnie odrzucilo. Nawet jak wkrecalam sobie ciaze to tak nie miałam. A dzis po prostu lyk i czułam jakbym pila samą wódkę i podziekowalam. Dotąd mam niesmak w ustach. Nawet ona powiedziała że coś blada jestem. Wytrzymam... I na nic się nie nastawiam.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W_nika bardzo mi przykro:( ale wiedz że mocno trzymsm kciuki za Twojego okruszka:) napewno będzie dobrze:) trzymaj sie mcno i przede wszystkim nie trac nadzieji

    Milkens pidziwiam Cie w pierwsza ciaze zaszlam tak nie spodziewanie szybko ze nawet nie zaczelam myslec o tym ze sue staram- nir bylo mowy o mysleniy o testach. Ale teraz w 1 cyklu myślałam, że oszaleje teraz troche lepiej:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 10:41

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny - i ja do Was postanowiłam dołaczyc ;-)
    rocznik 90'
    starania od czerwca 2016:
    - problemy z prolaktyna - bromergon od listopada 2016
    - badanie nasienia ok
    - dzis jestem po hsg - obustronna niedroznosc jajowodow - w drugiej probie udalo sie jakby przetkac lewy jajowod..
    dzis 11 dc ale nie wiem czy juz nie bedzie za pozno na starania w tym cyklu ;-(

    Zuza_22 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ibishka razem raźniej :)
    A czemu miałoby być za późno:)?

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika współczuję szpitala, mocno wierzę że będzie wszystko dobrze, i przekażesz nam dobre informacje :)
    Ściskam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    hej dziewczyny - i ja do Was postanowiłam dołaczyc ;-)
    rocznik 90'
    starania od czerwca 2016:
    - problemy z prolaktyna - bromergon od listopada 2016
    - badanie nasienia ok
    - dzis jestem po hsg - obustronna niedroznosc jajowodow - w drugiej probie udalo sie jakby przetkac lewy jajowod..
    dzis 11 dc ale nie wiem czy juz nie bedzie za pozno na starania w tym cyklu ;-(
    Ibishka 11dc to jeszcze nie za późno, możesz być dopiero przed owulacja. Więc działajcie :) szanse są zawsze

  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo w 8-10dc miałam śluz typowo płodny, i mega ból brzucha i tak mi się wydawało jakby owu była tuż tuż..ale próbować i tak trzeba. Lekarz kazał odczekać 2 dni i że próbować. Jutro idę na kontrolę to na usg zobaczymy czy była już owu.. :-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Milkenss Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie nadal senność i bóle brzucha jak na okres. Dziś mega apetyt... Wydaje mi się że chyba nic z tego. Ale po tylu miesiącach prób to już przywykłam.
    ibishka powodzenia. Wiesz jak jest te nasze dni potrafią się nieźle poprzesuwać.

  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w domu dzisiaj mnie wypisali.

    Wczorajsza beta: 2900 dzisiejsza: 4000
    Pęcherzyk na USG widoczny z ciałkiem żółtym, nie pamiętam czy mi powiedzieli wielkość.

    Boże ale mnie pani pielęgniarka dzisiaj nastraszyła ! Pobierając mi betę mówi: wydaje mi się że dzisiaj pobieramy żeby zobaczyć czy przyrasta bo jak nie to dzisiaj pewnie zrobiliby Pani zabieg a jutro do domu...
    Ja już czarne myśli. Do wyników nic nie dałam rady zrobić nic zjeść.

    A tu taka niespodzianka ufff

    W sobotę zrobię sobie powtórkę bety dla pewności.

    Dziękuję Wam za mega wsparcie ! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 21:04

    Milkenss, KaMiszka, Flowwer lubią tę wiadomość

    0f5280f6c7.png
  • Milkenss Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w nika trzymaj się ciepło. Dbaj o siebie.

  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W_ nika miałaś na mysli 4000:)?
    Super!!! Ah no pecherzyk z cialkiem to już calkiem powazny obywatel :) oby Ci ta fasolinka już takich numerów nie robila:)

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ