X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr trzymaj się i przebadaj się i nie czekaj na lekarzy, ja po pół roku zrobiłam to na własną rękę i wyszło podwyższone tsh i prolaktyna, jestem 3 miesiące na lekach i prawdopodobnie jestem w ciąży.

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu nie zatestowałam !!! Obiecuję sobie że jutro zrobię to na pewno. W zeszły piątek nie dostałam @, myślę że jeśli jestem w ciąży to na teście powinno już coś wyjść...a jeżeli nie jestem, noooo to mam problem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I beta wyszła <0,1, czyli ciąży brak. A temperatura nawet nie spada :-(

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testować jutro czy czekać jeszcze na wredną @??? Jak dziś ok 18 sikne to jest szansa na bladziocha?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 18:55

    cl2sjfv.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny melduję się z wynikiem bety :)

    225,70mlU/ml :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:22

    Dżuls, Molekuła, karolka22, skabarka lubią tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota wrote:
    hej dziewczyny melduję się z wynikiem bety :)

    225,70mlU/ml :D

    Gratulacje!!!!! :)

    Molekuła lubi tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy można robić wieczorem. Mi wtedy wyszły dwie tłuste krechy.

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Zrobienie pełnej diagnostyki dla nas obojga to niestety większe pieniądze, których na dzień dzisiejszy nie mamy, bo zainwestowaliśmy wszystko w większe mieszkanie z myślą o dziecku. Nie przyszło nam do głowy, że możemy mieć problem z jego poczęciem. No i dziś mamy mieszkanie, nie mamy dziecka i nie mamy kasy, aby się o nie postarać z pomocą medyczną :(

    Właśnie totalnie nie czaję tego systemu! Wszyscy krzyczą że Polska potrzebuje więcej dzieci bo mamy zapaść demograficzną.

    A do gina to najlepiej prywatnie, hormony prywatnie, monitoring owu prywatnie i za wszystko trzeba płacić grubą $$. Bo w ramach NFZ robią ze wszystkim problemy. Ciekawe ile więcej dzieci byłoby w Polsce gdyby opieka ginekologiczna była lepsza i za darmo.
    Nie dość, że trzeba stawać na głowie, żeby człowieka było stać na posiadanie dziecka, to jeszcze musi nas stać żeby się STARAĆ... eh :(

    <@ i dół MODE ON>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:31

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molekuła wrote:
    Właśnie czytam że dobrze robi też na skórę i włosy:D Spróbuję koniecznie i zobaczę czy na mnie też zadziała. I będę stosować jak tylko odwiesimy starania:D Oby jak najszybciej!

    Bergamotka, widzę że znasz się na ziołach:) Słyszałam kiedyś o Ziołach ojca Sroki dla starających się o dziecko, w składzie też mają majeranek. Myślisz że warto w nie zainwestować?

    Z całego składu tych ziół możesz mieć problem z kupnem owocu niepokalanka (ale nie koniecznie, ja nigdy nie kupowałam ziela jedynie Castagnus tabletki, których głównych składnikiem jest niepokalanek) Chyba, że już znajdziesz gotową mieszankę z tym ziołem. Sprawdzaj dokładnie skład jeśli ma to być mieszanka. Najbardziej polecam kupić osobno paczuszki z ziołami i wymieszać samodzielnie.
    To są dobre zioła, ale ja w ich składzie nie widzę majeranku (origanum majorana) :) jest lebiodka pospolita (origanum vulgare), która jest krewniaczką majeranku ale to nie to samo ;) potocznie na lebiodkę pospolitą mówimy oregano (tak, te same co m.in dodajemy do pizzy ;) ) :)

    A czy warto? Warto, nie zaszkodzą, a jeszcze jak będziesz je pić z wiarą to już więcej jak połowa sukcesu :) organizmowi trzeba pomóc pozytywnym nastawieniem psychicznym do ziół. To nie tabletka przeciwbólowa, że łykniesz i za chwilę poczujesz jej działanie.
    Z podejściem typu: "fujjj one są ohydne, smakują jak trawa, w dodatku na mnie nie działają, a piję już ponad tydzień (!)..." na pewno nie poznasz, jaką mają moc sprawczą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 16:07

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapisalam sie dzisiaj do gina na fundusz, pierwszy wolny termin 3 marzec. Smieszne ;-) a to podobno i tak najkrocej bo gdzie indziej sa nawet polroczne terminy. teraz zanim sie zajdzie trzeba lekarza zapisywac na zas ;-)

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero 3 marzec?! ale masakra. Ja też się dzisiaj zapisywałam do gina i miałam nadzieję, że już w przyszły tygodniu pójdę, a okazało się że dopiero 27 stycznia.

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota super, gratulacje wielkie!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Begamota wielkie gratulacje.
    Dziewczyny kiedy obstawiacie u mnie owulkę?

    Powiem wam że ostatnio nie mam nawet czasu myśleć o objawach ciąży. Wczoraj jedynie lał się ze mnie biały kremowy śluz a dzisiaj sutki rano mnie mega swędziały. To tak zauważyłam bo nie mogłam się przestać drapać :p

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo mnie nie było na forum ovu, nadrabiam zaleglosci:-)
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym!!!
    Może w tym miesiącu dołączę do tego zacnego grona.
    Miałam dziś sen , ze urodziłam trojaczki, od przybytku glowa nie boli ;-)
    Chyba poszukam w senniku co to oznacza.
    Testuję już albo dopiero 18 stycznia, chyba ze mnie cos pokusi I zrobię wcześniej:-)
    Trzymam kciuki za wszystkie starające I za zafasolkowane aby te ciąze byly nudne I ze szczesliwym zakonczeniem.

    9ee8ee5a590040466b78c40734cc4661.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 11:55

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test. Jedna kreska, bez swojej koleżanki.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju chyba wypiję wszystko co jest w domu do picia!
    Normalnie mam mega pragnienie...

    skabarka lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też wczoraj jedna kreska :(

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dni płodne w sylwka i początek roku. Teraz mam ładną temperaturę ale biorę Inofem i może to on mi tak ładnie wykres maluje?
    Bo ból brzucha mam identyczne jak na @ więc się nie nakręcam :(
    Byłam dziś na morfologii, lipidogram, TSH i inne. Korciło mnie dokupić betę, ale wolę poczekać i dostać okres niż zobaczyć negatywny wynik i się wkurzyć ;/

  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny dzisiaj dostałam @ wiec zaczynam nowe starania. Niestety ;(

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
‹‹ 44 45 46 47 48
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ