X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Starania przy choince a potem styczniowe testowanie
Odpowiedz

Starania przy choince a potem styczniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie, wypadłam z gry :( jest mi cholernie przykro, bo na prawdę uwierzyłam, że ten spadek przedwczoraj był implantacyjny i jeszcze na dodatek ta szyjka wysoko i miękka!
    No ale niestety, @ przyszła. Jest skąpa, ale nie nazwałabym tego plamieniem. Szyjki kompletnie nie rozumiem, dała mi tyle nadziei!! Niby @ jest jakoś od rana a szyjka dalej wysoko i dalej miękka, no przecież podczas @ powinna być twarda i na dole, zawsze taka była. Nic nie rozumiem, nie dość, że się nie udało to jeszcze mój organizm drwi sobie ze mnie samej... Nie wiem ile cykli jeszcze wytrzymam, z każdym kolejnym zbliżam się do załamania nerwowego :( :( :(

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wytrzymasz, bo cel jest tego wart, ja już z tą szyjką dałam spokój. Ile kobiet tyle teorii na ten temat, organizm każdej z nas jest inny, człowiek wszędzie szuka jakiegoś maleńkiego znaku,że jednak, też tak mam. Zwariować można , ale mino tych upadków ,musimy walczyć, by potem radość trwała i trwała i trwała :)

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr w poprzednim cyklu też miałam miękką szyjkę, wysoko uniesioną przed @, zastanawiałam się co jest grane, przylazł[email protected] tym cyk,u tak na prawdę nie sprawdzałam dokładnie szyjki, może ze dwa razy po potencjalnej owulce. Nie sugerowałam się tym bo prawie kompletnie odpuściłam... Jeżeli @ się u Ciebie na dobre rozkręci to i żal z tego cyklu odejdzie wraz burzą hormonów, ktore mącą umysł i nasilają złe samopoczucie. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją siłę, chęć walki o małą istotkę, która się pojawi wkrótce na pewno! Ściskam mocno!

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr nie poddawaj się!! Fasolka sama wybierze czas kiedy do Ciebie przyjść :* a powiedz mi, masz porobione wyniki prolaktyny, progesteronu i tsh?
    Może warto by też zacząć brać Oeparol jeśli nie bierzesz?? kurcze, nie wiem co Ci doradzić :(

    patrycja87, kkkaaarrr lubią tę wiadomość

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr - najlepiej byłoby wykryć owulację, podjąć odpowiednie kroki :] i zapomnieć o temacie aż do terminu @.

    Liczę że z każdym kolejnym cyklem bedzie bliżej tego ideału, bo ile można się tak wkręcać i wymyślać objawy które przepowiadają ciąże. Szczególnie starając się o pierwsze dziecko totalnie nie wiemy jak na ciążę zareaguje nasz organizm.

    Stres nie służy, jest tyle historii, że dopiero jak para sobie odpuśći to się udaje:]
    A prędzej czy później się doczekamy!


    ...
    (ciekawe jak będę gadać parę dni przed @:P)

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka, a na co ten Oeparol? tzn co to?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 21:14

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Drogie, wypadłam z gry :( jest mi cholernie przykro, bo na prawdę uwierzyłam, że ten spadek przedwczoraj był implantacyjny i jeszcze na dodatek ta szyjka wysoko i miękka!
    No ale niestety, @ przyszła. Jest skąpa, ale nie nazwałabym tego plamieniem. Szyjki kompletnie nie rozumiem, dała mi tyle nadziei!! Niby @ jest jakoś od rana a szyjka dalej wysoko i dalej miękka, no przecież podczas @ powinna być twarda i na dole, zawsze taka była. Nic nie rozumiem, nie dość, że się nie udało to jeszcze mój organizm drwi sobie ze mnie samej... Nie wiem ile cykli jeszcze wytrzymam, z każdym kolejnym zbliżam się do załamania nerwowego :( :( :(

    kkkaaarrr, ja też zaczęłam dziś nowy cykl i naprawdę nie sądzę, żebym długo tak wytrzymała. Wykres był piękny, nigdy nie miałam takich temperatur. Nawet objawy się pojawiły. A @ i tak się przyplątała.
    Chyba naprawdę trzeba sobie darować te wykresy, szyjkę itd. Tylko się nakręcamy.
    Z tym że łatwo tak mówić, a w praktyce dobrze wiemy, jak jest.
    W każdym razie rozumiem Cię bardzo dobrze i wspieram :*

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooperol to olej z wiesiołka :-)

    U mnie ten cykl był ze wspomagaczem nie powiem, bo lykałam castagnus raz dziennie. Nie wiem czy on jest sprawcą zaciążenia (prócz męza oczywiście ;) ), ale na pewno mi pomógł. Do tego polecam herbatki ziołowe, np z majeranku który jest baaardzo delikatny, rozgrzeje organizm od środka. Jestem zwolenniczką i fanką ziół bo to natura w czystej postaci :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 21:43

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamota, ale na co ten majeranek? Brzmi ciekawie ;)

    PWZJp2.png
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chetnie tez skorzystam z czegos co polecacie, teraz mam 3 cykl i nic chyba nie bedzie bo boli mnie brzuch jak przed @ :(

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Bergamota, ale na co ten majeranek? Brzmi ciekawie ;)

    Majeranek czyni ciało ciepłym, dodaje energii :-) korzystnie wpływa na cały organizm. Jeśli organizm jest ciepły tym samym jest zdolny do prawidłowego funkcjonowania :-) jest bezpieczny dla kobiet w ciąży (reguluje pracę przewodu pokarmowego, łagodzi ponoć nudności) i karmiących (pobudza laktację, dziecko nie ma kolek).
    Nie polecam do parzenia majeranku kupowanego w sklepach spożywczych, tych typowo do potraw. Lepiej kupić w zielarskim :-) 1-2 szklaneczki herbatki dziennie z 1 łyżeczki ziela na szklankę wrzątku. Można osłodzić miodem lub sokiem np. z malin :-) sok z owocu maliny jest ok w ilości 1-2 łyżeczki na szklankę herbatki. Z liści tego owocu nie wskazane jest picie naparów we wczesnej ciąży, ponieważ ma mocne działanie pobudzające macicę.

    Lianna, patrycja87, Molekuła lubią tę wiadomość

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę jakie super rady .:)

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a oeparol jest dobry na produkcję śluzu płodnego :) naprawdę robi się go dużo więcej i jest lepszej jakości a to jak wiadomo bardzo ważne przy podróży plemników do jajeczka :) można sobie na próbę kupić jeden blister oeparolu w aptece na próbę - ja tak zrobiłam i pół mi zostało :) to się bierze od zakończenia @ do owulacji :) po owu się odstawia :) osobiście polecam, bo w pierwszym cyklu mi się udało ;)

    patrycja87, Molekuła lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przylazla @ :((

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana przykro mi, oby kolejny był tym pozytywnym!!!

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    a oeparol jest dobry na produkcję śluzu płodnego :) naprawdę robi się go dużo więcej i jest lepszej jakości a to jak wiadomo bardzo ważne przy podróży plemników do jajeczka :) można sobie na próbę kupić jeden blister oeparolu w aptece na próbę - ja tak zrobiłam i pół mi zostało :) to się bierze od zakończenia @ do owulacji :) po owu się odstawia :) osobiście polecam, bo w pierwszym cyklu mi się udało ;)

    Właśnie czytam że dobrze robi też na skórę i włosy:D Spróbuję koniecznie i zobaczę czy na mnie też zadziała. I będę stosować jak tylko odwiesimy starania:D Oby jak najszybciej!

    Bergamotka, widzę że znasz się na ziołach:) Słyszałam kiedyś o Ziołach ojca Sroki dla starających się o dziecko, w składzie też mają majeranek. Myślisz że warto w nie zainwestować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    a oeparol jest dobry na produkcję śluzu płodnego :) naprawdę robi się go dużo więcej i jest lepszej jakości a to jak wiadomo bardzo ważne przy podróży plemników do jajeczka :) można sobie na próbę kupić jeden blister oeparolu w aptece na próbę - ja tak zrobiłam i pół mi zostało :) to się bierze od zakończenia @ do owulacji :) po owu się odstawia :) osobiście polecam, bo w pierwszym cyklu mi się udało ;)


    U nas tez z oeparol udalo sie za 1 razem. Byc moze to zbieg okolicznosci, a byc moze rzeczywiscie jest skuteczny :-)

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze do dzisiejszego ranka żyłam nadzieją, że się udało. Niestety temperaturka leci w dół więc pewnie jutro rano przywita mnie @

    P.S. Obserwuję wątek od dłuższego czasu, ale pisze pierwszy raz. Jestem "nowa" na Ovu i na forum ;)

    Aaaaa i serdecznie gratuluje Tym którym się powiodło i trzymam kciuki żeby wszystko było ok, a pozostałym życzę powodzenia w kolejnych staraniach.

    d1cc1810ef5826ff5fb1a663d6a34671.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 07:00

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dzisiaj jakiej nowe nadzieje wstapily we mnie, plamien zero, boli zadnych :)

    moze nie bedzie zle :)
    jutro rano zatestuje :)

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna, przykro mi.. Jedziemy na jednym wózku

    Skabarka, może spróbuję z tym oeparolem, dzięki za radę.

    Jeśli chodzi o dodatkowe badania to mój gin mi niczego nie przepisał. Stwierdził, że jak rok jeszcze nie minął to mam nie robić paniki. Kazał się mężowi przebadać i tyle. Podstawowe badania, w tym TSH miałam robione i było w porządku. Zrobienie pełnej diagnostyki dla nas obojga to niestety większe pieniądze, których na dzień dzisiejszy nie mamy, bo zainwestowaliśmy wszystko w większe mieszkanie z myślą o dziecku. Nie przyszło nam do głowy, że możemy mieć problem z jego poczęciem. No i dziś mamy mieszkanie, nie mamy dziecka i nie mamy kasy, aby się o nie postarać z pomocą medyczną :(

    Wyłączam się z forum na jakiś czas, nie chcę wprowadzać tu przygnębiającej atmosfery, a na jakikolwiek powiew optymizmu chwilowo mnie nie stać.

    Gratulacje tym, którym się udało, cieszę się, że choć dla was ta 'choina' okazała się szczęśliwa.
    Powodzenia dla tych, które jeszcze czekają.

    parvativ lubi tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
‹‹ 44 45 46 47 48
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ