X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Sasanka uda sie. Po prostu musosz trafic na swoj miesiac plodnosci.Tule mocno. Co by nie bylo. Uda sie na peno

    U mnie np zartuja,ze zajde w marcu i znowu bede miec grudbiowe dziecko. Bo marzec,to moj mc. No zobaczymy :-D

    Dziekuje :* Wiem, ze sie uda! Jednak cos pika, zaskakuje, w koncy zaskoczy na dobre, bez sciemy, poronienia, lez. Chocbym miala ronic co miesiac, nie poddam sie! Bede walczyc, obiecuje to sobie i Wam! Wierze, ze u mnie to ciaza biochemiczna, a nic gorszego i ze za chwile, jak beta spadnie do zera, bede mogla dzialac dalej

    agge, Szczesliwa_mamusia, moni05, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do @ 5 dni, ciągle boli mnie jajnik... dziś to już bez przerwy od rana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 11:28

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez dzis kluje. I znowu brazowe plamienia.

  • Paula_Paulina Znajoma
    Postów: 29 43

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    to mój 5 cs i postanowiłam do Was dołączyć, do @ jeszcze 6 dni,
    Oby ten rok był lepszy od poprzedniego! :)

    agge, Malgonia, Sasanka5, Niecierpliwa..., MonikA_89!, Arashe lubią tę wiadomość

    29 lat
    17.11.2019 Mikołajek ❤️ - 7 CS (wg lekarki cykl bezowulacyjny :D)

    Starania o drugiego maluszka
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paula! Trzymam kciuki za testowanie :) Chyba będziemy testować razem jeśli nie dostanę wcześniej okresu :)

    Dziewczyny też sądzę że kobiety są bardzo mocne. Mężczyźni z ich psychiką po prostu nie daliby rady przechodzić przez choćby zwykły cykl miesięczny z naszymi wahaniami nastrojów itp., a co dopiero ciąża, poród, połóg :D Dziewczyny rządzą ;)

    U mnie dalej spokojne oczekiwanie na okres lub testowanie. Do okresu w możliwym najkrótszym terminie zostało 3 dni, a w najdłuższym 6. Nie mam żadnych objawów, także na nic się nie nastawiam, a raczej na okres.
    Jedynie wczoraj wieczorem i dziś rano miałam sporo takiego kremowego grudkowatego śluzu i zastanawiam się czy mnie jakaś infekcja nie dopadła, chociaż nie odczuwam żadnych dolegliwości. Chyba zapiszę się do gina za jakieś 2 tygodnie żeby zerknął na podwozie ;)

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Przez przypadek polubiłam.... trzymaj się :*

    A ja polubiłam świadomie, bo podoba mi się rozsądne podejście :) lepiej mieć miła niespodziankę niż budować zamki na lodzie.

    agge, Sasanka5 lubią tę wiadomość

  • Paula_Paulina Znajoma
    Postów: 29 43

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka, ja też próbuje się nie nastawiać (jak co miesiąc), ale jak na teście widzisz po raz kolejny jedna kreska to i tak jakiś smutek człowieka ogarnia. Mam ostatnio tak nieregularny cykl (po 7 latach brania anty), że w sumie nie wiadomo kiedy @ przyjdzie. ale wg mojej apki 23 stycznia będe testowac :) Ostatnio niby pojawił się strasznie duże ilości sluzu (od jakis 3 dni) białego i mega szklistego, wiec nie zostało mi ni jak tylko czekać

    29 lat
    17.11.2019 Mikołajek ❤️ - 7 CS (wg lekarki cykl bezowulacyjny :D)

    Starania o drugiego maluszka
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja się śluzem nie sugeruję bo równie dobrze można wróżyć z fusów, u mnie co miesiąc to inny śluz albo suchość.
    W zaciążonym cyklu typowo ciążowy śluz pojawił się zdecydowanie po termine @ i to było takie zdecydowane, szło mi kilka wkładek dziennie przez większość ciąży.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Paula_Paulina Znajoma
    Postów: 29 43

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem, wiem, u mnie też różnie już bywało przez te 5 cykli.
    Obiecałam sobie, że w tym cyklu nie będę świrować i wymyślać objawów, bo mnie mąż chyba z domu wyrzuci za te jazdy :D ale ciężko się opanować jak @ sie zbliża :)

    29 lat
    17.11.2019 Mikołajek ❤️ - 7 CS (wg lekarki cykl bezowulacyjny :D)

    Starania o drugiego maluszka
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde przypomniałam sobie coś... dziś w nocy 2 albo 3 razy obudził mnie ból w dole brzucha, nie gazy, taki inny ból, trochę ucisk. Staram się sobie nic nie wkręcać, ale myślicie że to mogło być zagnieżdżenie? Na oko jestem 7dpo.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    kurde przypomniałam sobie coś... dziś w nocy 2 albo 3 razy obudził mnie ból w dole brzucha, nie gazy, taki inny ból, trochę ucisk. Staram się sobie nic nie wkręcać, ale myślicie że to mogło być zagnieżdżenie? Na oko jestem 7dpo.

    Wszystko jest możliwe :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz nie wiem nic. W ciazy z synkiem,to kompletnie nic nie czułam,procz mega bolesnych piersi na 4dni przes spodziewanym okresem. Ale i tak myslalam,ze dostane okres. O ciazy nie myślałam, bo byłam.w trakcie diagnostyki. Teraz od czasu owu kłuło mnie w jajniku,bolala macica i ciąży z tego raczej nie będzie. Staram się Oczysic umysł.na czas szpitala. Między doagnostyka nie można uprawiać seksu,ale pewnie ten zakaz zlamiemy,na zasadzie-a,udalo sie raz,to moze uda sie i 2. Nawet z ginem sie smielismy,ze mpze to na nas jakos podziala.

    Holibka-nie mniej jednak,życzę Ci,zeby to bylo zagniezdzenie i zebys zobaczyla te 2kreski na tescie.

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka, mogło :)

    A u mnie aż żal wydawać na duphaston czy inną luteine... Lepiej najtańszy test kupić. Rano zrobiłam test ciążowy a pół godziny później zaczęło mi się plamienie.. :)))

    Także ten.

    Wiecie, ja podchodzę spokojnie bo to starania o trzecie.jak nie będzie to trudno.
    Przy staraniach o drugie po trzech latach starań byłam blisko psychiatryka.
    Także rozumiem rozpacz kiedy ten test po raz kolejny pokazuje null, a człowiek już zrobił wszystko co w jego mocy żeby był pozytyw.

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe ciekawe... ja przy staraniach o drugie mam mniej stresu niż przy staraniach o pierwsze (10 cykli starań), ale mimo wszystko jak już się podjęło decyzję o dziecku pierwszym, drugim, trzecim... to oczekuje się rezultatów i brak efektów w staraniach każdego frustruje.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o pierwsza ciaze sataralam sie rowno 72cykle ;-) a o drugą leci teraz 10 i już by się chciało. A jeszcze pesel robi tik tak. Choc staramy sie podejsc do tego na luzie, to jednak,gdzies tam z tyłu głowy jest to rozczarowanie. Choc sie i tak ciesze,ze sie chociaz nasienie męża poprawilo. Bo ja to zniose wiecej niz on.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sobie tak myśle,ze moze to moje plamienie,to implantacja dopiero. Jest to dosc skąpe, nie trwa caly czas. Wyszlo wcziraj. 12dni po owu. No nic, gdybac nie będę,tylko cierpliwie poczekam do poniedziałku :-)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Teraz sobie tak myśle,ze moze to moje plamienie,to implantacja dopiero. Jest to dosc skąpe, nie trwa caly czas. Wyszlo wcziraj. 12dni po owu. No nic, gdybac nie będę,tylko cierpliwie poczekam do poniedziałku :-)

    Nie uwierzę, ze wytrzymasz do poniedziałku :P

    Szczesliwa_mamusia, agge, Sasanka5, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nie uwierzę, ze wytrzymasz do poniedziałku :P
    Hahaha...no moze nie do poniedziałku, ale do niedzieli się postaram :-D

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia ja miałam plamienie w dniu spodziewanej @ w owocnym cyklu. Ewidentnie implantacyjne, teoretycznie 14dpo. Taki zaróżowioną śluz, a potem kilka dni beżowo-brązowy, skąpy.

    agge, Sasanka5, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Tulę mocno :* jeśli nie teraz to będzie dobrze następnym razem. Nie można się poddawać. Jestem dumna z tego, że jestem kobietą patrząc na to, jakie Wy, jakie MY jesteśmy dzielne, ile jesteśmy w stanie poświęcić i ile miłości mamy w sobie, że swoje zdrowie psychiczne kładziemy niżej niż pragnienie obdarowania swoją miłością jeszcze jednego, małego Bąbelka.
    Całym serduchem wspieram i czekam na dobre wieści <3
    Co by nie było - będzie dobrze, bo nigdy nie można powiedzieć, że wszystko już stracone.
    Pięknie to ujęłaś :*

    moni05 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ