Forum W oczekiwaniu na testowanie STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE
Odpowiedz

STYCZEŃ 2019 - NOWY ROK NOWE NADZIEJE

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś temp już 36.9, ale żadna aplikacja jeszcze nie wyliczyła mi owu, oprócz ovufriend :P
    Pewnie obliczą dopiero na wtorek.

Arashe lubi tę wiadomość

91bbb8f83b.png

c62facf3ab.png

14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malinowa91 Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAg08 wrote:
    My serduszkowalismy co ok. 2 dni ale jak mi wyszedł pierwszy pozytywny to 3 dni pod rząd i później dwa razy co 2 dni i się udało;)

My do tej pory tez wlasnie albo dwa dni pod rzad i przerwa albo co drugi dzien..a yeraz sprobujemy codziennie i potem tal jak Wy co drugi na wszelki wypadek :D

NAg08 lubi tę wiadomość

qdkkio4pccsu18zx.png

58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

29lat👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start ivf
    04.2019 - ET 4/5AA cb 😔😔😔
    06.2019- FET (N) 2BB 😔😔😔
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 😊😊😊
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

Mamy jeszcze:❄3BB❣

“In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.

MTHFR C677T- hetero; PAI-1 4G/5G-homo; hormony w normie; nasienie dolna granica normy; morfologia 3%
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AminaLevo, albo cykl sie nie uregulował, albo implantacja :P
    Arashe super, w końcu doczekałaś się ze wizytę :) gratuluję i zazdraszczam :D

Dziewczyny, a tak z innej beczki. Planujecie jakieś wakacje? Ja jeszcze dwa miesiące wstecz omijałam temat wakacji szerokim lukiem, bo przecież lipiec/sierpien/wrzesień beda na koncowce ciąży, to mnie nawet do samolotu nie wpuszcza :P Teraz wiem, ze na pewno nie zajdę w tym miesiącu. Chyba ze mega fartem. A nawet jakbym zaszła w lutowym cyklu, to na wakacje mogę jechać na przełomie lipca i sierpnia. I tak kminie nad kierunkami. Myślałam nad bulgoria lub czarnogora. Znajomi leca do gruzji, super tani kraj, ale ja bym chciała wypoczyc gdzieś w okolicach jakiegos zabytkowego miasta . Takie moje male marzenia :D

Arashe lubi tę wiadomość

h84fio4por3fy6ov.png

TQckp1.png

https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:00

agge, Ochmanka lubią tę wiadomość

• Szczesliwa_mamusia Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cicha nadzieje,że się w tym mcu udalo. Już dawno tety owu nie pokryły mi się tak idealnie ze sluzem. Ostatnio sluz mialam swoja droga,a testy zupełnie inaczej pokazywały. Ciągnie mnie dziś w prawym jajniku. W poniedziałek skoczę na wszelki wypadek zrobić progesteron. Bo jakby się okazało jednak w przyszłym tygodniu, że sie udało,to przynajmniej wynik będę miała szybciej proga. U nas się czeka 3dni na wyniki. Cycki mnke nie bolą,ale może zaczną. Hahah

Wojtuś- nasz cud ❤ 01.12.2017
    Tymuś- nasz cud ❤ 05.11.2019
  • AminaLevo Koleżanka

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implantacja? Wszystkie Panie piszą,że podczas implantacji miały śluz podbarwiony krwią,a nie krwawienie na "podpaskę" ,wprawdzie nie jest szalenie obfite,ale jest to 'zwykla' krew bez śluzu..:-) nie martwie się tym,że fasolka się nie zasiała, martwię się tylko czy nie jest to oznaka jakiejś poważniejszej nieprawidłowości

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 12:22

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AminaLevo- ale masz krwawienie, czy plamienie. Bo wiesz,przy implantacji nawet 3 dni mozna plamic. Taka bardzo skąpa miesiączka. Jakby się nie rozkreciło,to za 2-3dni zrobiłabym na Twoim miejscu test

• AminaLevo Koleżanka

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No plamieniem to to nie jest..( w moim rozumowaniu plamienie to kilka kropelek na bieliźnie) ja mam krwawienie takie,że potrzebna podpaska ale nie tak silne,że trzeba latać do toalety co godzinę się przebierać..zobaczę jak będzie jutro i pojutrze,to oznacza,że to moja koelzanka @ wpadła wcześniej z tęsknoty

• Ania b Znajoma

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...u mnie dziś kolejny test negatyw...dziś mija 2 tygodnie od owulacji..więc nie ma się co łudzić...zrobiłam własnie po to test żeby już przestać mieć nadzieję i może wywołać @ bo ponoć psychika też może go blokować ..nie wiem..no i mam mega doła..bo sporo znaków na niebie i ziemi wskazywało na to że może się udać w tym cyklu..zero PMS..dopiero dziś zaczynają boleć mnie piersi (35dc) ..gdyby nie testy negatywne pomyślałabym że na ciąże...mam gulę w gardle i chce mi się płakać..i chyba muszę to wyryczeć

Ania b
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AminaLevo ja tak miałam kilka cykli jak zaczęłam brać dupka. z jednej strony nie było to plamienie, a z drugiej krwawienie okresowe też nie.. i potrafiło trwać nawet 4 dni nim rozkręciła się @. mi ginekolożka powiedziała, żeby traktować to jednak jak plamienie i cykl liczyć od pierwszego dnia gdy krwawię tak jak normalnie na okres. od razu jakby wszystkie inne części składowe cyklu wróciły mi na swoje miejsce, więc chyba miała rację. W ostatnim cyklu postanowiłam zwiększyć dawkę dupka i jeszcze brać luteinę. I dopiero po tym cykl zaczął wyglądać jak należy. Myślę wiec, ze u mnie była to mimo brania dupka kwestia niedomogi lutealnej. Poczekaj jak ten okres będzie wyglądał i może spróbuj w następnym miesiącu jeszcze ten progesteron po owulacji sprawdzić. Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malinowa91 Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Patrycja po cichu gratuluję :)

NAg08 gratuluję fasolki :) jeszcze trochę i serduszko zobaczysz :)

Ja po wizycie, na szczęście jest zarodek i widziała także akcje serca, z pomiaru wyszło jej niby 6t5d ale mówi, że malutkie i za te 4 tygodnie się pewnie skoryguje, bo nie ma aż tak hiper super sprzętu

Kochana gratulacje! <3 Duzo spokoju!
    Aaaa i zazdroooo! :P

Arashe lubi tę wiadomość

qdkkio4pccsu18zx.png

58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

29lat👫
    04.2019- start ivf
    06.2019- FET (N) 2BB 😔😔😔
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

“In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.

MTHFR C677T- hetero; PAI-1 4G/5G-homo; hormony w normie; nasienie dolna granica normy; morfologia 3%
  • Arashe Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Mi dzisiaj ovufriend skorygowalo owu i jestem 3dpo a nie 5dpo wiec do testowania daleeeko. Co do czestotliwosci ❤️ To chyba probowalismy juz kazdej strategii i najlepiej nam odpowiada co dwa dni ;)
    Mi się właśnie udało w cyklu co dwa dni, wcześniej codziennie i nic z tego

l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • AminaLevo Koleżanka

Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak nic jest to jednak typowy @..rozkręciła się małpa..poczekam,aż się zakończy w sobotę pójdę na hormony które trzeba oznaczać w 3-5 dniu cyklu a resztę po owulacji..może tak miałobyc w tym miesiącu;-) no zobaczymy!

agge, Malgonia lubią tę wiadomość

• cukrzyk1991 Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Dziewczyny, a tak z innej beczki. Planujecie jakieś wakacje? Ja jeszcze dwa miesiące wstecz omijałam temat wakacji szerokim lukiem, bo przecież lipiec/sierpien/wrzesień beda na koncowce ciąży, to mnie nawet do samolotu nie wpuszcza :P Teraz wiem, ze na pewno nie zajdę w tym miesiącu. Chyba ze mega fartem. A nawet jakbym zaszła w lutowym cyklu, to na wakacje mogę jechać na przełomie lipca i sierpnia. I tak kminie nad kierunkami. Myślałam nad bulgoria lub czarnogora. Znajomi leca do gruzji, super tani kraj, ale ja bym chciała wypoczyc gdzieś w okolicach jakiegos zabytkowego miasta . Takie moje male marzenia :D

Jak lubisz ruiny i zabytkowe, wąskie miasteczka to polecam Toskanię :D My co prawda jechaliśmy tam autem i nie korzystaliśmy wtedy z biura podróży tylko sami na własną rękę. Mieliśmy taki mini domek z basenem. Generalnie w całym obiekcie było 6 gościu, więc mega kameralnie. Praktycznie basen dla nas ;) A Toskania przeeeeeepiękna. Byłam już w kilku "ciepłych" miejscach i jeżeli chodzi o klimat zabytkowych miejsc to tam było dokładnie tak jak w filmach o Toskanii :) Jeżeli chodzi o moje wakacje - jedynie last minute wchodzi w grę :( Bo jako cukrzyk nawet w 3 czy 4 miesiącu ciąży bym nie ryzykowała wyjazdu zagranicę. Więc może tegoroczne wakacje będą na spontanie - mąż weźmie wolne pół roku wcześniej i jak się okaze ze dupa w tym lipcu i sierpniu to przeglądniemy oferty z biura, spakujemy się i pewnie za 3 dni wylecimy :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 13:03

Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II

Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna

Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AminaLevo- a z jakiego miasta jestes?

• Malinowa91 Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania b wrote:
    Dziewczyny...u mnie dziś kolejny test negatyw...dziś mija 2 tygodnie od owulacji..więc nie ma się co łudzić...zrobiłam własnie po to test żeby już przestać mieć nadzieję i może wywołać @ bo ponoć psychika też może go blokować ..nie wiem..no i mam mega doła..bo sporo znaków na niebie i ziemi wskazywało na to że może się udać w tym cyklu..zero PMS..dopiero dziś zaczynają boleć mnie piersi (35dc) ..gdyby nie testy negatywne pomyślałabym że na ciąże...mam gulę w gardle i chce mi się płakać..i chyba muszę to wyryczeć

A mialas potwierdzona owulke?

Nuch, a my nigdy w okresie okoloowulacyjnym nie probowalismy codziennie, bo wszedzie sie powtarza, ze najlepiej co drugi dzien, wiec teraz probujemy :D

qdkkio4pccsu18zx.png

58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

29lat👫
    04.2019- start ivf
    06.2019- FET (N) 2BB 😔😔😔

• AminaLevo Koleżanka

Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    AminaLevo- a z jakiego miasta jestes?
    Wrocław

• Ania b Znajoma

Wysłany: 10 stycznia 2019, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    usg nie miałam ..ale..pozytywne testy owulacyjne i czułam owulacje..nie sprawdzam za każdym razem czy mam owulacje....ale jestem już z doświadczona staraczką i trochę znam swój organizm..miałam monitoringi przed owulacją

Ania b
  • Ania b Znajoma

Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie narobiłam sobie krzywdy tymi testami..już nigdy nie zrobię testu przed @. w październiku 2018 kiedy się udało zrobiłam test jakieś 5 dni po terminie @ koło południa i w sumie to testowa kreska była blada...widoczna ale blada...

Ania b

Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AminaLevo wrote:
    Wrocław
    A to szkoda. Ja przed 1ciazą poszłam do lekarza, ktory pracuje w szpitalu na oddziale endokrynologicznym. I on mnie skierował na wszystkie potrzebne badania. Takze wszytsko mialam w ramach nfz. A,ze udalo mi sie przy nim zajsc w ciąże,tak zostałam jego pacjentką. Calkiem przypadkiem. Ale,to w warszawie. Może macie jakis szpital,co diagnozuje miedzy innymk nieplodnosc. To zawsze warto isc na wizyte do lekarza,ktory w danym szpitalu pracuje. Nie chodzi o to,ze masz sie u niego leczyc,ale moze Cię akurat skieruje na badania. Choc i do szpitala w warszawie przykezdzaja pacjentki z calej polski. Tylko ciezko sie dostac. Akurat mialam szczescie,ze mi lekarz zalatwil od razu miejsce. Bo to wazne,zeby wstrzelic sie w odpowiednie dni cyklu

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego