X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri jesteś bardzo dzielna.trzymam mocno kciuki za ciebie

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy plamienie implantacyjne może trwać kilka dni zaczęło się 3 dni temu jak na papierze toaletowym miałam niteczke czegoś brązowego śluz cały czas czysty . dzisiaj mam 31 dc a owulacje miałam w 17dc czyli wychodzi na to że w 11dpo miałam coś na papierze toaletowym.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze trwac kilka dni

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    strasznie się cieszę, ale wczoraj już coś mnie wieczorem mniej piersi bolały i czułam, że może coś zaczyna się dziać. wzięłam jeszcze długa baaardzo gorąca kąpiel, może to pomogło. dobrze, że szybko odstawilam też progesteron. poprzednim razem brałam jeszcze ok tygodnia i może dlatego ciaza się utrzymała w jajowodzie.
    jeśli jajowod będzie drozny to w tym cyklu chyba IUI, a jeśli niedrozny, to zaczynamy przygotowania do in vitro.. jestem dobrej myśli :) i cieszę się ogromnie, że z Wami zostaję :)

    Suri jakie cudowne wiesci ! Nie sadzilam ze to kiedys tu napisze ale nie sadzila. Ze tak sie uciesze z czyjejs @ tutaj!!!!

    suri2016 lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zawsze w 16 dc wychodza już raczej pozytywne testy a teraz normalnie biel pokazalo, co raz to jaśniejsze, śluz tez nie wskazuje na to zeby była owulacja :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI kompiel gorąca bardzo pomaga :) tak jak Ci pisałam mi gin zalecał zeby sie wszystko wyczyściło i u mnie tez to pomogło!!! :)
    Bedzie dobrze teraz to juz pewne <3

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kukniecie na mój wykres ? Co myślicie ? Strasznie późno przyszedł wzrost

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A u mnie zawsze w 16 dc wychodza już raczej pozytywne testy a teraz normalnie biel pokazalo, co raz to jaśniejsze, śluz tez nie wskazuje na to zeby była owulacja :-(
    Monika, testuj raczej po południu :) może wtedy będzie ciemniejsze. Ja tak mam. Z rana bladzioch, a po południu miałam idealna kreskę :)
    Panan12, no faktycznie długi i trochę wygląda jak bezowulacyjny. Nie myślałaś żeby iść z tym do gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 09:06

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Monika. Testuj raczej po południu :) może wtedy będzie ciemniejsze. Ja tak mam. Z rana bladzioch, a po południu miałam idealna kreskę :)
    Cały czas mnie kuje pachwina z lewej strony, chyba to jajnik bo w zasadzie to nie wie gdzie on jest umiejscowiony.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, bardzo sie cieszę, że udało się naturalnie i możesz wracać do starań. Jesteś bardzo dzielną kobietą.

    Oluchna, trzymam kciuki za pozytyw :) Mam nadzieję, że Twój sen proroczy będzie.

    Miłego dnia dziewczyny!

    Oluchna, suri2016 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika testy owu powinno sie robic miedzy 10 a 20 mi zawsze wychodziły ładne o 12. Z rana nie ma sensu.

    Audi bardzo się cieszę, ze wszystko się samo oczyszcza :* jestem bardzo dzielna i za chwilę znowu zobaczysz II kreski !

    suri2016 lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, podziwiam Cię, jesteś bardzo dzielna - trzymam za Ciebie kciukI!


    Ja wczoraj padłam wcześnie, bardzo wcześnie się też obudziłam, oczywiście od razu pognałam testować (stwierdziłam, że w zapasie i tak mam jeszcze dwa testy, więc nawet jak się zmarnuje to trudno ;) ) i proszę:
    https://zapodaj.net/e0d52f61d2241.jpg.html

    Kaczorka, MamaFabianka, kaha, Ewi28, KarolinaSeven, bertha, suri2016, Kimmy lubią tę wiadomość

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny kukniecie na mój wykres ? Co myślicie ? Strasznie późno przyszedł wzrost

    Czemu bezowulacyjny? Wzrost temperatury jest , 6 poprzedzających niższych też jest i sluz mam metny progesteron wzrasta bo badała i codzień podnosi się temperatura . Mi lekarz mówił ze taką moją naturą długie cykle i wg rotzera poczęcie nieraz było i kobiet w 112 dc ja mam nadzieję i się tego trzymam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie też kicha ale jeszcze się może zalapię na 30.01 bo przecież jestem maniaczką wcześniejszego testowania...

    Suri kochana przeczytałam Twoje losy,jak dobrze że tak się stało!dostałaś jakieś tabletki czy to tak samo od siebie?Ale powiem Wam dziewczyny po przykładzie Suri,że chyba największe szanse na zajście są jak idealnie trafi się w owulkę i plemniczki są z 2-3 dni wypoczęte..
    myśmy teraz tak częściej serduszkowali bo bałam się własnie że nie zdążę i to się nie sprawdza właśnie..
    a przeciez tyle razy byłam w ciąży a teraz dupa,jak myśmy to robili :)


    Powiedz mi to w tym miesiącu idziesz na to Hsg,tak? ale z kontrastem czy pianką?
    Bo ja też chciałam iść,mam już skierowanie na nfz tylko właśnie się zastanawiam czy ten miesiąc czy następny...
    Chyba przy Hsg z kontrastem nie można się starać w tym samym cyklu,jak sądzicie dziewczyny?

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miffy wrote:
    Suri, podziwiam Cię, jesteś bardzo dzielna - trzymam za Ciebie kciukI!


    Ja wczoraj padłam wcześnie, bardzo wcześnie się też obudziłam, oczywiście od razu pognałam testować (stwierdziłam, że w zapasie i tak mam jeszcze dwa testy, więc nawet jak się zmarnuje to trudno ;) ) i proszę:
    https://zapodaj.net/e0d52f61d2241.jpg.html
    Gratuluję Tobie szkoda tylko że w takicj chwilach nie można spojrzeć na np. Twoj wykres :_0

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Cały czas mnie kuje pachwina z lewej strony, chyba to jajnik bo w zasadzie to nie wie gdzie on jest umiejscowiony.

    A wiesz, że mnie właśnie w tej chwili kłuje ciagnie lewą pachwina ! Zwykle lewa prawa mniej ale też. Z córką męczyły mnie mocne bóle jak na @ a tu teraz inaczej.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wyświetla mi się zdjęcie.
    Ja dzisiaj też zatestowałam i ujrzałam biel. Cycki bolą jak na okres, jestem niemal pewna, że ten cykl będzie stracony. Poza tym każda z 6 moich ciąż śniła się mojemu mężowi, a teraz nic.

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czemu bezowulacyjny? Wzrost temperatury jest , 6 poprzedzających niższych też jest i sluz mam metny progesteron wzrasta bo badała i codzień podnosi się temperatura . Mi lekarz mówił ze taką moją naturą długie cykle i wg rotzera poczęcie nieraz było i kobiet w 112 dc ja mam nadzieję i się tego trzymam



    Panan serio? Bo juz nie moge tego czytać, co za lekarz dopuszcza do takich cykli??? Przecież wszystkie tu wiemy jak organizm sie powinien zachowywać aby była szampana ciaze. A Twoje cykle nie dają na to w aktualnym stanie cienia szansy. Juz Ci pisałam idź wywołać @ i zacznij badania, monitoringi i dopiero wtedy można myślec o kakretnych staraniach

    zubii, Oluchna, OjMaryś lubią tę wiadomość

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wam napisze jedna rzecz...Nie zwracajcie uwagi na objawy bo ja byłam cały czas przekonana że jak znajdę w drugą ciążę to już będę wiedzieć wcześniej że się udało bo w pierwszej ciąży miałam całkowicie inne objawy niż teraz a tu się okazuje że brak objawów to też może być ciąża ! A teraz myślałam, że tak jak w pierwszej będę czuć w szyjce rozpulchnienia taka gabeczke a tu tylko twarda jak co cykl, czekałam na śluz od 4 dpo, na bóle w nocy budzące mnie i też ich nie było...Także do puki nie ma @ wszystko może się wydarzyć !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Nie wyświetla mi się zdjęcie.
    Ja dzisiaj też zatestowałam i ujrzałam biel. Cycki bolą jak na okres, jestem niemal pewna, że ten cykl będzie stracony. Poza tym każda z 6 moich ciąż śniła się mojemu mężowi, a teraz nic.
    Przepraszam 6? To wy się teraz o 7 staracie?

    Zubii ja jeszcze jestem przed owulacja :-( Także to nie oznaka ciąży.

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ