X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiulka03 - ja w tym cyklu jadłam 3 razy dziennie, Oeparol. Widziałam duże efekty - nigdy nie narzekałam na swój śluz, ale po wiesiołku dosłownie miałam kran.

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Wieeeeem i co miesiąc układam inny plan działania. Hahahah na kiedy ewentualnie do mojej gin, kiedy na betę, Jak powiem mężowi itp itd. Okolocznosci sie zmieniają :P


    Dokładnie mam tak samo :)

    Princesska lubi tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Wieeeeem i co miesiąc układam inny plan działania. Hahahah na kiedy ewentualnie do mojej gin, kiedy na betę, Jak powiem mężowi itp itd. Okolocznosci sie zmieniają :P
    Ja już raz przerabiałam informowanie M, wiem że zrobię to inaczej, ale i tak czas i sytuacja pokarzę. Reszta mnie nie interesuje aż nie zobaczę || kresek.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    @Kasiulka03 - ja w tym cyklu jadłam 3 razy dziennie, Oeparol. Widziałam duże efekty - nigdy nie narzekałam na swój śluz, ale po wiesiołku dosłownie miałam kran.
    Dzięki To jutro biegnę do apteki po nie. Obawiam się że trudności mamy bo mam mało śluzu a plemniki mojego puzzla,są wolne

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie myślałam jeszcze, jak obwieszczę światu radosną wieść, podejrzewam, że zemdleję z wrażenia ;P

    Princesska lubi tę wiadomość

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu życze ci abyś już niedługo zastanawiała się jak II kreski oznajmić światu

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Dzięki To jutro biegnę do apteki po nie. Obawiam się że trudności mamy bo mam mało śluzu a plemniki mojego puzzla,są wolne

    Sporo dziewczyn poleca też siemię lniane na zwiększenie ilości śluzu. Jak jest mało śluzu warto też po stosunku leżeć dłuższą chwilę z nogami uniesionymi do góry (niektórzy powątpiewają w skuteczność, ale w sumie prawa fizyki mówią, że może to przynieść pożądany efekt).

    Kasiulka03 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Aniu życze ci abyś już niedługo zastanawiała się jak II kreski oznajmić światu

    Dziękuję <3 Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje starania!

    Kasiulka03 lubi tę wiadomość

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Sporo dziewczyn poleca też siemię lniane na zwiększenie ilości śluzu. Jak jest mało śluzu warto też po stosunku leżeć dłuższą chwilę z nogami uniesionymi do góry (niektórzy powątpiewają w skuteczność, ale w sumie prawa fizyki mówią, że może to przynieść pożądany efekt).
    Ja leze z nogami w górze 10-15 min :P ale nie wiem czy to aż takie spektakularne efekty daje. :( jak ma sie dostac plemnik to i tak sie dostanie :P słyszałam tez zeby mięśnie kegla napinać bo to ułatwia plemnikom dojście. A potem znowu gdzieś czytałam ro podobno utrudnia. Także dziewczynki nie ma co kombinować, wyluzować sie i czekać na efekty :D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Ja leze z nogami w górze 10-15 min :P ale nie wiem czy to aż takie spektakularne efekty daje. :( jak ma sie dostac plemnik to i tak sie dostanie :P słyszałam tez zeby mięśnie kegla napinać bo to ułatwia plemnikom dojście. A potem znowu gdzieś czytałam ro podobno utrudnia. Także dziewczynki nie ma co kombinować, wyluzować sie i czekać na efekty :D

    Wiem, że zabrzmi to bardzo naturalistycznie, ale w moim przypadku napinanie mięśni Kegla sprawia, że pozbywam się ładunku zamiast go zasysać do środka. Może warto je uruchamiać właśnie wtedy, gdy leży się z pupą i nogami do góry?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 22:49

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi miesniami kegla to sie napewno wzielo stad:
    Czytalam kiedys, ze kiedy kobieta dochodzi to skurcze macicy ulatwiaja plemnikom dostanie sie dalej. Wiec to napewno przy koncu juz, ale uwazam, ze po fakcie to juz po fakcie, bo naprawde potem to wszystko ucieka :p

    Princesska lubi tę wiadomość

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia zle sie określiłam nie dodając ze mięśnie przy unoszeniu pupy :) masz racje ze warto :) ile ludzi tyle opinii. Sama tak
    Robie :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Wieeeeem i co miesiąc układam inny plan działania. Hahahah na kiedy ewentualnie do mojej gin, kiedy na betę, Jak powiem mężowi itp itd. Okolocznosci sie zmieniają :P

    Haha, mam to samo. dziś dzień upłynął mi na układaniu nowego misternego planu w związku z tym, że @ mnie zaskoczyła. już mam ułożone plany na każdą ewentualność, czy jajowod będzie drozny czy nie, czy hsg uda się zrobić w najbliższym tygodniu czy dopiero w kolejnym, itp itd. :)

    kaha, Princesska, bertha lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Anna Stesia zle sie określiłam nie dodając ze mięśnie przy unoszeniu pupy :) masz racje ze warto :) ile ludzi tyle opinii. Sama tak
    Robie :)

    Spoko, ja właśnie zrobiłam raz jak przygłup, tj. leżałam z nogami do góry, po czym wstałam i dopiero wtedy użyłam mięśni Kegla, co zaskutkowało tym, co sobie możecie wyobrazić ;-P

    Princesska, Amy333 lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tym razem chciałam obwiescic przy wielkanocnym stole lub rozesłać najbliższym mmsa że zdjęciem z badań prenatalnych :)

    kaha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po ostatniej poronionej ciazy mam ochote nikomu nie mowic, dziwne to, ale w sumie ostatnio juz dziwnie skrepowana sie czulam mowiac, ze w ciazy jestem. Najchetniej bym sie cieszyla tym faktem tylko z mezem i corka, ktora swoja droga strasznie nie moze sie doczekac rodzenstwa

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje założenie jest nie mówić nikomu -oprócz oczywiście męża- aż do końca 3 miesiąca. Wydaje mi się taka opcja bezpieczna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 23:16

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Moje założenie jest nie mówić nikomu -oprócz oczywiście męża- aż do końca 3 miesiąca. Wydaje mi się taka opcja bezpieczna.

    Ja tak samo dopiero po prenatalnych

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    A ja po ostatniej poronionej ciazy mam ochote nikomu nie mowic, dziwne to, ale w sumie ostatnio juz dziwnie skrepowana sie czulam mowiac, ze w ciazy jestem. Najchetniej bym sie cieszyla tym faktem tylko z mezem i corka, ktora swoja droga strasznie nie moze sie doczekac rodzenstwa


    My z M mamy taki plan najblizysz mowiedziec w 12tyg a reszcie jak sami zobacza brzucha :) dzidzia ma byc nasza radoscia, po stracie musielismy sie tlumaczyc co hak dlaczego teraz chcemy tego unikbac...

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Wam że lepiej później poinformować świat o dobrej nowinie. Co chwile słysze o poronieniami jak nie znajoma to w rodzinie kolezanka koleżanki .....

    Jednkże gdy nadejdzie taki dzień kiedy będzie widać II kreski nie wiem czy uda mi się utrzymać ta informację w gronie najbliższych

    w57vtqywo5hbv0t6.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ