X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z rana melduje biel vizira. Znowu zamajaczylo i zniknęło. :) czy któraś z was wie jaka czułość mają niebieskie testy z allegro? Bo nigdzie mi nie piesze.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie jak od 3 dni coś wychodzi na papierze toaletowym ale nie zawsze temperatura dalej 37.2..Już sama nie wiem co i jak.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te niebieskie maja chyba 25, ale jak zamajaczyło to coś jest na rzeczy:)
    Trzymam kciuki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2017, 09:30

    zubii lubi tę wiadomość

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna u ciebie 10dpo? To jeszcze może nie wychodzić ;)
    Trzymam kciuki

    zubii lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    A ja z rana melduje biel vizira. Znowu zamajaczylo i zniknęło. :) czy któraś z was wie jaka czułość mają niebieskie testy z allegro? Bo nigdzie mi nie piesze.

    Jakiś nieśmiały ten fasolek ;)

    A mój mąż się w proroka bawi i mówi, że ja po wczorajszym <3 będę w ciąży :p i że on już wczoraj mi to mówił. I że moje matematyczne wyliczenia mogę sobie odstawić, bo natura i tak działa po swojemu z zaskoczenia :p

    zubii, Kasiulka03, suri2016, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Oluchna u ciebie 10dpo? To jeszcze może nie wychodzić ;)
    Trzymam kciuki
    A to ja wiem, że jeszcze może nie wyjść :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF zaczął mi utrudniać życie, będę musiała zdać się na testy, temp i aplikację na tel. Koniec premium:( Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iluchna zrob 12 dpo wtedy moze cos wyjsc.
    U mnie 20 DC temp strzeliła mocno w górę ale wczoraj wypilam 2 piwka więc pewnie dlatego :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    OF zaczął mi utrudniać życie, będę musiała zdać się na testy, temp i aplikację na tel. Koniec premium:( Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Zawsze możesz dokupić abonament :) nie jest aż tak drogi :) na 3 miesiące to jakieś 37 zł.

    zubii lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie sie wzruszylam czytajac o waszych historiach ! Najbardziej podoba mi się to, że tlumaczylismy wszystko dzieciom moi rodzice takie ważne rzeczy zatrzymywali dla siebie i to nie było dobre bo ja i tak coś usłyszałam podsluchalam i tego nie rozumiałam nikt mi nie tłumaczył. Dlatego teraz też o wszystkim mowie córeczce pomimo, że jest jeszcze mała bo ma 2,5 l.

    Aj liczyłam dziś na plusiki :( no ale jak nie dziś to jutro !

    My powiedzieliśmy mojej mamie bo u nich jestesmy co drugi dzień ojciec z teściami dowiedzą się w dniu babci i dziadka a reszta w swoim czasie a i jeszcze się moja przyjaciółka i mój brat.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zawsze możesz dokupić abonament :) nie jest aż tak drogi :) na 3 miesiące to jakieś 37 zł.

    Ostatnio była promocja i był miesiąc gratis jak się zachodzi w ciążę to się dostaje kolejny miesiąc gratis tym samym mam abonament do czerwca bo myślałam, że sie nie udało i przed testem wykupilam ten na 3 m

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    A ja z rana melduje biel vizira. Znowu zamajaczylo i zniknęło. :) czy któraś z was wie jaka czułość mają niebieskie testy z allegro? Bo nigdzie mi nie piesze.
    One sa bardzo słabe.. jakbyś kupiła jakiegos facelle lub Doz to juz byś miała krechę :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Ostatnio była promocja i był miesiąc gratis jak się zachodzi w ciążę to się dostaje kolejny miesiąc gratis tym samym mam abonament do czerwca bo myślałam, że sie nie udało i przed testem wykupilam ten na 3 m

    Ja kupiłam na 3 miesiące na początku grudnia, bo stwierdziłam, że tyle powinno wystarczyć :p oby!

    Mnie te testy z Allegro jakoś nie przekonują.. Chyba lepiej kupić 2 dobre w tej cenie :)
    A swoją drogą to ciekawe czemu one takie słabe?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    A ja z rana melduje biel vizira. Znowu zamajaczylo i zniknęło. :) czy któraś z was wie jaka czułość mają niebieskie testy z allegro? Bo nigdzie mi nie piesze.
    Oluchna mi te niebieskie z Allegro tez nie wychodzą :P napewno jakies wadliwe są :D

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też dzisiaj zrobię. Po południu jedziemy do znajomych, to kupię w rossmannie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Ja dopiero wstałam- plus braku dzieci Niestety jedyny :)
    Gdzie II kreski

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam te z ALLEgro niebieskie i rzeczywiście ciagle negatywne, ale beta 2 stycznia tez była negatywna.
    Dzis 37dc i @ nie ma w poniedziałek Gin.

    A powiedzcie mi dziewczyny jak badac sobie ta szyjkę? Nigdy tego nie robiłam i nie wiem jaka powinna być..

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pytanie mam
    Wam testy ovu II kreska wychodzi mocna gruba. Mi nigdy tak nie wyszła Zawsze jest błądzą od testowej i pojawa się tylko raz - w terminie spidziewanej owulacjim Na następny dzień Kreska jest bardzo a bardzo blada

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowalam te z allegro ale o czulosci 10 chyba zielone i wlasnie na nich wyszła mi słaba kreseczki z drugiego moczu. Z córką tez je robiłam i też mi wyszła.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    A pytanie mam
    Wam testy ovu II kreska wychodzi mocna gruba. Mi nigdy tak nie wyszła Zawsze jest błądzą od testowej i pojawa się tylko raz - w terminie spidziewanej owulacjim Na następny dzień Kreska jest bardzo a bardzo blada

    A o której je robisz ? Bo zaleca się między 10 a 20 moim zdaniem najlepiej o 12 i o 18

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ