X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Dziewczyny - jestem z innego wątku ale Was podczytuję oczywiście:)
    Jak zobaczyłam wypowiedź Panan muszę odezwać się: była na wątku Clo, tak samo głupia jak tutaj (choć teraz to bardziej chamskie stało się) - widać nie zmądrzała.
    Wiedzy to żadnej nie posiada, dziewczyny ją zlały.
    Zróbcie to samo , szkoda nerwów.
    Mów do słupa - a słup dupa!!!


    Dzieki ja juz odpuszczam bo widac ze sensu to nie ma :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, ja zgłosiłam jej post, już jest usunięty i każdy następny jak będzie podobnej treści będę zgłaszać, bo nie po to tutaj jesteśmy..
    Bertha ja mam jakieś przeczucie, że tym razem Ci zaskoczyło ;)

    OjMaryś, Karolina90, Agniechaaaa, bertha lubią tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czekam jutro na pozytywne testy, podczytywalam Was dzisiaj, ale nie miałam siły się udzielać. Pierwszy raz w życiu miałam takie bóle przy @ i z wielkimi skrzepami (przepraszam za obrazowy opis).
    Zawsze Was podziwiam z tą szyjka macicy, ja mam obawy jak aplikuję sobie tampona, a co dopiero gdybym miała tam grzebać palcami i badac, zemdlałabym chyba, hihi :)

    OjMaryś, Princesska lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, ale teraz tamponów nie używasz? Przy skrzepach trzeba dać im wylecieć (ja dlatego od zawsze stosuję podpaski, bo mam mocne @).

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coccolino wrote:
    Czuję się okresowo i mój wykres taki niebardzo, ale mam nadzieję, że u ciebie będzie inaczej :) Wszystkie Wasze dwie kreseczki niezmiernie mnie cieszą ;-) Moj fasolek najwyraźniej przyczaja się na zimniejsze miesiące, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku :)

    Ja mam taką dużą nadzieję ze do końca roku spodkamy sie na fioletowej stronie.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Spoko, ja zgłosiłam jej post, już jest usunięty i każdy następny jak będzie podobnej treści będę zgłaszać, bo nie po to tutaj jesteśmy..
    Bertha ja mam jakieś przeczucie, że tym razem Ci zaskoczyło ;)

    Oo nawet nie wiedziałam, że się tak da. Ale bardzo dobrze. Jesteśmy tu od motywowania a nie odwrotnie :-)
    A co tam u Ciebie? :-) jak samopoczucie? :-)

    kaha lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ja z ublaganiem czekam na ten moment kiedy zatesuje i pohawią się II kreski Niejednokrotnie sobie to wyobrażam i mi się łezka kręci
    Ja czekam na owulacje i na testowanie ostatniego stycznia

    Bocianiątko, Princesska lubią tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Oo nawet nie wiedziałam, że się tak da. Ale bardzo dobrze. Jesteśmy tu od motywowania a nie odwrotnie :-)
    A co tam u Ciebie? :-) jak samopoczucie? :-)
    U mnie? Sama nie wiem, razem z mężem się stresujemy moim krwawieniem, już trwa 4 dni :( Z utęsknieniem wyczekuję 26 stycznia :) A Ty się już ładnie z mężem postarałaś? :D

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Suri, ale teraz tamponów nie używasz? Przy skrzepach trzeba dać im wylecieć (ja dlatego od zawsze stosuję podpaski, bo mam mocne @).

    W nocy też używasz? Też mam superobfite @ i bym oka nie zmrużyła na podpaskach - zakładam nawiększe tampony i budzę się co 3 godziny na zmianę.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Suri, ale teraz tamponów nie używasz? Przy skrzepach trzeba dać im wylecieć (ja dlatego od zawsze stosuję podpaski, bo mam mocne @).

    teraz tylko na noc wsadziłam, bo mam powódź po prostu..:/ myślę, że już najgorsze poleciało. staram się ostatnio w ogóle nie używać tamponów bo źle wpływają na sluz plodny. jutro lecę po wiesiolek, bo już nie miałam go w domu i po weekendzie wracam do pomiarów :)

    kaha, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    W nocy też używasz? Też mam superobfite @ i bym oka nie zmrużyła na podpaskach - zakładam nawiększe tampony i budzę się co 3 godziny na zmianę.
    Tak, w nocy też używam. Kupuję największe podpaski Belli- ta wersja na noc i dają radę na te 7-8 godzin snu, ale są na maxa przepełnione rano (czasem jak się obudzę w nocy to lecę przebrać). W ogóle moja ostatnia @ to liczyłam i zużyłam jakieś 20 tych nocnych podpasek i ok 10 takich średnich... po prostu masakra!

    Anna Stesia, zubii lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Tak, w nocy też używam. Kupuję największe podpaski Belli- ta wersja na noc i dają radę na te 7-8 godzin snu, ale są na maxa przepełnione rano (czasem jak się obudzę w nocy to lecę przebrać). W ogóle moja ostatnia @ to liczyłam i zużyłam jakieś 20 tych nocnych podpasek i ok 10 takich średnich... po prostu masakra!

    Wiem, o czym mówisz! Ja przez pierwsze dwa-trzy dni to co godzinę latam do toalety. Ech, ciąża by sie przydała nie tylko dlatego, że dzieci, miłość i biologia, ale choćby i dlatego, żeby na jakiś czas pozbyć się @. ;-)

    zubii, kaha, suri2016 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Wiem, o czym mówisz! Ja przez pierwsze dwa-trzy dni to co godzinę latam do toalety. Ech, ciąża by sie przydała nie tylko dlatego, że dzieci, miłość i biologia, ale choćby i dlatego, żeby na jakiś czas pozbyć się @. ;-)
    Oj tak! To jest dodatkowy przyjemny aspekt ciąży :D

    Bocianiątko, Anna Stesia, suri2016 lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Ojj ja z ublaganiem czekam na ten moment kiedy zatesuje i pohawią się II kreski Niejednokrotnie sobie to wyobrażam i mi się łezka kręci
    Ja czekam na owulacje i na testowanie ostatniego stycznia

    To będziemy testować razem :) a na razie czekamy na owu i do dzieła! <3

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby okresu nie ma ale potem dostajemy takiego combosa w postaci połogu ze ho ho :D hahaha w naturze nic nie zginie :P ja na szczęście mam raczej skąpe @ :)

    Suri2016 bardzo Ci kibicuje :) i wierze w to ze najgorsze za Tobą !

    kaha, Anna Stesia, suri2016 lubią tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wyjatkowo lekka @ w tum cyklu juz praktycznie jestem po :) teraz wyczekuje na Wasze pozytywy i moja wizyte we wtorek :D !!!

    Kaha dzieki <3

    kaha lubi tę wiadomość

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    To będziemy testować razem :) a na razie czekamy na owu i do dzieła! <3

    Mam nadzieję że pięknie zakończymy ten styczniowy wątek II kreskami

    Moje drogie a ile razy dziennie jecie wiesiołek raz dwa razy dziennie

    Katik, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie? Sama nie wiem, razem z mężem się stresujemy moim krwawieniem, już trwa 4 dni :( Z utęsknieniem wyczekuję 26 stycznia :) A Ty się już ładnie z mężem postarałaś? :D

    Mam nadzieje ze ładnie :-) oby owocnie :-) wydaje mi się, że szyjka juz jest zamknięta, w związku z tym po owulce, wiec nie ma już spiny :-) a przy tych krwawieniach masz jakieś dodatkowe bóle czy coś? Kurde...powiem Ci ze zastanawiające strasznie te plamienia, ale po 26.01 juz na pewno będzie wszystko dobrze i co najważniejsze - wszystko się wyjaśni :-) przynajmniej będziesz miała spokojna głowę.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Ojj ja z ublaganiem czekam na ten moment kiedy zatesuje i pohawią się II kreski Niejednokrotnie sobie to wyobrażam i mi się łezka kręci
    Ja czekam na owulacje i na testowanie ostatniego stycznia
    Wieeeeem i co miesiąc układam inny plan działania. Hahahah na kiedy ewentualnie do mojej gin, kiedy na betę, Jak powiem mężowi itp itd. Okolocznosci sie zmieniają :P

    Kasiulka03 lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Mam nadzieje ze ładnie :-) oby owocnie :-) wydaje mi się, że szyjka juz jest zamknięta, w związku z tym po owulce, wiec nie ma już spiny :-) a przy tych krwawieniach masz jakieś dodatkowe bóle czy coś? Kurde...powiem Ci ze zastanawiające strasznie te plamienia, ale po 26.01 juz na pewno będzie wszystko dobrze i co najważniejsze - wszystko się wyjaśni :-) przynajmniej będziesz miała spokojna głowę.
    Oj trzymam mocno kciuki, żeby owocne te przytulanki były ;) Przede wszystkim okropnie stresujące to krwawienie jest. Jeszcze 3 tygodnie i coś będzie wiadomo! Ja odliczam do zabiegu, a reszta do testowania :D więc tak czy siak- oby szybciutko ten czas zleciał :)

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ