X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak mialam chyba wczoraj owu bo dziś szyjka juz ie zamyka i twardnieje i śluzu brak. I sutki bolą...oby to byl udany cykl

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja dzis z ciekawości 10 dpo, zeby sie upewnić popołudniu zrobiłam test z Allegro - oczywiście biel. Nawet nie wiem jaką ma czułość nigdzie nie pisze :/ Eh Eh. Ból jajników i mrowienie pachwin dalej mam. Wychodzi na to ze czeka mnie przeboląca @. Piersi sie powiększyły znacznie ale nie bolą :/ jedyny plus to taki ze szyjka jakos wysoko poszła. Wczesniej mi sie taka długa wydawała a dzis krótka i wyżej :P

    Ewi28 trzymam kciuki :)

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miffy gratulacje :*

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. W takim razie w tygodniu wybiorę się na betę.

    Dzięki za gratulacje Princessko <3

    Princesska, FreshMm lubią tę wiadomość

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Wyszedł mi właśnie pozytywny test owu :) także jutro zapowiada się intensywny dzień :D

    Miłej pracy życzę ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyszłam na wariatkę przed własnym mężem. Od rana czuję się kiepsko, a po południu po prostu wpadłam w szał i lekką załamkę - płakałam, rzucałam przedmiotami i czułam się kupką nieszczęścia. Przeszło, ale myślę sobie, ki diabeł? Taki hardkorowy PMS? Mam trochę stresów, ale to jeszcze nie znaczy, że powinnam zachowywać się jak opętana. Jestem w 5 dpo, a choć nie mam zbyt wielu objawów ciąży (w zeszłym cyklu miałam wszystkie i okazało się, że guzik z pętelką) zastanawiam się, czy taki wyrzut negatywnych emocji może mieć coś wspólnego z ciążą. Też zdarza się Wam tracić panowanie nad sobą? Ja czuję się z tym fatalnie.

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzisiaj wyszłam na wariatkę przed własnym mężem. Od rana czuję się kiepsko, a po południu po prostu wpadłam w szał i lekką załamkę - płakałam, rzucałam przedmiotami i czułam się kupką nieszczęścia. Przeszło, ale myślę sobie, ki diabeł? Taki hardkorowy PMS? Mam trochę stresów, ale to jeszcze nie znaczy, że powinnam zachowywać się jak opętana. Jestem w 5 dpo, a choć nie mam zbyt wielu objawów ciąży (w zeszłym cyklu miałam wszystkie i okazało się, że guzik z pętelką) zastanawiam się, czy taki wyrzut negatywnych emocji może mieć coś wspólnego z ciążą. Też zdarza się Wam tracić panowanie nad sobą? Ja czuję się z tym fatalnie.
    Ja myśle ze oczekiwanie na ciąże szczególnie po owulacji moze byc bardzo męczące, wsłuchiwanie sie w organizm itp i dlatego takie napady złości. Nie brała bym tego za objaw :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dzisiaj wyszłam na wariatkę przed własnym mężem. Od rana czuję się kiepsko, a po południu po prostu wpadłam w szał i lekką załamkę - płakałam, rzucałam przedmiotami i czułam się kupką nieszczęścia. Przeszło, ale myślę sobie, ki diabeł? Taki hardkorowy PMS? Mam trochę stresów, ale to jeszcze nie znaczy, że powinnam zachowywać się jak opętana. Jestem w 5 dpo, a choć nie mam zbyt wielu objawów ciąży (w zeszłym cyklu miałam wszystkie i okazało się, że guzik z pętelką) zastanawiam się, czy taki wyrzut negatywnych emocji może mieć coś wspólnego z ciążą. Też zdarza się Wam tracić panowanie nad sobą? Ja czuję się z tym fatalnie.

    Ja dzisiaj miałam podobnie dlatego mąż poszedł sam ze synkiem na spacer.Ponieważ u mnie sytuacja jest nie do końca jasna.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję fasolek :D My dziś serduszkujemy dopiero :)
    Princesska, dopiero 10 dpo, jeszcze może być zielono za 1 dzień lub 2, 3 dni :) Trzymam kciuki

    Princesska lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Princesska - dzięki! :) No właśnie nie mam żadnych innych objawów (trochę mnie tylko boli w podbrzuszu oraz mam lekkie swędzenie piersi). Chyba to raczej pms, podbity frustracjami zawodowymi i goniącymi mnie terminami. Szkoda tylko, że mój mąż musiał mnie oglądać w takim stanie:( Jest mi bardzo głupio.

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surri jesteś moją bohaterką Trzymam mocno kciuki za ciebie

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @skorpionek82 - a miewałas tak wcześniej? Masz takie tendencje? Bo ja właśnie nie bardzo i trochę się przestraszyłam samej siebie.

    ps. spojrzałam na Twój wykres, no śliczności:)

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Hej dziewczyny :) ja dzis z ciekawości 10 dpo, zeby sie upewnić popołudniu zrobiłam test z Allegro - oczywiście biel. Nawet nie wiem jaką ma czułość nigdzie nie pisze :/ Eh Eh. Ból jajników i mrowienie pachwin dalej mam. Wychodzi na to ze czeka mnie przeboląca @. Piersi sie powiększyły znacznie ale nie bolą :/ jedyny plus to taki ze szyjka jakos wysoko poszła. Wczesniej mi sie taka długa wydawała a dzis krótka i wyżej :P

    Ewi28 trzymam kciuki :)

    Kobieto ! Mi 10 dpo z drugiego moczu wyszla ledwo widoczna kreska a ty z środka chciałaś coś zobaczyć ! Jutro z rana rób ! Będzie plusik :*

    Princesska lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    @skorpionek82 - a miewałas tak wcześniej? Masz takie tendencje? Bo ja właśnie nie bardzo i trochę się przestraszyłam samej siebie.

    ps. spojrzałam na Twój wykres, no śliczności:)

    Właśnie nie nie miałam tak wcześniej. Widziałaś zdjęcia pod wykresem ale wczoraj zrobiłam test ale niestety 1 kreska ale był troche zalany dlatego go nie biore pod uwagę.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    @Princesska - dzięki! :) No właśnie nie mam żadnych innych objawów (trochę mnie tylko boli w podbrzuszu oraz mam lekkie swędzenie piersi). Chyba to raczej pms, podbity frustracjami zawodowymi i goniącymi mnie terminami. Szkoda tylko, że mój mąż musiał mnie oglądać w takim stanie:( Jest mi bardzo głupio.
    Pamiętaj ze brak objawów to tez objaw :) a co do emocji no coz czasem nas ponoszą. Jesteśmy tylko ludźmi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 20:17

    Anna Stesia, zubii lubią tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm nawet nie wiesz jak bym chciała :) ucze sie bycia cierpliwą ale mi nie wychodzi. I od razu grobowy nastroj :P

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    FreshMm nawet nie wiesz jak bym chciała :) ucze sie bycia cierpliwą ale mi nie wychodzi. I od razu grobowy nastroj :P

    Znam to też niestety.

    Princesska lubi tę wiadomość

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj pić alkohol, więc zrobiłam test rano (10dpo) i negatyw. Ehhh :(

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Ja też slyszałam że kontrast może rozpuścić niektóre zrosty i wtedy robią to zdjęcie rentgenowskie jak podadzą,nie?
    Czyli to jest standardowe Hsg ktore można wykonać na nfz,tak?

    Bo wiem,że to z pianką (niektórzy mowią że dokladniejsze) to tylko prywatnie
    A innego już nie ma chyba
    Jeszcze mozna sono hsg prywatnie. To wpuszczają wodę fizjologiczna robiąc w tym czasie usg. Ja to miałam. Chyba jakies 600zl to kosztowało, troche bolało bo miałam lewy jajowod przytkany.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Właśnie nie nie miałam tak wcześniej. Widziałaś zdjęcia pod wykresem ale wczoraj zrobiłam test ale niestety 1 kreska ale był troche zalany dlatego go nie biore pod uwagę.

    Wychodzę z założenia, że dopóki nas krew nie zaleje, wszystko jest możliwe. Testy też czasem są zawodne. Ale jeśli okaże się, że i Ty, i ja jesteśmy w ciąży, to "dostanie szału" trzeba będzie wpisać na listę objawów ciążowych :)

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ