X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dziękuję Kochane, strasznie się cieszę, czuję się jakbym otrzymała od losu drugą szansę :) nie ma co narzekać, trzeba działać! jutro dzwonie się umówić na HSG. ja nie robię na NFZ, tylko prywatnie, bo chcę pod narkozą i w tej klinice co lecze sie na codzień. tutaj robią kontrastem, co ponoć jest lepsze, bo ponoć może Przetkać jajowod jeśli zatory są niewielkie. zobaczymy :)
    jeśli chodzi o <3 to ja faktycznie poszłam na jakość i serduszkowalismy tylko 2 razy.

    Ja też slyszałam że kontrast może rozpuścić niektóre zrosty i wtedy robią to zdjęcie rentgenowskie jak podadzą,nie?
    Czyli to jest standardowe Hsg ktore można wykonać na nfz,tak?

    Bo wiem,że to z pianką (niektórzy mowią że dokladniejsze) to tylko prywatnie
    A innego już nie ma chyba

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri a w jakiej klinice się leczysz jesli można spytać?

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czego tu się bać? Na wywołanie standardowo podaje się luteinie która też jest częstym lekiem podtrzymujacym ciążę. Panan na każdym wątku wszyscy dają Ci do zrozumienia że Twoje posty są jakieś z kosmosu. Jakim prawem obrażasz dziewczynę która tylko Ci dobrze doradzila. Z Twojego długiego cyklu ciąży nie będzie.

    Karolina90, Agniechaaaa, Princesska, MamaFabianka, kaha, Kimmy, skorpionek82, KasiaHaBe, Ptysia lubią tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    Ja też slyszałam że kontrast może rozpuścić niektóre zrosty i wtedy robią to zdjęcie rentgenowskie jak podadzą,nie?
    Czyli to jest standardowe Hsg ktore można wykonać na nfz,tak?

    Bo wiem,że to z pianką (niektórzy mowią że dokladniejsze) to tylko prywatnie
    A innego już nie ma chyba

    Arleta na NFZ robią chyba tylko z kontrastem :-) no i bez znieczulenia. Ja chociaż leczę się Klinice Leczenia Niepłodności w Warszawie to mi mój lekarz polecił właśnie zrobić takie na NFZ w szpitalu na Karowej :-)

    Arleta lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Ale czego tu się bać? Na wywołanie standardowo podaje się luteinie która też jest częstym lekiem podtrzymujacym ciążę. Panan na każdym wątku wszyscy dają Ci do zrozumienia że Twoje posty są jakieś z kosmosu. Jakim prawem obrażasz dziewczynę która tylko Ci dobrze doradzila. Z Twojego długiego cyklu ciąży nie będzie.

    Dokładnie! :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan żal mi Cię od kad jestem na forum dajesz po dupie ze swoją głupota skoro sama sie nie chamujesz ja tez nie bede :p idiotkę z siebie robisz, wpadasz na większość wątków zawracasz głowę głupotami po czym kończysz słowami ze widocznie dziecko nie jest ci pisane i kończysz starania. Śmiech na sali! Po za tym jestes tak niedouczona czy co ??? Która ze staraczek po 35dc i negatywnym teście nadal czekała by na owu i @??? Każda z nas odrazu poszła by do DOBREGO GIN I KAZAŁA ZAŁATWIĆ SPRAWĘ!!!!


    Ogarnij sie dziewczyno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 17:15

    Kimmy, Karolina90, skorpionek82, Alisa, zubii, karola_aa, OjMaryś lubią tę wiadomość

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszedł mi właśnie pozytywny test owu :) także jutro zapowiada się intensywny dzień :D

    Karolina90, Agniechaaaa, OjMaryś lubią tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Wyszedł mi właśnie pozytywny test owu :) także jutro zapowiada się intensywny dzień :D


    Bierz męża w obroty :-) Powodzenia! :-)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doradźcie proszę - czy dobrze myślę, żeby pójść w tygodniu zbadać betę (2 razy, w odstępie 48h), a do gina ok. 7 tygodnia, kiedy już możliwe jest, że będzie coś widać? Oczywiście jeśli beta wyjdzie prawidłowo i jeśli nic niepokojącego nie będzie się dziać do tego czasu. Test pozytywny wyszedł dziś, w dniu spodziewanej @.

    Może zadaję głupie pytania, ale jestem kompletną świeżynką w temacie...

    Kimmy, zubii lubią tę wiadomość

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Wyszedł mi właśnie pozytywny test owu :) także jutro zapowiada się intensywny dzień :D

    Trzymam kciuki za zielony finał :D

    Kimmy lubi tę wiadomość

  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Wyszedł mi właśnie pozytywny test owu :) także jutro zapowiada się intensywny dzień :D

    Powodzenia! :)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Panan żal mi Cię od kad jestem na forum dajesz po dupie ze swoją głupota skoro sama sie nie chamujesz ja tez nie bede :p idiotkę z siebie robisz, wpadasz na większość wątków zawracasz głowę głupotami po czym kończysz słowami ze widocznie dziecko nie jest ci pisane i kończysz starania. Śmiech na sali! Po za tym jestes tak niedouczona czy co ??? Która ze staraczek po 35dc i negatywnym teście nadal czekała by na owu i @??? Każda z nas odrazu poszła by do DOBREGO GIN I KAZAŁA ZAŁATWIĆ SPRAWĘ!!!!


    Ogarnij sie dziewczyno

    Czyli według Ciebie nawet jak jest 80 dc i jest ciałko żółte i progesteron rośnie to już cały cykl przepadł ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miffy wrote:
    Dziewczyny, doradźcie proszę - czy dobrze myślę, żeby pójść w tygodniu zbadać betę (2 razy, w odstępie 48h), a do gina ok. 7 tygodnia, kiedy już możliwe jest, że będzie coś widać? Oczywiście jeśli beta wyjdzie prawidłowo i jeśli nic niepokojącego nie będzie się dziać do tego czasu. Test pozytywny wyszedł dziś, w dniu spodziewanej @.

    Może zadaję głupie pytania, ale jestem kompletną świeżynką w temacie...


    Jeżeli wszystko bd ok to plan masz dobry :)

    miffy lubi tę wiadomość

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan takie długie cykle naprawdę nie są normalne. To nie jest twoja natura jak to okreslasz. Według mnie po pierwsze powinnaś zmienić gina bo nie mogę uwierzyć, że on pozwala Ci na takie długie cykle i mówi, że to normalne.
    Chociaż teraz na wykresie wyszedł ci pozytywny test owu więc może faktycznie się uda i życzę Ci tego . Ale te długie cykle naprawdę są niepokojące

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 17:45

    Princesska lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ja już nie umiem do was po dobroci...Czy wy kur nie rozumiecie szczególnie Ty ze ja jestem po owulacji ? A jak doszło do zapłodnienia to co ? Który lekarz za to odpowie ? Słucham. Bo mi lekarz niechce dac na wywołanie bo się boi... głupia jesteś i tyle sory.
    Ale czemu lekarz nie chce ci dać? Luteine się podaję i na wywołanie i na podtrzymanie ciąży. Jak będzie ciąża to będzie podtrzymywala a jak nie będzie to najprawdopodobniej wywoła....

    f5b59272af.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miffy wrote:
    Dziewczyny, doradźcie proszę - czy dobrze myślę, żeby pójść w tygodniu zbadać betę (2 razy, w odstępie 48h), a do gina ok. 7 tygodnia, kiedy już możliwe jest, że będzie coś widać? Oczywiście jeśli beta wyjdzie prawidłowo i jeśli nic niepokojącego nie będzie się dziać do tego czasu. Test pozytywny wyszedł dziś, w dniu spodziewanej @.

    Może zadaję głupie pytania, ale jestem kompletną świeżynką w temacie...

    Masz bardzo dobry plan. Zazwyczaj w 6tc widać już serduszko.;-)

    miffy lubi tę wiadomość

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miffy wrote:
    Dziewczyny, doradźcie proszę - czy dobrze myślę, żeby pójść w tygodniu zbadać betę (2 razy, w odstępie 48h), a do gina ok. 7 tygodnia, kiedy już możliwe jest, że będzie coś widać? Oczywiście jeśli beta wyjdzie prawidłowo i jeśli nic niepokojącego nie będzie się dziać do tego czasu. Test pozytywny wyszedł dziś, w dniu spodziewanej @.

    Może zadaję głupie pytania, ale jestem kompletną świeżynką w temacie...
    Też bym tak zrobiła. Za bardzo bym jakbym widziała pusty pęcherzyk. A tak w 7 tygodniu na pewno zobaczysz już serduszko
    Ja chyba nawet nie będę robiła sikanca tylko na betę, żeby poznać prawdę od razu ;)

    miffy lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czyli według Ciebie nawet jak jest 80 dc i jest ciałko żółte i progesteron rośnie to już cały cykl przepadł ?


    Juz Ci 2 dziewczyny pisały o Luteinie wiec powtarzać sie nie bede... zrozum ze cykl powyżej 35dni to jest nienormalne i od tego wowonnas zacząć aby go wyregulować na normalne dni

    Princesska, OjMaryś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - jestem z innego wątku ale Was podczytuję oczywiście:)
    Jak zobaczyłam wypowiedź Panan muszę odezwać się: była na wątku Clo, tak samo głupia jak tutaj (choć teraz to bardziej chamskie stało się) - widać nie zmądrzała.
    Wiedzy to żadnej nie posiada, dziewczyny ją zlały.
    Zróbcie to samo , szkoda nerwów.
    Mów do słupa - a słup dupa!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 18:16

    Karolina90, bertha, OjMaryś lubią tę wiadomość

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Dziewczyny - jestem z innego wątku ale Was podczytuję oczywiście:)
    Jak zobaczyłam wypowiedź Panan muszę odezwać się: była na wątku Clo, tak samo głupia jak tutaj (choć teraz to bardziej chamskie stało się) - widać nie zmądrzała.
    Wiedzy to żadnej nie posiada, dziewczyny ją zlały.
    Zróbcie to samo , szkoda nerwów.
    Mów do słupa - a słup dupa!!!

    Dobre podsumowanie ;-)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ