X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wrote:
    czarna herbatka parzona do minuty :) bardzo orzeźwia, lepiej niż kawa

    Ups, parzy się już u mnie 5 minut. Smak herbaty jest ohydny, ale muszę się przemóc :) Dzięki!

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Bo jak go zrobiłam spojrzałam i nic nie było. Wiec odłożyłam go ale potem - nie wiem po jakim czasie dlatego sie nie sugeruje widać pod odpowiednim kątem cień cienia ale to taki ze mnie oczy bolą hahaha jak sie dłużej wpatruje. Mąż tez widzi. Ale pod światło juz biało. I to naprawdę nie jest taki cień cienia jak niektóre z was pokazują. Tylko cos dziwnego. I skoro jest to takie nijakie i po dłuższym czasie olewam to :P kiedys na innych testach tez były takie po czasie... poprostu mój mózg płata mi figle. Jeszcze porównam go z tym czwartkowym. Jeśli tam tez bedzie ta ledwo ledwo widoczna to widocznie one tak mają.
    Ja miałam dzisiaj po prostu cień cienia cienia, tylko ja to widziałam na tym z allegro. A wcześniej były czysto białe a też się dopatrywalam. Także może lepiej inny test użyć :)

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wiem co czujesz bo mój mąż za tydzień tez wyjeżdża na kawal czasu wiec jesli teraz nie zaskoczyło to lipa aż do kwietnia maja

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrina17 wrote:
    Ja miałam dzisiaj po prostu cień cienia cienia, tylko ja to widziałam na tym z allegro. A wcześniej były czysto białe a też się dopatrywalam. Także może lepiej inny test użyć :)
    Ja myśle ze to poprostu linia ktora nasiąkła i tyle. Nic znaczącego :(

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mozecie troche poradzic? Sytuacja troche mi się komplikuje. Tak jak już pisałam spóźnia mi się okres, dziś 4 dzień. Zdarzało się już u mnie, że coś tam się w cyklu poprzesuwało i później zaszłam w ciążę. Jestem po 2 ciążach. W 1 miałam plamienia brunatne i wiedziałam, że zaszłam w ciążę. W 2 nie było żadnych plamień. U ginekologa byłam 5.01 (dzień po planowanej miesiączce) i było widoczne ciałko żółte/torbiel w macicy, pęcherzyka nie było widać. Lekarka powiedziała, że jeszcze później może być widoczny. Testy dodatnie, krwi jeszcze nie robiłam. Chciałam zrobić ją jutro (9.01, 5 dni po spodz. okresie). Ale byłam w toalecie i na bieliźnie miałam zabarwiony śluz. Nie był ani brunatny, ani czerwony, ale różowy. Wcześniej jak dziewczyny pisały o takim śluzie to myślałam, że chodzi im po prostu o jasno czerwony, a tu patrzę rzeczywiście różowy (pastelowy odcień). Pierwszy raz takie coś widzę. Oczywiście rozumiem, że może przyjść okres, ale jakby go dziś nie było to mam iść jutro na betę??

    kuki123 lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara - u mnie się taki sam pojawił w ostatnim cyklu na kilka dni przed @. Też nigdy takiego nie miałam.. no ale później przyszła @ i już tego nie rozkminiałam.

    A w przypadku gdy nie ma @ to ja bym na betę poszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 16:43

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    sara - u mnie się taki sam pojawił w ostatnim cyklu na kilka dni przed @. Też nigdy takiego nie miałam.. no ale później przyszła @ i już tego nie rozkminiałam.

    A w przypadku gdy nie ma @ to ja bym na betę poszła :)
    Dzieki za info :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiegos totalnego dola :( spac mi sie chce,plakac mi sie chce.stracilam nadzieje..jeszcze sluz chyba taki jak przed @ :( mam dosc.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:

    Dla mnie ten cykl jest symboliczny, do 12 miesięcy udaje się największej ilości par, później ten przyrost % jest już coraz mniejszy..
    Tak sobie dziś liczę ze w ciągu 10 lat miałam 100 cykli srednio 10 w roku to aktualny jest 101 cyklem !!!idzie sie załamać. Moja średnia 0/100 ehhhh

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ja dzisiaj mam małą deprechę, chyba przez tę temperaturę i negatywny test. Trudno. Jak jutro nie pójdzie w górę, to nie testuję. Po prostu kolejny cykl znowu rozczarowanie. Kochana Ty to jesteś dopiero dzielna dziewczyna :) 101 cykli i walczysz dalej, nie poddajesz się :) <3 na prawdę podziwiam ciebie i inne dziewczyny z niefajnymi historiami. <3 Wy to macie moc :) <3
    Na razie przerwa w testowaniu u mnie. W dniu @ będę testować, albo dzień po :) Odezwała się też u mnie stłuczona w maju kość ogonowa. Nie da się siedzieć normalnie, tylko znowu na poduszce. Normalnie masakra Na dodatek nogi mnie bolą jak za czasów młodości, kiedy kości jeszcze rosły. :D Chyba mi organizm ześwirował :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 17:17

    zubii lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, a od dawna się leczycie? Po opisie widzę, że niedawno ruszyliście ze stymulacją. Mocno trzymam kciuki, żeby Wam się udało!
    U nas niby wszystko jest ok., poza moimi krętymi jajowodami, ale wg lekarza najważniejsza jest drożność.

    W ogóle jak tam dziewczyny jest u Was z najbliższymi, wiedzą, że się staracie? U nas nikt nie wie i zaczyna się to robić kłopotliwe..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna a jesteś pewna, że to kość ogonowa? Mnie kiedyś tak bolało co jakiś czas w tych okolicach i też byłam przekonana, że to od kości. Dopóki nie zrobił mi się stan zapalny i nie okazało się, że to torbiel włosowa..
    A tym negatywem i temperaturą się nie przejmuj - dobrze będzie ;)

    Summer - u mnie rodzice wiedzą, że się staramy, teściowie chyba też. I koleżanka dobra i dziewczyny ode mnie z pokoju z pracy. A wszystko dlatego, że pojawiła się pierwsza ciąża :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 17:30

    summer86 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Wysyłam dla każdej z osobna wiruski ciążowe :*


    Łapie i trzymam z całej siły;-) Dzięki!

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ośmiorniczka wiem co czujesz bo mój mąż za tydzień tez wyjeżdża na kawal czasu wiec jesli teraz nie zaskoczyło to lipa aż do kwietnia maja
    wiesz, iskierka nadziei jest..przytulanko 2-3 dni przed owu w dobrym śluzie..więc może.............

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, a od dawna się leczycie? Po opisie widzę, że niedawno ruszyliście ze stymulacją. Mocno trzymam kciuki, żeby Wam się udało!
    U nas niby wszystko jest ok., poza moimi krętymi jajowodami, ale wg lekarza najważniejsza jest drożność.

    W ogóle jak tam dziewczyny jest u Was z najbliższymi, wiedzą, że się staracie? U nas nikt nie wie i zaczyna się to robić kłopotliwe..
    U mnie tylko moja mama wie i przyjaciółki że sie staramy. Przyjaciólki są mega wsparciem bo same miały przeboje

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wrote:
    wiesz, iskierka nadziei jest..przytulanko 2-3 dni przed owu w dobrym śluzie..więc może.............
    Ja miałam przytulanko przed w trakcie i po i jakos czuje ze się nie udało...nie mam nadzieji w tym cyklu juz

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co myslicie? https://naforum.zapodaj.net/9a7065edbaf9.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/358ed0d9966c.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/5448e15f6fa1.jpg.html

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Proszę mnie przepisać ma 14.01. Możecie spojrzeć na mój wykres? Czy jest jakaś szansa? W tym cyklu zauważyłam kropkę krwi na bieliźnie i biały kremowy śluz, ale te temperatury jakies takie niskie i bez żadnych schodków :-P

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co myslicie? https://naforum.zapodaj.net/9a7065edbaf9.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/358ed0d9966c.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/5448e15f6fa1.jpg.html

    Przykro mi, ale nic nie widzę - mimo że wnikliwie się wypatrywałam..

    Ewcia - taki spokojny masz ten wykres. Ciężko cokolwiek powiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 18:18

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, a od dawna się leczycie? Po opisie widzę, że niedawno ruszyliście ze stymulacją. Mocno trzymam kciuki, żeby Wam się udało!
    U nas niby wszystko jest ok., poza moimi krętymi jajowodami, ale wg lekarza najważniejsza jest drożność.

    Książkę bym mogła napisać o moich staraniach. Generalnie to pierwszy gin mi zawalił jajniki torbielami gdyz kazał mi uparcie brac dupka od 16dc przy 34c doprowadził do torbieli i skrucenia cyklu do 20d. Leczenie kokejne rok tych torbieli. Później pare lat leczenie ciężkiej hiperprolaktynemi teraz mam ksiazkowe wyniki. Po 2 klinikach i stymulacjach po ktorych mi nic nie rosło dałam sobie spokój na 4 lata.
    Od sierpnia wróciłam na ring w 3 klinice i efekty mam bo jajniki mi funkcjonują ovu jest !!
    Badań to przez ten czas zrobiłam to segregator nie mieści.
    To tak w krótkim opisie..
    Co ma byc to będzie na niektóre sprawy nie mamy wpływu.
    Po tylu latach nadzieji na cud podchodzę z dystansem.
    Moj M przez pół roku przekonywał mnie do powrotu do leczenia.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ