X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuchy caly czas Was czytam.
    @ sobie poszla wiec i ja wracam do gry. Tak Was czytalam czytalam i rozmyslalam nad soba. Zastanawiam sie czy nie mierzyc tempki w dolnych rewirach zamiast w ustach.
    Bo u nas w domu potrafi byc rano zimno, nieraz spie z otwartymi ustami - moze to tez zaburza? Jak to robicie? Jak gleboko wlozyc termometr? Tylko w pochwie czy wkladacie w szyjke bo ja zielona!

    Dajemt sobie ostatni cykl bez monitora, bez badania hormonow. Myslalam czy by nie zrezygnowac z tempki i nie zostac tylko przy testach, ale to sa tez oszusty. Na bank zmniejszamy liczbe <3 przed owulka do raz na 2 dni i konczymy dopiero przy 3 wysokiej temp. Moze za wczesnie konczylismy starania?
    No i od jutra zaczynam fit diete ^^ Nie jestem w ciazy jak moja szwagierka to se chociaz schudne nie?

    Oluchna a moze to implementacyjne takie pozne?

    kaha lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer to będzie 11 dpo
    Oczywiscie jak tylko pojawia sie wyniki dam znac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 22:43

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycia. No nie wiem sama, bo się tak pojawiło raz na papierze i zniknęło później. Ten sie zastanawiam, czy nie lepiej mierzyć na dole. Tylko ja rano to taka jestem trzasnieta że boję się żebym z tym termometrem później nie wyszła z domu :) hahahaha i tak pójdę i będę pikac ;)

    Minerva, -Monika-, Bocianiątko, Amy333 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-) Gratuluję wszystkim, dla których ten cykl okazal sie tym upragnionym :-). Tym którym się nie udalo, życzę zeby ten obecny zostal tym wymarzonym :-) Proszę o dopisanie mnie na testowanie w dniu 13 i trzymam kciuki za wszystkie przyszle testerki ;-)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się poddaje.
    Najnormalniej w świecie się rozpłakałam, to wszystko jest takie wymuszone, mam dość.
    Dzisiaj niby mąż chciał, ale to tylko dlatego żeby mi przykrości nie zrobić, olewam takie starania!

    Przepraszam za te smuty ale musiałam się wyżalić.

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja się poddaje.
    Najnormalniej w świecie się rozpłakałam, to wszystko jest takie wymuszone, mam dość.
    Dzisiaj niby mąż chciał, ale to tylko dlatego żeby mi przykrości nie zrobić, olewam takie starania!

    Przepraszam za te smuty ale musiałam się wyżalić.
    Miałam tak że dwa, albo i nawet pięć razy. On chce. Już tu akcja, a ja jak Kłoda. Normalnie Kłoda. Poryczalam się, a na drugi dzień już mi było lepiej.
    Monika, wiem że masakra tak na zawołanie, że trzeba i koniec. A właśnie ze nie trzeba. Ze ty musisz mieć po prostu chęć. Bez wymuszenia, bez stresu i przede wszystkim bez myśli w głowie że to jest po to żeby mieć dziecko. Nie kochana, to jest po to żeby WAM było dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 22:59

    Flowwer, Bocianiątko, Maja84, Karolina90, miffy lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Miałam tak że dwa, albo i nawet pięć razy. On chce. Już tu akcja, a ja jak Kłoda. Normalnie Kłoda. Poryczalam się, a na drugi dzień już mi było lepiej.
    Monika, wiem że masakra tak na zawołanie, że trzeba i koniec. A właśnie ze nie trzeba. Ze ty musisz mieć po prostu chęć. Bez wymuszenia, bez stresu i przede wszystkim bez myśli w głowie że to jest po to żeby mieć dziecko. Nie kochana, to jest po to żeby WAM było dobrze :)
    Wiesz że jesteś nie do zastąpienia!Bardzo mnie podnioslaś na duchu!!!

    W tym cyklu znowu się jakoś zablokowałam psychicznie. Kolejne już sobie daruję, pewnie zacznę ponowne starania na wakację, tylko szkoda że Wy już bedziecie po fioletowej stronie. A raczej musicie być nie widze innej opcji!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 23:07

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wodnisto-biały śluz więc @ za rogiem ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Wiesz że jesteś nie do zastąpienia!Bardzo mnie podnioslaś na duchu!!!

    W tym cyklu znowu się jakoś zablokowałam psychicznie. Kolejne już sobie daruję, pewnie zacznę ponowne starania na wakację, tylko szkoda że Wy już bedziecie po fioletowej stronie. A raczej musicie być nie widze innej opcji!

    Kochana nie martw sie. Ja tez tak czasem mam. Ba moj B. nawet tak ma czasem. Odpuszczamy, robimy tulanki, ogladamy cos. Nieraz ochota wraca ale jiz nie na robienie dziecka a na bliskosc. A czasem idziemy poprostu spac i tyle.
    Staranie sie o dziecko zwlaszcza intensywne, przy naszym stylu zycia jest ciezkie. U nas sa okresy ze nie robimy tego 2 tyg, a czasem przez 2 tyg codziennie. Dlatego ciezko nam sie bylo przestawic na tryb "teraz rob". Nam pomaga poswiecenie sobie chwili przed seksem - np. obejrzenie razem filmu, poczytanie w lozku ksiazki czy przegladanie razem memow w necie. Wtedy organizm przestawia sie na tryb bliskosc i ochota czesciej jest :* trzymaj sie i nie przejmuj. Nie zawsze trzeba miec ochote na <3 nawet podczas staran. Nic tego nie zmieni. Jutro tez jest dzien :*

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja się poddaje.
    Najnormalniej w świecie się rozpłakałam, to wszystko jest takie wymuszone, mam dość.
    Dzisiaj niby mąż chciał, ale to tylko dlatego żeby mi przykrości nie zrobić, olewam takie starania!

    Przepraszam za te smuty ale musiałam się wyżalić.
    Nie jesteś sama, mamy to samo wczoraj mój m powiedziel ze juz nie ma siły... A owu się przesunęła wiem to bo wczoraj miałam plamkę czerwona a dawno temu miałam tak przy owulacji... Powinniśmy dzisiaj jeszcze ale nikt z nas nie ma ochoty

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życie jest okrutne!!! :D

    Mój już chrapie w drugim pokoju, nie będę go budzić.

    Dziękuję że pod koniec dnia, dzięki Wam, pojawił się uśmiech na mojej twarzy.<3 <3 <3

  • Minerva Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli @ nie przyjdzie wczesniej to ja przekladam testowanie na piatek 13tego, kto wie, moze okaze sie szczesliwy :-)

    56f4848fecf8893410f71913e8e7814f.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny życie jest okrutne!!! :D

    Mój już chrapie w drugim pokoju, nie będę go budzić.

    Dziękuję że pod koniec dnia, dzięki Wam, pojawił się uśmiech na mojej twarzy.<3 <3 <3

    Okrutne to jest Monis jak wchodzimy w tryb "robimydzieciakaej!" A tak to jest zwykle codzienne. Nie budz teraz, rano tez jest dzien ^^ dobrze wszystkie wiemy ze jak ma zaskoczyc to zaskoczy i z seksu na 48h przed owulka czy z palca (jak ja to mowie)

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Lady Trusia Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Nie chcę już truć meżowi, więc zacznę Wam ;)
    Po 18 miesiącach "bez tabletek" postanowiłam zawitać na forum...
    Moja data to 17.01 Trzymajcie kciuki! Oczywiście trzymam za was wszystkie równie mocno!

    Endometrioza - (torbiele na obu jajnikach) kwiecień 2011
    Tarczyca - od stycznia 2016
    Progesteron - od sierpnia 2016
    Poronienie 9tc - wrzesień 2016

    ovufriend.pl
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Lady Trusia, rozgość się:) To naprawdę świetne miejsce, bo nikt nie wyśmiewa naszych małych i większych schiz i można się tu poczuć bardzo swobodnie.

    Masz ten sam termin testowania, co ja, więc podwójnie trzymam kciuki!

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 03:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez chorobę nie mogę spać. Na szczęście katar przestał lecieć.
    Podbrzusze mnie boli, nie wiem czy to na @ czy na fasolkę... rzadko mnie przed @ boli podbrzusze.
    Ponieważ nie mogę spać a siku mi sie zachciało to sobie siknelam na bobotesta płytkowego. Biel. Ale rano jeszcze raz siknę bo jakas nadzieja sie we mnie obudziła... na rano mam bobotesta strumieniowego. Nie wiem który z nich jest czulszy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 04:24

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce urlop...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam tak - w 10/2016 <3 z mężem wtedy kiedy mieliśmy na to ochotę. Robiłam testy owu i w dniu kiedy wyszedł pozytywny mieliśmy tak kiepskie humory i zero chęci, że sobie darowaliśmy. Doszłam do wniosku, że musi wystarczyć <3 sprzed 2 dni. I wiecie, że wystarczyło?
    Więc chyba czasami warto odpuścić :)

    A teraz chwalcie się pozytywnymi teścikami :)

    Noooo! A jeszcze się muszę poskarżyć, że ja to chyba spać przestanę chodzić.. w ciągu 2 tygodni ze 4 razy śniło mi się, że robiłam test ciążowy i wychodził pozytywny. A dzisiaj dodatkowo ktoś mi dziecko pokazał i mówi, że to moje - chłopiec - na oko miał kilka miesięcy. Tylko ponoć jakiś chory był :/

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się chwale @ i mega spadkiem temperatury. :)
    Mam do was prośbę. Potrzebuję dobrego ginekologa, bo ta moja babka coś mi nie pasuje. Dojadę nawet do Krakowa, Katowic, Bielska, itd. Ma któraś kogoś godnego polecenia?

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, dziewczyny, chyba wszyscy mamy przy staraniach kryzys odnośnie <3 na zawołanie. U nas przełomowy był cykl we wrześniu lub październiku, gdy owu miała mi wypaść w trakcie delegacji i plan był żeby <3 były rano przed moim wyjazdem. Nie wyszło, bardzo się pokłóciliśmy i wtedy obiecałam sobie, że nigdy więcej tak na zawołanie.. Tak jak pisze Kaczorka, lepiej dwa dni przed owu niż na siłę :)

    Kaczorka, współczuję tych snów o ciążowej tematyce.

    Oluchna, tulę mocno! Z lekarzem nie pomogę, bo to nie moje okolice. Trzymaj się mocno!

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ