X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna przed wizyta doradze Ci zrobic podstawowe badania hirmonow:

    Prolaktyna
    Tarczyca

    Od tego zawsze zaczyna :)

    On jak Ci zleci dodatkowe badania to dziewczyny z recepcji odrazu pobieraja i wyniki sa donodbioru juz przy nastepnej wizycie na racepcji :)

    Zastrzyki jezeli sa potrzebne to tez zazwyczaj mozna u niego na miejsvu kupic wiec nie trzeba zbytnio biegac pi aptekach :p

    I dodatkowy plus to taki, ze jak zostajesz pacjentka u niego w osteomedzie to zawsze masz juz dostep bezposrednio do kliniki macierzynstwo w krk :)

    Ale mam nadzieje, ze nue bedzie to dla Was potrzebne i przy monitoringach uda Wam sie odrazu splodzic tic taka :)

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionoek gratuluje:)
    Oluchna tak jak mówisz, głowa do góry, bo trzeba korony pilnować:)

    A u mnie ciąg dalszy nowego cyklu-dziwaka. Krawienie bardzo lekkie przez trzy dni, dziś już plamienie tylko. Temperatury w sumie na takim poziomie, jak w ubiegłym były w drugiej fazie... Nie wiem czy one w ogóle mają zamiar spaść ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • melonek Autorytet
    Postów: 276 178

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, gratuluję wszystkim, którym się udało i trzymam kciuki za kolejne testujące :)

    Jakoś trochę mam przerwę od ovu i w sumie dobrze, ledwo co dostałam okres, a dziś już 8dc, jak ten czas leci :P

    Katrina17 lubi tę wiadomość

    thgf9n73vx4bobyi.png
    56505fea16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy a robilas test? Moze fasol tam mimo wszystko jest? Nieraz sie czytalo, ze na poczatkach ciazy w czasie spodziewanej @ sa lekkie krwawienia nawet przez kilka dni.
    Oluchna, Sara strasznie mi przykro, ale wierze, ze bedzie Wam dane cieszyc sie dwoma kreseczkami na walentynki! :)

    sara9555 lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna przed wizyta doradze Ci zrobic podstawowe badania hirmonow:

    Prolaktyna
    Tarczyca

    Od tego zawsze zaczyna :)

    On jak Ci zleci dodatkowe badania to dziewczyny z recepcji odrazu pobieraja i wyniki sa donodbioru juz przy nastepnej wizycie na racepcji :)

    Zastrzyki jezeli sa potrzebne to tez zazwyczaj mozna u niego na miejsvu kupic wiec nie trzeba zbytnio biegac pi aptekach :p

    I dodatkowy plus to taki, ze jak zostajesz pacjentka u niego w osteomedzie to zawsze masz juz dostep bezposrednio do kliniki macierzynstwo w krk :)

    Ale mam nadzieje, ze nue bedzie to dla Was potrzebne i przy monitoringach uda Wam sie odrazu splodzic tic taka :)
    Aga jesteś niezastąpiona :) <3
    Moje skąpe podejście się uruchamia: Ile ja za to wszystko zapłacę?:D Ale na tym nie ma co oszczędzać :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny, jak są dni wolne to mało pisze bo zawsze tysiąc spraw do zrobienia.
    Ale dziś jestem w pracy wiec pisze :P

    u mnie 22 dc temp poszła w góre czuje czasami takie kłucie jajników i tam w środku mega ciasno mam nadzieje że to dobry zwiastun :)

    5c23cc466a1fe0f88e09d73233b83442.png

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLuchna przykro mi że @ przyszła:( Trzymam kciuki za kolejny cykl.
    Skorpionek gratuluje :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Aga jesteś niezastąpiona :) <3
    Moje skąpe podejście się uruchamia: Ile ja za to wszystko zapłacę?:D Ale na tym nie ma co oszczędzać :)


    Niestety wizyta to kosz ok 200zl ale mam poczucie calkowitej opieki lekarskiej i super specjalistow dookola :) wiec mimo kosztu warto

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Niestety wizyta to kosz ok 200zl ale mam poczucie calkowitej opieki lekarskiej i super specjalistow dookola :) wiec mimo kosztu warto
    To wydaje mi się taka standardowa cena, u nas też podobnie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    To wydaje mi się taka standardowa cena, u nas też podobnie :)

    No to widzisz nie ma tragedi a warto :)

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    To wydaje mi się taka standardowa cena, u nas też podobnie :)

    No co ty z ta @! Trzymaj sie cieplutko i walczymy dalej!

    Mierzylam dzis pierwszy raz tempke dowcipnie xD nie dosc ze to dziwne to jeszcze nie slysze dzwonka na koniec pomiaru xD

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    No co ty z ta @! Trzymaj sie cieplutko i walczymy dalej!

    Mierzylam dzis pierwszy raz tempke dowcipnie xD nie dosc ze to dziwne to jeszcze nie slysze dzwonka na koniec pomiaru xD
    I właśnie się tego boję, że nie usłyszę pikania :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    No co ty z ta @! Trzymaj sie cieplutko i walczymy dalej!

    Mierzylam dzis pierwszy raz tempke dowcipnie xD nie dosc ze to dziwne to jeszcze nie slysze dzwonka na koniec pomiaru xD



    Tez zaczelam mierzyc dowcipnie imialam ten sam problem z pikaniem :p ale roznica w temp ogromna!!!

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) witam po szalonym weekendzie :)
    Oluś mocno tulę :) ale w takim układzie może być fajny prezent walentykowy dla WAS :)
    Skorpionoek gratuluje:)

    A ja mam jakiś szalony ten cykle śluz płodny pojawia się i znika :p zawsze owu miałam 13 lup 14 dc a tu sama już nie wiem czy była wczoraj czy może dzisiaj :p bo mnie boli brzuch :) a temp cały czas w dole może to przez weekendową impreze :) 30 mojej siostry ale powiem wam że sanki o 22 w mrozie -22C to jest czad :)dawno się tak nie bawiłam

    Tylko mój M jest chwilowo już nie dostępny więc nici z <3 w dniu dzisiejszym więc cykl raczej zaliczam do straconych albo z powodu braku owu lub nie wstrzeleniu się z <3 Teraz pozostało tylko 2 tygodnie czekania :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    co myslicie to mój dzisiejszy test
    https://naforum.zapodaj.net/0b5ba1507e87.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/5dc82a15cf1e.jpg.html
    No dzisiaj piękna krecha!! Gratulacje!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Hej dziewczyny :) witam po szalonym weekendzie :)
    Oluś mocno tulę :) ale w takim układzie może być fajny prezent walentykowy dla WAS :)
    Skorpionoek gratuluje:)

    A ja mam jakiś szalony ten cykle śluz płodny pojawia się i znika :p zawsze owu miałam 13 lup 14 dc a tu sama już nie wiem czy była wczoraj czy może dzisiaj :p bo mnie boli brzuch :) a temp cały czas w dole może to przez weekendową impreze :) 30 mojej siostry ale powiem wam że sanki o 22 w mrozie -22C to jest czad :)dawno się tak nie bawiłam

    Tylko mój M jest chwilowo już nie dostępny więc nici z <3 w dniu dzisiejszym więc cykl raczej zaliczam do straconych albo z powodu braku owu lub nie wstrzeleniu się z <3 Teraz pozostało tylko 2 tygodnie czekania :)
    Walentynki :D w sumie to my ne obchodzimy ich w ogóle, bo uważamy, że jak się kogoś kocha, to się kocha i docenia cały rok a nie tylko w jeden dzień. Ale takim prezentem to bym nie pogardziła i byłby powód do świętowania :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna, ale szkoda... :(
    Sara, przykro mi.
    U mnie na teście biel, choc na tym z nocy bobo płytkowymi teraz widze jakis lekki zarys cienistego cienia. Ale takie cienie po czasie i watpliwe bo tylko ja je widze ;) to nic nie znaczą. Na strumieniowym z rana biało.

    sara9555 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Amy a robilas test? Moze fasol tam mimo wszystko jest? Nieraz sie czytalo, ze na poczatkach ciazy w czasie spodziewanej @ sa lekkie krwawienia nawet przez kilka dni.
    Oluchna, Sara strasznie mi przykro, ale wierze, ze bedzie Wam dane cieszyc sie dwoma kreseczkami na walentynki! :)


    Kaha nie robiłam, bo uznałam ze to @ i już. A ze jestem po tabletkach dopiero co odstawionych to już w ogole, takie zawirowania to chyba mogą być dość czeste.
    Pomierze jeszcze temperaturę i zobaczę. Niech już lepiej spada, bo potem nie będzie miała z czego wyskoczyć;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna....Jestem w szoku.....No nic kochana kolejny cykl będzie Twój ! Zaraz wpadnę i zostawię wirusi :*

    A ja witam sie po okropnej nocy...Córką budziła się co 20 minut od 20 do 2 później od 2 do 7 było ciutke lepiej bo były 3 pobudki...Teraz biedulko odsypia.

    Jestem umówiona na pierwszą wizytę już się nie mogę doczekać i będę odliczac dni...Zawsze myślałam, że w drugiej ciąży już nie będzie tych emocji a są ! Jedynie co to wiem już co mam robić itd..

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Oluchna....Jestem w szoku.....No nic kochana kolejny cykl będzie Twój ! Zaraz wpadnę i zostawię wirusi :*

    A ja witam sie po okropnej nocy...Córką budziła się co 20 minut od 20 do 2 później od 2 do 7 było ciutke lepiej bo były 3 pobudki...Teraz biedulko odsypia.

    Jestem umówiona na pierwszą wizytę już się nie mogę doczekać i będę odliczac dni...Zawsze myślałam, że w drugiej ciąży już nie będzie tych emocji a są ! Jedynie co to wiem już co mam robić itd..

    To mo tez prosze zostawic wiruski pod wykresem!

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ