X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    A w poprzednim cyklu robiłaś test ciązowy??

    Zrob bete i bedzie jasne.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Dziewczyny pomocy! Moja szwagierka ma spory zapas ovarinu - wziela 1 op. i im sie udalo.
    Czy ja przy moich regularnych cyklach moge tez go brac? Bo ma jeszcze 2op. zapasu i szkoda zeby sie marnowal.
    Jak najbardziej możesz go brać, moja Pani ginekolog bardzo polecała te tabletki i nie musisz już dodatkowo brać kwasu foliowego

    mycha91 lubi tę wiadomość

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Na pewno musisz zbadac tarczyce i prolaktyne, proponuje tez amh zeby sprawdzic czy nie masz pcos
    Dziękuję za podpowiedź, zraz poproszę o skierowanie na te badania

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Reczywiscie troche dziwne :/ a ciąża wykluczona w 100%??


    a no nie...mie chciałam świrować i testować w 7 dpo:/, a wtedy złapały mnie już plamienia. I tak sobie do tej pory tkwie w wysokich temperaturach- ale miałam jeden dzień plamienie, potem ze 3 krwawienia lekkiego, wiec wiecie...zaczelam nowy cykl bez złudzen. Ale tempka dalej uparcie w gorze.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    A w poprzednim cyklu robiłaś test ciązowy??

    Nie nie robilam, jak dostałam krwawienie, to wiadomo...humor poleciał na łeb na szyje, a testy został grzecznie w szufladce..

    Tego jeszcze nie grali, jutro w 7 dniu cyklu strzele sobie z rana sikańca;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 11:54

    zubii, kaha lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy spokojnie mozesz nawet teraz zatestowac; jesli juz duzo czasu minelo od owu z teoretycznie poprzedniego cyklu :)

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie rob test ! A do mnie @ wczoraj nie przyszła :D i nie czuje sie okresowo.kiedys zdarzyło sie ze cykl trwał 34 a nie 33 dni. Zobaczymy co dzisiejszy dzien przyniesie.. poki co odczucie wilgotności. Nie wiem czy szyjka jest zamknięta z tym zawsze miałam problem ale napewno jest miękka. I teraz pytanie czy przesunęła mi sie owu czy znowu jakies torbiele :(

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Amy spokojnie mozesz nawet teraz zatestowac; jesli juz duzo czasu minelo od owu z teoretycznie poprzedniego cyklu :)

    W pracy siedzę, wiec nie mam jak. Ale nie wiem czy z wrażenia, urojenia, czy z czego- ale tak mnie mdli, że boję się usta uchylić;-)

    Princesska lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Dzień dobry w ten mroźny dzień :) o 6 u mnie było -20 jak wsiadałam do auta.

    Przytulam was @, a moja mama właśnie dzwoniła do mnie że jej się śniło że jestem w ciązy tak bym chciała żeby to był proroczy sen...
    Mamy mają 6 instynkt i wiedzą najlepiej. Czasem wystatczy że popatrzą na córeczke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 12:12

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    a no nie...mie chciałam świrować i testować w 7 dpo:/, a wtedy złapały mnie już plamienia. I tak sobie do tej pory tkwie w wysokich temperaturach- ale miałam jeden dzień plamienie, potem ze 3 krwawienia lekkiego, wiec wiecie...zaczelam nowy cykl bez złudzen. Ale tempka dalej uparcie w gorze.
    Testuj :) i czekamy z niecierpliwością na wyniki

    Princesska lubi tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Koniecznie rob test ! A do mnie @ wczoraj nie przyszła :D i nie czuje sie okresowo.kiedys zdarzyło sie ze cykl trwał 34 a nie 33 dni. Zobaczymy co dzisiejszy dzien przyniesie.. poki co odczucie wilgotności. Nie wiem czy szyjka jest zamknięta z tym zawsze miałam problem ale napewno jest miękka. I teraz pytanie czy przesunęła mi sie owu czy znowu jakies torbiele :(


    Rano zrobie- dla świetego spokoju, ale raczej na takie cudaki nie licze;-) A za Ciebie mocno 3mam kciuki, oby @ nie przyszla już wcale:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy33 jeśli dzis nie przyjdzie @ bedzie cud :D jeszcze nie chce sie nakręcać a tym bardziej testować, boje sie rozczarowania :( u Ciebie zapowiada sie obiecująco :) rownież trzymam kciuki ❤❤❤

    Amy333 lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tylko zastanawiam sie czy ten inofolic nie namieszał :/ ale przecież to suplement diety a nie lek..

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Rano zrobie- dla świetego spokoju, ale raczej na takie cudaki nie licze;-) A za Ciebie mocno 3mam kciuki, oby @ nie przyszla już wcale:)

    Amy, Princesska - mocno 3mam kciuki :) Jutro obie testujecie?

    Amy333, Princesska lubią tę wiadomość

    ckaidqk39a8l7x61.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Testuj :) i czekamy z niecierpliwością na wyniki


    Wiecie co, ja jestem jakas dziwna, miewam rozne dziwne przygody, ale żeby ciaza z krwawieniem- teog to bym się po sobie nie spodziewala;-)
    Ale zatestuje, tym bardziej ze piątek imieniny mojego lubego i cos by się wypic przydalo :p

    A z dziwnych przygód- kupiłam ostanio pączka bez nadzienia, hehe ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Amy, Princesska - mocno 3mam kciuki :) Jutro obie testujecie?

    Dzięki,ale ja to tak profilaktycznie zatestuje, bo może powinnam się do gastrologa udac, a nie do ginekologa z tymi mdłościami ;-)

    Princesska lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę się Wam do czegoś przyznać. Wprawdzie zapisana jestem na 17.01, ale OF wyznaczył mi termin @ na 15.01., więc jakieś licho mnie podkusiło, żeby dzisiaj zrobić rano test, czułość 10. No i oczywiście negatywny. Jestem w 10 dpo. A obiecywałam sobie, że wytrwam do niedzieli.

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczekam do piątku :) w sumie dopiero jeden dzien opóźnienia..

    Amy333 lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, muszę się Wam do czegoś przyznać. Wprawdzie zapisana jestem na 17.01, ale OF wyznaczył mi termin @ na 15.01., więc jakieś licho mnie podkusiło, żeby dzisiaj zrobić rano test, czułość 10. No i oczywiście negatywny. Jestem w 10 dpo. A obiecywałam sobie, że wytrwam do niedzieli.
    Ale 10 dpo to bardzo wcześnie ! Tym bardziej ze podobno beta zaczyna sie wytwarzać 48h po zagnieżdżeniu ! Wszystko moze sie zdarzyć. Ile dziewczyn pisze ze przed terminem @ nic nie wychodziło. Dopiero w dniu wyszły || kreseczki❤

    Amy333, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Ale 10 dpo to bardzo wcześnie ! Tym bardziej ze podobno beta zaczyna sie wytwarzać 48h po zagnieżdżeniu ! Wszystko moze sie zdarzyć. Ile dziewczyn pisze ze przed terminem @ nic nie wychodziło. Dopiero w dniu wyszły || kreseczki❤

    Jestem lekko ześwirowana, wiem:( Coś mnie napadło, przeczytałam wczoraj cały wątek na Ovu o tym, w ktorym dniu po owulacji dziewczynom wychodziły pozytywne testy, okazało się, że sporo już wiedziało w tym 9 czy 10 dniu. I do tego detektor ciąży - małpiszon - zaczął mi wmawiać, że mam 35% szansy na miarodajny wynik. Ech, czemu człek stary a durny.

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ