X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • mycha91 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    A w poprzednim cyklu robiłaś test ciązowy??

Zrob bete i bedzie jasne.

p19udqk3k1omz18g.png

25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • beatka_c Przyjaciółka

Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Dziewczyny pomocy! Moja szwagierka ma spory zapas ovarinu - wziela 1 op. i im sie udalo.
    Czy ja przy moich regularnych cyklach moge tez go brac? Bo ma jeszcze 2op. zapasu i szkoda zeby sie marnowal.
    Jak najbardziej możesz go brać, moja Pani ginekolog bardzo polecała te tabletki i nie musisz już dodatkowo brać kwasu foliowego

mycha91 lubi tę wiadomość

35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • beatka_c Przyjaciółka

Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Na pewno musisz zbadac tarczyce i prolaktyne, proponuje tez amh zeby sprawdzic czy nie masz pcos
    Dziękuję za podpowiedź, zraz poproszę o skierowanie na te badania

35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Reczywiscie troche dziwne :/ a ciąża wykluczona w 100%??

a no nie...mie chciałam świrować i testować w 7 dpo:/, a wtedy złapały mnie już plamienia. I tak sobie do tej pory tkwie w wysokich temperaturach- ale miałam jeden dzień plamienie, potem ze 3 krwawienia lekkiego, wiec wiecie...zaczelam nowy cykl bez złudzen. Ale tempka dalej uparcie w gorze.

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    A w poprzednim cyklu robiłaś test ciązowy??

Nie nie robilam, jak dostałam krwawienie, to wiadomo...humor poleciał na łeb na szyje, a testy został grzecznie w szufladce..

Tego jeszcze nie grali, jutro w 7 dniu cyklu strzele sobie z rana sikańca;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 11:54

zubii, kaha lubią tę wiadomość

3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy spokojnie mozesz nawet teraz zatestowac; jesli juz duzo czasu minelo od owu z teoretycznie poprzedniego cyklu :)

• Princesska Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie rob test ! A do mnie @ wczoraj nie przyszła :D i nie czuje sie okresowo.kiedys zdarzyło sie ze cykl trwał 34 a nie 33 dni. Zobaczymy co dzisiejszy dzien przyniesie.. poki co odczucie wilgotności. Nie wiem czy szyjka jest zamknięta z tym zawsze miałam problem ale napewno jest miękka. I teraz pytanie czy przesunęła mi sie owu czy znowu jakies torbiele :(

3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Amy spokojnie mozesz nawet teraz zatestowac; jesli juz duzo czasu minelo od owu z teoretycznie poprzedniego cyklu :)

W pracy siedzę, wiec nie mam jak. Ale nie wiem czy z wrażenia, urojenia, czy z czego- ale tak mnie mdli, że boję się usta uchylić;-)

Princesska lubi tę wiadomość

3i49hdgeac44oma5.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Dzień dobry w ten mroźny dzień :) o 6 u mnie było -20 jak wsiadałam do auta.

Przytulam was @, a moja mama właśnie dzwoniła do mnie że jej się śniło że jestem w ciązy tak bym chciała żeby to był proroczy sen...
    Mamy mają 6 instynkt i wiedzą najlepiej. Czasem wystatczy że popatrzą na córeczke :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 12:12

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    a no nie...mie chciałam świrować i testować w 7 dpo:/, a wtedy złapały mnie już plamienia. I tak sobie do tej pory tkwie w wysokich temperaturach- ale miałam jeden dzień plamienie, potem ze 3 krwawienia lekkiego, wiec wiecie...zaczelam nowy cykl bez złudzen. Ale tempka dalej uparcie w gorze.
    Testuj :) i czekamy z niecierpliwością na wyniki

Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Koniecznie rob test ! A do mnie @ wczoraj nie przyszła :D i nie czuje sie okresowo.kiedys zdarzyło sie ze cykl trwał 34 a nie 33 dni. Zobaczymy co dzisiejszy dzien przyniesie.. poki co odczucie wilgotności. Nie wiem czy szyjka jest zamknięta z tym zawsze miałam problem ale napewno jest miękka. I teraz pytanie czy przesunęła mi sie owu czy znowu jakies torbiele :(

Rano zrobie- dla świetego spokoju, ale raczej na takie cudaki nie licze;-) A za Ciebie mocno 3mam kciuki, oby @ nie przyszla już wcale:)

3i49hdgeac44oma5.png
  • Princesska Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy33 jeśli dzis nie przyjdzie @ bedzie cud :D jeszcze nie chce sie nakręcać a tym bardziej testować, boje sie rozczarowania :( u Ciebie zapowiada sie obiecująco :) rownież trzymam kciuki ❤❤❤

Amy333 lubi tę wiadomość

3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
  • Princesska Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tylko zastanawiam sie czy ten inofolic nie namieszał :/ ale przecież to suplement diety a nie lek..

3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
  • Cameline Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Rano zrobie- dla świetego spokoju, ale raczej na takie cudaki nie licze;-) A za Ciebie mocno 3mam kciuki, oby @ nie przyszla już wcale:)

Amy, Princesska - mocno 3mam kciuki :) Jutro obie testujecie?

Amy333, Princesska lubią tę wiadomość

ckaidqk39a8l7x61.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Testuj :) i czekamy z niecierpliwością na wyniki

Wiecie co, ja jestem jakas dziwna, miewam rozne dziwne przygody, ale żeby ciaza z krwawieniem- teog to bym się po sobie nie spodziewala;-)
    Ale zatestuje, tym bardziej ze piątek imieniny mojego lubego i cos by się wypic przydalo :p

A z dziwnych przygód- kupiłam ostanio pączka bez nadzienia, hehe ;-)

3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cameline wrote:
    Amy, Princesska - mocno 3mam kciuki :) Jutro obie testujecie?

Dzięki,ale ja to tak profilaktycznie zatestuje, bo może powinnam się do gastrologa udac, a nie do ginekologa z tymi mdłościami ;-)

3i49hdgeac44oma5.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę się Wam do czegoś przyznać. Wprawdzie zapisana jestem na 17.01, ale OF wyznaczył mi termin @ na 15.01., więc jakieś licho mnie podkusiło, żeby dzisiaj zrobić rano test, czułość 10. No i oczywiście negatywny. Jestem w 10 dpo. A obiecywałam sobie, że wytrwam do niedzieli.

• Princesska Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczekam do piątku :) w sumie dopiero jeden dzien opóźnienia..

Amy333 lubi tę wiadomość

3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
  • Princesska Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, muszę się Wam do czegoś przyznać. Wprawdzie zapisana jestem na 17.01, ale OF wyznaczył mi termin @ na 15.01., więc jakieś licho mnie podkusiło, żeby dzisiaj zrobić rano test, czułość 10. No i oczywiście negatywny. Jestem w 10 dpo. A obiecywałam sobie, że wytrwam do niedzieli.
    Ale 10 dpo to bardzo wcześnie ! Tym bardziej ze podobno beta zaczyna sie wytwarzać 48h po zagnieżdżeniu ! Wszystko moze sie zdarzyć. Ile dziewczyn pisze ze przed terminem @ nic nie wychodziło. Dopiero w dniu wyszły || kreseczki❤

Amy333, Anna Stesia lubią tę wiadomość

3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Ale 10 dpo to bardzo wcześnie ! Tym bardziej ze podobno beta zaczyna sie wytwarzać 48h po zagnieżdżeniu ! Wszystko moze sie zdarzyć. Ile dziewczyn pisze ze przed terminem @ nic nie wychodziło. Dopiero w dniu wyszły || kreseczki❤

Jestem lekko ześwirowana, wiem:( Coś mnie napadło, przeczytałam wczoraj cały wątek na Ovu o tym, w ktorym dniu po owulacji dziewczynom wychodziły pozytywne testy, okazało się, że sporo już wiedziało w tym 9 czy 10 dniu. I do tego detektor ciąży - małpiszon - zaczął mi wmawiać, że mam 35% szansy na miarodajny wynik. Ech, czemu człek stary a durny.

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ