X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mdlosci za pozno :( niestety na 100% zarazilam sie od corki :( najgorsze co moze byc to wymioty, nienawidze... jakze sie ciesze, ze bedac w ciazy nie mialam takich problemow..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ufff, uzupełniłam!! :D



    E tam, owulacja pewnie będzie w okolicach 2 dni, więc jak jutro będą <3 to styknie :)
    Jak mam zajść w ciążę to zajdę :)
    Nie ma co szaleć :P
    Ja <3 w dzień pozytywnego testu owulacyjnego, ale nie wiem czy cokolwiek wyjdzie bo mam tą samą infekcję co ty miesiąc temu. :-( A dzisiaj mam wysoko szyjkę że ledwo ją dosięgam. Więc pewnie dzisiaj owulacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Na mdlosci za pozno :( niestety na 100% zarazilam sie od corki :( najgorsze co moze byc to wymioty, nienawidze... jakze sie ciesze, ze bedac w ciazy nie mialam takich problemow..
    Współczuje ja ostatnio przechodziłam straszną jelitówkę, podobno pomaga gorzka herbaata i łyżeczka kakao. Bądz cola prawdziwa. Mnie tak mdliło ze nie wytrzymałam i spowodowałam wymioty i się zaczeło! Więc taką praktykę odradzam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 20:31

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    U mnie chyba lewy bo lewy jest zawsze cichutki a prawy boli :P

    No właśnie u mnie też lewy siedzi cichutko a prawy co cykl szaleje. A może taka specyfika jajników? :p
    Aczkolwiek przed chwilą poczułam lewego ^^ niech sobie działają przez noc!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie u mnie też lewy siedzi cichutko a prawy co cykl szaleje. A może taka specyfika jajników? :p
    Aczkolwiek przed chwilą poczułam lewego ^^ niech sobie działają przez noc!

    To i ja dołączam do klubu cichych lewych i aktywnych prawych :) W tym cyklu wydaje mi się, ze owu z lewego, ale prawy też się co chwilę odzywa.

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja <3 w dzień pozytywnego testu owulacyjnego, ale nie wiem czy cokolwiek wyjdzie bo mam tą samą infekcję co ty miesiąc temu. :-( A dzisiaj mam wysoko szyjkę że ledwo ją dosięgam. Więc pewnie dzisiaj owulacja.
    Ja w październiku serduszkowalam gdy wyszedł mi pozytywny test owu dwa razy i nici wyszły
    Szlam wtedy na jakos a później na ilość i tak i tak lipa totalna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 20:36

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Ja w październiku serduszkowalam gdy wyszedł mi pozytywny test owu dwa razy i nici wyszły
    Szlam wtedy na jakos a później na ilość i tak i tak lipa totalna
    Wiesz co Ewa, ja pamiętam że w poprzednim cyklu miałam test owulacyjny pozytywny i szczyt śluzu ktorego nigdy nie miałam razem z typowym bolem owulacyjnym, też nic nie wyszło. A w takim śluzie powinn przetrwać nawet i 3 dni. Więc w tym cyklu tym bardziej nie licze na cud, aż mi się nie chcę temp. mierzyć, ja też robie przerwe w staraniach, więc jak Nam się nie uda to bedziemy sie wspierac za te trzy miesiace :-)
    A czy jak nazbieram już tych 100 pkt to czy moge sobie wybrac miesiac w ktorym wykorzustam pakiet czy po prostu automatycznie idzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 20:57

    Ewi28 lubi tę wiadomość

  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 Co prawda lekarzem nie jestem ale może nie tyle Clo by Ci pomogło bo w końcu pęcherzyk rośnie tylko dodatkowo ovitrell (pomaga on pęknąć pęcherzykowej wzmacnia wzrost endometrium jest to hormon HCG ten sam który wydzielany jest w pierwszych tyg ciąży) oraz duphaston w 2 fazie? Gdy powrócisz do starań zawsze możesz to przemyśleć ;) pozdrawiam

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakariki wrote:
    Ewi28 Co prawda lekarzem nie jestem ale może nie tyle Clo by Ci pomogło bo w końcu pęcherzyk rośnie tylko dodatkowo ovitrell (pomaga on pęknąć pęcherzykowej wzmacnia wzrost endometrium jest to hormon HCG ten sam który wydzielany jest w pierwszych tyg ciąży) oraz duphaston w 2 fazie? Gdy powrócisz do starań zawsze możesz to przemyśleć ;) pozdrawiam
    KAkariki u ciebie <3 byloprzed testem owulacyjnym?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo zachodzenie w ciążę to loteria - oprócz spełnienia kilku warunków trzeba mieć też szczęście.
    My staramy się temu szczęściu dopomóc :)

    Powiem Wam, że mam teraz niższą temperaturę niż rano. I jajniki fikają! W nocy będzie owulacja :p 11 dc - jestem w szoku!

    zubii lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze za pierwszym razem to i teraz muszę odpokutować.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam stresa przed jutrzejszym testem:/ koniec swiata, test w 7dc :p

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja tylko w katowicach. Jak starasz się dłużej niż rok nie tracilam bym czasu na zwykłego ginekologa szkoda czasu i pieniędzy.


    A jakiego polecasz Ja jestem z okolic Katowic imzastanawiam się nad zmianą

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, polećcie coś, proszę, na afty. Pojawiły mi się wczoraj wieczorem dwie, dzisiaj już jest ich znacznie więcej:-( Przydarzają mi się sporadycznie (ostatni raz może miałam z 10 lat temu), więc nie mam nic w domu, co by mogło pomóc. Jedynie płuczę buzię szałwią. Stomatologa mam dopiero w piątek wieczorem, chyba do tego czasu się wścieknę.

  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem co z moją owulką :( jak się nie staraliśmy to cykle miałam jak w zegarku, a teraz się coś miesza sama nie wiem

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    A ja mam stresa przed jutrzejszym testem:/ koniec swiata, test w 7dc :p
    Nie stresuj sie ! Nie ma czym:) mam nadzieje Że zobaczysz || a jeśli nie to musisz wyjaśnić sprawę tych temperatu bo to raczej nie jest normalne :(

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, polećcie coś, proszę, na afty. Pojawiły mi się wczoraj wieczorem dwie, dzisiaj już jest ich znacznie więcej:-( Przydarzają mi się sporadycznie (ostatni raz może miałam z 10 lat temu), więc nie mam nic w domu, co by mogło pomóc. Jedynie płuczę buzię szałwią. Stomatologa mam dopiero w piątek wieczorem, chyba do tego czasu się wścieknę.
    Z domowych sposobów plecam smarowanie olejkiem z drzewa herbacianego, co prawda nie miewam ale na wszelkie nadzerki w jamie ustnej jest super.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia a najlepiej to maść w aptece ! Ja ostanio mialam afte pierwszy raz w życiu i leczenie jej zajęło mi ponad tydzien a to takie bolesne :/

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia94 wrote:
    A ja nie wiem co z moją owulką :( jak się nie staraliśmy to cykle miałam jak w zegarku, a teraz się coś miesza sama nie wiem
    I u mnie to samo ! W tym cyklu drugi dzien spóźnienia @. Juz to wszystko zaczyna denerwować. Ta złośliwość organizmu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 23:19

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Cameline Autorytet
    Postów: 1177 1069

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko łapie ciągle afty. Nie pomagały nam żadne apteczne kremy. Pediatra podsunął pomysł smarowania fioletem na roztworze wodnym i nam schodzi po kilku dniach i ból jest zaraz mniejszy. Tylko fiolet na roztworze wodnym, nie tym zwykłym. Koszt kilku złotych, a ulga znaczna

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    ckaidqk39a8l7x61.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ